>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o Premier League

Status
Zamknięty.
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Liverpool przegrał w finale nieistotnego pucharu więc jeśli nie wygrają ligi europejskiej i nie zajmą odpowiedniego miejsca to nie zagrają w żadnych pucharach.Finalista pucharu ligi ani finalista pucharu Anglii nie grają w pucharach nawet jeśli zwycięzca zakończy ligę w top6. Rok temu Arsenal pokonał w finale pucharu Anglii Aston Villę i a mimo to Aston Villa nie grała w żadnych pucharach w tym sezonie czy kwalifikacjach. West Ham dostał puchary za fair play.Prawdopodobnie United wygra puchar Anglii więc wtedy nawet siódme miejsce powinno dać ligę europejską.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Mauricio Pochettino 2021

http://www.skysports.com/football/news/11675/10262477/mauricio-pochettino-agrees-new-five-year-deal-with-tottenham

&quot;It was an easy decision when you feel the love of the people and the potential of the club is massive, so why change?&quot; he said on Friday.

&quot;We create a good atmosphere on the training ground and I think we can achieve big things in the future. I believe in this project and this club. I want to stay here.

&quot;We have not signed yet but we have reached the verbal agreement to stay here for the next five years. When will we sign? Maybe tomorrow or on Tuesday, it depends on my lawyer.&quot;

&quot;It is a good moment to tell you, for all to know that my future is here. I am very happy. It is for many reasons I stay.&quot;
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Co sądzicie o dzisiejszym zachowaniu kibiców Arsenalu? Gwoli ścisłości trybuny były podzielone. Część transparentów głosiła &quot; In Arsene We Trust&quot;


Jak dla mnie transparenty są trochę zbyt ostre gdyż jednak klub zawdzięcza wiele Arsene`owi. Zmiana faktycznie jest potrzebna ale to bardziej na zasadzie &quot;dziękujemy Ci ale potrzeba czegoś świeżego&quot; a nie &quot;Jesteś stary i niemodny, ić stont&quot;(jakby jakiś śmieszek nie ogarnął to błędy wstawione na specjalnie).

Tak czy inaczej zakładajmy, że Arsene po sezonie opuszcza Emirates. Czy tak na dobrą sprawę jest trener, który mógłby go zastąpić?

Opcje w miarę możliwe:

a)Unai Emery - czy on ruszy się z Sevilli? Raczej nie ale w tym momencie wydaje mi się, że to najsensowniejsza opcja. Na pewno ściągnąłby Kryche, o którym od dawna się mówi, że ma przejść do kanonierów. Albo inaczej. Że jest pod lupą Kanonierów. Transfer Elneny`ego raczej tego nie zmienia.
b) Jorge Samapoli - nie wiem czemu przyszedł mi jako drugi na myśl. Alexis Sanchez? A może to, że dużo się mówiło o zmianie pracy przez tego szkoleniowca. Anyways - czy on w ogóle zna Angielski? Jako trener może i by się sprawdził
c) Thierry Henry - kocham tego człowieka ale w tym momencie jest to Garry Neville 2. Jeszcze parę lat i chętnie zobaczę go na ławce.
d) Mancini - PLZ FUCKING NO!!!!!!
e) Bezrobotny Pellegrini - wbrew pozorom nie jest to taka głupia opcja. Zna ligę angielską. Ma swoje w dorobku. Złym trenerem nie jest. Na pewno opcja godna rozważenia.
f) Blanc/Deschamps - W przypadku jednego wszystko zależy od EURO, a drugi ma ciepłą posadkę. Arsenal od dawna jest &quot;profrancuski&quot; więc może coś w tym będzie.


Opcje abstrakcyjne:
a) Simeone - On do Arsenalu się nie nadaje. Albo inaczej. Ich taktyki i fundamenty drużyn nie mają ze sobą nic wspólnego.
b) Allegri - Wątpie by ruszył się z Juve. Zresztą Włoch ma ten sam minus co Simeone. Po prostu nie pasuje do filozofii Arsenalu.
c) Guardiola - To właściwie nie jest opca ale ***** JAK JA BYM CHCIAŁ TAKĄ OPCJĘ ALE NIESTETY NIE MA ONA SZANS CHYBA ŻE ZA 3 LATA

Kogoś przeoczyłem?

Zapraszam do dyskusji
 
kamil9414 82

kamil9414

Użytkownik
Ale że w swojej czarnej liście nie masz Taylora za faul na Eduardo... ????
Powiem tak, jeśli chodzi o kwestię Wengera i jego pozostania/zwolnienia, to osobiście dopuszczam każdy punkt widzenia, bo Arsenal jest w takim miejscu i momencie, ze naprawdę każdy ma prawo to widzieć w różny sposób. Aczkolwiek musi to być koniecznie czymkolwiek podparte, tak jak wyżej napisałeś. Nie chciałbym sytuacji &quot;Wenger wy***laj- bo jesteś stary, niemodny i wypalony&quot; i poza tym zero argumentów.

Osobiście od dłuzszego czasu jestem zdania, ze chętnie zobaczyłbym kogoś na miejscu Wengera, ale na rynku nie ma kompletnie dostępnych następców odpowiednich na prowadzenie Arsenalu. Nie chciałbym na pewno powtórki z United, gdzie zastąpili genialnego Fergusona Moyesem i świat im runął w kilka miesięcy.
Z drugiej jednak strony coraz bardziej martwi mnie sytuacja i dochodzę do wniosku, że czas AW może faktycznie powoli się kończyć i siła rzeczy trzeba będzie kogoś w jego miejsce zatrudnić, a my- jako obserwatorzy, kibice bęziemy ściskać za niego kciukI.

W swoich kandydatach nie wymieniłeś jeszcze jednego, którego nazwisko coraz bardziej i częściej jest ewentualnie łączone z Arsenalem. Inna kwestia, ze kompletnie do mnie to nie przemawia, no ale- Joachim Loew- obecny selekcjoner mistrzów świata
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Roberto Martinez nie jest już menedżerem Evertonu - informuje Sky Sports. Hiszpański szkoleniowiec został zwolniony przez klub z Goodison Park ze skutkiem natychmiastowym.
Decyzja ta jest konsekwencją fatalnej postawy Evertonu w ostatnim czasie. Od 5 marca The Toffess zdobyli w Premier League tylko cztery punkty. Biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, Everton odniósł zaledwie jedno zwycięstwo w dziesięciu ostatnich spotkaniach.
anglia.goal.pl
Everton pozostaje bez trenera na nowy sezon, kto waszym zdaniem zastąpi Hiszpania :?:
 
niznekamsk 481

niznekamsk

Użytkownik
Najprawdopodobniej Frank de Boer który odszedł dzisiaj z Ajaxu - rozwiązał kontrakt z klubem z Amsterdamu.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Quique Sanchez Flores odchodzi z Watford po zakonczeniu sezonu. Ponoc wyniki w drugiej czesci sezonu nie byly na tyle satysfakcjonujace by zatrzymac obecnego szkoleniowca na kolejny sezon.

http://www.shoot.co.uk/watford-part-company-with-quique-sanchez-flores/?

Tak gdzies czytalem, ze niektorzy eksperci twierdza, ze Flores bylby dobrym nastepca Marineza w Evertonie wiec Frank de Boer ma godnego rywala w walce o posade na Merseyside ????

Faworytem, na dana chwile, do przejecie stanowiska po Floresie jest Walter Mazzarri, byly szkoleniowiec Interu i Napoli.

http://www.skysports.com/football/news/11686/10280180/walter-mazzarri-odds-on-with-sky-bet-to-replace-quique-sanchez-flores-as-watford-manager?
 
A 0

alanpe

Użytkownik
FINAŁ FA Cup Manchester United - Crystal Palace [
Witam, jakie opinie co do finału FA? United poradzi sobie w 90 minut?
 
O 9

otsochodzi

Użytkownik
Prawdopodobnie pierwszy wiekszy transfer w nadchodzcym okienku transferowym w Priemier Leauge stanie sie faktem, Granit Xhaka za ok 30 mln funtow przejdzie do Arsenalu, wg mnie swietny transfer Kanonierow, oprocz tego LFC jest blisko sfinalizowania transferu bramkarza Mainz Loriusa Kariusa, za stosounkowa smieszna kwote ok 5mln funtow, jestem bardzo zadowolony z tego ruchu Liverpoolu, niemiecki bramkarz ma naprade duzy potencjal, a obecne umiejetnosci spokojnie mu powinny pozwolic na wygryzienie z bramki chimerycznego Mignoleta.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
http://www.bbc.co.uk/sport/football/36356584

Teraz tylko czekać na potwierdzenie że Mourinho obejmie stery w United,ciekawe co się stanie z Giggsem?
Ja wiem jedno,zatrudnienie Portugalczyka oznacza sporo gotówki do wydania i problemy.
http://www.goal.com/en-gb/news/7182/galleries/2016/05/23/23834602/10-reasons-mourinho-is-the-wrong-man-for-man-utd?ICID=HP_HN_HP_RI_1_3

Goal.com wyszedł z dość ciekawym artykułem. Jego błędy zostały skrzętnie wypunktowane w komentarzach jednak główne pytanie pozostaje dalej. Czy Mou to dobra/najlepsza osoba na stanowisko trenera United?

Parę postów wyżej pisałem, że Emery nigdzie nie wybiera się z Sevilli ale jak sobie teraz pomyślę to jest to dla niego świetny moment. W końcu ustanowił historię wygrywając 3x LE pod rząd. United nie dość, że pasuje pod jego filozofię tak jest w dołku. Co za tym idzie mamy wyzwanie + ogromne zaplecze finansowe.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Tylko czy Mourinho to odpowiednia osoba do MU ?. Chętnie poznam wasze zdanie. Przecież on uwielbia grę już na konferencji prasowej, w dodatku uwielbia grę już na boisku gdzie robi różne dziwne rzeczy. Na początku może zdać to egzamin jednak potem będzie kłopocik......
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
Właśnie pamiętam jak za czasów jego pierwszej wizyty w CFC gdy jeszcze był Fergie i kiedyś tam wspomniał, że chciałby być kiedyś jego następcą ale wtedy wszyscy mówili, że MU to klub nie dla niego, bo on nie ma klasy i jego gierki i zachowania poza boiskiem nie przystoją takiemu klubowi.
Ale widać 2-3 gorsze sezony i zapomnieli o tym na Old Traford
 
O 9

otsochodzi

Użytkownik
Karius oficjalnie w Liverpoolu cena 4,7,mln funtow.
Victor Fischer przechodzi z Ajaxu do Middlesbrough za 5mln, kiedys uwazany za spory talent, kontuzje jednak mocno mu zatrzymaly kariere, ciekawe czy odbuduje sie w premier leauge.

Napewno objecie Manchesteru przez Jose daje sporo tematow do dyskusji, jak to wszystko pouklada, kogo kupi, czy zrezygnuje z mlodych, perspektywistycznych(obecnie sporo talentu maja m.in Rashford czy Borhtwick-Jackson). Na tu i teraz to moze byc dobra decyzja, Mourinho moze przywrocic szybko blask chwale czerwonej czesci Manchesteru, ale czy potem znowu nie dopadnie go syndrom i druzyna zaliczy regres. Z drugiej strony oprocz mourinho to ciezko znalezc kogos wolnego na rynku, kto by mial umiejetnosci mogace przywrocic Manchester to topu premier leauge(Allegri nie do wyciagniecia, Blanc tez pewnie zostaje w PSG, Emery dla mnie bylby napewno ciekawym kandydatem, ale juz klamka zapadla). Wiekszosc najlepszych trenerow mamy obecnie w premier leauge, nadchodzace rozgrywki z zapowiadaja sie niezwykle interesujaco.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
OFICJALNIE: JOSÉ MOURINHO MENADŻEREM MANCHESTERU UNITED​

Manchester United za pomocą swojej oficjalnej strony internetowej poinformował o zatrudnieniu José Mourinho na stanowisku menadżera.

Portugalczyk podpisał trzyletnią umowę z klubem z Old Trafford z opcją pozostania na Old Trafford do 2020 roku.

- José to po prostu najlepszy aktywny menadżer na świecie. Zdobywał trofea, inspirował zawodników w całej Europie i oczywiście bardzo dobrze zna Premier League, gdyż zdobył tu trzy tytuły. Chciałbym wykorzystać tę okazję, by powitać go w Manchesterze United. Jego dokonania są idealne do popchnięcia klubu naprzód - powiedział Ed Woodward.

- Objęcie posady w Manchesterze United jest wyjątkowym zaszczytem. To klub, który jest znany i podziwiany na całym świecie. Wiążę się z nim tajemniczość i romantyzm, której nie ma żaden inny klub. Zawsze czułem się wyjątkowo na Old Trafford, z tym miejscem wiąże się wiele wspomnień w mojej karierze. Nie mogę się doczekać rozpoczęcia pracy i cieszenia się wsparciem kibiców - stwierdził Mourinho.

devilpage.pl
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Trzecim zespołem awansującym do Premier League jest Hull City.
Mamy więc komplet na zbliżający się sezon ????
Tygrysy czeka bardzo ciężki sezon w Premier League, wczorajsze spotkanie to pokazało bezradność Hernandeza szczęśliwe trafienie Diame który w całym spotkaniu strzelił bramkę, słupek i dwukrotnie wyłożył piłkę na &#39;&#39;tacy&#39;&#39; kolegą. Cały zespół niestety wymaga wzmocnień, Bruce&#39;a specjalista od awansu po raz kolejny triumfuje natomiast od dziś powinien myślec co zrobić by jego zespół nie spadł z hukiem. Tą grą i stylem nie zbawią Premier League. Pokazał im to bardzo boleśnie Arsenal gdy wygrywał 4:0, Pokazał im to Man City gdy wygrywał 4:1. Ale pożyjemy zobaczyymy ;).
 
johnywalker 53

johnywalker

Użytkownik
Dobrze wiedzieć podstawowe rzeczy. A tak już mysląc w przód ciekawym jest bardzo jak kolejny sezon będzie wyglądał.
United i City zmiana trenerów więc i zmiana filozofii gry, Chelsea i Everton napewno ten sezon chciałyby wymazać z pamięci i w końcu walczyć o konkretne cele. Leicester, Tottenham - dochodzi im Liga Mistrzów, nie powinni przejść obojętnie ale w lidze też ciekawym jest jaka będzie ich postawa. Arsenal standardowo TOP4, Liverpool chęci i aspiracje były i też będzie mieszał w lidze. WHU oraz Southampton naprawdę przyzwoite sezony, szczególnie Ci pierwsi równa forma przez cały sezon, Święci też rok za rokiem wysoko w tabeli. A reszta... Zostaje wyszukiwanie tych niespodzianek i grać po fenomenalnych kursach ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom