>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o EURO 2016 - informacje o EURO, bilety, dojazdy, noclegi itd.

fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Przez ta platformę odsprzedaży nie można sprzedać biletów kupowanych za pośrednictwem PZPNu ,które były losowane bodaj w styczniu.
Gdzie więc mogą być odsprzedane?
A czy przez ta platforme sprzedaje sie w takiej samej cenie w jakiej sie kupiło ??
 
B 0

blazko1892

Użytkownik
Dzwonilam dzisiaj na cudowna francuska infolinie gdzie pani nie nalezala do uprzejmych.
Sytuacja wyglada tak : Mam jeden bilet ktory chcialam dac swojemu tacie w prezencie. Bilet jest na moje dane pani powiedziala ze on nie bedzie mogl wejsc na ten bilet. Tyle osob sprzedaje, zamienia bilety ze chyba polowa stadionu w takim wypadku bedzie pusta. Bardzo prosze o informacje jak to wyglada.
Według mnie musiała taką oficjalnie przekazać informację na infolinii, bo musi cytować regulamin (rozmowa nagrywana), a w praktyce wątpię, żeby sprawdzali. Jakie to ma znaczenie, na kogo bilet wchodzisz? Ważna jest tylko kontrola osobista, żeby oczywiście terroryści żadnej bomby nie wnieśli, jeśli będą chcieli znowu coś głupiego odwalić. Ja osobiście mam wszystkie bilety nie na siebie, więc nie wyobrażam nie wejść na mecze grupowe Polski. Połowa stadionu albo 3/4 nie wejdzie jak to będą egzekwować. Z doświadczenia powiem, że nigdy nie sprawdzali biletów dokładnie na euro czy mś.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Dzisiaj dostałem sms&#39;a z DPD że 4.01 będzie podjęta próba doręczenia przesyłki. Na mailu też mam potwierdzenie i widnieje nadawca :CHRONOPOST EURO TICKETS.
Czyli że te bilety już wysyłają a nie pod koniec maja ? :p
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Ile kosztuje bilet na euro samolotowy?

Podobno maja otworzyć nowe linie lotnicze EURO2016lot i maja być tanie loty do Francji z krajów wszystkich uczestników.
podobno najtańsze maja być z Albanii więc jakbyś miał tam czym się dostać to może za grosze byś obleciał. ????


Mam do sprzedania 4 bilety na mecz Polska - Irlandia PŁN
4 kat - 500 zł
lub za wszystkie cztery bilety 1900 PLN
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
czy ja wiem czy takie drogie z Krakowa lot za 2 osoby 1k
tak, ryanair krk-par-beauvais 16 wylot, 19 powrót 1116pln za 2 osoby z małym podręcznym bagażem

easyjet krk-par-cdg 16 wylot na 17:15 w par, powrót 19 o 7:30, z małym podręcznym 1358 za osoby

wizzem z kato do par-beauvais 15 wylot, powrót 19, 1300

lotem do nicei z wawy 12 wylot, powrót 13 z duzym bagazem do 23kg - ok 5600 za dwie osoby
 
G 52

grekuu

Użytkownik
właśnie ja lecę ze znajomym w dniu meczu w czwartek o 15 easyjet wracam w niedziele o 20
gorzej jest z dolotem do st etienne ( zakładam że zajmiemy 2 miejsce ) można jakieś dzikie przesiadki wybrać albo paryż + tgv
tak właśnie robimy znajomy za bardzo wolnego nie może dostać w dniach w okolicy połowy czerwca i trzeba dolatywać ale i tak wydaje mi się że wyjdzie to taniej niż siedzenie tam 3 tygodni xD
✅⛔ ???? :]
 
M 3

many1985

Użytkownik
Panowie, czy ktoś z Was, kto wylosował bilety na mecz Polska - Irlandia Północna (chodzi mi o bilety z puli krajowej) mógłby mi powiedzieć w jakim sektorze ma miejsca?
Dzisiaj przydzielili mi miejsca na stadionie na ten mecz, a kupowałem na portalu odsprzedażowym UEFA i chciałbym sprawdzić czy jestem daleko od reszty polskich fanów ????
 
M 0

mariou82

Użytkownik
Witam
Mam do zaoferowania bilety na MECZ POLSKA-IRLANDIA PÓŁNOCNA W DNIU 12.06.2016 r. Wartośœć biletów 1750 zł.
Bilety będą imienne wystawione na te osoby, które z nich skorzystają. Bilety zostały wygrane w konkursie:
conti.pl/default.aspx
Ja z racji pracy nie dam rady, ale mogę komuœś te bilety odsprzedać.
Odsprzedam pakiet (dwa bilety) za 1700 zł ktoœś zainteresowany, chciałby uzyskać więcej informacji można pisać, dzwonić 8-24.
518 944 369
[email protected]
Co i jak do załatwienia transakcji wszystko do dogadania.
p.s. Continental jest oficjalnym sponsorem, bilety to też odpowiednie wejœściówki nie żadne tam zaułki, także oferta pewna, ale ja jak piszę z pracy się nie urwę od tak więc nagrodę zamienię z kimśœ na złotówki.
Pozdrawiam.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Kilka słów odnośnie transmisji dla tych kibiców, którzy nie będą mogli jechać osobiście na EURO 2016 we Francji. Na dzień dzisiejszy nie znany jest jeszcze dokładny plan. Polsat robi z tego wielką tajemnicę / zasłonę dymną. To co wiadomo na 100% :
Na antenie otwartego Polsatu lub Polsatu Sport News zostaną wyemitowane 24 spotkania, tyle ile jest zapisane w umowie z UEFA. Ich dobór nie jest znany, lecz na pewno będzie to mecz otwarcia, mecze Polaków, dwa półfinały i finał. Pozostałe 27 spotkań będzie dostępne wyłącznie w kanałach kodowanych :-|
Blok poświęcony Euro 2016 będzie nadawany od godz. 13:00 do nawet 1:00 w nocy.
W 2016 roku Telewizja Polsat chce uruchomić pięć nowych kanałów. Będą wśród nich między innymi Polsat Sport 2, Polsat Sport 3.

Planowane jest założenie dwóch studio w Warszawie i we Francji, Kmita nie wykluczał założenia osobnego kanału sportowego z powodu dużej liczby imprez sportowych na początku lata przyszłego roku (Wimbledon, EURO, Liga Światowa).
Początek transmisji w dni meczowe planowany jest od godziny 13, mecze będą rozpoczynać się o godzinie 15, 18 i 21.
Jedno jest pewne duet Mateusz Borek i Tomasz Hajto będzie nam towarzyszył w najważniejszych momentach występów biało-czerwonych we Francji.
Publicystyką i reportażami zajmą się znani i lubiani: Roman Kołtoń, a reporterem będzie Marcin Feddek.
 
sks1926 88

sks1926

Użytkownik
Panowie, czy ktoś z Was, kto wylosował bilety na mecz Polska - Irlandia Północna (chodzi mi o bilety z puli krajowej) mógłby mi powiedzieć w jakim sektorze ma miejsca?

Dzisiaj przydzielili mi miejsca na stadionie na ten mecz, a kupowałem na portalu odsprzedażowym UEFA i chciałbym sprawdzić czy jestem daleko od reszty polskich fanów ????
Blok G1 kat 3
 
Do góry Bottom