>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Elitserien 2011

Status
Zamknięty.
M 126

mj_bull

Użytkownik
Nie wiem skąd Kolega NSC wziął dane odnośnie średnich Vetlandy.

Średnie domowe: Jonasson 1,53, Karllson 1,86, Hampel 2,42, Hougard 1,41, Crump 1,87, Vaculik 1,58, Ago 1,33.

Vetlanda jest mocna, ale poza Hampelem wszyscy jej zawodnicy nie są pewniakami u siebie. Sundstroem, Janowski, Pawliccy i bracia Davidsson spokojnie mogą rywalizować z takimi zawodnikami jak Hougard, Ago, Jonasson (jedzie po kontuzji), Vaculik. Gospodarze raczej spokojnie zwyciężą, ale pogromu bym się nie spodziewał. Wystarczy, że Trzech zawodników gości pojedzie w miarę przyzwoite zawody i biorąc pod uwagę ZZ i taktyczne to mogą trzymać wynik. Dlatego typ:

Vetlanda-Piraterna +16,5 2@1,9 Unibet

Inne typy (wszystko Unibet)

Hammarby-Indianerna +2,5 2@1,75

Gollob-Protasiewicz 1@ 1,45
Nicholls-Jonsson 2@1,25
Pedersen-Ułamek 1@1,35

Trzy ostatnie zdarzenia dają łącznie dosyć przyjemne AKO na poziomie 2,45
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Elit Vetlanda (-12) vs. Piraterna 1 @ 1.72 Bet365
Również to pograłem, brak Hancocka będzie bardzo widoczny. Nie sądzę że polska młodzież będzie trzymała wynik. Z tego co wiem bracia Pawliccy mieli wczoraj dość poważne problemy sprzętowe i logistyczne dlatego tak słaby wynik przeciwko Eastbourne. Do tego tor na którym wczoraj się ścigali była bardzo wymagający. W zasadniczej serii dobrze Piraci spisywali się na wyjeździe ale to głównie zasługa nieobecnego dzisiaj Hancocka. Dzisiaj Vetlanda rozstrzygnie kwestie awansu i to już w pierwszym meczu. Ja typuje 55-35 dla miejscowych.

Magnus Zetterstroem
over 6 @ 1,83 bet365 ⛔ 6 (2,3,1,0,0) ????
Drugi typ na over punktowy Zorro. Na własnym torze jeździ bardzo przyzwoicie legitymując się średnia ~1,9. Dodam również że w tym sezonie tylko 2 razy nie przekroczył dzisiejszej linii punktowej. A punktował tak 9,5,8,3,10,7,15,7 czyli idzie spiralą raz lepiej raz gorzej dzisiaj przypada ten lepszy występ więc jestem spokojny. A tak poza tym dzisiaj to on z Walaskiem i może Gollobem będą trzymali wynik z Indianami więc Zorro musi solidnie zapunktować. Ja w niego wierzę.
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Kusiło mnie postawić na wygraną Valsarny z Dackarną, bo gospodarze u siebie jeżdżą bardzo dobrze, ale ekipa z Malilli jest dość nieprzewidywalna, więc odpuściłem. Natomiast zaciekawiła mnie różnica w postrzeganiu pojedynku Nermark - Andersen u dwóch bukmacherów. Tobet wystawił tę parę z ujemnym hc -2 i kursem 1,65 na Szweda, a tymczasem w Unibet wisi na niego kurs 1,6 ale bez żadnych hc! A że to właśnie Nermark będzie dziś lepszy od Hansa jest dla mnie bardzo prawdopodobne. Co prawda Duńczyk będzie miał dodatkowy start w zastępstwie zawodnika za Pavlica, ale niekoniecznie musi na tyle dobrze pojechać, by załapać się do biegu 15. Z kolei Daniel to jeden z liderów Valsarny i mimo, że zawalił ostatni mecz z Vastervik to myślę, że na torze w Hagfors pojedzie już na swoim poziomie. Andersen nie błyszczy w Eliserien, choć akurat w pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi zespołami pojechał całkiem przyzwoicie, bo zdobył aż 9 pkt w 6 startach. jakoś nie daje mu wielkich szans na poprawienie tego wyniku, bo jego forma to sinusoida, bo raz potrafi w świetnym stylu wygrać wyścig, by zaraz w następnym przegrać z gorszymi rywalami. Myślę, że Nermark wykorzysta lepszą znajomość toru i będzie wyraźnie lepszy od &quot;Ugly Ducka&quot;.
Andersen, Hans - Nermark, Daniel - Nermark, D # 1,60 Unibet ✅ (6-10)
Najciekawszym dzisiejszym meczem jest starcie w Sztokholmie, gdzie niepokonane u siebie Hammarby podejmie głównego faworyta do zdobycia mistrzowskiego tytułu, czyli Indianernę. Obie ekipy spotkały się tutaj nie tak dawno, bo 9 sierpnia i wtedy górą byli gospodarze mimo, że jechali osłabieni brakiem Golloba. Najlepszym zawodnikiem tego spotkania był czarnoskóry jeździec Indian, Antonio Lindbaeck, który zapisał na swoim koncie aż 16 punktów. Zadanie miał o tyle ułatwione, że startował z pozycji rezerw, ale i tak potrafił objechać miejscowych liderów. Dzisiaj pojedzie już spod czwórki, ale i tak liczę, że znów będzie mocnym ogniwem swojego zespołu i dlatego zagrałem na niego w pojedynku z Magnusem Zetterstroemem. Nie można powiedzieć, żeby Zorro był słabym punktem Hammarby, bo ostatnio jeździ nieźle. Gdy wystawiany był na rezerwie to potrafił zrobić nawet 15 &quot;oczek&quot;, ale spod piątki już tak znakomicie mu nie szło, co akurat jest zrozumiałe, bo częściej musiał walczyć z mocnymi przeciwnikami. Dzisiaj będzie miał właściwie tylko takich, bo goście dysponują wyrównanym składem i atut własnego toru moim zdaniem nie wystarczy, by Zorro okazał się lepszy od Tonia.
Lindbäck, A - Zetterström, M - Lindbäck, A # 2,10 -&gt; 1,95 Unibet ✅ (11-6)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
x_design 450

x_design

Użytkownik
We wtorek odbędą się rewanżowe mecze półfinałowe Elitserien oraz fazy play-out. Po spotkaniach rozegranych przed tygodniem, bliżej jazdy w finale ligi są Elit Vetlanda i Indianerna Kumla.
Zespół Elit Vetlandy z Jarosławem Hampelem i Damianem Balińskim w składzie uda się na rewanż do Motali, aby bronić dziesięciopunktowej zaliczki. Piraci tradycyjnie pojadą z trójką polskich młodzieżowców, ale wielką zagadką jest występ Grega Hancocka. Za Amerykanina najprawdopodobniej stosowany będzie przepis o zastępstwie zawodnika.

Większą od Vetlandy zaliczkę po pierwszym spotkaniu ma Indianerna Kumla, która pierwsze starcie w Sztokholmie wygrała różnicą czternastu &quot;oczek&quot;, a dodatkowo rewanż pojedzie na swoim torze. Zespołowi Tomasza Golloba nie daje się dużych szans na odrobienie strat z pierwszego pojedynku. Zwłaszcza jeśli Indywidualny Mistrz Świata znowu będzie miał problem z uzyskaniem dwucyfrowego wyniku Indianie wystąpią bez Ryana Sullivana, który we wtorek będzie ścigał się dla Mega Łady Togliatti w meczu ligi rosyjskiej.

Ciekawie powinno być w spotkaniach fazy play-out. Czy Dackarna Malilla mająca w swoim składzie trzech zawodników z Grand Prix zdoła już we wtorek zapewnić sobie utrzymanie w Elitserien? Drużyna Andreasa Jonssona musi odrobić czternastostopniową stratę z pierwszego meczu w Hagfors, inaczej stoczy następny dwumecz o siódme miejsce w tabeli. Jeśli go przegra - spadnie do Allsvenskan. Mający świetny sezon Grigorij Łaguta jednak z pewnością nie ułatwi Dackarnie tego zadania.

W czwartym wtorkowym spotkaniu, Vastervik podejmie Vargarnę Norrkoeping. Gospodarze prawdopodobnie skorzystają z &quot;zet zetki&quot; w miejsce kontuzjowanego Tomasza Jędrzejaka. Aby zapewnić sobie już teraz utrzymanie w Elitserien, muszą odrobić dziesięciopunktową stratę z pierwszego meczu.

Półfinały play-off

Piraterna Motala - Elit Vetlanda

Piraterna: Greg Hancock, Linus Sundstroem, Jonas Davidsson, Przemysław Pawlicki, Maciej Janowski, Piotr Pawlicki, Daniel Davidsson.

Vetlanda: Thomas H. Jonasson, Patrick Hougaard, Jarosław Hampel, Peter Karlsson, Jason Crump, Christian Ago, Damian Baliński.

Pierwszy mecz: Vetlanda - Piraterna 50:40


Indianerna Kumla - Hammarby Sztokholm

Indianerna: Antonio Lindbaeck, Niels Kristian Iversen, Piotr Protasiewicz, Henrik Gustafsson, Joonas Kylmaekorpi, Simon Gustafsson, Bjarne Pedersen.

Hammarby: Grzegorz Walasek, Rory Schlein, Tomasz Gollob, Andriej Karpow, Magnus Zetterstroem, Freddy Godlund, Renat Gafurow.

Pierwszy mecz: Hammarby - Indianerna 38:52


Play-out (o utrzymanie)

Dackarna Malilla - Valsarna Hagfors

Dackarna: Andreas Jonsson, Daniel King, Fredrik Lindgren, Jurica Pavlic, Rune Holta, Hans Andersen, Joel Larsson.

Valsarna: Grigorij Łaguta, Scott Nicholls, Tomasz Gapiński, Krzysztof Buczkowski, Daniel Nermark, Ludvig Lindgren, Adrian Gomólski.

Pierwszy mecz: Valsarna - Dackarna 52:38


Vastervik Speedway - Vargarna Norrkoeping

Vastervik: Tomasz Jędrzejak, Peter Ljung, Chris Harris, Nicolai Klindt, Sebastian Ułamek, Travis McGowan, Pontus Aspgren.

Vargarna: Lee Richardson, Magnus Karlsson, Nicki Pedersen, Michael Jepsen Jensen, Michał Szczepaniak, Adam Skórnicki, Kim Nilsson.

Pierwszy mecz: Vargarna - Vastervik 50:40


Początek wszystkich spotkań o godz. 19:00.

źródło: sportowefakty.pl
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
shon19 40

shon19

Użytkownik
Bardzo interesująco przedstawia się kurs na Piraterne w Unibecie (2.00), podczas gdy w bet365 wynosi tylko 1.55. Nie sposób przejść obok, wobec tak fajnego kursu jaki zaserwował nam Unibet i dlatego dzisiaj gram na Piraternę, która nawet mimo absencji Hancocka powinna sobie poradzić na swoim torze z Vetlandą.
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Wiadomo już, że dzisiaj swoich kolegów z Piraterny nie wspomoże kontuzjowany Greg Hancock, co znacznie zmniejsza ich szanse na wejście do finału. W tej sytuacji ciężar odrobienia 10-punktowej straty spocznie młodych gniewnych z Motali. Zadanie to niełatwe, ale kto wie. W ekipie gości pewniakami wydają się jedynie Hampel i Crump, bo z resztą różnie bywa. Jonasson poobijany, Pikej nierówny, Hougaard skuteczny przeważnie jadąc z rezerwy, a forma Balego na wyjazdach to zagadka. Dlatego też uznałem, że warto zaufać jednemu z tych dwóch, którzy ostatnio gwarantują dobry poziom. Jason Crump w tym sezonie na szwedzkich torach miał lepsze i gorsze dni, ale trzeba przyznać, że w końcówce akurat nie zawodzi i w końcu jest liderem drużyny. 15 pkt zdobytych z Dackarną, gdzie przegrywał jedynie z tegorocznym hegemonem na szwedzkich torach, czyli Jonssonem, czy 14+1 w pierwszy spotkaniu z Piratami świadczą o tym, że Ginger jest w formie. Biorąc pod uwagę absencję Herbiego, ciężko wskazać kogoś kto może mu dzisiaj poważnie zagrozić, nie licząc oczywiście Jarka. Jako, że reszta zespołu nie daje według mnie pewności co do skutecznej jazdy, uważam, że Australijczyk pojawi się na torze 5 (a może nawet 6 razy) i przekroczy barierę 11 punktów.
J.Crump Total Points - Ponad (11.5) # 2,10 Sportingbet ⛔ (10 pkt)
Nawet 6 startów nie pomogło :;/:. Piraterna ???? Coś niesamowitego!
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Piraterna-Vetlanda 1@2,0 Unibet
Lindgren-Nicholls 1@1,25 Unibet
AKO:2,5

Jak już ktoś wcześniej pisał bardzo kuszący kurs na Piraterne. Jadą bez Hancocka, ale u siebie mają bardzo wyrównany skład. Przed tygodniem Piraci przegrali dziesięcioma oczkami, ale dziś zrobią wszystko by odrobić te stratę. Mają przewagę na pozycjach rezerwowych. Dziś widzę dwie dziury w składzie Vetlandy - Ago i Hougaard. Max na wyjazdach również nie jest już taki pewny. Uważam, że Piraterne stać nawet na odrobienie straty.

Nicholls jedzie pod dwójką w parze z Łagutą. Lingren conajmniej 5 startów, gdyż dziś raczej znowu będziemy oglądać ZZ za Pavlica. Myślę, że Szwed będzie zdecydowanie lepszy.

No koniec już bez argumentacji

Vastervik-Vargarna 1@1,4 Expect
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
może nie stricte sportowy aspekt dzisiejszego spotkania, ale zakład jak najbardziej interesujący.
Tobet
Total points : odd/even @ 1.25
prawdopodobieństwo, że spotkanie zakończy się bez wszystkich punktów jest bardzo niewielkie. Kurs jak na to, bardzo fajny! do dubelka idealnie się nadaje, bo przecież w Szwecji nie ma jokerów..:&gt;
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Rune Holta under 8,5 pkt 1,65 Tobet [9]ajjj⛔

Rysiek pod formą praktycznie cały sezon.Rzadko kiedy zdobywa dwucyfrową liczbę punktów.Dzisiaj pojedzie 4-5 razy chyba że już w pierwszych 3 biegach pojedzie fatalnie to będą Go zastępować. Jakoś nie wydaje mi się aby dzisiaj miał być przełom formy Holty bo to co pokazał w Gorzowie(0pkt) to śmiech na sali. Dzisiaj max 6-7pkt. W Dackarnie są lepsi od Niego AJ,Fredka Lindgren czy Hansio Lansio;)
 
L 6

liroy27

Użytkownik
Ja dzisiaj gram z BET365
Klindt +4 - Lindgren ⛔
Fredka w Gorician pojechał ładnie u siebie notuje dwucyfrówki dziś jak będzie jechał dobrze to ma 6 biegów. Mimo to uważam, że zrobi max 12pkt.
Nicolai notuje co przez ostatnie mecze dobre wyniki powyżej 9pkt na mecz do tego hendi +4 mam nadzieje, że wystarczy
Druga rzecz jaką gram to Ułamek under 7pkt.⛔ Seba w lidze szwedzkiej jeździ przeciętnie. Na wyjazdach bardzo niska średnia ( w pierwszym meczu miał 9pkt w 5b).
3 rzeczą jaką gram to Hans Andersen -2pkt lepszy od Jędrzejaka,⛔ Ogór na wyjazdach w szwecji lubi oglądać plecy rywali. Hans w szwecji i danii to nie ten sam zawodnik co w Gorzowie... ostatnio ładne mecze.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Chris Harris over 8,5✅ 1,80 Tobet [12pkt]✅ peffka✅

Jak dla mnie Tobet robi bardzo ładny prezent.Wczoraj Bomber na torze rywala 10pkt i wyglądał naprawdę dobrze.Dzisiaj na własnym torze myslę że będzie jeszcze lepiej wyglądał.Gospodarze napewno będą sie starali aby wygrać jak największą różnicą pkt bo wczorajszy mecz był dla nich tragiczny.Nie sądzę aby dziś Holta czy King pojechali tak dobrze jak wczoraj i tu widze szanse Harrisa na więcej pkt. Jak dla mnie nic tylko brać!
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
No to po udanym poniedziałku na Wyspach przyszła kolej na udany środek tygodnia w Szwecji;)
I na początek kurs dwudniowy, czyli na zdobywcę tytułu : Indianie @ 2.00 Tobet
Szczerze to nie ogarniam tego kursu:] Ktoś nie jedzie czy co ? Bo na &quot;faktach&quot; nic o tym nie widzę, a jeśli składy optymalne, to mimo 2 wyrównanych spotkań tytuł zdobędą dzisiejsi goście...
W zasadniczej 47:43 u Indian i 47:42 u Piratów wygrywali dwukrotnie moi faworyci.
Pepe i Saletra, +20 pkt, Murzynek w Szwecji w finale nie zawiedzie, On, Bjarne i Simon to ~ 20, do tego Joonas i NKI i żeby nie wiem co, to poniżej 40 nie zejdą, no bo jak ?
Po 2.stronie Pawliccy i Janowski, którzy może i się rozwijają, w Szwecji śmigają ładnie, ale prędzej któryś z nich zrobi 1-3pkt niż powyżej 10, Greg i Jonas to owszem +20 do tego D.D. i Linus...
Wiem, że akurat w &quot;lewym sporcie&quot; (o czyżby levy42 miał nick od tego?:grin ???? takie wyliczenia często zawodzą, ale jakoś nie wierzę w under 10 któregoś z liderów, a 2. linia to tak naprawdę wszyscy pozostali... Statystycznie 6 zawodników Indian ma śr. biegową min. 1,783 i to jeśli chodzi o domowe jak i wyjazdowe potyczki...
Reasumując, przekrój całego sezonu, składy, rewanż na własnym torze, dyspozycja aktualna zawodników przekonują mnie, ze tytuł zdobędą Indianie i nikt mnie nie przekona, że niby Piraci są faworytem, jak sugerują to bukmacherzy...
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Bukmacherzy zasugerowali się z pewnością ostatnimi spotkaniami Indian, remis z Hammarby. Końcówka sezonu i play-off nie były w wykonaniu Indianerny tak piorunujące jak start rozgrywek. Z drugiej strony Piraterna, która odprawiła z kwitkiem Crumpa i Hampela w nieprawdopodobnym stylu. Pytanie tylko czy to była słabość Vetlandy czy moc zawodników z Motali? Dla mnie nobet. W Indianernie wszyscy nieobliczalni. Bjarne, Puk, Joonas, Simon mogą jechać piach, a mogą zachwycać. Elitserien w tym sezonie była tak nieprzewidywalna, że nie pokusze się o wytypowanie zwycięzcy finału. Zdecyduje dyspozycja dnia, bo kto może przewidzieć, co zrobią Pawliccy? Są w stanie wykręcić dwucyfrówki przeciw każdemu, a mogą także nie poradzić sobie z presją..
Niemniej jednak powodzenia w typach ;)
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
No to po udanym poniedziałku na Wyspach przyszła kolej na udany środek tygodnia w Szwecji;)

I na początek kurs dwudniowy, czyli na zdobywcę tytułu : Indianie @ 2.00 Tobet

Szczerze to nie ogarniam tego kursu:] Ktoś nie jedzie czy co ? Bo na &quot;faktach&quot; nic o tym nie widzę, a jeśli składy optymalne, to mimo 2 wyrównanych spotkań tytuł zdobędą dzisiejsi goście...

W zasadniczej 47:43 u Indian i 47:42 u Piratów wygrywali dwukrotnie moi faworyci.

Pepe i Saletra, +20 pkt, Murzynek w Szwecji w finale nie zawiedzie, On, Bjarne i Simon to ~ 20, do tego Joonas i NKI i żeby nie wiem co, to poniżej 40 nie zejdą, no bo jak ?
Po 2.stronie Pawliccy i Janowski, którzy może i się rozwijają, w Szwecji śmigają ładnie, ale prędzej któryś z nich zrobi 1-3pkt niż powyżej 10, Greg i Jonas to owszem +20 do tego D.D. i Linus...

Wiem, że akurat w &quot;lewym sporcie&quot; (o czyżby levy42 miał nick od tego?:grin ???? takie wyliczenia często zawodzą, ale jakoś nie wierzę w under 10 któregoś z liderów, a 2. linia to tak naprawdę wszyscy pozostali... Statystycznie 6 zawodników Indian ma śr. biegową min. 1,783 i to jeśli chodzi o domowe jak i wyjazdowe potyczki...

Reasumując, przekrój całego sezonu, składy, rewanż na własnym torze, dyspozycja aktualna zawodników przekonują mnie, ze tytuł zdobędą Indianie i nikt mnie nie przekona, że niby Piraci są faworytem, jak sugerują to bukmacherzy...
Nie,nie od tego jest mój nick ???? Co do tego dwumeczu-ja się nie podejmuję wskazywania zwycięzcy,pogram na live i ewentualnie na konkretnych zawodników. Teoretycznie powinno wygrać doświadczenie czyli Protas,Sullivan,Antonio,Bjarne,Jonas plus młody Henka. Ale...W Pireternie Hancock-czyli komentarz zbędny. Davidsson u siebie= dwucyfrówka.I czterech muszkieterów z mlekiem pod nosem;): Pawliccy,Janowski i Sundstroem. Mocna,młoda i nieobliczalna ekipa,która do finału wjechała bez problemów. Widzę,że na dziś Janowski jest wrzucony do składu pod &quot;14&quot;,drugi rezerwowy to Daniel Davidsson więc spodziewam się pokaźnej zdobyczy Maćka dziś i na typ z nim w roli głównej zapoluję;)
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Bet365 ma już ofertę na dziś i wg mnie Sullivan powyżej 8 @ 1.95 wygląda całkiem sympatycznie...
Saletra ostatnio w dobrej formie, szanse na 5 biegów duże, średnia wyjazdowa niemal 2... w zasadniczej 14 w 6 biegach...
Jakby ktoś robił obrót w Bet365 (jeśli single się liczą), to Piraci @ 2.10, a w Tobet 2.00 Indianie...
 
A 0

alienv

Użytkownik
Szwedzcy kibice obu drużyn obstawiają odpowiednio 47:43 lub 43:47
Wobec tego:
Piraterna - Indianerna 2 +6.5 @1.95 Unibet ⛔
powinien pokryć obie prognozy ????
Jeśli to siądzie to dwudniowy typ podany przez Obserwatora powinien siąść tymbardziej..
 
W 66

warchlak

Użytkownik
Ja pobrałem wyższe handi +8,5 w tobecie po kursie 1.68.
Indianie nawet jak będą przegrywac to przeciez moga stosowac zastepstwa, a ze maja kim to robic to raczej az 10 punktami przegrac nie powinni. Mlody zaciag z Polski u Piratow jest okej, ale to przeciez nie sa jacys niewiadomo jak mocni zawodnicy ;]
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Końcówka sezonu w wykonaniu Jonasa Davidssona jest znakomita. Wydatnie przyczynił się on do tytułu Falubazu, a w Szwecji był pierwszoplanową postacią swojego zespołu w półfinale z Vetlandą. Szczególnie jego występ w rewanżu był niezwykle imponujący, bo daleko w tyle zostawiał takich asów jak Hampel czy Crump. Widać, że współpraca z Hancockiem zaowocowała. Dziś także liczę na dobry występ z jego strony, bo tak jak zielonogórski tor sprzyja mu bardziej niż inne polskie obiekty, tak też jest i w Skandynawii. Powtórzenie wyniku z meczu przeciwko Vetlandzie będzie trudne, ale myślę, że już zdobycie 9-10 &quot;oczek&quot; pozwoli mu być lepszym od Lindbaecka, który jest z nim w pojedynku wystawionym przez bukmachera. Jeśli chodzi o dyspozycję Tonia, to można podobnie napisać jak przy Jonasie, bo czarnoskóry jeździec również u schyłku sezonu raczej nie zawodził. W półfinale z Hammarby był najlepszym zawodnikiem swojej drużyny, ale czy tak będzie dzisiaj? Śmiem wątpić. Co prawda obaj zawodnicy zasługują na miano dość nieobliczalnych, ale mimo wszystko widzę u Davidssona w miarę ustabilizowaną formę. Nie ukrywam, że ogromne wrażenie zrobił na mnie jego występ z Vetlandą, gdzie był nie do ugryzienia przez rywali. Lindbaecka także spokojnie stać na dobry wynik, ale nie wiem czy ten tor mu bardzo odpowiada, bo w pierwszym meczu pomiędzy tymi ekipami zrobił tylko 7 punktów jadąc z rezerwy. Wolę więc zaufać Jonasowi.
Jonas Davidsson (-0,5) - Antonio Lindbaeck (+0,5) - Jonas Davidsson (-0,5) # 1,85 Expekt ✅ (12-9,5)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom