>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o EURO 2016 - informacje o EURO, bilety, dojazdy, noclegi itd.

prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Hmm, to w takim razie czas szykować wycieczkę. Jak sądzicie im wcześniej zarezerowane miejsce to chyba taniej wyjdzie? I dalej od miejsca meczów chyba tez i wtedy jakoś dojazdy komunikacja.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
Najtańsza opcja to campingi i airbnb. Francja to jednak nie najtańszy kraj. Ja juz mam wszystko klepniete łącznie z transportem Nicea-Paryż-Nicea, licze ze to wyjdzie mniej wiecej 6k/os na 2 tyg łącznie z biletami na mecze grupowe +1/8. Dojazd autem.
A noclegów na Airbnb jest mnóstwo, problem w tym, że część wymaga dość wysokich kaucji zwrotnych albo właściciele nie akceptują/anulują przed czasem. Dobrze napisać jakąś miłą śpiewkę, którą łykną właściciele pokoi/mieszkań, bo nie ukrywajmy, kibic piłkarski to nie jest najbardziej pożądany &quot;klient&quot;...
 
S 0

sean.26a

Użytkownik
Cześć wszystkim. Widzę, że ogarniacie temat więc pozwolę sobie o coś zapytać.
Mam 4 bilety na Polska: Niemcy (których oczywiście nie sprzedam ???? ) i 4 bilety warunkowe na mecz 1/8 jeśli Polska dam dotrze. Te chciałbym odsprzedać bo raczej nie dostanę tak długiego urlopu.
Po pierwsze to działa wam w ogóle ta strona? Bo u mnie wyświetlają się bilety na sprzedaż ale jak chce już wejść w zakup albo w sprawdzenie własnych biletów to wyskakuje strona z błędem, że strona jest w naprawie. Wszyscy tak macie czy u mnie coś nie gra?
Druga sprawa...gdzieś mi się obiło o uszy, że na ten platformie nie da się sprzedać takich biletów warunkowych. Prawda to? Co mam zrobić jak chcę sprzedać? Pisać do UEFA?
Dzięki z góry za odp
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Moze nie na tmat ale ktos mi wytlumaczy?
Dlaczego Ukraina w ogole startuje w eliminacjach do MS 2018 jak nie lubia ruskich a dzis nawet wprowadzili zasade, ze kto gra w klubach rosyjskich w kadrze nie zagra.
Gdzie tu logika? Zazdroszcza grajacym w Rosji zarobkow?
 
master.mk1988 77

master.mk1988

Użytkownik
Mój kolega chciałby odsprzedać bilety na mecz Polska-Ukraina. Posiada 8 wejsciowek.
4 bilety 1 kategori: cena 108 GBP
po 2 bilety 3 i 4 kategoria: cena 45 GBP
zainteresowani priw. cena za 1 bilet
 
L 0

lglenor

Użytkownik
Witam
Sam posiadam 4 bilety na mecz Polska Niemcy i oczywiście za żadne skarby ich nie sprzedam , ale mam inny problem mam pytanie do ludzi posiadajaych tez bilety jak wam wyświetla wasza aplikacje chodzi mi o to ze ja jak wchodzę przez oficjalna stronę UEFA pokazuje ze nie mam żadnych biletów a wniosek pokazuje mi dopiero jak wejdę przez polski odpowiednik a wiec taka stronę
https://euro2016-pol.tickets.uefa.com/lottery/welcome_pl.html
A i jeszcze jedno jakby ktoś sprawdził bo własnie zamówiłem bilety do Paryża samolotem i ogarniam jakiś hotel , ale dopiero teraz podglądam ta aplikacje i w danych adresowych do wysyłki czyli takie coś
Adres dostawy biletów (bez skrytek pocztowych) - może być edytowany online do 18 stycznia 2016
mam tylko wiersz adresu 1 a tam mam sama ulice , pamiętam ze były jeszcze wiersz 2 i 3 a tam umieściłem nr domu i teraz tak sie zastanawiam czy tylko ja tak mam czy wszyscy bo ku*** Uefa będzie te bilety wysyłała końcem maja zęby nie było jaj ze te bilety nie dojdą do mnie przez jakaś głupotę a wiadomo ze duplikatów nie wystawia. Pisałem do naszego związku oczywiście zero odzewu od 3 dni napisałem tez do Uefa i to samo wiec może ktoś pomoże i sprawdzi jak to ma u siebie? Bo juz tylko mi zostalo zadzwonienie do nich na infolinie ale *** go wie kto tam odbierze i jak dlugo bede musial czekac
Pozdro
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Iglenor - ja swoje bilety widzę zarówno przez stronę dla fanów polskiej reprezentacji jak i na platformie odsprzedażowej (w sekcji My tickets).
Z adresem to trochę źle to zrobiłeś wg mnie, bo ja adres wraz z numerem domu i mieszkania wpisałem w wierszu 1. Ale w razie czego to pewnie numer komórki będzie na przesyłce i kurier się będzie kontaktował.
A bilety są już wysyłane, na platformie odsprzedażowej w detalach pojawiła się już data emisji biletu i numer przesyłki kurierskiej, także myślę że kwestią najbliższych kilkunastu dni jest to, że je dostaniemy do rąk ???? Będzie dostarczać je chyba kurier DPD, także jeśli numer śledzenia będzie aktywny to najwyżej skontaktujesz się bezpośrednio z nimi.
 
G 52

grekuu

Użytkownik
panny przylot do Paryża o 17.15 na mecz z Niemcami który jest o 21 jest chyba najlepszą możliwą opcją co nie ? ????

a te vivago to bezpieczne co nie ? ???? nie przyjdą mi bilety na jakiegoś Allacha ? ????
 
M 3

many1985

Użytkownik
Iglenor - ja swoje bilety widzę zarówno przez stronę dla fanów polskiej reprezentacji jak i na platformie odsprzedażowej (w sekcji My tickets).

Z adresem to trochę źle to zrobiłeś wg mnie, bo ja adres wraz z numerem domu i mieszkania wpisałem w wierszu 1. Ale w razie czego to pewnie numer komórki będzie na przesyłce i kurier się będzie kontaktował.

A bilety są już wysyłane, na platformie odsprzedażowej w detalach pojawiła się już data emisji biletu i numer przesyłki kurierskiej, także myślę że kwestią najbliższych kilkunastu dni jest to, że je dostaniemy do rąk ???? Będzie dostarczać je chyba kurier DPD, także jeśli numer śledzenia będzie aktywny to najwyżej skontaktujesz się bezpośrednio z nimi.
Ja w detalach mam:

Delivery method Courier
Shipment state Delivery by end of May 2016

bez żadnej konkretnej daty i nr przesyłki
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Dostałem dziś maila że bilet wysłano kurierem, jest numer przesyłki, można śledzić na http://www.dpd.com. Póki co wysyłają pewnie bilety z puli dla federacji.


panny przylot do Paryża o 17.15 na mecz z Niemcami który jest o 21 jest chyba najlepszą możliwą opcją co nie ? ????
A na które lotnisko przylot?
 
P 0

paulinalodz

Użytkownik
Witam. Mam 2 pytania. Kupiłam parę biletów na euro przez swoje konto. Czy muszę podawać/wysyłać gdzieś na stronie uefa dane innych osób dla których kupiłam bilety. Czy w ogóle na biletach nie będzie danych osobowych i spokojnie wejdzie się na mecz.
Pozdrawiam
 
N 0

nata

Użytkownik
Dzwonilam dzisiaj na cudowna francuska infolinie gdzie pani nie nalezala do uprzejmych.
Sytuacja wyglada tak : Mam jeden bilet ktory chcialam dac swojemu tacie w prezencie. Bilet jest na moje dane pani powiedziala ze on nie bedzie mogl wejsc na ten bilet. Tyle osob sprzedaje, zamienia bilety ze chyba polowa stadionu w takim wypadku bedzie pusta. Bardzo prosze o informacje jak to wyglada.
 
G 52

grekuu

Użytkownik
Dzwonilam dzisiaj na cudowna francuska infolinie gdzie pani nie nalezala do uprzejmych.
Sytuacja wyglada tak : Mam jeden bilet ktory chcialam dac swojemu tacie w prezencie. Bilet jest na moje dane pani powiedziala ze on nie bedzie mogl wejsc na ten bilet. Tyle osob sprzedaje, zamienia bilety ze chyba polowa stadionu w takim wypadku bedzie pusta. Bardzo prosze o informacje jak to wyglada.
dołączam się do pytania bo chciałem na vivago kupić bilety a jak wiadomo nie będą to bilety na moje dane



A na które lotnisko przylot?
w sumie to na główne

Roissy-Charles de Gaulle
 
C 3

cyborg

Użytkownik
Mam na sprzedaż:
2 bilety KAT1 Polska - Niemcy - 1250zł
3 bilety KAT3 Polska - Ukraina - 450 zł
Będę na meczu z Niemcami więc jak ktoś się obawia że nie wejdzie na stadion z powodu innych danych na bilecie to odpada mu ten klopot ????
Po szczegóły zapraszam na priv lub [email protected]
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Przez ta platformę odsprzedaży nie można sprzedać biletów kupowanych za pośrednictwem PZPNu ,które były losowane bodaj w styczniu.
Gdzie więc mogą być odsprzedane?
 
Do góry Bottom