>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o EURO 2016 - informacje o EURO, bilety, dojazdy, noclegi itd.

M 0

mariou82

Użytkownik
W moim przypadku serio i na 100% pewne, w dodatku wystawiane sš na nazwisko tej osoby, która ma wejœć. Wiele osób do mnie dzwoni, ale każdy chce zweryfikować czy aby faktycznie jest tak jak piszę - więc kto pierwszy ten lepszy ;-) ja się nie wybieram, ale wydaje mi się, ze moja opcja jest najlepszš jaka może być do nabycia teraz.
Przykładowo bilety jak kosztowały na stronie UEFA kategoria 4 - 25 euro, na viagogo teraz taki bilet 800 zł.
Ja sprzedaję za 850 zł jeden i wychodzi na to, że kategoria 1, która na stronie UEFA była po 150€ na viagogo teraz najtańsza opcja z tej kategorii 1100 zł, a tak 1500 zł, 2000 zł i pewnie sš to już bilety gdzie danych nie da się zmienić. W moim przypadku kupujšcy wpisuje się na bilet czyli ma wszystko 100% zgodne z faktem na bilecie i na dokumencie - 0 problemów- obaw, ze a może nie wpuszczš itd.

Ja te bilety wygrałem, ale jak pisze się nie wybieram więc odsprzedam.
 
M 0

mmisza

Użytkownik
Witam,
odsprzedam 2 bilety kat2 na mecz Ukraina - Polska po cenie nominalnej. Miejsca obok siebie. Wybieram sie na ten mecz a bilety sa wystawione na moje nazwisko z konta UEFA, wiec najlepiej wejsc razem. tel. 508290449.
 
M 0

mmisza

Użytkownik
Proponuje banowanie tych użytkowników zakładających konta tylko po to, aby dać info o sprzedaży biletów...
A co ci to kolego przeszkadza? Mam dwa nadmiarowe bilety, bo znajomi jak się okazało nie mogą jechać. Nie zarabiam na nich, tylko odsprzedaje po cenie zakupu. W końcu to wątek &quot;informacje o EURO, bilety, dojazdy, noclegi itd.&quot;, czyż nie?
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Jacio, zobacz tutaj:https://euro2016-sales.tickets.uefa.com/account/tickets - jak już Ci przydzielili miejsca to tam to będzie widać.

UWAGA! Ostatnia szansa na zakup biletów z oficjalnej sprzedaży UEFA
26 kwietnia (wtorek) o godzinie 12 zostaną wypuszczone do sprzedaży bilety które nie znalazły nabywców oraz z anulowanych zamówień. Więcej informacji na stronie Internetowej UEFA.
 
L 0

lukasz987

Użytkownik
Witam. Mam do zaproponowania przejazd samochodem do Paryża. Mamy 2 wolne miejsca, jedziemy we dwóch. Wyjeżdzamy z Opola, możemy przejechać przez większe miasta po drodze, w kierunku Francji . Koszt przejazdu 40 euro/os. (Wliczony koszt paliwa oraz autostrad do Francji.) Wszystkich chętnych proszę o kontakt na maila : [email protected]
 
Do góry Bottom