>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o Ekstraklasie w sezonie 2017/2018 - newsy, ciekawostki, pewne transfery

Status
Zamknięty.
jozzy22 568K

jozzy22

Użytkownik
Nowym zawodnikiem Wisły został Kamil Wojtkowski. 19-letni pomocnik będący ostatnio graczem RB Leipzig podpisał trzyletni kontrakt - informuje oficjalna strona klubu WislaKrakow.pl.
Wojtkowski trafił do szerokiej kadry zespołu z Lipska w tym roku. Wcześniej grał w jego rezerwach.
 
J 0

jeffrey008

Użytkownik
Marcin Kaczmarek nie jest już trenerem Wisły Płock!
Podobno na wniosek piłkarzy. Podobno po wystąpieniu Dominika Furmana!
Nie wróże Wiśle wysokiego miejsca w tym sezonie. Kaczmarek to świetny trener, który wyciągnął ten klub z bagna. Dla mnie decyzja niezrozumiała
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
To są jakieś jaja. Przeciętny Dominiś idzie na skargę bo mu nie pasuje trener i zamiast być na kopach wydalony z klubu oni zwalniają trenera. To pokazuje badziewność Polskiej piłki.
Furmanowi odwaliło do reszty gwiazda się znalazła. Jestem ciekaw kto tam teraz pójdzie, bo przecież piłkarzom po 2 kolejkach się nie spodoba i będzie trzeba zmieniać. Paranoja.
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Sytuacja podobna jak w Zagłębiu Sosnowiec, ale patologia. Możliwe że Bartoszek przyjdzie ale on raczej nie pozwoli sobie walić w kakao.
 
Grac45 50,6K

Grac45

Forum VIP
Po pierwsze, Grzegorz Ślak jest osobą aktualnie oskarżoną przez prokuraturę okręgową w Krakowie o poważne wielomilionowe nadużycia gospodarcze w Rafinerii Trzebinia. Powiem więcej, jestem w posiadaniu wniosku prokuratora Leszka Piątka sprzed trzech tygodni, a dokładnie z 20 czerwca. Jest to wniosek do Sądu Okręgowego w Krakowie o wzmocnienie zarzutów karnych dla Ślaka.
Całość na; http://latkowski.com/konfrontacja/pilkarski-poker-we-wroclawiu
 
psychol32 433,5K

psychol32

Użytkownik
http://www.90minut.pl/news/278/news2788984-Krzysztof-Maczynski-pilkarzem-Legii.html
Krzysiek Maczynski w Legii. Podpisał kontrakt na 2 lata z opcja przedłużenia
Po ostatnich perypetiach z udziałem tego gościa cieszę się ze nie wylądował w Jagiellonii.
Dla zainteresowanych w Legii będzie zarabiał niewiele więcej od tego ile proponowała mu Jaga. Wszystko rozbiło się o kwotę odstępnego. Nasi Prezesi nie mieli zamiaru płacić Wiśle 500k Euro odstępnego za 30 letniego gracza któremu za rok kończy się kontrakt. Gdyby był honorowy to Wisła musiałaby zejść z ceny i trafiłby do Białegostoku .
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Według mnie bardzo dobry transfer Legii. Wiadomo że tu a nie w Wiśle czy Jadze będzie miał możliwość walki o Mistrza Polski jak i grania w Europejskich Pucharach czy to LM czy LE. To był ostatni gwizdek dla Niego żeby przejść i sprawdzić swoich sił w mocniejszym klubie.
Psychol chyba trochę zazdrościsz tego transferu że nie przeszedł do Jagi i teraz tak piszesz. Co z tego że niewiele więcej zarobi? Jak ma możliwość gry na wyższym poziomie sportowym to właśnie wybrał Legie.
 
psychol32 433,5K

psychol32

Użytkownik
Według mnie bardzo dobry transfer Legii. Wiadomo że tu a nie w Wiśle czy Jadze będzie miał możliwość walki o Mistrza Polski jak i grania w Europejskich Pucharach czy to LM czy LE. To był ostatni gwizdek dla Niego żeby przejść i sprawdzić swoich sił w mocniejszym klubie.
Psychol chyba trochę zazdrościsz tego transferu że nie przeszedł do Jagi i teraz tak piszesz. Co z tego że niewiele więcej zarobi? Jak ma możliwość gry na wyższym poziomie sportowym to właśnie wybrał Legie.
Tak na pewno zazdroszczę jak się dowiedziałem ile chcą mu płacić to od razu byłem przeciwny transferowi.
Nie rozumiesz jednej rzeczy albo nie masz o niej pojęcia. Istnieje coś takiego jak honor. W tamtym tygodniu zatwierdził ofertę Jagi. W ostatnim czasie wypowiadał się że nigdy nie zagra w Legii. Dzisiaj gość po podpisaniu kontraktu zapytany o to zaczął się wykręcać i mówi że nigdy to on nie zagra ale w Cracovii.
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Jak dla mnie transfer Mączyńskiego to czysta sytuacja win-win-win. Dla zawodnika bo będzie mógł pograć na dobrym poziomie i dobrze się przygotować do mundialu. Ponadto będzie mógł się zgrać z Pazdanem i Jędrzejczykiem regularnie grającymi w kadrze. Dla Legii jest to sytuacja win bo biorą konkretnego jak na nasze warunki zawodnika który podniesie napewno jakość. Dla Wisły jest to dobry interes bo dostaną nie małe pieniądze dzięki którym będą mogli spłacić jakieś tam zaległości, no i jeszcze są bonusy dla klubu za różne rzeczy, więc oni zarobią a zawodnik będzie się mógł bardziej rozwinąć. Wg mnie, bardziej nieładne by było aby naciskał swój klub by go taniej sprzedali,ale do mniejszego wroga. Szczególnie biorąc pod uwagę aktualną sytuację finansową Wisły.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Tak na pewno zazdroszczę jak się dowiedziałem ile chcą mu płacić to od razu byłem przeciwny transferowi.
Nie rozumiesz jednej rzeczy albo nie masz o niej pojęcia. Istnieje coś takiego jak honor. W tamtym tygodniu zatwierdził ofertę Jagi. W ostatnim czasie wypowiadał się że nigdy nie zagra w Legii. Dzisiaj gość po podpisaniu kontraktu zapytany o to zaczął się wykręcać i mówi że nigdy to on nie zagra ale w Cracovii.
Honor, to jest coś czego Polscy piłkarze nie mają, ale mniejsza o to. Podobno w kierunku Białegostoku Budziński , potwierdzasz ? ;)
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Tak na pewno zazdroszczę jak się dowiedziałem ile chcą mu płacić to od razu byłem przeciwny transferowi.
Nie rozumiesz jednej rzeczy albo nie masz o niej pojęcia. Istnieje coś takiego jak honor. W tamtym tygodniu zatwierdził ofertę Jagi. W ostatnim czasie wypowiadał się że nigdy nie zagra w Legii. Dzisiaj gość po podpisaniu kontraktu zapytany o to zaczął się wykręcać i mówi że nigdy to on nie zagra ale w Cracovii.
Wg mnie w obecnych czasach nie należy brać wszystkiego tak na serio, szczególnie w piłce nożnej. Chociaż wg mnie zamiast tak pierdzielić to powiedzieć zdrowo że nie wiem jaka będzie przyszłość i tyle.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom