>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Dyskusje o Ekstraklasie w sezonie 2017/2018 - newsy, ciekawostki, pewne transfery

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Nie rozumiesz jednej rzeczy albo nie masz o niej pojęcia. Istnieje coś takiego jak honor.
No no u naszych piłkarzy takie słowo dobre sobie...
Źle zrobił,że się wypowiedział na temat,że wypełni kontrakt w Wiśle czy jak gadał że nie pójdzie do Legii ale to jego wina. Nauczy się na przyszłość mniej gadać i tyle.
90% zawodników by postąpiło tak samo. I tak każdy o tym zapomni jedni prędzej drudzy później.
Jak Ty wolisz mieć w swoim klubie zawodników honorowych to nie sądzę aby poziom sportowy był jakiś wysoki;)
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
- Najważniejszą rzeczą teraz jest wzmocnić klub 3-4 zawodnikami do końca sierpnia - zapowiada Grzegorz Ślak w rozmowie z Radiem Wrocław. - Pierwsze cele transferowe nowego właściciela Śląska to Szymon Pawłowski i Marcin Robak - zdradza z kolei dziennikarz Marek Wawrzynowski.
To ja od razu skomentuje, nie brałbym żadnego. Dlaczego?

Po pierwsze zdrowie Pawłowskiego to wielka niewiadoma.
Po drugie Robak - Śląsk będzie grał na jednego napastnika na chwilę obecną Piech jest moim zdaniem w dobrej formie patrząc na treningi i sparingi. Okaże się, że Marcinek będzie musiał usiąść na ławce i co? Obrazi się jak w Lechu? Dlatego mocno bym się nad nim zastanowiłi to bardzo.
 
jozzy22 568K

jozzy22

Użytkownik
egia Warszawa zgłosiła do rozgrywek Ekstraklasy Konrada Jałochę, Michała Masłowskiego, Konrada Michalaka, Jarosława Niezgodę, Miłosza Szczepańskiego, Jakuba Szumskiego i Mateusza Szwocha. Michalak i Szumski ostatnio byli wypożyczeni do Zagłębia Sosnowiec, Jałocha i Szwoch do Arki Gdynia, Masłowski do Piasta Gliwice, a Niezgoda do Ruchu Chorzów. Szczepański z kolei występował w rezerwach stołecznego klubu.

W trakcie zgłaszania do rozgrywek jest Robert Bartczak (ostatnio wypożyczony do Zagłębia Sosnowiec), a w kadrze nie znaleźli się będący w niej w rundzie wiosennej Maciej Bąbel, Konrad Handzlik, Mateusz Hołownia, Dominik Kąkolewski, Adrian Małachowski, Tomasz Nawotka, Alban Sulejmani, Sadam Sulley oraz szukający nowego klubu Vadis Odjidja-Ofoe i Tomáš Necid, któremu zakończył się okres wypożyczenia do Legii.
 
R 110

radek9513

Użytkownik
To ja od razu skomentuje, nie brałbym żadnego. Dlaczego?

Po pierwsze zdrowie Pawłowskiego to wielka niewiadoma.
Po drugie Robak - Śląsk będzie grał na jednego napastnika na chwilę obecną Piech jest moim zdaniem w dobrej formie patrząc na treningi i sparingi. Okaże się, że Marcinek będzie musiał usiąść na ławce i co? Obrazi się jak w Lechu? Dlatego mocno bym się nad nim zastanowiłi to bardzo.
Piech fajny piłkarz ale na klub z dołu tabeli bądź w którym jest niezły bajzel, czyli idealny dla Śląska. Jednak co do Robaka, mimo tego że fochy strzela to napastnikiem jak na nasze warunki jest dobrym i gwarantującym minimum 10 bramek więc to jest plus. Ponadto trafiłby do Śląska którego trenerem jest Jan Urban i za którego kadencji w Lechu regularnie grał. Po za tym trener Urban nie wydaje mi się aby był takim generałem jak Bjelica, bardziej mi on podchodzi pod takiego kumpla ????
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Piech fajny piłkarz ale na klub z dołu tabeli bądź w którym jest niezły bajzel, czyli idealny dla Śląska. Jednak co do Robaka, mimo tego że fochy strzela to napastnikiem jak na nasze warunki jest dobrym i gwarantującym minimum 10 bramek więc to jest plus. Ponadto trafiłby do Śląska którego trenerem jest Jan Urban i za którego kadencji w Lechu regularnie grał. Po za tym trener Urban nie wydaje mi się aby był takim generałem jak Bjelica, bardziej mi on podchodzi pod takiego kumpla ????
I właśnie tego się boję, bo Janek to &quot;fajny chłopak&quot;, miękki dla zawodników, Robak nim będzie sterował, na co Bjelica sobie nie pozwalał.
Co do Piecha to te 10 bramek spokojnie strzeli, gość doświadczony, na Cyprze grał mało, a i tak trochę strzelał. No nic zobaczymy, właściciel obiecał 4-5 nowych graczy, zobaczymy jak to będzie.
 
R 110

radek9513

Użytkownik
I właśnie tego się boję, bo Janek to &quot;fajny chłopak&quot;, miękki dla zawodników, Robak nim będzie sterował, na co Bjelica sobie nie pozwalał.
Co do Piecha to te 10 bramek spokojnie strzeli, gość doświadczony, na Cyprze grał mało, a i tak trochę strzelał. No nic zobaczymy, właściciel obiecał 4-5 nowych graczy, zobaczymy jak to będzie.
Jak cudów od Piecha nie będą wymagać to strzeli, ale jak będzie presja wyniku to będzie problem. Każdy wie jak to się w Legii skończyło. Piech jest dobry ale na drużynę walczącą o utrzymanie, wyżej niestety nie.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
- Klub miał kupić Andrzej Kuchar, a udziałowcem i &quot;nadtrenerem&quot; miał zostać Michał Probierz. Mogło wtedy pana już nie być w Śląsku?
- Michał trochę zrobił z siebie wariata. Wchodził, wtrącał się w nie swoje sprawy, a powinien siedzieć cicho i czekać na rozwój wypadków. Gdyby Andrzej Kuchar był już właścicielem i wszedł do klubu z Michałem, to wtedy w porządku. Mógł rządzić, doradzać. Ale wtrącając się, pokazał, że nie szanuje ludzi.
Wycinek wywiadu z Urbanem dla PS bodajże.
Podsumowanie Probierza perfekt, zgadzam się w 100%. Apropo przejmowania Śląska.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
26-letni niemiecki bramkarz Zlatan Alomerović, 23-letni niemiecki bramkarz Matthias Hamrol, 27-letni amerykański obrońca Shawn Barry, 21-letni chorwacki pomocnik Ivan Jukić, 25-letni niemiecki pomocnik Fabian Burdenski oraz 26-letni niemiecki pomocnik Michael Gardawski zostali nowym zawodnikami Korony Kielce.
Zaciąg Korony Kielce. za 90minut.pl
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Chodzi pewnie o te wyniki przeciwko Górnikowi, chociaż ja bym się przyjrzał meczom przedostatniej kolejki w której: Olimpia przegrała z GKS Katowice (no dobra tutaj jeszcze taki wynik możliwy, bo GKS teoretycznie walczył jeszcze o ekstraklasę), Zagłębie Sosnowiec przegrało z Chrobrym Głogów 1:0 (drużyna walcząca o awans nie przegrałaby sama z siebie takiego meczu z drużyną pewną utrzymania, jest to nie możliwe, zbyt duża ranga spotkania), no i Górnik wygrał 4:0 z Podbeskidziem, dla mnie to jest mocno podejrzane i tyle.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
To ja od razu skomentuje, nie brałbym żadnego. Dlaczego?
Po drugie Robak - Śląsk będzie grał na jednego napastnika na chwilę obecną Piech jest moim zdaniem w dobrej formie patrząc na treningi i sparingi. Okaże się, że Marcinek będzie musiał usiąść na ławce i co? Obrazi się jak w Lechu? Dlatego mocno bym się nad nim zastanowiłi to bardzo.
Co do Robaka, to jeszcze cena, którą chce Lech jest absurdalna za 35 letniego zawodnika, nawet jeśli co sezon gwarantuje +10 bramek (swoją drogą strzelił ostatnio 2 bramki w sparingu.).
 
S 762

srakaptaka

Użytkownik
Vadis oficjalnie w Grecji
no niezle grajek co niby przerastal nasza lige w ogole sam wygrywal mecze poszedl za 2mln, a Bednarek w sumie malo istotny, jego odejscie nic nie zmienia poszedl za 6lmn i jeszcze Kownacki za 4,5mln do Samdorii ma isc
 
J 0

jeffrey008

Użytkownik
Vadis ma 28 lat każdy kto chociaż troche zna sie na piłce wie, że nie poradziłby sobie w czołowych ligach europejskich bo jest za wolny. Uważam, że Legia zrobiła dobry ruch sprzedając swoją gwiazdę. Pewnie w naszej lidze radziłby sobie świetnie tak jak Radović, ale skoro chciał odejść to droga wolna
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Vadis ma 28 lat każdy kto chociaż troche zna sie na piłce wie, że nie poradziłby sobie w czołowych ligach europejskich bo jest za wolny. Uważam, że Legia zrobiła dobry ruch sprzedając swoją gwiazdę. Pewnie w naszej lidze radziłby sobie świetnie tak jak Radović, ale skoro chciał odejść to droga wolna
Jest za wolny a do tego miał tylko rok kontraktu. Legia ostatecznie wyjdzie na plus za niego pod względem finansowym i sportowym. W szatni cholera wie jakby został przyjęty ponownie za te fochy, a teraz jest szansa na ściągnięcie kogoś dobrego. Tak naprawdę w najbliższej przyszłości Legia może porównywalnie do Lecha zarobić za Moulina i Niezgodę oraz Majeckim, pewnie zadebiutuje w przyszłym sezonie w Legii bo na ten ma być do Stali Mielec wypożyczony.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Kamil Dankowski prawy obrońca Śląska Wrocław, prawdopodobnie nie zagra do końca roku. Uszkodzone więzadła poboczne w kolanie, prawdopodobnie krzyżowe również.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom