>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

EHF EURO 2016 Szwecja - Mistrzostwa Europy Kobiet

Status
Zamknięty.
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Nie wiem, nie wiem skąd bukmacherzy biorą te kursy na ME w ręcznej. Kolejny mecz z pięknym kursem wyłożony jak na tacy.
Francja-Holandia FRANCUZKI @2.05 ( asekuracyjnie remis @ 8.50
Francuzki w mega formie od pewnego czasu, na mistrzostwach wysokie zwycięstwo z Polkami, a także poza początkiem spotkania stłamszenie Niemek. Po drugiej stronie mamy Holenderki, które równie wysoko ograły Polki, jednakże w spotkaniu z Niemkami sobie zdecydowanie nie poradziły.
Spójrzmy też na sparingi przed ME. Francuzki ogrywają Szwedki, Dunki, Rosjanki, czyli top, topowy top świata. Nie ustrzegły się jednak porażek także ze światem topem czyli Norweżkami i w rewanżu z Rosjankami.
Natomiast Holenderki porażka ze średniakiem jakim są Rumunki i wygrana z Serbkami, które także postrachu nie budzą. We wcześniejszym okresie widzimy mega wynik Francuzek, jakim był finał IO. Holenderki w tamtym turnieju kompletny niewypał. Ten zespół ciągle jest przeceniany, ciężko stwierdzić na jakiej podstawie.
Warto też zabezpieczyć się remisem. Jeszcze go nie było na tych ME, więc nie ma co pomijać tego faktu.
Kolejny raz przypominam Ci o bukmacherze./Macko18
bukmacher : Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
D 12

denison

Użytkownik
Hej, co myslicie dzis o Montenegro kurs na nich z handi +1,5 w sts to 1,8
Wegierki przegraly oba mecze jak narazie, z dania juz mialy bardziej powalczyc jak to mowil rasmussen ale nie wyszlo. Ciekawy jestem jak dzis zagraja z mlodymi czarnogorkami.

Jakie masz argumenty za tym typem? jak grały obie drużyny w tych dwóch meczach? Jak rozkładały się bramki? Jak wyglądała obrona obu zespołów?/Macko18

Hej, co myslicie dzis o Montenegro kurs na nich z handi +1,5 w sts to 1,8
Wegierki przegraly oba mecze jak narazie, z dania juz mialy bardziej powalczyc jak to mowil rasmussen ale nie wyszlo. Ciekawy jestem jak dzis zagraja z mlodymi czarnogorkami.

Jakie masz argumenty za tym typem? jak grały obie drużyny w tych dwóch meczach? Jak rozkładały się bramki? Jak wyglądała obrona obu zespołów?/Macko18
Jak sam chyba zauwazyles to napisalem co myslicie o tym meczu a wiec nie mowie ze czarnogora to wygra wprost. A propo pisania o formie, jaak rozkladaly sie mecze nie jest najwazniejsze np wczoraj pewnie sporo osob poplynelo na handi w strone niemiec. Wedlug formy meczow bramek wczesniej niemki to powinny wygrac conjmniej 5 a jakby polki mialy troche spokoju w glowie to powinny to wygrac.
Dlatego nie pisze stawiam grubo na czarnogore tylko co myslicie o tym meczu, ewentualnie o tym typie czarnogora +1,5...

Jednak jakbyś zauważył, zawsze od kogoś zadającego pytanie o dany mecz wymagam, żeby najpierw przedstawił jak sam to widzi. Wtedy inni będą się mogli do tego odnieść./Macko18
 
D 1,9K

davidian

Użytkownik
Serbia - Niemcy +0.5 Serbia @1.80 - stawianie w tym meczu w roli faworyta Niemek to jakaś pomyłka. Serbki bardzo skuteczne najlepiej rzucający zespół 91 goli w turnieju w fazie grupowej (średnia 30 goli w meczu)wygrały swoją grupę bez przegranej. Niemki z meczu na mecz słabsze, rozpoczęły od wygranej potem porażka z Francją i na końcu męczarnie ze słabą Polską (Polki przegrały na własne życzenie popełniając masę błędów - ilość goli nieuznanych za rzut z pola 6-metrów to chyba koło 5)Do tego Serbia wygrywając mecz przybliża się do wyjścia z grup do fazy pucharowej.
Buk: Bet365
 
D 95

davidienko

Użytkownik
pójdę lekko pod prąd ;)

Węgry -
Czarnogóra 1 @1,62 bet365
Węgry (-3,5) -
Czarnogóra @2,85 bet365

dla mnie Madziarki biorą dzisiejsze spotkanie.. mozna z wysoka doza prawdopodobienstwa załozyc, ze tylko wygrana 4 bramkami da im awans.. w zwiazku z tym od poczatku powinny cisnac, tak jak robily to wczoraj Hiszpanki... ja wiem, ze zaraz pojawia sie glosy o kontuzjach, ze bez formy itd
Ja jednak zwyciestwo Wegierek zagram grubo, nie wierze by Kim wyjechal z pierwszej swojej imprezy bez zwyciestwa

Dania - Czechy @1,25 bet365

jest to spotkanie, ktore z cala pewnoscia bedzie zaliczane do drugiej fazy EURO... Dunki wpadają tam na Norwezki, Rosjanki i Rumunki - czyli zespoly nieporownywalnie silniejsze od reprezentantek naszych poludniowych sasiadow... i musza, po prostu musza wejsc tam z 4 pkt na koncie aby ze wzglednym spokojem powalczyc o polfinal... co za tym idzie i tu wracam do poprzedniego typu - tylko wygrana 4-oma bramkami da Madziarkom awans dalej

co do drugiej grupy... Norweżki w spotkaniu które także będzie zaliczane do drugiej fazy powinny dać radę Rosjankom... ale po kursie @1,30 ? nie, dziękuję... Rumunki po @ 1,2 powinny ograc Chorwatki, ale w sumie remis tez im nic nie zrobi ????
Marne te kursy Davidienko pobrałeś. W pinnacle masz 1.72 Węgierki.
Ja osobiście czekam na 3.20 na Czarnogórki i wtedy je zagram.
Wczoraj pisałem o Rosjankach, ale ze złapanego wczoraj 5.78 i +4 po 1.94 zostały wspomnienia, więc trudno to polecać po spadkach.
Dunki wygają, ale już za pokrycie -3.5 głowy nie dam. To samo z Rumunkami. -4.5 chyba idealnie wystawiona linia.
Dzień raczej do walki na live.
możliwe że marne, ale dałem kursy tam gdzie grałem... jakaś taka słabość do bet365 ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Marne te kursy Davidienko pobrałeś. W pinnacle masz 1.72 Węgierki.
Ja osobiście czekam na 3.20 na Czarnogórki i wtedy je zagram.
Wczoraj pisałem o Rosjankach, ale ze złapanego wczoraj 5.78 i +4 po 1.94 zostały wspomnienia, więc trudno to polecać po spadkach.
Dunki wygają, ale już za pokrycie -3.5 głowy nie dam. To samo z Rumunkami. -4.5 chyba idealnie wystawiona linia.
Dzień raczej do walki na live.
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Czarnogóra - Węgry
Czarnogóra kurs @2.95 Unibet

Nie ma co dłużej czekać. Kurs fantastyczny. Trzeba to pobrać. Najpierw o Węgierkach, cień drużyny, po tylu osłabieniach, które wynikły na parę dni przed turniejem. Grają eksperymentalnym składem, zdecydowanie im to nie wychodzi. Kompromitacja z Czeszkami i zdecydowana porażka z Dunkami.
Czarnogórki po meczu o wielkiej dramaturgii pokonały Czeszki. Mecz kontrolowały praktycznie od początku, jednakże wielokrotne rozluźnienia doprowadzały do wyniku stykowego. Mecz z wielkim faworytem, czyli Dunkami przegrały, jednakże po walce i stracie bramkowej wynoszącej jedynie 1 bramkę.
Fenomenlne Mehmedović i Raicevic robią niebywałą różnicę. Do tego młoda Jaukovic fenomenalny występ przeciwko Czeszkom. Świetny trener Czarnogórzanek odmłodził skład, te dziewczyny skoczą za nim w ogień. Słuchają każdej rady, wpatrzone w niego niczym w bóstwo. To się uda.


:grin:Bądźmy dobrej myśli. Spotkanie hiper ważne dla obu zespołów. Z Dunkami 8 bramek przed paroma dniami. Dzisiaj powtóreczka
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Fenomenlne Mehmedović i Raicevic robią niebywałą różnicę.
Nie czaruj ???? Raicevic cały mecz z Czeszkami na ławce i kwestią tutaj będzie, czy dzisiaj Adzic zdecyduje się ją wystawić, a właściwie czy Milena będzie gotowa do gry. Niby to jedna zawodniczka, ale od niej wiele zależy, bo zdecydowanie jest w stanie więcej zrobić, niż Grbic, która jest bardzo filigranowa i rzutem z drugiej linii raczej nie ma jak zaskoczyć. Wiele też będzie zależało od formy strzeleckiej Jaukovic. Na razie 7/16, czyli poniżej 50%, więc na razie słabo, nawet jak na rzuty spoza 9-metra.


Granie w ciemno jest bez sensu. Zakładanie po swojej myśli, że Rajcevic zagra to dla mnie brak odpowiedzialności.
 
jedrula 25,6K

jedrula

Użytkownik
Nie czaruj ???? Raicevic cały mecz z Czeszkami na ławce i kwestią tutaj będzie, czy dzisiaj Adzic zdecyduje się ją wystawić, a właściwie czy Milena będzie gotowa do gry. Niby to jedna zawodniczka, ale od niej wiele zależy, bo zdecydowanie jest w stanie więcej zrobić, niż Grbic, która jest bardzo filigranowa i rzutem z drugiej linii raczej nie ma jak zaskoczyć. Wiele też będzie zależało od formy strzeleckiej Jaukovic. Na razie 7/16, czyli poniżej 50%, więc na razie słabo, nawet jak na rzuty spoza 9-metra.


Granie w ciemno jest bez sensu. Zakładanie po swojej myśli, że Rajcevic zagra to dla mnie brak odpowiedzialności.

Rajcewicz dziś zagra.http://www.vijesti.me/sport/lavice-jure-remi-za-glavnu-fazu-ili-ce-navijati-za-dansku-915445
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Pamiętać cały czas trzeba, że nawet -3 &quot;robi&quot; Czarnogórki.
Dlatego przy równej końcówce nie będą się musiały kompletnie szarpać.
Z tego względu chciałem tu mieć na nie kurs ponad 3, bo z tak osłabionymi Węgierkami ponad 30% mają raczej tak, czy siak. Przy kursach rzędu 2.70 raczej jednak odpuszczę.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
&#39;minus 3&#39; na pewno daje awans Czarnogóry? Wtedy one i Węgierki będą miały po -2 w małej tabelce. Wtedy decyduje łączna liczba goli?
Trzeba też pamiętać, że jeżeli przegrają to muszą liczyć na wygraną Danii z Czeszkami. Niby to formalność ma być, ale po kiego diabła oddawać los w nie swoje ręce?
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
-3 daje, bo mają więcej zdobytych bramek.
O ile Czeszki nie wygrają z Danią oczywiście. No i tu racja, że nie znając wyniku nie powinny odpuszczać.
 
Z 1

zygfryd21

Użytkownik
Czy ktoś moze mi objaśnić co sie dzieje do licha z tymi głupimi Dunkami ? One wyszly drugim garniturem ? Grają jak niemoty: 1) nic nie rzucają- a nie wierze żeby czeska barmkarka byla jakąś bliską kuzynką Petra Cecha z Chelsea 2) w obrone Czeszki wchodza jak w masło. To chyba jakiś zupełnie inny zespół gra. Od razu dodam że nie jestem ekspertem żeńskiego Handballa.
 
adr_krk 8

adr_krk

Użytkownik
Oglądał ktoś wczorajszą potyczkę Węgierek z Czarnogórkami? Wynik może dziwić zważywszy na osłabienia tych pierwszych. Pytam w kontekście niedzielnego pojedynku Węgry - Rumunia.

Jeżeli spojrzymy na kursy i wyniki w poprzednich meczach to można dojść do wniosku, że Rumunki są niedoceniane przez bukmacherów, a może trafiły z formą? Porażka dwoma golami z Norwegią przy kursie 6.00 oraz handicapie -4.5. Dalej zwycięstwo z Rosją po kursie 3.60 (tutaj kurs miał tendencje spadkowe). Na koniec przewidywana wygrana z Chorwacją 31:26 (linia na poziomie -4.5)

Zupełnie przeciwnie sprawa się ma z Węgierkami, choć zostało tu już sporo powiedziane o pewnych problemach kadrowych tej drużyny. Wyniki na pewno poniżej oczekiwań jak i przewidywań osób odpowiedzialnych za kursy. Zaczęło się od blamażu z Czechami. Porażka 22:27 przy kursie 8.00 na przeciwniczki. Drugi mecz, druga przegrana choć tutaj wstydu nie było. 23:19 z faworyzowanymi Dunkami (1.50) Ostatni mecz to... przełamanie (?) Pewna wygrana z Czarnogórkami 21:14 przy wyjściowym kursie 1.61.

Stąd też moje pytanie odnośnie ostatniego meczu. Coś ruszyło? Coś drgnęło? Czy to po prostu wybitna niedyspozycja rywalek. Pierwsza myśl na niedzielny zestaw par:

Rumunia @ 1.49 betsson
 
michalosa 14

michalosa

Użytkownik
Hiszpania- Francja
typ FRANCJA
bukmacher - unibet
Dzis polecam to spotkanie pomiedzy tymi druzynami.Jestesmy w drugiej fazie turnieju gdzie nie ma szans juz ani czasu na porazki.
wybralem to spotkanie poniewaz ktora druzyna przegra praktycznie odpadaz walki do top 4 turnieju.
Francuzki po ostanim meczu mocno podraznione ...przegranym natomiast hiszpanki rzutem na tasme awansowaly po 2 porzakach i jednym przekonywjacym zwyciestwie
Uwazam ze mecz bedzie z mala iloscia bramek poniewaz dobrz druzyny bronia ale patrzac na dzisiejszy mecz francuzki maj wiecej gwiazd w sowich szeregach i licze ze bedzie dzis ta druzyna swiecila jasniej....dodajac jeszcze ze mocno porazka z holenderkami skoplikowaly sobie autostrade do top 4 mistrzostw.

P.S zachecam do pisaniana forum wszystkich fanatkow handballa. z pozdrowieniami wielki fan tej dyscypliny
Zawsze przy typie oprócz bukmachera podajemy kurs. Dopisz go./Macko18
 
D 95

davidienko

Użytkownik
wczorajszy dzien wzorowy, dzisiaj ruszamy z druga faza
Serbia - Niemcy 1 polowa @2.05 bet365 ✅ łatwo,gładko i przyjemnie

dla mnie Niemki... pokonanie niezwykle groznych Holenderek, pozniej rowny boj z Francuzkami i dosc niespodziewane balansowanie nad przepascia z Polkami.. co sie jednak rzuca w oczy to b. dobre pierwsze polowy Niemek - nawet z Francuzkami byl moment gdzie ruszyly od 8:4. Mialem grac caly mecz na Niemki - ale po analizie dochodze do wniosku ze bez prowadzenia do przerwy bedzie b. ciezko o wygranie meczu ;)

Hiszpania - Francja powyzej 42,5 @1,5 bet365 ✅
dwie underowe druzyny, linia dosc nisko ustawiona... wydaje mi sie jednak ze przyjdzie lekkie rozprezenie, jest to pierwsze spotkanie w drugiej fazie i licze ze zespoly troche mniej pokaza w defensywie... nie wykluczam tez szybkiego odjazdu Francuzek i pozniej gry gol za gol
 
L 388

lelit

Użytkownik
Pare informacji o Szwecja-Holandia: Helle Thomsen byla wspoltrenerka gospodarzy na ostatnich MS (rok temu), a wiosna, juz sama, w udanych kwalifikacjach do IO. Klub Midtjylland nie zezwolil jej na zostanie stala trenerka Szwecji.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Oglądał ktoś wczorajszą potyczkę Węgierek z Czarnogórkami? Wynik może dziwić zważywszy na osłabienia tych pierwszych. Pytam w kontekście niedzielnego pojedynku Węgry - Rumunia.

Jeżeli spojrzymy na kursy i wyniki w poprzednich meczach to można dojść do wniosku, że Rumunki są niedoceniane przez bukmacherów, a może trafiły z formą? Porażka dwoma golami z Norwegią przy kursie 6.00 oraz handicapie -4.5. Dalej zwycięstwo z Rosją po kursie 3.60 (tutaj kurs miał tendencje spadkowe). Na koniec przewidywana wygrana z Chorwacją 31:26 (linia na poziomie -4.5)

Zupełnie przeciwnie sprawa się ma z Węgierkami, choć zostało tu już sporo powiedziane o pewnych problemach kadrowych tej drużyny. Wyniki na pewno poniżej oczekiwań jak i przewidywań osób odpowiedzialnych za kursy. Zaczęło się od blamażu z Czechami. Porażka 22:27 przy kursie 8.00 na przeciwniczki. Drugi mecz, druga przegrana choć tutaj wstydu nie było. 23:19 z faworyzowanymi Dunkami (1.50) Ostatni mecz to... przełamanie (?) Pewna wygrana z Czarnogórkami 21:14 przy wyjściowym kursie 1.61.

Stąd też moje pytanie odnośnie ostatniego meczu. Coś ruszyło? Coś drgnęło? Czy to po prostu wybitna niedyspozycja rywalek. Pierwsza myśl na niedzielny zestaw par:

Rumunia @ 1.49 betsson
Mecz Węgierek z Czarnogórkami to było takie trochę antywidowisko. Obie drużyny zagrały na poziomie uragającym randze imprezy.
Przyznać jednak trzeba, że Węgierki zagrały b dobre spotkanie w defensywie.
Na Rumunki to raczej nie powinno wystarczyć, ale linie otwarcia prawidłowe.
To zawsze taka handballowa święta wojna między Węgrami i Rumunią i więcej niż +2.5 ciężko tu wystawić.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Szwecja - Holandia Over 53.5 1.92 3.5/10 pinnacle ✅

Na 3 ostatnich wielkich imprezach grały ze sobą i za każdym razem mieliśmy szalone tempo i odpowiednio 106, 99, 101 rzutów i z tego wyniki: 30-30 28-28 29-29.
Idę tą historyczną drogą.


Hiszpani - Francja 2 -1 1.92 2.5/10 pinnacle ZWROT

Napisałem sobie po fazie grupowej Francja -2 (lub -2.5) i tego się będę trzymał. Miały totalne zaćmienie z Holandią, ale poza tym grają naprawdę bardzo solidnie.
Hiszpania wręcz przeciwnie. Ze Szwecją tragedia, potem porażka -2 z Serbią (w pełni przez Serbki kontrolowany mecz). Obudziły się w porę żeby zostać w turnieju i twardą obroną rozjechały Słowenię. Dziś w spotkaniu 2 podobnych stylów dużo więcej jakości widzę w grze Francuzek. Brak Mangue też na tle Francji będzie widoczny.

HH
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom