>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje MŚ'18 - Europa [4-6 września 2016]

rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Część mam do Was pytanie. Sory ze takie ale może Wy będziecie wiedziec. Jak ze Albania i Macedonia kończy mi kupon a mam ten mecz w Unibet i oni czekają 36h na rozstrzygnięcie a mecz będzie dzisiaj gdzie mogę go zagrać żeby skontrowac? Nigdzie go nie widzę tych ostatnich 15 minut
Też nigdzie nie znalazłem... i raczej nie będzie. Próbuj na live
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Szwecja-Holandia 1-1✅✅ remis w bólach, ale Szwedów ????
X2 1.38 Betclick

Od razu rzuciło mi się w oczy.... Chciałem postawić na Holandię,ale jednak nigdy w historii nie wygrali na wyjeździe ze Skandynawami. Hmmmm ciężko wybrać między X a 2... Holendrzy poprzednie eliminacje zaj..... strasznie. Armagedon jednym słowem. Myślę że na kwalfikacje do Mundialu ostro się przyłożą. Każdy pamięta chyba mecz z Polakami przed Euro. byli lepsi więc wygrali 2-1. Potem grali z Grecją też byli lepsi a przegrali 2-1. Po porażkach człowiek pokornieje. uczy się na błędach, wie co poprawić. Szwedzi będą grali tylko na Ibre, zresztą jak zawsze....Na Euro było słabiutko... Nie jestem w stanie sobie wyobrazić 3 koron zwycięskich w tym meczu. Po prostu nie wierzę...
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
Część mam do Was pytanie. Sory ze takie ale może Wy będziecie wiedziec. Jak ze Albania i Macedonia kończy mi kupon a mam ten mecz w Unibet i oni czekają 36h na rozstrzygnięcie a mecz będzie dzisiaj gdzie mogę go zagrać żeby skontrowac? Nigdzie go nie widzę tych ostatnich 15 minut
Na soccerway pojawiło się, że Albania z Macedonią o 14 będzie kończyć. Zwrotu nie miałem, a mecz mi oczywiście kupon zamyka :]
 
U 0

ulek

Użytkownik
Na soccerway pojawiło się, że Albania z Macedonią o 14 będzie kończyć. Zwrotu nie miałem, a mecz mi oczywiście kupon zamyka :]
Orientuje sie ktos ile minut zostalo do rozegrania?? Bo rowniez moj kupon zamyka te spotkanie - a wynik nie jest satysfakcjonujacy
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
Orientuje sie ktos ile minut zostalo do rozegrania?? Bo rowniez moj kupon zamyka te spotkanie - a wynik nie jest satysfakcjonujacy
Jak czytałem to w 77min przerwali mecz.
edyta: Balaj ???? 89min. może dobrze, że zwrotu nie było jednak :p
 
U 0

ulek

Użytkownik
Trzeba liczyc ze Albania zacznie tak samo jak wczoraj, co dalo bramke w 9 minucie ????

ja natomiast dzis ako na zwycezcow pierwszych polowow:
Bulgaria 1,58
Francja 1,85
Bosnia 1,70
co daje lacznie 4,97
Edit.
No i jednak brak zwrotu wyszedl na plus Albania 2 Macedonia 1
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Szwecja - Holandia
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 2.15
buk: betsson

Wynik:​


Holandia dalej w totalnej rozsypce. Odkąd nie awansowali na Euro ta ekipa nie potrafi się pozbierać. W ostatnim spotkaniu towarzyskim ulegli reprezentacji Grecji 1:2. Dziś przyjdzie im się zmierzyć z bardzo trudną ekipą jaką jest Szwecja. Gospodarze również nie zachwycają. Słaby występ na imprezie głównej ME musiał zakończyć się zmianą trenera, prowadzącego aż siedem lat kadrę narodową Erika Hamrena zastąpił Janne Andersson. W składzie szwedów nie ma już oczywiście Zlatana Ibrahimovica, który zakończył reprezentacyjną karierę. Na to spotkanie wybrałem powyżej 2.5 gola. Po pierwszy wystarczy spojrzeć na bezpośrednie spotkania, a te w większości kończyły się przynajmniej trzema bramkami. Oba zespoły po ostatnich wpadkach będą chciały udowodnić coś swoim kibicom, dlatego też spodziewam się ciekawego spotkania.


20:45 Szwajcaria - Portugalia
Typ: obie strzelą gola - TAK
Kurs: 2.14
buk: betsson

Wynik:​


Walkę o awans na mundial 2018 rozpoczynają Mistrzowie Europy. Portugalia pierwszy mecz rozegra na wyjeździe. Ich rywalami będą Szwajcarzy, którzy swój ostatni mecz rozegrali z reprezentacją Polski podczas Euro 2016. Jest to
kolejne spotkanie w którym stawiam na bramki. Obie ekipy to zespoły z czołówki rankingu. Wracając do ostatnich ME, to Szwajcaria jak i Portugalia zaprezentowały bardzo dobry poziom. Szwajcarzy odpadli po rzutach karnych z Polską, a goście to obecny mistrz Europy. Tym zespołom nie można niczego zarzucić. W swoich składach mają dobrych zawodników, których stać na strzelanie bramek, a to mnie interesuje najbardziej. Portugalia przystąpi do tego spotkania bez swojego ASA - Ronaldo. W składzie zespołu gospodarzy na mecz z Portugalią nie znalazł się Xherdan Shaqiri, który ma problemy z kontuzją. Pomimo braku tak ważnych graczy w obu zespołach spodziewam się kolejnego dobrego widowiska.

 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Eliminacje do Mistrzostw Świata - Europa
Godz: 20:45
Spotkanie: Białoruś - Francja
Typ: Francja strz. +2,5
Kurs: 2,50
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
O tym meczu już wiele zostało napisane, faworyt wiadomy w tym meczu... Mój typ to, że Francja strzeli minimum 3 gole w tym meczu.
Francuzi mają moim zdaniem najlepszą ofensywę na świecie Griezmann, Giroud, Martial, Payet, Pogba do tego dochodzą tacy piłkarze jak: Gameiro, Lacazzette czy młodzi ale już mega utalentowani Dembele, Coman...
W ostatnim meczu towarzyskim 3 bramki wbili Włochom - najlepszej obronie chyba na świecie więc dlaczego nie mieli by wbić Białorusinom? Którzy grają bardzo przeciętną piłke.
Myślę, że Francuzi zaczną od wysokiego C te eliminacje pokazując, że 1 miejsce w grupie należy się tylko tej ekipie. Stawiam na wysokie zwycięstwo Francuzów 3:0 lub 4:0. Białoruś nie ma żadnego argumentu aby przeciwstawić się vice mistrzom europy.
Powodzenia.
 
anzelmo 136,1K

anzelmo

Użytkownik
Sorki, Mój błąd, ale to nie zmienia faktu że Holandia będzie gryźć trawę by dobrze zacząć eliminację. + dla Ciebie
człowieku co ty za głupoty wypisujesz...będą tak gryźć jak z Grecja ?Lepsi byli to ty chyba inny mecz oglądałeś ale piszesz o Ibrze wiec....oczywiście Szwedzi sie połażą bo przyjechała firmy tylko z nazwy o żadnej drużynie i dobrej atmosferze nie ma tam mowy...maks 1 pkt dzisiaj wywalczony moim skromnym zdaniem w dużych bólach, nie warto nic grac w stronę Oranje
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Wyspy Owcze - Węgry @1.45 Oddsring ⛔
Ja tam nie wierze w tę wspaniałą reprezentacje z wysp. Jo jo a wyspa ta żyje piłką! Ich ekstraklasa idzie do przodu! Jo jo, bez przesady Farerowie będą walczyć o punkty, tak! Ale z Andorą i Łotwą a nie Węgrami. Pokonali ich dwa razy w eliminacjach do Euro to i teraz to zrobią na wyspach gdzie będą wspierani przez 300 kibiców z Węgier. A Gabor nie zagra! Spokojnie Dénes Dibusz to tez dobry bramkarz.;)
Ps. Czy buk porobił wszystkie zwroty zakładów na mecz Albania-Macedonia? Bo postawiłem remis do 15 min, ok nie wpadło i kupon do kosza, ale czy jak by był wygrany to by zwrotu nie zrobili?
 
K 168

kbak93

Użytkownik
Ja mogę dodać od siebie, że Belgia będzie prowadzić z Cyprem do przerwy i do końca meczu kurs 1,80
bukmacher Bet 365
Analiza:
Belgowie i ich mentalność polega właśnie na tym by szybko strzelić bramke jedną lub dwie i zakończyć ten mecz jak najszybciej. Jednak posiadają swoje wady jako zespół nie są gotowi do biegania za piłką. a w tym meczu to oni będą operować piłką i myśle, że podołają
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
człowieku co ty za głupoty wypisujesz...będą tak gryźć jak z Grecja ?Lepsi byli to ty chyba inny mecz oglądałeś ale piszesz o Ibrze wiec....oczywiście Szwedzi sie połażą bo przyjechała firmy tylko z nazwy o żadnej drużynie i dobrej atmosferze nie ma tam mowy...maks 1 pkt dzisiaj wywalczony moim skromnym zdaniem w dużych bólach, nie warto nic grac w stronę Oranje
Mamy na forum najlepszego znawce piłki kopanej! brawo!!! Teraz żałuje że tak rzadko tu ostatnio zaglądam, bo dzięki Tobie byłbym pewnie już milionerem. No właśnie... a gdzie naczelny krytyk podaje swoje typy bo nie moge znaleźć??? Tylko krytykuje innych??
 
anzelmo 136,1K

anzelmo

Użytkownik
No do znawcy mi daleko i za takiego sie nie uważam,(jak taki mega znawaca jak Nawałka robi jedna zmianę w meczu to...) ale staram się taki głupot jak ty nie pisać- najpierw sprawdź kto gra- jak gra a potem pisz... co do podawania typów...to jakiś wykładnik czegoś ten temat ? Cos kolego proponujesz?sugerujesz ? jakiś mały zakładzik o piwko o ten twój mega typ na gryzącą trawę Holandię?Bez spiny
 
jacio 456

jacio

Użytkownik
Szwajcaria - Portugalia

Już na początek eliminacji bardzo ważny mecz, który może decydować o tym, która reprezentacja w końcowym rozrachunku zajmie pierwsze miejsce. Portugalczycy podchodzą do niego osłabieni brakiem najważniejszej postaci - Cristiano Ronaldo. W finale mistrzostw Europy pokazali, że potrafią sobie radzić bez niego. Jednak bez wątpienia gdyby nie zagrał w całym turnieju tego tytułu by nie było, ponieważ większość goli padało dzięki niemu lub jego asystom. W finale też widoczny był jego brak i na pewno dzisiaj też będzie. Zabraknie również Renato Sancheza. Dlatego byłbym ostrożny z graniem jakichś BTSów dzisiaj. W Szwajcarii ze strzelaniem goli też nie jest najlepiej. Ich napastnik Haris Seferovic znany jest ze swojej nieskuteczności, co pokazywał w poprzednim sezonie Bundesligi, a także w podczas Euro 2016. Do tego złą wiadomością jest kontuzja i wątpliwy występ Shaqiriego, który również dużo może dać ofensywie, o czym przekonaliśmy się dobitnie na własnej skórze. Składając wszystko w całość warto według mnie postawić pieniądze na bezbramkowy remis do przerwy. Jeszcze garść statystyk z Euro:

Szwajcaria gol do przerwy - 1/4
Szwajcaria czyste konto do przerwy - 2/4
Portugalia gol do przerwy - 3/7
Portugalia czyste konto do przerwy - 5/7

Wiadomo, że turniej rządzi się swoimi prawami, ale widać, że statystki również przemawiają za typem. Podsumowując, myślę, że obie drużyny wyjdą ostrożnie nastawione na ten mecz i nie będziemy świadkami ciekawego widowiska w pierwszych 45 minutach.

Mój typ:
HT 0-0 @ 2.28 unibet ⛔
 
czeslavv 56

czeslavv

Użytkownik
SPECJALNE - Bialorus-Francja - A.Griezmann - strzeli 1.bramkę i wynik całego spotkania 0:4 kurs 60.00
takie ciekawe zdarzenie na Fortuna może troche kosmiczne, ale jakoś mi się z minuty na minute wydaje coraz bardziej prawdopodobne.. za 10zł może sie pobawić. Mało profesjonalne, ale póki są pieniądze jest zabawa.. (jedna zagwostka bo chodzi prawdopodobnie o pierwszą bramke meczu.. ale kurs mnie sie spodobał.. )
ktoś wesprze albo zbeszta ? :grin: :cool:
a tak na poważnie to w tej kolejce chyba limit dziwnych wyników się wyczerpał.
Ide w strone handi -1 (bezpiecznie) Bośnia, Belgia i Francja
 
kantini 545

kantini

Użytkownik
Dyscyplina: MŚ - Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Wyspy owcze - Węgry
Typ: 2
Kurs: 1.40 ⛔ dramat ????
Bukmacher: Bet365

Kolega piszący wcześniej analizę na ten mecz wspominał, że Węgry nie przegrały żadnego meczu na Euro, co nie jest prawdą, bo przegrali już po wyjściu z grupy z Belgią i to aż 0:4. Zgadzam się natomiast co do tego, że pokazali się ze świetnej strony i zremisowali z nie byle kim. Dotkliwa porażka z Belgią też nie jest do końca sprawiedliwa, Belgowie zagrali wtedy świetnie, ale mogłoby się skończyć skromnym zwycięstwem, po prostu w pewnym momencie węgierska drużyna się podłamała, a Belgia popłynęła na fali.
Przeciwnik z dolnej półki, owszem, sprawiał niespodzianki wygrywając z faworytem, ale było to dwukrotnie w meczu z Grecją, która zagrała jednak dramatyczne eliminacje do Euro, zajmując ostatnie miejsce w swojej grupie. Oprócz tego byli w stanie pokonać m.in. Liechtenstein, ale już dawno nie urwali nikomu punktów z pozycji totalnego underdoga.
Węgry pokazały się jako ambitna drużyna z dużym potencjałem i przyszłością i z pewnością realnie wierzą i oczekują wraz ze swoimi kibicami awansu na Mundial, a mając w grupie jeszcze m.in. Szwajcarię i Portugalię, trzeba wygrać z Wyspami Owczymi dwukrotnie.
 
Do góry Bottom