>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o EURO 2016 - informacje o EURO, bilety, dojazdy, noclegi itd.

xavy 386

xavy

Użytkownik
Panowie, za 20 zl ( miesiac ) bedzie mozna w internecie obejrzec wszystkie mecze z dobra jakoscia ( plus kanaly filmowe etc ). O ile Solorz sie nie wezmie za blokowanie transmisji w necie.
Gdzie?
 
O 9

otsochodzi

Użytkownik
Wobec kontuzji Wszolka, to juz raczej pewne ze Peszkin wbija na ME, mam nadzieje ze jedyna jego rola bedzie to co najelpiej mu wychodzi czyli robienie atmosfery po wygrnaych, oby mial mozliwosc sie wykazania.Jak myslicie kto pojedzie jako 3 napastnik, Sobiech czy Stepinski, ekstraklase malo ogladam wiec o atutach Stepinskiego wypowiadac sie nie bd, Sobiech po tych ost meczach w Bundeslidze pewnie mocno zaplusowal, trzeba ma to oddac ze calkiem niezle umie sie odnalezc w polu karnym i noge dolozyc, ale nie wiem, ktory bylby bardziej przydatny w razie kontuzji Lewego/Milika, zakladajac jakis mega pesymistyczny scenariusz..
 
M 0

mariou82

Użytkownik
Do 23 maja mam do zaoferowania bilety na MECZ POLSKA-IRLANDIA PÓŁNOCNA W DNIU 12.06.2016 r. Wartoœœć biletów 1750 zł.
Bilety do 23 maja można zamówić imienne (do tego czasu mam termin podania na kogo majš być wystawione bilety) tak więc bilety będš imienne wystawione na te osoby, które z nich skorzystajš. Bilety zostały wygrane w konkursie opon Continental:
https://conti.pl/

Ja z racji pracy nie dam rady, ale mogę komuœœ te bilety odsprzedać.
Odsprzedam pakiet (dwa bilety) za 1700 zł ktoœœ zainteresowany, chciałby uzyskać więcej informacji można pisać, dzwonić 8-24.
518 944 369
[email protected]
Co i jak do załatwienia transakcji wszystko do dogadania.
p.s. Continental jest oficjalnym sponsorem, bilety to też odpowiednie wejœœciówki nie żadne tam zaułki, także oferta pewna, ale ja jak piszę z pracy się nie urwę od tak więc nagrodę zamienię z kimœœ na złotówki.

p.s. miejscówki tez będš odpowiednie także okazja dla tych co jeszcze nie majš biletów, a chcieliby pojechać.
Pozdrawiam.
 
S 22

sieko

Użytkownik
Szkoda, że Wszołek outuje, bo to byłby pierwszy zmiennik Kuby, a nawet nie wiem czy nie miałby szansy na pierwszy skład, wobec sytuacji Kuby w klubie. Wszołek forme miał, co prawda gra w spadkowiczu Serie A, ale regularnie i to się bardzo liczy. Co prawda Kuba udowodnił, że nawet bez wielu minut gry w klubie daje rade w reprezentacji, ale czy wytrzyma kondycyjnie kilka meczy z rzędu oto jest pytanie. Przy kontuzji Wszołka Peszkin jest już według mnie pewniakiem. Z jednej strony to &quot;jeździec bez głowy&quot;, ale na 15-20 min może sie nadać. Wiekszosc osób jest przeciw Sławkowi w kadrze, ja jednak podchodze do tego troche bardziej optymistycznie. Peszko troche sie rozkrecił w ostatnich meczach ligowych, był bardziej aktywny, nie można mu odmówić zaangażowania. Jak dostałby szanse w meczu na pewno bedzie chciał sie wykazać. Jego duży atut to szybkość, na ostatni kwadrans meczu może być przydatny, zawsze jakieś zamieszanie będzie robił, a z tego czasami też już coś wynika (przykład gol z Irlandią, tyle że wtedy grał w wyjściowym składzie) . Nie ma co już sprowadzać innych zawodników do testowania, Peszkin jest sprawdzony, poza tym to dobry duch zespołu, osoba która także jest częścią tej ekipy, w której atmosfera jest świetna. Można tylko pogratulować Nawałce, że potrafił stworzyć taką atmosfere - żadnych animozji, tylko wsparcie, luz w relacjach i dopingowanie siebie nawzajem.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Wobec kontuzji Wszolka, to juz raczej pewne ze Peszkin wbija na ME, mam nadzieje ze jedyna jego rola bedzie to co najelpiej mu wychodzi czyli robienie atmosfery po wygrnaych, oby mial mozliwosc sie wykazania.Jak myslicie kto pojedzie jako 3 napastnik, Sobiech czy Stepinski, ekstraklase malo ogladam wiec o atutach Stepinskiego wypowiadac sie nie bd, Sobiech po tych ost meczach w Bundeslidze pewnie mocno zaplusowal, trzeba ma to oddac ze calkiem niezle umie sie odnalezc w polu karnym i noge dolozyc, ale nie wiem, ktory bylby bardziej przydatny w razie kontuzji Lewego/Milika, zakladajac jakis mega pesymistyczny scenariusz..
Moim zdaniem jednak postawi na Sobiecha. Nie grał zbyt dużo co prawda ale odkąd zmienił się trener to miał okazję się pokazać w ostatnich kolejkach i nastrzelał 4 gole (w tym Schalke i Bayernowi), co jednak grając w czerwonej latarni ligi jest niezłym osiągnięciem. Stępiński miał dobry sezon, nastrzelał i w młodzieżowej reprezentacji, do tego jest młody. Tutaj jednak chodzi o pierwszego zmiennika Lewandowskiego i Milika, więc raczej nie będzie kalkulacji, tylko weźmie lepszego. Nie zdziwię się jednak, jeśli weźmie obu. Wypadł mu Wszołek, więc wybór trochę się ułatwił Nawałce.
 
master.mk1988 77

master.mk1988

Użytkownik
Kolega Wegier poszukuje chetnych osob,które chcialyby zabrac sie wraz z nim autem z Bedford UK (okolice Londynu (40min pociagiem) do Marsyli. Start 17 czerwca godz 14. Powrot ok 16.00 24 czerwca do UK. 3-4 Wolne miejsca. Priv
Takie pytanie czy kibice którzy jadą na mecz do Marsylii spotykają się gdzieś przed meczem? Jeśli nie może my coś takiego zorganizujemy??
Jestem w Marsyli od 14 do 21 czerwca z kilkoma osobami. Chetnych na kufelek zapraszam na priv
 
grabi83 283

grabi83

Użytkownik
Wybieram sie na mecz Polska-Ukraina w Marsylii, lot do Nimes, ok 100km od Marsylii wczesnym rankiem, wiec jezeli ktos przejezdzalby przez Nimes ok 10-11 rano i ma dwa miejsca to dajcie znac;) Udanej zabawy wszystkim.
ps.Jezeli ktos szuka noclegow to hotele juz w tej chwili sa bardzo drogie, najlepsza opcja zostaje airbnb..
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Liga Fantasy EURO 2016 by Forum.bukmacherskie.com założona.
Nazwa: Forum.bukmacherskie
code: 32014Z52
Nagrody: na dniach więcej informacji w osobnym dziale na forum.
Zapraszamy do zabawy.
 
jozzy22 568K

jozzy22

Użytkownik
Pomocnik reprezentacji Polski Grzegorz Krychowiak z powodu kontuzji kolana będzie pauzował przez dwa tygodnie - poinformował sam zawodnik na Twitterze.
Piłkarz znalazł się w szerokiej kadrze &quot;biało-czerwonych&quot; na mistrzostwa Europy we Francji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Pomocnik reprezentacji Polski Grzegorz Krychowiak z powodu kontuzji kolana będzie pauzował przez dwa tygodnie - poinformował sam zawodnik na Twitterze.
Piłkarz znalazł się w szerokiej kadrze &quot;biało-czerwonych&quot; na mistrzostwa Europy we Francji.
Mówi się o tygodniu zawodnik wyraźnie potrzebuje odpoczynku, dlatego mowa o 2 tyg. Na mistrzostwa będzie gotowy na 100 %.
 
el_flaco 18

el_flaco

Użytkownik
Jeżeli tak też się stanie, to ja na miejscu trenera oszczędziłbym go na dwa kolejne mecze grupowe. Irlandię wciągniemy nosem. :razz:
Myślę, że ten mecz będzie najważniejszy dla układu w Naszej grupie, więc głupie by było oszczędzać zawodnika kluczowego który może już grać. Szczególnie, że bardzo ważny w tym meczu będzie środek boiska bo pewnie Irlandczycy dadzą Nam piłkę i każą rozgrywać a sami będą kontrować i walczyć o stałe fragmenty gry.
 
pewniak1992 308

pewniak1992

Użytkownik
Każdy z meczy podczas euro będzie bardzo ważny, a pierwszy z Irlandczykami w pewien sposób kluczowy, może podwyższyć lub obniżyć morale zespołu, skład na pewno będzie najsilniejszy jaki może być na daną chwilę. O oszczędzaniu nie ma mowy.
 
O 9

otsochodzi

Użytkownik
Dokladnie jak kolega wyzej uwazam, ze mecz z Irlandyczkami z Polnocy bd najwaznejszy w grupie, wiec jakies oszczedzanie zawodnikow to bzdury niesamowite, musza wyjsc z pelna mobilizacja, jak bd myslenie jak u niektorych kibicow ze co tam Irlandia, easy win, to sie moga ladnie przejechac na tym. Co innego w dobrych nastrojach po zwyciestwie w 1 meczu zagrac z Niemcami, a co innego przystapic do takiego meczu z 1 pkt i lekkim nozem na gardle. Trzymam kciuki za Krychowiaka ze bd w pelni sil i gotowosci na 1 mecz, bo bez niego to mamy ladna wyrwe w srodku pola.
 
fc_barcelona 0

fc_barcelona

Użytkownik
Mam pytanie, mam 2 bilety na Ukrainę i 2 na Irlandię, na każdym jest moje imię i nazwisko, co z wejściem drugiej osoby? To logiczne, że imię i nazwisko będzie inne na jednym bilecie, jak ochrona chce to weryfikować?
 
Do góry Bottom