>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o EURO 2012 - informacje o EURO, bilety, dojazdy, noclegi itd.

Status
Zamknięty.
T 0

tomekn

Użytkownik
nawet nie piszcie cen nominalnych ????
Dla osób nie chcących przepłacać proponuję portale aukcyjne gdzie za cenę nominalną można kupić BEZ ŁASKI baa nawet z fakturą VAT
kolezanka ma 4 bilety na Francja-Szwecja w Kijowie, cena 150Euro za jeden, kategorii II, zadnych dodatkowych oplat. jesli ktos zainteresowany to piszcie
II kategoria?! Kupiłem bilety na to spotkanie za 480zł kat 1 na portalu aukcyjnym...

Inna sprawa że jest to wykroczenie podlegające karze w kodeksie karnym polecam artykuł 133 kw
 
przepowiednik 6

przepowiednik

Użytkownik
Panowie, kto spelni moje sny:
Polska - Rosja 2 lub 4 bilety. Bardzo chetnie kupie. Jestem z trojmiasta. Kategoria im tansza tym lepsza, po prostu chce byc na meczu.
oferty na priv
Jak bylo na poprzednich mistrzostw, czy ceny biletow 2-3 dni przed meczem TANIEJA czy DROZEJA ? Obecna cena to raczej smiech na sali. Smarkacze po kilkanascie lat krzycza po 1500pln za bilet. Z czego sie zorientowalem, niektorzy ogloszaja sie juz od dwoch tygodni, i jak narazie z tymi biletami &quot;siedza&quot; jaka jest wiec szansa, ze im blizej mistrzostw tym ceny pojda w dol ?
 
jk 0

jk

Użytkownik
potrzebuje jakiegos taniego noclegu z 12 na 13 czerwca we Wrocławiu - ktos cos sie orientuje?
 
arcadiusk 4

arcadiusk

Użytkownik
Gdyby komuś nie zeszły bilety na mecze Polaków to chętnie kupię po nominalnej + powiedzmy 50-100zł za fatygę.
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
- Nie linkuj do strony UEFA bez pisemnego pozwolenia! link
- UEFA przekroczyła granice rozsądku - potrzeba zgody na linkowanie do ich stron
link ????
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Wymienie 4 bilety na półfinał w Doniecku na jakiekolwiek bilety w Polsce lub ostatecznie we Lwowie.
Ewentualnie możliwa rozsądna dopłata do biletu na mecz reprezentacji Polski.
 
pelipe 17

pelipe

Użytkownik
Przygarnę bilet na dowolny mecz Hiszpanów, Włochów, albo Polaków. Najlepiej 3 kategoria bo jestem biedny. Mogę też kupić bilety na mecze do Lwowa.
gg- 7308366 piszcie
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Kumpel ma do sprzedania dwa bilety na mecz otwarcia Polska - Grecja.
Miejsca obok siebie w pierwszym rzędzie!
Kontakt
tel.518946272
email [email protected]
e: sporo osób dzwoniło w sprawie biletów, ale nikt jeszcze nie kupił. Kumpel znacznie obniżył cenę, więc odzywajcie się póki bilety jeszcze są ????
 
S 21

sztuk18

Użytkownik
Mam pytanko.
Na jakiej stronie oglądać najlepiej mecze euro 2012 tak żeby się nie cięło i w miare dobra jakość była? albo transmisje TVP1 i TVP2 na jakiej stronie są?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom