>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o Premier League

Status
Zamknięty.
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Axel Witsel w Chelsea?

http://bleacherreport.com/articles/2650327-chelsea-transfer-news-latest-on-axel-witsel-amid-everton-talk-fresh-rumours
Wobec tego że Wasilewski pozostaje w Leicester, być może dojdzie do spotkania obu piłkarzy w meczu ligowym...
Oby z innym przebiegiem zdarzeń, niż wtedy kiedy kilka lat temu w meczu w lidze belgijskiej, ten boiskowy bandyta Witsel o mało nie zakończył kariery Wasyla:
https://www.youtube.com/watch?v=_BB4gSvyc4I
https://www.youtube.com/watch?v=gtMVz-DNbCk
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Jeśli zostanie to już dziś potwierdzone to mamy prawdziwą bombę transferową:

Pogba najprawdopodobniej w Mancesterze United


Do mediów trafiła informacja, jakoby Manchester United osiągnął porozumienie w sprawie transferu Paula Pogby. Klub z Old Trafford miałby zapłacić za tego piłkarza aż 120 milionów euro.

O całej sprawie głośno jest zwłaszcza za sprawą znanego dziennikarza Gazetta dello Sport, Tancredi Palmeriego. Jak informuje, ustalono już nawet zarobki samego Pogby. Za rok gdy w Manchesterze miałby otrzymać on 13 mln euro.

Dodatkowo, w przypadku transakcji, Czerwone Diabły musiałyby zapłacić 25 mln euro agentowi piłkarza, Mino Raioli.

23-letni Francuz w sezonie 2015/16 rozegrał w barwach Juve 49 meczów we wszystkich rozgrywkach. Strzelił w nich 10 goli i zanotował 16 asyst.
Źródło: Anglia
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Ahmed Musa w Leicester.
http://www.lcfc.com/news/article/2016-17/leicester-city-agree-deal-for-ahmed-musa-3175203.aspx
Niektóre źródła podają, że zapłacili prawie 20 mln euro. Jak dla mnie świetny interes zrobiło CSKA. Sprzedali za taką kasę zawodnika, który oprócz potężnej szybkości nie posiada absolutnie nic. Przeciętna technika, słabe wykończenie, słabe podanie. Taka gorsza wersja Walcotta. Kupiony raczej na skrzydło, bo za słaby na atak w PL. Według mnie na 99% się nie sprawdzi w Anglii. 13 bramek w ogórkowej rosyjskiej Superlidze. Doumbia już pokazał, że gole w tych rozgrywkach nie mają żadnego przełożenia na mocne zachodnie ligi.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Ahmed Musa w Leicester.

http://www.lcfc.com/news/article/2016-17/leicester-city-agree-deal-for-ahmed-musa-3175203.aspx

Niektóre źródła podają, że zapłacili prawie 20 mln euro. Jak dla mnie świetny interes zrobiło CSKA. Sprzedali za taką kasę zawodnika, który oprócz potężnej szybkości nie posiada absolutnie nic. Przeciętna technika, słabe wykończenie, słabe podanie. Taka gorsza wersja Walcotta. Kupiony raczej na skrzydło, bo za słaby na atak w PL. Według mnie na 99% się nie sprawdzi w Anglii. 13 bramek w ogórkowej rosyjskiej Superlidze. Doumbia już pokazał, że gole w tych rozgrywkach nie mają żadnego przełożenia na mocne zachodnie ligi.
Potwierdzone info, dokładna cena za zawodnika to 19 500 000 €
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Panowie trochę odbiegnę od tematu, ale szukam zdjęcia, które nie dawno chodziło po necie ze trenerami najlepszych drużyn Premier League. Byli tam min Pep, Klopp, Mourinho, Conte, Wenger.
 
kamil9414 82

kamil9414

Użytkownik
Czy tylko ja nie jestem przekonany, że Ibra to murowany faworyt do tytułu króla strzelców, piłkarza roku w Anglii, literackiej nagrody nobla, orderu orła białego i nie wiadomo czego jeszcze, co usilnie próbują wszystkie media przekazac?
Nie odbierając mu umiejętności moim zdaniem Ibra w Anglii to wieeeelka niewiadoma. Nigdy nie grał w takiej lidze z takimi obrońcami, tutaj nikt nie będzie traktował go jak półboga, co miało miejsce w Lique1, reporterzy nie będą mieli mokrych snów na myśl o wywiadzie pomeczowym ze Szwedem.
Mam trochę wrazenie, że jest to skrojona historia na spektakularny upadek, Euro pokazało, że przy naprawdę solidnym kryciu Zlatan też jest człowiekiem i też bywa bezradny.
Chociaż- obym się mylił. Uwielbiam tę ligę i taki zawodnik w wysokiej formie byłby skarbem dla atrakcyjności, widowiska i samego poziomu.
Jesteście przekonani, ze odpali?
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Czy tylko ja nie jestem przekonany, że Ibra to murowany faworyt do tytułu króla strzelców, piłkarza roku w Anglii, literackiej nagrody nobla, orderu orła białego i nie wiadomo czego jeszcze, co usilnie próbują wszystkie media przekazac?

Nie odbierając mu umiejętności moim zdaniem Ibra w Anglii to wieeeelka niewiadoma. Nigdy nie grał w takiej lidze z takimi obrońcami, tutaj nikt nie będzie traktował go jak półboga, co miało miejsce w Lique1, reporterzy nie będą mieli mokrych snów na myśl o wywiadzie pomeczowym ze Szwedem.
Mam trochę wrazenie, że jest to skrojona historia na spektakularny upadek, Euro pokazało, że przy naprawdę solidnym kryciu Zlatan też jest człowiekiem i też bywa bezradny.
Chociaż- obym się mylił. Uwielbiam tę ligę i taki zawodnik w wysokiej formie byłby skarbem dla atrakcyjności, widowiska i samego poziomu.
Jesteście przekonani, ze odpali?
Media na siłę uwypuklają postać Ibrahimovica, aby mieć o czym pisać. Jest to niebanalny piłkarz, który potrafi w pojedynkę rozstrzygnąć losy niejednego spotkania. W Anglii na pewno każdy ma do niego respekt, wie na co stać Szweda, więc będzie pilnowany jak mało kto. Tak jak napisałeś Ibrahimović w lidze angielskiej to jedna wielka niewiadoma. Świetny gracz, ale nie zapominajmy, że jednak Premier League różni się od Ligue1. Czy będzie królem strzelców ? Czas pokaże, pewne jest, że jest to olbrzymie wzmocnienie Manchesteru.
 
S 17

strzelec13

Użytkownik
Jeśli zostanie to już dziś potwierdzone to mamy prawdziwą bombę transferową:

Pogba najprawdopodobniej w Mancesterze United




Źródło: Anglia
Czy tylko ja mam zdanie, że cena za Pogbę jest co najmniej o 60 mln za duża? Przecież to jakiś śmiech na sali. On nie jest więcej wart niż 60 mln. Po co ściągać piłkarza za taką kasę, skoro można kupić za to 3-4 bardzo dobrych grajków. Ten rynek schodzi na psy.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Czy tylko ja mam zdanie, że cena za Pogbę jest co najmniej o 60 mln za duża? Przecież to jakiś śmiech na sali. On nie jest więcej wart niż 60 mln. Po co ściągać piłkarza za taką kasę, skoro można kupić za to 3-4 bardzo dobrych grajków. Ten rynek schodzi na psy.
Angielskie kluby zniszczyły rynek transferowy. Nawet PSG nie płaci takich oderwanych od rzeczywistości kwot. Przypomnę transfer Martiala czy Batshuayi&#39;a, kolesi, którzy w swojej karierze nie osiągnęli i nie pokazali zupełnie nic, co mogłoby determinować takie kwoty. Nie wspominając o jednym z najbardziej przereklamowanych piłkarzy młodego pokolenia - Sterlingu. Sama perspektywiczność to za mało. Pogba owszem, jest dużym talentem i bardzo dobrym piłkarzem, ale powyżej 100 mln są warci tylko Messi i Ronaldo i to głównie ze względu na to, że ich transfery po 1 lub 2 sezonach zwrócą się na sprzedaży koszulek na całym świecie. Być może w Manchesterze też na to liczą i dlatego nie żałują kasy. Piłka to wielki biznes i nie chodzi tu tylko o aspekty sportowe. Przypomnę, że marka pod nazwą Manchester United jest popularna na całym świecie i zapewne taki ruch napędzi całą machinę marketingową.
Rynek transferowy oszalał i teraz za dosyć przeciętnych graczy trzeba płacić minimum 30 mln. Czytałem niedawno, że drugoligowe Newcastle chce 35 mln funtów za Sissoko, który zrobił kilka fajnych rajdów w finale EURO, ale żadnym geniuszem futbolu nie jest. Za dobrego napastnika trzeba już zapłacić ok 60 mln. Za samo bycie młodym utalentowanym Anglikiem to już 40 baniek ;)
 
S 17

strzelec13

Użytkownik
Co racja to racja. Ja odnoszę też wrażenie, że tu już nie chodzi o to by kupić dobrego piłkarza za odpowiednią kwotę, tylko o to, aby kupić kogokolwiek i to za olbrzymią kasę. Może i ktoś kupi koszulkę Pogby ale na pewno nie będą to dziesiątki tysięcy ludzi. Transfer Martiala już pokazał United, żeby nie szaleć z kasa za młodych graczy, ale jak widać niczego ich to nie nauczyło. A ubiegły sezon pokazał, że wystarczy odrobinę wiary we własnych wychowanków. Taki Rashford grał, bo było mnóstwo kontuzji, ale jak już grał to siekał aż miło... Szkoda, że Anglicy odchodzą od stawiania na swoich...
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@strzelec, niestety ale w pelni masz rację. Ale dlaczego mowisz ze transfer Martiala nie udal sie? Wg mnie to dobry ruch byl. A z tymi wychowankami w pelni sie zgadzam. W akademii United jak pokazal poprzedni sezon jest sporo graczy ciekawych. Procz Rashforda sa przecież jeszcze Januzaj, Fosu Mensah czy McNair itp. Niestety swiat, a szczególnie ten w Premier League zwariowal i daja kase absurdalna za graczy slabych i potem tak to wyglada w Europie jak wyglada ze wszyscy sie śmieją z Anglikow.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Nie jest tak źle,te głupie transfery robią największe kluby jak Chelsea czy City.Wczoraj czytałem że Leroy Sane ma trafić za 50-60mln euro do City.Przecież to jest chore żeby za takie dziecko tyle płacić,to samo zrobili rok temu ze Sterlingiem a on nic nadzwyczajnego nie pokazał.Zauważcie jakie świetny ruchy kadrowe zrobiło Leicester,jest drugi bramkarz,nowy środkowy obrońca,nowy defensywny pomocnik i Musa czyli Napastnik/Skrzydłowy.Widać że Właściciel z trenerem doskonale się rozumieją i wizja zespołu jest jasna.Nie rzucili się na wielkie nazwiska z workiem pieniędzy bo było wiadomo że na początku okna każdy by od nich wymagał fortuny za byle kogo.Celem klubu w przyszłym sezonie jest się po prostu utrzymać,nikt nie zwolni Ranieriego za brak miejsca w top10,to jest pewne.Zarobił grube miliony dla klubu i w razie odejścia Kante też kasa wpadnie,Vardy na pewno zostaje,Kante w każdym wywiadzie daje do zrozumienia że chce odejść a Mahrez ? Cisza jak narazie.Kadra Lisów na chwilę obecną prezentuje się świetnie,w razie odejścia kogokolwiek Ranieri coś wymyśli.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Czy tylko ja mam zdanie, że cena za Pogbę jest co najmniej o 60 mln za duża? Przecież to jakiś śmiech na sali. On nie jest więcej wart niż 60 mln. Po co ściągać piłkarza za taką kasę, skoro można kupić za to 3-4 bardzo dobrych grajków. Ten rynek schodzi na psy.
Nie tylko Ty tak uważasz. Piłkarze są zdecydowanie przepłacani w dzisiejszym świecie futbolu, ale tak to już jest. Cały świat podąża za pieniądzem, tylko to się liczy - również w piłce nożnej.
Pogba to świetny gracz, ale cena 60 mln to z pewnością nie koniec. Wydaje mi się, że zostanie jeszcze podbita przez któryś angielski klub, bądź też Real Madryt. Nie sądzę, aby np. Barcelona włączyła się w walkę o tego gracza. Tak jak ktoś już napisał - angielskie kluby zniszczyły rynek transferowy poprzez dawanie olbrzymich kwot za zawodników.
Co racja to racja. Ja odnoszę też wrażenie, że tu już nie chodzi o to by kupić dobrego piłkarza za odpowiednią kwotę, tylko o to, aby kupić kogokolwiek i to za olbrzymią kasę. Może i ktoś kupi koszulkę Pogby ale na pewno nie będą to dziesiątki tysięcy ludzi. Transfer Martiala już pokazał United, żeby nie szaleć z kasa za młodych graczy, ale jak widać niczego ich to nie nauczyło. A ubiegły sezon pokazał, że wystarczy odrobinę wiary we własnych wychowanków. Taki Rashford grał, bo było mnóstwo kontuzji, ale jak już grał to siekał aż miło... Szkoda, że Anglicy odchodzą od stawiania na swoich...
Tu już nawet nie chodzi o to, aby kupić kogokolwiek za wysoką kasę tylko prędzej o to, aby kupić dobrego gracza za wysoką kwotę, bo ktoś inny może go podkupić ;). Tutaj już się nie kalkuluje - niekoniecznie chodzi o to, aby mieć dobrego zawodnika, ale również o to, aby inny klub go nie pozyskał.
 
l-nino 324

l-nino

Użytkownik
Gaston Ramirez został nowym zawodnikiem Middlesbrough FC - poinformował beniaminek Premier League na swojej oficjalnej stronie.
25-letni ofensywny pomocnik związał się z drużyną z Riverside Stadium trzyletnim kontraktem, obowiązującym do końca czerwca 2019 roku.
Wychowanek Peńarolu Montevideo poprzednie cztery sezony związany był oficjalnie z Southampton FC. W szeregach &quot;Świętych&quot; zaliczył 48 spotkań, w których zdobył sześć bramek.
Urugwajczyk w ostatnich dwóch sezonach był wypożyczany kolejno do Hull City i Middlesbrough FC, w którym rozegrał już osiemnaście spotkań i strzelił siedem goli. Na swoim koncie ma 38 występów w kadrze &quot;Celestes&quot;
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Moim zdaniem Pogba jest warty na ten moment jakieś 80 mln euro, ale czy te 40 mln euro to taka wielka strata dla United? Skarbiec mają napchany jeszcze od czasów Fergusona, Pogba wciąż sie rozwija i szczyt formy przed nim, koszulki świetnie się sprzedadzą, zwłaszcza że sprzedaż nakręci pobicie rekordu transferowego. Poza tym to taki pokaz siły, kupują nie jakąs sfochowaną gwiazdke - Di Marię czy przeoranego kontuzjami Falcao, biorą piłkarza, którego chce każdy klub w Europie, pokazują innym, jesteśmy najbogatszym klubem na świecie i będziemy z tego korzystać, możemy kupić każdego.
 
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
Liverpool zakontraktował Georginio Wijnaldum&#39;a z Newcastle za 30 milionów euro.

Holenderski, 25-cioletni pomocnik parafował 5-cioletnią umowę i w weekend ma wsiąść w samolot, by dołączyć do kadry LFC, odbywającej turnee po USA, w Palo Alto w Californii.
Georginio jest siódmym nabytkiem Jurgen&#39;a Klopp&#39;a tego okienka transferowego (pozostała 6: Loris Karius, Joel Matip, Marko Grujic, Sadio Mane, Ragnar Klavan i Alex Manninger).
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Ten gość wcale jakiś extra nie jest. Ma przebłyski geniuszu ale zdecydowanie za mało a za dużo chimerycznej gry co można było dostrzec na mistrzostwach europy.
To zdanie zdecydowanie napisałeś nad wyrost. &quot;Ten gość extra nie jest&quot; - według mnie nie jest wart tych 120 mln, ale na pewno jest świetnym zawodnikiem, właśnie na Euro pokazał, że potrafi wspaniale rozprowadzać akcje, współpracować z kolegami z drużyny. Oczywiście nie był najważniejszym zawodnikiem ekipy trójkolorowych, ale to on potrafił zarówno zwolnić, jak i przyśpieszyć akcje, aby koledzy z drużyny zrobili resztę. Nie patrzmy też na tego zawodnika wyłącznie poprzez pryzmat Euro 2016, bo w Juventusie zrobił olbrzymią robotę, był motorem napędowym zespołu i samo to powinno wystarczyć. A Manchester? Z jednej strony zrobił wspaniały krok, bo zdobył bardzo dobrego zawodnika, a z drugiej strony niektórzy mogą nazwać to pośmiewiskiem, bo wcześniej to właśnie Manchester wypuścił go za kilkaset tysięcy, aby teraz odkupić go za grube miliony.
 
wazka1907 12

wazka1907

Użytkownik
co myślicie o Kapustce w Leicester? Ma szanse cos tam osiągnać czy to bedzie cos typu mlody polak z polskiej ligi za granice, czyli tzw. kilka meczy a pozniej lawa i rezerwy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom