>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o EURO 2016 - informacje o EURO, bilety, dojazdy, noclegi itd.

princeas 11

princeas

Użytkownik
Witam,
Udało mi się kupić bilet na mecz z Ukrainą w Marsylii.
Jeżeli ktoś ma plan jak dojechać i wolne miejsce z miłą chęcią się przyłączę ????
Ewentualnie jaką opcję, rozsądną cenowo, polecacie?
Do Paryża samolotem i potem TGV?
Bilety na TGV poszybowały w góre niestety, a jeszcze miesiąc temu można było coś upolować za 30EUR... link do portalu z biletami: https://www.captaintrain.com/
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
niezla przebitka, cena nominalna za 4kat to 25 eur/szt ~ 120zł... nigga please
haha o tym samym pomyślałem. Jak poprzeglądałem allegro i zobaczyłem ile ludzie sobie życzą za bilety tzn przebitka 7 czy 10 - krotna to ładnie ich fantazja poniosła. Może się traf ktoś kto to kupi ale to musi być jakiś ostry desperat ????
Swoją drogą ostrzegam wszystkich przed nieuczciwymi sprzedającymi, biletów jeszcze nie ma więc ktoś jedynie może was zapewniać że te bilety ma i że je wam potem wyśle.
 
P 20

pc3

Użytkownik
Ja mam do odstąpienia 2 bilety na Polska-Ukraina (kategoria 3). Jak ktoś ma obawy co do wejścia na czyjeś imię to nie musi się martwić, bo sam będę na meczu także wejdzie ze mną.
Kontakt priv albo [email protected]
 
S 0

staszek87

Użytkownik
Sprzedam dwa bilety na mecz Polska - Ukraina, 2 kategorii. Z przyczyn osobistych nie mogę jechać na to spotkanie, więc bilety oddam w dobre ręce.
Cena jaka interesuje mnie, to 1100zl za dwie sztuki.
Kontakt: 664133923
 
D 0

dr_kacper

Użytkownik
Spędziłem na platformie odsprzedaży 15 godzin ale bilety na mecz Polska vs Ukraina, kupiłem - 10 minut po zmianie strategii.
Udało Ci się wymyślić jakąś strategię zakupu? Też spędziłem naście godzin na próbach, ale nic z tego - nawet jak pojawia się bilet na Polska-Niemcy to i tak potem okazuje się, że już jednak nie są dostępne. Czy byłbyś skłonny podzielić się info jak Tobie się udało?
Z góry wielkie dzięki
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
@dr_kacper
Patent to odświeżanie strony i refleks.
Mi wczoraj w 30 minut udało się zakupić 4 bilety na mecz z Ukrainą i 2 na Irlandię.
Problem z biletami na mecz Polska-Niemcy jest taki, że bardzo rzadko się pojawiają na portalu. Najłatwiej, bo są co 10 minut) o bilety na mecz z Ukrainą.
Ja od rana siedzę, odświeżam i dopiero przed chwilą wskoczyły 4 bilety na mecz z Niemcami z czego 2 udało się zabukować.
Większość biletów będzie można wygrać w konkursach/promocjach na forum.bukmacherskie.com. Warto być na bieżąco z informacjami ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
belo 106

belo

Użytkownik
Mi też udało się dziś kupić na tej platformie bilety na Polska-Ukraina. I teraz co do noclegu to to całe booking.com jest bezpieczne, skoro hotel chce dane do karty? Są może jakieś inne alternatywy co do załatwienia noclegu bez podawania karty?
 
M 3

many1985

Użytkownik
Mi też udało się dziś kupić na tej platformie bilety na Polska-Ukraina. I teraz co do noclegu to to całe booking.com jest bezpieczne, skoro hotel chce dane do karty? Są może jakieś inne alternatywy co do załatwienia noclegu bez podawania karty?
Ja obojętnie gdzie nie jadę to za każdym razem korzystam z booking.com
Zawsze wszystko bylo ok.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
C 3

cyborg

Użytkownik
Z booking.com korzystam z 10 lat, nigdy nie było problemów. Oczywiście czasem zdarzy się nie do końca prawdziwy opis hotelu dlatego warto kierować się opiniami. Patrz na liczbę opinii i średnią wartość, ja w ciemno biorę jak jest średnia powyżej 7.
Tym razem jednak nie znalazłem nic ciekawego i Paryż zarezerwowałem przez http://www.airbnb.com - portal podobno też OK ale to mój pierwszy raz. Jakby ktoś chciał to mogę wysłać linka uprawniającego do 18 euro zniżki za pierwszą rezerwację.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 0

mzs

Użytkownik
witam! sprzedam lub zamienię na mecz Pol -Ger 2 bilety w 1 kategorii na mecz Polska -Irlandia północna...cena jaka mnie interesuje za te 2 bilety to 1950 złotych...oczywiście bez trudu moge się udokumentowac na innym forum lub na platformach aukcyjnych...zainteresowanych prosze o maila...
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Ktoś poleca jakiś pewny portal dotyczący właśnie rezerwacji miejsc we Francji? Coś w stylu booking, albo trivago. W miarę tani :p
 
M 3

many1985

Użytkownik
Ktoś poleca jakiś pewny portal dotyczący właśnie rezerwacji miejsc we Francji? Coś w stylu booking, albo trivago. W miarę tani :p
Teraz to obojetnie jakiego nie uzyjesz to nie bedzie tanio. Radzilbm korzystac z booking.com ale patrzec na nocleg w promieniu np.50 km i ewentualnie dojechac na dzien meczowy
 
Do góry Bottom