>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

EHF EURO 2016 Szwecja - Mistrzostwa Europy Kobiet

Status
Zamknięty.
leniwylen 122

leniwylen

Użytkownik
Alina Wojtas over 3.5 @1.75 STS ⛔
Alina po 2 meczach ma na swoim koncie 8 bramek (4 na mecz, co łatwo policzyć ???? ) ) więcej ma tylko Kinga Grzyb, która wykonuje rzuty karne. Patrząc na statsy rzuca się w oczy, że jest ona zdecydowanie pierwszym wyborem jeśli chodzi o ilość oddawanych rzutów - 23- druga zawodniczka 13. W bukach netowych over 4.5 po 1.60 lata.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Sytuacja wygląda tak:
Hiszpania wygrywając ze Słowenią przeskakuje je w grupie, jeżeli tylko te dwa zespoły będą miały taką samą liczbę punktów. Jeżeli Serbki pokonają Szwedki, to również gospodynie turnieju mają dwa punkty i tworzy się mała tabela między tymi trzema zespołami. Szwedki w takim wypadku mają bilans +4, Słowenki na razie mają +2, a Hiszpanki -6. Widać, że Szwedki mają w takim wypadku już awans, ale w następnej fazie zagrają również Serbki, więc można powiedzieć, że dzisiejszy pojedynek gospodyń z bałkańską reprezentacją jest już meczem kolejnej fazy. Awans Hiszpankom da zwycięstwo minimum 4-ma bramkami. W sumie widać, że Szwedki już z pewnością wychodzą dalej, więc mecz o 20.45 nie ma dla Hiszpanek i Słowenek znaczenia Chyba, że Słowenki zwyciężą, a Szwedki przegrają, wtedy to reprezentacja Trzech Koron zajmie ostatnie trzecie miejsce w grupie dające awans. Niemniej jednak Hiszpanki mają los w swoich rękach, muszą zrobić minimum +4.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Sytuacja wygląda tak:
Hiszpania wygrywając ze Słowenią przeskakuje je w grupie, jeżeli tylko te dwa zespoły będą miały taką samą liczbę punktów. Jeżeli Serbki pokonają Szwedki, to również gospodynie turnieju mają dwa punkty i tworzy się mała tabela między tymi trzema zespołami. Szwedki w takim wypadku mają bilans +4, Słowenki na razie mają +2, a Hiszpanki -6. Widać, że Szwedki mają w takim wypadku już awans, ale w następnej fazie zagrają również Serbki, więc można powiedzieć, że dzisiejszy pojedynek gospodyń z bałkańską reprezentacją jest już meczem kolejnej fazy. Awans Hiszpankom da zwycięstwo minimum 4-ma bramkami. W sumie widać, że Szwedki już z pewnością wychodzą dalej, więc mecz o 20.45 nie ma dla Hiszpanek i Słowenek znaczenia Chyba, że Słowenki zwyciężą, a Szwedki przegrają, wtedy to reprezentacja Trzech Koron zajmie ostatnie trzecie miejsce w grupie dające awans. Niemniej jednak Hiszpanki mają los w swoich rękach, muszą zrobić minimum +4.

Szwedki przy przegranej powyżej 8golami mogą jeszcze nie wyjść z grupy przy wygranej hiszpanek 4golami
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Szwedki przy przegranej powyżej 8golami mogą jeszcze nie wyjść z grupy przy wygranej hiszpanek 4golami
Przecież w małej tabeli liczy się bilans pomiędzy tymi trzema zespołami, więc wyniki z Serbkami nie mają znaczenia.
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Niemcy - Polska

Niemki -4 AH

1.84 3/10 pinnacle

Polki wciąż jeszcze marzą o awansie z tej grupy jak jednak chłodnym okiem przyglądam się reprezentacjOM i jeśli nie poprawimy gry to znów dostaniemy 6-10 bramkami w tym spotkaniu. Polki grają bardzo słabo ale co się dziwić - bez Kudłacz, Wojtas bez formy, odeszła Niedzwiedz i młodzież nie potrafi tego udzwignąć. Niemki na razie twardo i bez komleksów. Zaliczyły świetny come back z Oranje za sprawą genialnej na tych ME Guber .
Niemki posiadają obecnie lepszy skład, nie boją się grać i rzucają na dużo wyższej skuteczności. Konsekwentnie realizują założenia taktycznie. Nawet z Francuzkami nie było tak źle. Nieźle wyglądają Naidzinavicius, Lang i Huber. Przy takiej ilości strat Polek do gry.

Hiszpania - Słowenia

Słowenia 4.18
2/10
Unibet

Słowenki mocno niedocenione w tych ME. Mają niezłe 3 dziewczyny jak Mavsar, Irman i Gros które ciągną grę w ofensywie. Ograły gospodynie Szwedki 25:23 trochę uciszając niedowiarków. Gullden w tamtym meczu rzuciła 10 bramek a i tak nie dało to nic . Dziś spotkanie z Hiszpankami które są na musie bo albo wracają do domu albo walczą o 3 plac i wychodzą z grupy. Ja jednak Hiszpanom po takim kursie nie wierzę. Grają bardzo wolno, słabo obecnie wygląda atak i w destrukcji Słowenki swoje rzucą.
Value bet

ReprezentacjOM/Macko18


Pewnie Obserwator nie uzna tego za value bet ale Serbki po 5.20 to przesada. Te spotkania na przestrzeni lat zawsze były zacięte i na styku. Tutaj po porażce Szwedkom bardzo będzie zależeć ale i Serbki nie położą się . Nie widzę tutaj przewagi gospodyń i jeśli Gullden będzie miała gorszy dzień Szwedki przegrają wyraźnie. Serbki tutaj prezentują się na solidnym poziomie i jeśli psychicznie nie pękną przed spotkaniem to szanse na wygrane są spore.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Polska @6.30 rivalo, Niemki under 28.5 1.95 też tam.
Jak mamy powalczyć, to raczej na niskim wyniku IMO. Wolę undera Niemek niż hcp.
O na hymnach widzę mocno nasze się nakręcają.
Takie mecze z Rosją lub Niemcami to też dodatkowy impuls historyczny zawsze. ;)
 
L 388

lelit

Użytkownik
Po przegranym meczu ze Slowenia, kustykajaca Gullden zapytana o dolegliwosci, nie chciala ich sprecyzowac. Jej pelen nadzieji trener przyznal, ze Belli dokucza kolano.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Też mi się wydaje, że tuż przed meczem konieczny będzie bet na Polki. Bo kursy się zrobiły chore.
Buki startowały z -2 na równo lub -2.5 po 2.05, a teraz +4.5 1.90 hmmm
Rosjanki jutro też kosmiczny świr, wczoraj zatrzymała je Dedu odbijając 56%. Oglądałem cały mecz i to co robiła to był jakiś nierealny kosmos. Dzień konia, do tego słabszy dzień Rosjanek. Jutro pokaża, że nie można za nie płacić 6. Nawet z Norweżkami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
C 230K

czary-mary

Użytkownik
Jak dla mnie sprawa prosta to zwycięstwo Hiszpanek i to raczej przekonywujące zwycięstwo. Spójrzmy w czystą statystykę. Hiszpanki bez problemu wywalczyły awans ME odnotowując tylko jedną porażkę, stosunek bramkowy 192:126. Natomiast Słowenki w grupie dopiero 3 miejsce, nie dające awansu, bilans bramkowy 142:134, 3 wygrane, 3 przegrane. Awans na ME daje im szczęśliwe bycie najlepszym zespołem z 3 miejsc.
Hiszpanki przed Mistrzostwami stawiane jako 6te w kolejnosci do zwycięstwo w całym turnieju. Natomiast Słowenki na drugim biegunie, 15te miejsce w szesnastoosobowej stawce.
Hiszpanki, żeby awansować potrzebują musowo dzisiaj wygrać. Jak dla mnie ewidentne zwycięstwo Hiszpanek
Hiszpanki połowa/mecz 2/2 @ 1.95 5:14 / 18:30 ✅✅✅

Pamiętaj o bukmacherze./Macko18 Bukmacher : Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 1,9K

davidian

Użytkownik
Dlatego pobrałem z radością we wtorek -2.5 po 2.05 na Niemki i pozamykałem wczoraj przy kursie 1.45. Dzisiaj na live będę grał za zysk. Szkoda tylko że wczoraj nie złapałem Francji za -1.5 bo dzisiaj już linia jest na -3.5
 
S 51

szewapxa

Użytkownik
dwóch już próbowało spróbuje i trzeci. Ja również wierze w dzisiejszy sukces Polek ale żeby tak się stało muszą pomóc wszystkie dziewczyny. Trzeba znacznie poprawić skuteczność bo prób rzutowych było wiele. To powinien być zacięty mecz, pamiętajmy że nasze podobnie jak panowie też potrafią tworzyć horrory w końcówkach. Mój typ: Kobylińska over 2,5 bramki 2.05 STS ⛔ zamiast rzucać zabawiła się w asystentkę i wywalczyła parę karnych. W pierwszej połowie bez gry bodajże od 17 minuty.
 
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
Dziś dla Polek mecz ostatniej szansy na wyjście z grupy Mistrzostw Europy. Przeciwnikiem podopieczne dobrze znanego nam Pana Bieglera. Bilans naszych szczypiornistek na tym turnieju każdy zna - dwie wysokie porażki z Holenderkami i Francuzkami. Szanse na wyjście z grupy są, lecz niewielkie. Potrzebujemy do tego pomocy Holenderek w starciu z ekipą trójkolorowych, bądź nie spoglądając na wynik tego spotkania wysokie zwycięstwo z Niemkami.
Obie możliwości są mało realistyczne, lecz jednak ja w meczu Polek wyczuwam value. Jak dobrze wiemy Polki w meczach o &quot;wszystko&quot; grają niespodziewanie dobrze. Na dwóch poprzednich turniejach nikt nie stawiał na Polki w gronie wielkiej czwórki, a jednak się tam znalazły. Nikomu nie trzeba przypominać zwycięstw w 2013 roku z faworytkami turnieju Rumunkami czy Francuzkami, gdzie mimo tego, że przed meczem skazywane był na pożarcie zagrały fantastyczne, momentami szczęśliwy handball. To samo działo się w 2015 roku z Węgierkami i Rosjankami. Oczywiście zmienił się trener, który moim zdaniem zbyt łagodnie podchodzi do zespołu, zmieniła się kadra (brakuje liderki Kudłacz). Jednak ja dziś wyczuwam odmieniony styl gry Polek. Przede wszystkim nie mają nic do stracenia, mogą tylko zyskać. Miejmy nadzieję odblokuje się Wojtas, a Achruk wzniesie się na wyżyny swoich umiejętności, bo potrafi dobrze kierować zespołem. Być może wreszcie Kobylińska weźmie na swoje barki zdobywanie bramek.
Jak dla mnie kurs 6.00 na zwycięstwo Polek to zdecydowanie za dużo. Wiemy, że jest to kobiecy handball, a tu każdy wynik jest możliwy. Po cichu liczę na zwycięstwo i dobrą grę. Moim zdaniem mecz będzie na styku, dlatego również pobieram handicap w stronę Polek. Nie pozostaje nam nic innego jak dopingowanie naszych szczypiornistek i liczenie na to, że Krowicki wstrząśnie zespołem i przypomną nam się czasy z Mistrzostw Świata z 2013 i 2015. Do boju Polki ????
Niemcy-Polska @6.00 całoroczny 23-22 ⛔
Polska +5.5 @1.70 całoroczny 23-22 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Popis nieudolności naszych po przerwie.
Doszły na -1, żeby zrobić 3 straty z rzędu i to takie w stylu juniorek.
Gęga to po tym meczu powinna dać sobie spokój z kadrą.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
O czym my chcieliśmy gadać jak nasze boją się oddać rzut? Na myśl o tym, że trzeba skonfrontować się z bramkarką rywalek, a właściwie już bramką rywalek nasze mają mokro w gaciach. Jest czysta sytuacja z drugiej linii, to praktycznie każda szuka kozła, bądź podania. Tak się nie gra na wielkich turniejach. Skoro tu jesteś, to trener myśli, że jesteś w stanie wziąć na siebie odpowiedzialność i w odpowiednim momencie pójść do rzutu. Oprócz samych rzutów jakieś niezrozumiałe straty, błędy podań etc. Nasze dziewczyny mają potencjał, ale trzeba to wreszcie jakoś ustawić, pogadać z nimi. Mam nadzieję, że z czasem będzie lepiej, bo na razie jest lekkie dno.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
Powiem tak, szansa była niesamowita. Bodajże 15 niecelnych rzutów, tyle samo błędów własnych, a mecz skończył się -1. Jedyne co mogę powiedzieć to Płaczek genialna dziś w bramce i skuteczna Drabik. A do Pana Krowickiego ślę gorące pozdrowienia za pozostawienie na boisku Pani Gęgi. Dziewczyna po kilku niecelnych próbach bała się mieć piłkę w rękach, a trener na siłę ją trzymał. Nie wiem czy Wojtas miała jakiś uraz, czy co, ale nie wierzę by gorzej zagrała od Gęgi. Brakło chłodnej głowy i mądrzejszych decyzji. Mówi się trudno, po prostu to nie Niemki wygrały, to Polki przegrały ten mecz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom