• Witamy na bukmacherskie.com
  • Dyskusje o Ekstraklasie w sezonie 2017/2018 - newsy, ciekawostki, pewne transfery

Temat na forum 'Ekstraklasa' rozpoczęty przez Robson1416, Czerwiec 5, 2017.

Więcej tematów od Robson1416
    1. Doberman

Doberman Forum VIP

Polubienia:
      15
      A Ci zgłoszeni z 2 drużyny to co :) ?. Vacek to gracz usposobiony ofensywnie nie ma co ukrywać. Obrona idzie mu znacznie gorzej w dodatku zespół Piasta wtedy tworzył kolektyw w którym wyróżniali się Nespor czy właśnie Vacek, Zobacz co Nespor teraz robi w Lubinie ..... a Vacek z kim ma się zgrać w tym Śląsku ?.....

2. Robson1416

Robson1416 ModTeam

Polubienia:
      14
      A no zgłoszeni, ale nie dają jakości póki co, no jeśli tak to masz na myśli, to owszem można, ale jak mówię jakość i tylko jakość.

A no oczywiście, że ma z kim się zgrać jest Chrapek, jest Pich, jest Riera o ile w końcu będzie zdrowy, jest Kosecki, myślę, że akurat jeśli chodzi o grę do przodu, grę kombinacyjną, to jest tutaj wiele do popisu, mam nadzieję, że się wpisze w to. A jeśli zostanie Nesporem, to długo tutaj nie zabawi, zwłaszcza, że zarabia teraz najwięcej w zespole.

3. ibis

ibis Moderator

Polubienia:
      26
      Nie mówię, że mają od razu wygrywać i łoić każdego. Oczekiwania wobec tego klubu na początku sezonu były i dalej są spore, a po dokonanych transferach na razie jest jak jest. Pamiętam jak w Górniku Zabrze sprowadzano wszystkich i obojętnie czy miał 30 lat, czy 33, skończyło się to spadkiem i braku kasy w klubie. Czy tak się stanie w Śląsku?. Nie wiem ,za nami dopiero siedem kolejek, więc trudno oceniać ;)

Z ostatniej chwili:
      Szymon Pawłowski oficjalnie w Niecieczy!

4. Robson1416

Robson1416 ModTeam

Polubienia:
      14
      A no wg mnie realne jest miejsce w TOP8 w tym sezonie, nic więcej, może z lepszym trenerem, ale inaczej, soory , jest bieda.

Pawłowski, hmm fajny gość, ale w jakiej on jest formie ?

5. Waldi1979

Waldi1979 Dobrze znany użytkownik

Polubienia:
      30
      Semir Stilić podpisał roczny kontrakt z Wisłą Płock, jest w nim opcja przedłużenia o kolejny. Wcześniej grał w Lechu oraz Wiśle Kraków.

6. TommyTSW

TommyTSW Moderator

Polubienia:
      1
      Marko Kolar, Jesus Imaz w Wiśle Kraków.Do gry w Wiśle przymierzany jest także Victror Perez

7. kfjatek

kfjatek Dobrze znany użytkownik

Polubienia:
      2
      Kostevych kontuzja kolana. Około 8 tygodni przerwy.

Spore osłabienie Lecha. Chyba najgorzej obsadzona pozycja w Kolejorzu. Zmiennikiem wydaję się być Vernon De Marco, który dopiero zadebiutował w ostatnim meczu. Być może na tę pozycję cofnięty będzie Situm.

8. Fortuna95

Fortuna95 Dobrze znany użytkownik

Polubienia:
      4
    9. flamaster

flamaster Forum VIP

Polubienia:
      0
      W wywiadzie Mioduski powiedział:
      Czyli uznajemy, że zatrudnienie Magiery to nie była przemyślana decyzja. Zmiany trenera co parę miesięcy to na pewno świadczy o powadze klubu. Swoją drogą klamka zapadła jeszcze wcześniej skoro dziś mamy poznać nowego szkoleniowca chyba że będzie to tymczasowy trener.

10. Robson1416

Robson1416 ModTeam

Polubienia:
      14
      Gdzie jest powiedziane, że to nie było przemyślane ?
      Po drugie już dawno wypaliła się nić porozumienia na linii trener zawodnicy i tylko trwali w tym, moim zdaniem zmiana na plus dla Legii, zobaczymy kto obejmie drużynę.

11. Lalala23

Lalala23 Użytkownik

Polubienia:
      7
      Chociaż jestem kibicem Lecha, mam nadzieję, że Legia zatrudni Macieja Bartoszka. Jestem wielkim fanem jego osoby, to co zrobił w Koronie było ponad możliwości tego klubu, mam nadzieję, że w końcu dostanie możliwość pracy w lepszym klubie.

12. Robson1416

Robson1416 ModTeam

Polubienia:
      14
      Krąży plotka o Paolo Bento , no zobaczymy jak to się rozegra ;).

13. RekreTyper

RekreTyper Dobrze znany użytkownik

Polubienia:
      5
      Miejmy nadzieję że nikt z naszych super trenerów którzy przechodzą z jednego klubu do drugiego. Mioduski wydaje się być mądrym gościem także myślę że to moze byc ktoś ciekawy.

14. Waldi1979

Waldi1979 Dobrze znany użytkownik

Polubienia:
      30
      również jestem zdania, że tym razem Legia zatrudni zagranicznego trenera, a czy bedzie to Bento dowiemy się za kilka godzin ;)

15. Lalala23

Lalala23 Użytkownik

Polubienia:
      7
      No tak Twoim zdaniem lepiej dać szansę Bento, który nie poradził sobie w Olympiakosie, gdzie teraz trenerem jest były trener Hasi, który z kolei nie poradził sobie w Legii, niż dać szansę Bartoszkowi.

SrakaPtaka lubi to.
    16. RekreTyper

RekreTyper Dobrze znany użytkownik

Polubienia:
      5
      Tutaj akurat miałem na myśli takich trenerów jak Urban, Wdowczyk, Rumak, Skorża, Zieliński itp. którzy się tylko wymieniają klubami bez zamierzonego efektu. Bartoszek to co zrobił z Korona to należy mu się uznanie. Tylko czy Legia to nie za wysokie progi narazie. Nie uważam również ze zagraniczny trener będzie dobry bo to też już było przerabianie u nas i bez rewelacji. Może Fornalik w Ruchu mimo wszystkich problemów jego praca nie wyglądał źle a w Legii go jeszcze nie było.

17. Robson1416

Robson1416 ModTeam

Polubienia:
      14
      Jeśli to się potwierdzi, to jest żart. Koleś jest obecnie dyrektorem sportowym, a wcześniej był głównie asystentem w klubach m.in. Dinamo Zagrzeb...

Widzę Mioduski ogarnia coraz lepiej impreze.

Lalala23 lubi to.
    18. Robson1416

Robson1416 ModTeam

Polubienia:
      14
    19. zdziwiony1

zdziwiony1 Nowy użytkownik

Polubienia:
      0
      Romeo Jozak, nowym trenerem Legii Warszawa... żarty se robi pan Mioduski...

Poleć forum