>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o EURO 2016 - informacje o EURO, bilety, dojazdy, noclegi itd.

zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Napadziory to akurat wszystkie mogą pojechać, Sobiech to jest gorsza rezerwowa opcja Milika a trzeba brać jeszcze opcje urazu :] zresztą czy oby Sobiech przez sporo czasu nie grzał ławy w H96 do puki trenerem był Schaaf?
Kapustka to się akurat coraz lepiej pokazywał, na moje najsolidniej z całej ekstraklasowej gawędzi chłop gra solidnie i nie żyłuje, osobiście się zdziwię jak go nie weźmie (dobry rezerwowy) Ja to się zastanawiam co w tej kadrze robi Wawrzyniak.
Kapustka jest chaotyczny, jak oglądałem towarzyskie, wypadał jako jeden z najgorszych w środku pola. Dużo czasu minęło, może się coś zmieniło. Nie wiem, nie ogladam ekstraklasy. Interesuję się piłką nożną, a nie kopaniną i chuligaństwem. A co do Wawrzyniaka, to serio? Król Wawrzyn ponad wszystko, bez niego nie ma opcji gdziekolwiek się pokazywać. Chłop jak dąb, słynie ze wspaniałych wślizgów i rajdów lewą stroną. Bez niego nie mamy szans. Mnie to akurat dziwi jakiś Cionek czy Wszołek, który zbiera czerwone za jakieś niesportowe zachowania w klubie, a pokazał się na jednym meczu ze słabą Finlandią. Mila może nie ma dobrego sezonu, ale czy taki miał wchodząc z ławki w meczu z Niemcami? Nie, nie zachwycał. Ale zjada takiego Wszołka czy Starzyńskiego doświadczeniem, opanowaniem i przeglądem pola. Czego się Kapustka może uczyć od Waldusia.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Ta, Mila pokazał doświadczenie,opanowanie i przegląd pola w końcówce zremisowanego meczu z Irlandią. Jak się ogląda mecz i widzi tylko strzelców bramek to potem się sadzi takie kwiatki.Gość może się i do czegoś nadawał 15 lat temu,ale po tym jak podbił mocarne ligi w Norwegii i Austrii ,został z niego cień który przesiaduje na ławce rezerwowych w ekstraklapie.
Peszko może bronić jeszcze jego szybkość,Mili nic nie broni(tak samo jak i on na boisku).
 
P 20

pc3

Użytkownik
Kapustka jest chaotyczny, jak oglądałem towarzyskie, wypadał jako jeden z najgorszych w środku pola. Dużo czasu minęło, może się coś zmieniło. Nie wiem, nie ogladam ekstraklasy. Interesuję się piłką nożną, a nie kopaniną i chuligaństwem. A co do Wawrzyniaka, to serio? Król Wawrzyn ponad wszystko, bez niego nie ma opcji gdziekolwiek się pokazywać. Chłop jak dąb, słynie ze wspaniałych wślizgów i rajdów lewą stroną. Bez niego nie mamy szans. Mnie to akurat dziwi jakiś Cionek czy Wszołek, który zbiera czerwone za jakieś niesportowe zachowania w klubie, a pokazał się na jednym meczu ze słabą Finlandią. Mila może nie ma dobrego sezonu, ale czy taki miał wchodząc z ławki w meczu z Niemcami? Nie, nie zachwycał. Ale zjada takiego Wszołka czy Starzyńskiego doświadczeniem, opanowaniem i przeglądem pola. Czego się Kapustka może uczyć od Waldusia.
Nie chcę nikogo urazić ale 90% tego powyżej to stek bzdur niestety. Kapustka jak ktoś ogląda mecze Cracovii to widzi, że będzie to Pan piłkarz, świetnie się prezentował w np. ostatnim meczu (gdzie na tle Peszki i Mili wyglądał 100 razy lepiej) i nie bez powodu mają na niego zakusy kluby z Bundesligi. Co do Wawrzyniaka, wiadomo że nie jest to wspaniały obrońca o którego będą się bił Bayern z Realem, ale..., ma bardzo duże doświadczenie, gra w tej reprezentacji od lat, ma zaufanie Nawałki, w pierwszym składzie grał nie będzie ale w trudnej sytuacji może wejść i pomóc, wszyscy pamiętają tylko jego poślizg, ale z ręką na sercu, kiedy ostatnio w reprezentacji &#39;położył&#39; jakiś mecz? No i jeszcze jedno pytanie jak nie on to kto na lewą stronę? Cionek - wiadomo też pewnie grał nie będzie, ale gra w klubie, Nawałka widocznie wie na co go stać, jest obserwowany, powołany jest też tylko dlatego bo Szukała w ogóle nie grał w klubie i wskoczył na jego miejsce, Wszołek - z całym szacunkiem ale jak niby oglądałeś mecze towarzyskie to on z Finlandią zagrał super i w tym jednym meczu pokazał więcej niż Peszko w całym sezonie w Ekstraklasie. Mila w momencie meczu z Niemcami przeżywał drugą młodość i był w super formie w Śląsku, po przejściu do Lechii zaczął się zjazd i tak naprawdę już na końcówkę eliminacji nie powinien być powoływany, bardzo go szanuję ale jest w słabej formie i branie go na Euro jest trochę bez sensu, być może Nawałka patrzy w ten sposób, że chce zabrać Starzyńskiego, jako takiego jokera, który własnie jak Mila w meczu z Niemcami był w gazie.
 
F 0

franeklebowski

Użytkownik
Witam, mam 4 bilety kat. 2 na mecz Polska-Ukraina zakupione w tej sprzedaży:
https://www.laczynaspilka.pl/euro2016/aktualnosci/wciaz-szukasz-biletow-na-euro-2016-uefa-otwiera-sprzedaz-last-minute1

420 euro bilety + 15 euro przesyłka = 435 euro = ~ 1900 zł

Docelowo chcę sprzedać cały pakiet, ale być może będę miał pojedyncze bilety, wtedy 1 bilet = 500 zł

Mam też 4 bilety na półfinał w Marsylii (kat. 3)

Trybuna południowa, gate 13, block I, row 41

660 euro + 15 euro przesyłka = ~ 3000 zł

1 bilet = 800 zł

Preferowany odbiór osobisty w Warszawie lub podczas EURO w Paryżu lub Marsylii ;)

Kontakt: [email protected]
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Jeszcze odnośnie tych transmisji z Euro w TV. Poprawcie mnie jeśli się mylę. Jeśli chodzi o fazę grupową, to w ogólnodostępnych pasmach (TVP, Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra) będzie można obejrzeć tylko mecze Polski? Macie jakąś alternatywę? Jakieś kanały zagraniczne czy pozostaje wykupienie pakietu? Co z osobami, które są abonentami Polsatu Cyfrowego? Jak Wy to widzicie i gdzie będziecie oglądali mecze grupowe pozostałych drużyn?
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Z tego co mi się obiło o uszy (jednak nie jestem pewien) to wszystkie mecze będą na tych kanałach tylko jeszcze będzie trzeba dokupić dodatkowe abonamenty (rozpiskę transmisji masz na poprzedniej stronie)
Na pewno nawet w mniejszej mieścinie będą jakieś ogródki, namioty z browarem gdzie będzie można oglądać mecze.
 
K 0

kotlecik

Użytkownik
Mam do sprzedania 2 komplety biletów po 2szt ???? miejsca w komplecie obok siebie, bilety będą wydrukowane na dane osoby która je zakupi ???? Są wygrane w konkursie, mam sesję nie mogę pojechać ???? Wartość 2 biletów to 1056zł. Więcej info na maila [email protected] ????
 
A 0

adam12345

Użytkownik
Witam, w innych działach nie pasuje to pytanie, dlatego pisze tutaj. Mam taka konkretną sytuację. Jak była sprzedaż internetowa
biletów to kupiłem najpierw 1 pojedynczy bilet (ponieważ jak zaznaczałem dwa bilety naraz to mnie wyrzucało z
systemu), następnie kupiłem drugi bilet logując się ponownie do systemu sprzedaży biletów ze swojego konta, w
pierwszym i drugim przypadku nie musiałem podawać swoich danych, ale obawiam się że ponieważ kupiłem dwa bilety na to
samo nazwisko, w tej samej kategorii i na ten sam mecz, to czy waszym zdaniem UFEA wyśle mi dwa bilety mimo że jest to
ten sam mecz i ta sama kateogria biletów?
Pozdro.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
http://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/602094/polsat-ujawnil-ceny-za-kodowane-mecze-euro-2016
Chciałbym móc zobaczyć miny Solorzów za +/- 2 miesiące gdyby okazało się, że nikt nie wykupił abonamentu na euro. Ale możemy narzekać co nie zmienia faktu, że mnóstwo ludzi wykupi/ przedłuży umowy. Sam pewnie tak zrobię. Szkoda strzępić... jak mawia klasyk.
Zapewne masa zagranicznych kanałów ogólnodostępna w satelitach i kablówkach bedzie pokazywać ME za free, zaczynając od czeskich stacji, przez niemieckie a kończąc na arabskich. Także coś powinno się znalesć. Mam tylko takie wątpliwości czy istnieje możliwość zakodowania dla Polaków tych zagranicznych stacji które będą nadawały euro ? Przy jednej z walki Kliczki była chyba taka sytuacja ale nie pamiętam jak to się skończyło. Czy w ogóle ktoś ma prawo zakodować legalną zagraniczną stacje z UE która nadaje sygnał do PL ?
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Zapewne masa zagranicznych kanałów ogólnodostępna w satelitach i kablówkach bedzie pokazywać ME za free, zaczynając od czeskich stacji, przez niemieckie a kończąc na arabskich. Także coś powinno się znalesć. Mam tylko takie wątpliwości czy istnieje możliwość zakodowania dla Polaków tych zagranicznych stacji które będą nadawały euro ? Przy jednej z walki Kliczki była chyba taka sytuacja ale nie pamiętam jak to się skończyło. Czy w ogóle ktoś ma prawo zakodować legalną zagraniczną stacje z UE która nadaje sygnał do PL ?
Konkretnych przykładów teraz nie przytoczę (bo nie pamiętam), ale wiem, że już parę razy była taka sytuacja, że zagraniczne stacje nadające meczyki i inne wydarzenia sportowe, na czas ich trwania, były kodowane. Czasem udało mi się obejrzeć początek, ale po kilku minutach kodowano. Zobaczymy jak będzie tym razem, kluczowe mecze chyba i tak będą w ogólnodostępnych kanałach, a mecze grupowe pewnie przyjdzie oglądać w internecie/pubach.
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Nie chcę nikogo urazić ale 90% tego powyżej to stek bzdur niestety. Kapustka jak ktoś ogląda mecze Cracovii to widzi, że będzie to Pan piłkarz, świetnie się prezentował w np. ostatnim meczu (gdzie na tle Peszki i Mili wyglądał 100 razy lepiej) i nie bez powodu mają na niego zakusy kluby z Bundesligi. Co do Wawrzyniaka, wiadomo że nie jest to wspaniały obrońca o którego będą się bił Bayern z Realem, ale..., ma bardzo duże doświadczenie, gra w tej reprezentacji od lat, ma zaufanie Nawałki, w pierwszym składzie grał nie będzie ale w trudnej sytuacji może wejść i pomóc, wszyscy pamiętają tylko jego poślizg, ale z ręką na sercu, kiedy ostatnio w reprezentacji &#39;położył&#39; jakiś mecz? No i jeszcze jedno pytanie jak nie on to kto na lewą stronę? Cionek - wiadomo też pewnie grał nie będzie, ale gra w klubie, Nawałka widocznie wie na co go stać, jest obserwowany, powołany jest też tylko dlatego bo Szukała w ogóle nie grał w klubie i wskoczył na jego miejsce, Wszołek - z całym szacunkiem ale jak niby oglądałeś mecze towarzyskie to on z Finlandią zagrał super i w tym jednym meczu pokazał więcej niż Peszko w całym sezonie w Ekstraklasie. Mila w momencie meczu z Niemcami przeżywał drugą młodość i był w super formie w Śląsku, po przejściu do Lechii zaczął się zjazd i tak naprawdę już na końcówkę eliminacji nie powinien być powoływany, bardzo go szanuję ale jest w słabej formie i branie go na Euro jest trochę bez sensu, być może Nawałka patrzy w ten sposób, że chce zabrać Starzyńskiego, jako takiego jokera, który własnie jak Mila w meczu z Niemcami był w gazie.
Z dystansem, ludzie, nie pozabijajmy się :grin: Ty tak serio z tym Wawrzyniakiem podszedłeś, o luju. Nawet nie brałem pod uwagę jego umiejętności. A co do Kapustki, to mówiłem, że nie oglądam ekstraklasy. Chłopak może tutaj brylować, ale jest za mało dojrzały na kadrę. Nie ma ogrania, &quot;dzieciak&quot;. To jest tylko moja opinia, zobaczymy jak będzie.

Jak się ogląda mecz i widzi tylko strzelców bramek to potem się sadzi takie kwiatki.
Panie ogrodniku, Mila zagrał w meczu z Niemcami 13 minut ???? O czym my tu mówimy? Co miał zrobić i na jakiej podstawie można mu ocenę wystawić? A chyba zrobił dużo, czyż nie? Nie widziałem meczu z Irlandią, bo wtedy po prostu nie mogłem. Nie musze się Ci tłumaczyć. Nie będę specjalnie odtwarzał, żeby odpowiedzieć Ci na post, bez przesady.
 
P 20

pc3

Użytkownik
Z dystansem, ludzie, nie pozabijajmy się :grin: Ty tak serio z tym Wawrzyniakiem podszedłeś, o luju. Nawet nie brałem pod uwagę jego umiejętności. A co do Kapustki, to mówiłem, że nie oglądam ekstraklasy. Chłopak może tutaj brylować, ale jest za mało dojrzały na kadrę. Nie ma ogrania, &quot;dzieciak&quot;. To jest tylko moja opinia, zobaczymy jak będzie.

Panie ogrodniku, Mila zagrał w meczu z Niemcami 13 minut ???? O czym my tu mówimy? Co miał zrobić i na jakiej podstawie można mu ocenę wystawić? A chyba zrobił dużo, czyż nie? Nie widziałem meczu z Irlandią, bo wtedy po prostu nie mogłem. Nie musze się Ci tłumaczyć. Nie będę specjalnie odtwarzał, żeby odpowiedzieć Ci na post, bez przesady.
To weź Gadochę z Szarmachem oni są ograni w reprezentacji. Nie ma czegoś takiego jak dojrzałość na kadrę, albo jesteś dobry albo słaby, a Kapustka pokazał w reprezentacji, że grać umie
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Nie oglądasz ekstraklapy,ale oceniasz Kapustkę,nie oglądałeś eME a oceniasz Milę,widziałeś jego bramkę z Niemcami (bo kto nie widział) ,90% roboty w tej akcji wykonał Lewandowski,Mila dołożył nogę,ok zrobił to bardzo dobrze,ale bez przesady,żeby po tej bramce stawał się bohaterem narodowym.
Co najmniej kilkunastu zawodników wykonało więcej pracy w tych eliminacjach,a większość ludzi pamięta bramkę Mili tak jakby to on wygrał sam z Niemcami.
Coś jak Tytoń na ME 2012,gdzie po jednej interwencji stał się bohaterem &quot;niedzielnych kibiców&quot; którzy do dziś już o nim zapomnieli.
Dla mniej zorientowanych przypominam ,że Mila swój największy wkład w polski futbol wniósł w 2003 roku strzelając bardzo ważną(i ładną) bramkę Manchesterowi City,potem jednak nikt nie chciał go ani w Austrii ani nawet w Norwegii,więc ja się cieszę,że taki &quot;piłkarz&quot; nie jedzie na EURO.
Bez przesady, gość nie ma ani umiejętności ani charakteru na ten poziom.
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Nie oglądasz ekstraklapy,ale oceniasz Kapustkę,nie oglądałeś eME a oceniasz Milę
I tyle z cytatu. Te zarzuty są bezpodstawne. Nie chcę prowadzić zbędnej dyskusji, na szybko odpiszę. Mówiłeś tutaj bodajże o meczu z Irlandią, który BYŁ TOWARZYSKI. Więc o jakich eliminacjach ME mówisz, chłopie? ???? A co do Kapustki, to oceniam go na podstawie występów w Reprezentacji. A na chwilę obecną wybacz, lecę dalej opijać zwycięstwo Sevilli.
 
arjen 18

arjen

Użytkownik
Sorry, że tylko tak jednym zdaniem, ale orientuje ktoś się może czy będzie możliwość i jaka cena na odkodowanie kanałów Euro od operatora UPC?
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Żydokomunista Solorz znowu się popisał. Abonenci, którzy płacą duże pieniądze za Cyfrowy Polsat muszą wykupić dwa dodatkowe kanały, które będą pokazywać cały turniej za cenę 79 zł. Jedynym warunkiem aby ominąć opłatę, jest przedłużenie swojej umowy na kolejnej 24 miesiące.
Dla mnie to jest nie do pomyślenia.
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Panowie, za 20 zl ( miesiac ) bedzie mozna w internecie obejrzec wszystkie mecze z dobra jakoscia ( plus kanaly filmowe etc ). O ile Solorz sie nie wezmie za blokowanie transmisji w necie.
 
Do góry Bottom