>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o EURO 2012 - informacje o EURO, bilety, dojazdy, noclegi itd.

Status
Zamknięty.
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Wymienię 4 bilety na półfinał w Doniecku (3 kategoria) na bilety na mecz naszej Repry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
hasiak 21

hasiak

Użytkownik
Witam, mam następujące bilety do sprzedania :

Mecz 5: Gdańsk : Hiszpania-Włochy kat.3 -2bilety miejsca obok siebie
Mecz 16: Donieck: Ukraina-Francja kat.1 -4bilety miejsca obok siebie
Mecz 19: Charkow: Portugalia-Holandia kat.3 -3bilety miejsca obok siebie
Mecz 26: Gdansk: Cwiercfinal: Zwycięzca grupy B- 2. miejsce grupy A kat.1 -3bilety miejsca obok siebie
Mecz 28: Kijow: Cwierfinal: Zwycięzca Grupy D- 2. miejsce grupa C kat.3 -4bilety miejsca obok siebie

2 bilety 3. kategorii na Czechy Rosja we Wrocławiu

chcę się ich pozbyć tak że ceny nie będą za bardzo wygórowane,
kontakt 793-771-365
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Kupie jakiekolwiek bilety na mecze grupowe w Polsce. Jedyne zastrzezenie to minimum 2 bileciki. Kontakt priv, gg.
 
dutchman-robin 2,6K

dutchman-robin

Użytkownik
Hm może być za późno już,bo mamy poniedziałek,ale szukam taniego noclegu w Warszawie lub okolicach,ewentualnie jak ktoś ma miejsca na podłodze i by mnie przygarnął ???? oczywiście z pustymi rękoma bym nie zawitał.4 dni wizyty max.Najlepiej na pierwszy mecz Polaków,czyli za kilka dni.
Proszę o PW ;)
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
TVP2 &quot;Stadiony Nienawiści&quot; dokument BBC, o stadionach w Polsce i na Ukrainie, Sol Campbell powiedział,że bałby się jechać do Polski na Euro bo obejrzeniu

E tam nie ma u nas tragedii... też mi wielka nowinka, chcieli zrobić z nas chuliganów, rasistów i antysemitów... zrobili i bardzo dobrze. Niech wiedzą,że tu ma się zasady a nie jakiś burdel. Angole nagle wielce tolerancyjni się znaleźli he he zrobili sobie dżungle w swoim kraju to teraz muszą robić dobrą minę do złej gry.
 
S 0

segar

Użytkownik
propozycja wspólnego dojazdu na mecze EURO 2012
Witam wszystkich,
Planujemy ze znajomymi (min. 3 os.) wynająć busa (8 os.) i jechać na poniższe mecze z woj. wielkopolskiego lub kujawsko-pomorskiego (w zależności od tego, gdzie będzie więcej osób i do jakiego miasta będzie wszystkim najbliżej), mamy jednak jeszcze kilka wolnych miejsc, więc zapraszamy osoby chętne do wspólnej podróży i podziału wydatków.
Terminy to:
12.06 - Warszawa (Polska - Rosja)
14.06 - Gdańsk (Hiszpania - Włochy)
16.06 - Wrocław (Polska - Czechy)
18.06 - Gdańska (Chorwacja - Hiszpania)
Zapisy odbywają się bezpośrednio na stronie przewoźnika http://www.auto-motyw.pl , gdzie należy w formularzu zgłoszeniowym wpisać &quot;EURO 2012&quot;, by zostać dołączonym do naszej grupy, a nadto termin/terminy rezerwowanych wyjazdów, miejsce wyjazdu oraz liczbę miejsc.
Jeśli zgłosi się więcej osób niż mamy miejsc, zostanie wynajęty kolejny bus. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Cena transportu, przy zebraniu co najmniej 6 osób/bus, nie przekroczy ceny biletu na pociąg.
Myślę, że propozycja jest warta rozważenia.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Cały ten syf związany z naszym krajem, który rozpoczęli Anglicy jest co najmniej śmieszny. Redaktor specjalnie pojechał na mecze derbowe w naszym kraju, aby zobaczyć co się dzieje... Dlaczego np. nie wybrał się na jakiś &quot;mecz przyjaźni&quot; - chociażby WKS - Wisła? Lepiej jechać do Łodzi, Rzeszowa (moje miasto) i pokazuje jak kibice się nawzajem obrażają ? Przykładem chociażby właśnie mecze Stali Rzeszów z Resovią. Pokazuje tutaj kibiców &quot;starej królowej&quot; (Resovia) jako wielkich antysemitów, bo wywieszają flagi z napisem &quot;garbate nosy&quot;. Nie jest niespodzianką, że od wielu lat albo nawet jeszcze dłużej tak traktuje się kibiców &quot;Niebieskich&quot; w tym mieście i tak pozostaje, a że szanowny pan Redaktor robi z tego wielką aferę, bo twierdzi, że nienawiść jest nakierowana na prawdziwych Żydów, to już jego sprawa. W internecie ukazał się bardzo dobry filmik pokazujący, jak chyba angielski koszykarz wypowiada się o naszym kraju. A Sol Campbell ? Lepiej niech zwróci uwagę lepiej na to, co działo się u nich jeszcze nie tak dawno, gdzie nie można było spokojnie wyjść na ulicę - nasi rodacy już się tym zajęli i stworzyli również odpowiedni filmik reklamujący ich igrzyska ????
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
Dużo osób zapewne będzie podróżować między największymi miastami Polski w najbliższym czasie, więc proponuje transport liniami autobusowymi Polski Bus ( http://www.polskibus.com/ )
Flota bardzo nowoczesna (Wi-Fi, pasy bezpieczeństwa, klimatyzacja)
Zarezerwowałem sobie przejazd z Rzeszowa do Warszawy jakieś 2 tyg temu i będzie mnie to kosztować 10 zł czyli grosze. Myślę, że na koniec czerwca wciąż można się załapać.
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Członkowie Europejskiej Organizacji Konsumentów (BEUC) przeprowadzili badanie, z którego wynika, że w koszulkach, w jakich reprezentacje narodowe wystąpią na Euro 2012, znajdują się szkodliwe i toksyczne substancje.
...Strój reprezentacji Polski powinien być wg testu natychmiast wycofany ze sklepów, ponieważ zawiera wyższy od maksymalnie dopuszczanego poziom używanego do zapobiegania brzydkim zapachom pochodnego cynowodoru, który może być trujący dla układu nerwowego....
...- Kibice piłkarscy płacą za koszulkę ich ulubionego zespołu nawet 90 euro. Bezpieczny produkt dobrej jakości to minimum, które im się należy. Niewytłumaczalne jest, że w masowych produktach dla konsumentów znajdują się metale ciężkie. Używanie substancji szkodliwych dla ludzi i środowiska to nieczyste zagranie ze strony producentów - komentuje dyrektor generalna BEUC Monique Goyens...
http://www.sport.pl/euro2012/1,109071,11875874,Euro_2012__Raport__Toksyczne_koszulki__Polska_powinna.html
 
dolce 24

dolce

Użytkownik
A ja nie polecam. Ględzenie i narzekanie wiecznego choleryka. Oczywiście wszystko podlane polityką, w której się ostatnio bardzo lubuje, mając o niej takie samo pojęcie, jak panie prezenterki o piłce nożnej. Dla niego to jest czas na wybicie się i zaistnienie. W telewizji już go nie chcą pokazywać to założył sobie bloga, żeby przelewać swoje złote myśli.
Wolę sobie obejrzeć meczyk i cieszyć się dobrą piłką niż czytać te wypociny. No ale jak kto woli. ;)
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Mierzi mnie ostatnio np. taka sprawa: wszyscy mówią o występie piłkarzy, Smudy, Laty i PZPN-u, nikt natomiast nie podkreśli tego, że to MY, POLACY, jesteśmy współorganizatorami mistrzostw i to my będziemy za te mistrzostwa oceniani.
...i kto to mówi???
Lato i Tomaszewski są siebie warci (pisze to jako fan Grzegorza Laty-piłkarza)
 
julek 421

julek

Użytkownik
1 Bilet na mecz otwarcia na jutro. Najprawdopodobniej II Kategoria. Propozycje cenowe na pw najwyższą rozważe.
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Skandal na treningu Holandii w Krakowie. Van Bommel: Otwórzcie uszy na rasizm! Albo zejdziemy z boiska
W 20 minucie środowego treningu reprezentacji Holandii kibole Wisły wywiesili flagę z przekreślonym symbolem Euro 2012. Skandowali &quot;Fuck Euro&quot;, wyli także &quot;Ole, ole, Euro pier...ę&quot;, &quot;Wisła Kraków&quot; i w prymitywny sposób wyzywali Cracovię.
Holenderski dziennik De Telegraaf określił okrzyki wydawane przez niektórych kiboli Wisły mianem &quot;odgłosów dżungli*&quot; i sugeruje, że miały podłoże rasistowskie.
GW
*prawdopodobnie szum drzew i śpiew egzotycznych ptaków
 
P 0

piotrek160891

Gość
Czy dobrze myślę co decyduje o kolejności drużyn w grupie?

1. Punkty
2. Stosunek bramek
3. Zdobyte bramki
4. Kolejność w rankingu UEFA
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Czy dobrze myślę co decyduje o kolejności drużyn w grupie?

1. Punkty
2. Stosunek bramek
3. Zdobyte bramki
4. Kolejność w rankingu UEFA
Wydaje mi się, że przed stosunkiem bramek biorą jeszcze pod uwagę bezpośredni mecz ale pewny nie jestem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom