>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Elitserien i Allsvenskan 2012

Status
Zamknięty.
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Hampel - Lindback @ 1.95 Tobet
Po takim kursie aż grzech nie spróbować...
Hampel po kontuzji zaliczył już parę biegów z niezłymi wynikami...
Przed tygodniem co prawda przegrał korespondencyjny pojedynek 9-8, ale...
1)teraz jedzie na swoim torze
2)ma nieco łatwiejsze biegi
3)średnia domowa 2.333 przy wyjazdowej Szweda 1.649 nakręconej jazdą z rezerwowych numerów...
4)Jarek dziś ma dużo większe szanse na udział w 15.biegu, a więc start więcej...
5)w meczu fazy zasadniczej Hampel 11(d,3,3,2,3) przy 9 punktach Anthonio(2,0,3,2,2,0) jadącego wówczas z łatwiejszym numerem
Typ fajny ale i ryzykowny. Z jednej strony ma szansę na 15 bieg a z drugiej nie. Nie wiadomo jak pojedzie Crump, Madsen i Emil. Na pewno w 15 biegu pojadą najmocniejsze ogniwa bo wątpię, że przewaga będzie taka która gwarantuje finał Vetlnadzie. Do tego dochodzi obecna forma Antona, facet na prawdę widać, że trafił ze sprzętem. No nie wiem kurs obiecujący, ale jeśli dzisiaj Anton będzie w gazie to może pojechać 6 razy a Hampel nie koniecznie 5..

Elit Vetlanda - Indianerna Kumla (0-6,5) 1 1,75 Tobet
✅
Ode mnie taki o to bet. Uważam, że dzisiaj Crump musi dać z siebie wszystko, żeby nie zaprzepaścić sezonu gospodarzom. Wygrali zasadniczą rundę i w nie oczekiwanie ulegli dość wysoko w Kumli. Od pierwszych biegów trzeba zacząć odrabiać. Skład bardzo mocny mimo, że braku Vaculika i z/z za niego. Jedzie Ruud, szczerze nie wiem co mam się po nim spodziewać. Mam nadzieje, że Jonasson się obudzi bo to co ostatnio robi mnie zadziwia. Fakt ma kontuzje, ale jak tak bardzo boli to niech nie jeżdzi. Mam nadzieje, że Emil i Madsen będą ostro punktować. Jeśli chodzi o gości to na pewno mocny punkt do Iversen i Antonio zobaczymy co pokaże Protasiewicz na wyjeżdzie. Holta dzisiaj pewnie też rewelacji nie pojedzie mimo łatwego numeru startowego. Swoją drogą kusi pograć Jonassona w parze z nim ;) Ja stawiam w tym meczu ujemny handicap na gospodarzy, może uda się awansować do finału.

edit // Pograne również

Elit Vetlanda - Indianerna Kumla 1 1,50 Unibet ✅
i
Jason Crump - Jarosław Hampel 2 2,11 Betsafe ✅
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
A w unibecie mamy @1,5 na Vetlandę co należy uznać za naprawdę smakowity kąsek ????
Trójka stałych uczestników cyklu GP w osobach Crumpa, Emila i Hampela plus własny tor powinni dać wygraną Elit. Zwycięzca rundy zasadniczej jedzie dziś o życie i to na własnym torze a mamy kurs 1,5 ? Nic, tylko brać !
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Jarosław Hampel 9,5 pkt under 1.8 !
bukmacher: fortuna
Jarkowi będzie dziś bardzo ciężko zrobić 10 pkt . Ciężki układ biegów dziś ma i nie wiadomo czy pojedzie 5 razy
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Piotr Protasiewicz over 8,5 @ 2,00 Tobet⛔ - Ten pan, to chyba powinien pomyśleć nad swoją jazdą...
Piotr Protasiewicz-Hans Andersen 1 @ 1,45 Milenium
⛔
Zarzucam dwa typy na Pepe, od którego dzisiaj będzie bardzo dużo zależało. To właśnie on oraz Puk będą liderami Indian i od ich dyspozycji zależy w głównej mierze, czy Indianie znajdą się w finale. Piotrek zapewne dzisiaj 5 razy, a ja liczę, że dostanie taktyka, bo pewnie Vetlanda będzie tutaj prowadzić powyżej 6pkt. Linia 8,5 to linia dość niska, bo przy 5 startach wystarczy 4x 2pkt i raz jedynka, a przy 6 startach, to jeszcze łatwiej o tego overa powinno być. W fazie zasadniczej w Vetlandzie zdobył 12pkt(6 startów). Milenium daje nam też linię 8,5 po kursie 1,95 ale pamiętajmy o podatku i liczeniu tylko 5 startów. Jednak i ten naziemny bukmacher wystawił całkiem przyjemny kurs na Pepe w parze z Ugly Duckiem. Hans jedzie w parze z Lindbaeckiem i raczej punkty powinien tracić na nim. Raz Pepe spotyka się z Hansem i też powinien Pepe być lepszy. Szansę na 5 startów dla Duńczyka są znikome więc Pepe powinien tutaj lekko pyknąć swojego kumpla z drużyny, a nie wiadomo czy nie pojedzie za niego jako taktyk...
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Jonasson-Holta: Jonasson @2,40 Unibet✅✅10-8pkt

Obaj panowie chimeryczni,obaj pojadą dziś z rezerwy,a więc mają po 2 łatwiejsze biegi w których staną naprzeciwko sobie. Thomas jedzie u siebie,ale jego ciągłe problemy zdrowotne sprawiają że oddsmakerzy widzą w tej parze Holtę jako faworyta.Rysiek jakby się budził z letargu ostatnio,wyszły mu aż 2 biegi w Gorzowie(znajomość toru zaprocentowała?).W 1 meczu aż 11 punktów wykręcił tyle że jechał również z rezerwy i w słabszych biegach zdobył aż 5 pkt(raz wyprzedził Emila).Ja tu widzę jednak szansę dla Thomasa.Skoro jedzie tzn że jest całkiem dobrze ze zdrowiem.Dla gospodarzy to jest mecz o życie i Szwed musi dziś wygrywać słabsze biegi. W parze w silniejszych biegach Jonasson jedzie z Crumpem a Holta z PUK-iem. I tu znów widzę przewagę Szweda,bo Crump jak jeździ w ligach w tym roku każdy wie..A PUK wszędzie znakomicie,czyli Holta raczej na nim wielu punktów nie zdobędzie.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Piotr Protasiewicz over 8,5 @ 2,00 Tobet
Piotr Protasiewicz-Hans Andersen 1 @ 1,45 Milenium


Zarzucam dwa typy na Pepe, od którego dzisiaj będzie bardzo dużo zależało. To właśnie on oraz Puk będą liderami Indian i od ich dyspozycji zależy w głównej mierze, czy Indianie znajdą się w finale. Piotrek zapewne dzisiaj 5 razy, a ja liczę, że dostanie taktyka, bo pewnie Vetlanda będzie tutaj prowadzić powyżej 6pkt. Linia 8,5 to linia dość niska, bo przy 5 startach wystarczy 4x 2pkt i raz jedynka, a przy 6 startach, to jeszcze łatwiej o tego overa powinno być. W fazie zasadniczej w Vetlandzie zdobył 12pkt(6 startów). Milenium daje nam też linię 8,5 po kursie 1,95 ale pamiętajmy o podatku i liczeniu tylko 5 startów. Jednak i ten naziemny bukmacher wystawił całkiem przyjemny kurs na Pepe w parze z Ugly Duckiem. Hans jedzie w parze z Lindbaeckiem i raczej punkty powinien tracić na nim. Raz Pepe spotyka się z Hansem i też powinien Pepe być lepszy. Szansę na 5 startów dla Duńczyka są znikome więc Pepe powinien tutaj lekko pyknąć swojego kumpla z drużyny, a nie wiadomo czy nie pojedzie za niego jako taktyk...
W Bet365 masz over 6 @1,90 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
S 108

slawek-80

Użytkownik
Vetlanda-Indianerna 1 kurs: 1,50 Unibet ✅ (58-32)
Wiadomo że Vetlanda jedzie bez Vaculika i nawet nie będzie z/z za niego co jest dużym osłabieniem, ale mimo wszytko powinni oni wygrać ten mecz. Wszystko będzie zależeć od Ruuda i Jonassona. Jeżeli pojadą na przyzwoitym poziomie to uważam że gospodarze mogą odrobić nawet zaliczkę z 1 meczu i wejść do finału.
Przyznam się szczerze że w pierwszym momencie zagrałem handi -6,5pkt po 1,75 ✅ na Tobet na Vetlande, teraz wiem że się trochę pośpieszyłem bo za to samo handi Unibet daje kurs 1,95. Mimo że nie jestem aż tak przekonany do tego handi bo może być jednak różnie, to jednak kurs 1,50 uważam za przeszacowany i zawyżony. Dlatego też zagrałem za maksymalny limit jaki mogłem w Unibet na zwycięstwo gospodarzy bo nie chce mi się wierzyć jakoś w ich porażkę.
 
vitoss 18

vitoss

Użytkownik
Elit Vetlanda - Indianerna H(0 - 8) 2 1,65
Wydaje mi się że 42 pkt zawodnicy z Kumli zdobędą na pewno, skład wydaje się bardziej wyrównany a do tego para zawodników 6-7 wydaje mi się lepsza, a dużo od nich może decydować. Holta ostatnio coraz lepiej, Jonasson natomiast ciągle poobijany, nie robi rewelacyjnych wyników, dla niego chyba lepiej jak by się sezon skończył. Lindqvist powinnien przyjeżdżać za Thoernbloemem. O pozostałych zawodnikach chyba nie zdąże napisać, córka szaleje, sry ????
Gram jeszcze Holte z Jonassonem na Norwega.
PS. To Indianerna pojechała po prostu rewelacyjnie, zero walki z strony Andersena, Lindbacka i Protasa, żenada jednym słowem.
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Dzisiaj drugi półfinał w szwedzkiej Elitserien. Tym razem Piraci podejmą na swoim torze ekipę Dackarny. Tak przedstawiają się składy na ten mecz:

Piraterna
1. Chris Holder
2. Linus Sundström/ZZ
3. Maciej Janowski
4. Przemyslaw Pawlicki
5. Greg Hancock
6. Anton Rosén
7. Gregorz Zengota

Dackarna
1. Fredrik Lindgren
2. Michael Jepsen Jensen
3. Darcy Ward
4. Patryk Dudek/ZZ
5. Andreas Jonsson
6. Joel Larsson
7. Jonas Davidsson

W pierwszym meczu Piraci pokonali na wyjeździe Dackarnę 46:44.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Jak jest z ZZ?.u Piratow wszyscy oprocz Hancocka i Holdera a w Dackarnie wszyscy procz AJ?. Jesli sie myle to mnie poprawcie.
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
średnie punktowe wg svemo.se
Piraci
4. Darcy Ward Dackarna1211859 2,000*
5. Andreas Jonsson Dackarna1615578 1,987*
11. Patryk Dudek Dackarna1311062 1,774*
Dackarna
8.Hancock Piraterna1413270 1,886*
18. Chris Holder Piraterna1310662 1,710*
23. Przemyslaw Pawlicki Piraterna139758 1,672*
32. Linus Sundström Piraterna149160 1,517*
obczajcie sobie te strony
http://www.svemo.se/sv/Grenar/Speedway/Elitserien/ link na dol;e
http://www.svemo.se/sv/Grenar/Speedway/Elitserien/Rankinglista/
biorąc po uwage 1 link wychodzi tak jak pisał Radula
Piraterna - Dackarna 1.55 ✅ izzunie
Zengota - JD +0,5 1,70✅
Mistrzowie z zeszłego roku będą bronili 2 punktowej przewagi, korzystając z zz za Sundströma, co daje dodatkowe starty dla 3 polaków. Myśle ze zdobedą oni podobną liczbe punktów jak Linus wstawiony pod 2 ( pod 7 Grzesiek powinien go dobrze zastąpić i te 10 p przywieźć)
Głowną bolączka ekipy gości powinen byc, były reprezentant Piratów JD. Mimo że tor zna bardzo dobrze to jego obecna forma jest po prostu beznadziejna. Nied awno szed sam mówił, że nie wie gdzie leży przyczyna jego słabych występów (i że mysli już o kolejnym sezonie) , inny sprzet, spotkania z psychologiem nic nie dały. Myśle ze postawa jego i Larssona przeważą o przegranej Dackarny.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Michael Jepsen Jensen over 8 @ 2,10 Tobet✅
Trochę zadziwiła mnie linia i kurs ale próbuje. MJJ dzisiaj z tego co mi wiadomo, może jechać jako ZZ więc wychodzi, że ma z urzędu 5 startów, a to już dobrze wróży. Przy dobrej dyspozycji może pojedzie nawet w nominowanym czyli doszedłby szósty, a przy taktyku może i nawet siódmy start ale to już raczej marzenia. Nawet jeśli pojedzie 5 razy to i tak uważam, że warto. Dzisiaj MJJ jedzie w parze z Fredem więc na nim punkty może spokojnie zdobywać, bo Fred w tym roku w Eliteserien nie zachwyca. Potem dostaje Warda i tutaj już może punkty stracić. Ciekawe też kiedy zastąpi Dudka ale po cichu liczę, że będzie to bieg 5, a tam Zengota czy Larsson jako rywale więc byłoby elegancko. Rywale niby mocni ale MJJ w tym roku jest w takiej formie, że z Janowskim czy Pawlickim jest w stanie wygrywać więc liczę, że dzisiaj przywiezie w okolicach 9-10pkt, a ten kurs uważam za value.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Michael J. Jensen over 7 punktów 2,10 Bet365 ✅
Podpisuję się pod tym Kapsztiego, ale gram ten typ Bet365 bo linia niższa. Jeśli zrobi 8 punktów to w Bet365 zakład jest wygrany a w Tobecie tylko zwrot więc różnica diametralna. Michael jest w formie, ostatnio w niedziele zdobył 6 punktów ale w 4 startach(Gorzów Wielkopolski). Kto wie ile by było gdyby pojechał w nominowanym biegu a przecież jego ostatni start to właśnie trzy punkty bo serii &quot;jedynek&quot;. Dzisiaj pojedzie 5 razy z urzędu więc linia na prawdę niska, &quot;Fredrik&quot; to nie to samo w Szwecji w dodatku na wyjeżdzie(chociaż głowy sobie nie dam uciąć bo średniej nie znam, ale tak mi się wydaje..). Swoją drogą liczę dzisiaj tylko na 5 biegów Duńczyka, chyba, że pojedzie jako rezerwa taktyczna.. Dlaczego? ponieważ uważam, że dzisiaj Jonsson musi dobrze pojechać jeśli Dackarna liczy na awans do finału. A drugim w mojej ocenie najmocniejszym ogniwem gości będzie &quot;Darky&quot;. Jednak uważam, że spokojnie Michael powinien zrobić te 8 punktów.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Piraterna Motala-Elit Vetlanda(+6) 2 @ 1,75 Tobet
Jak dla mnie typ naprawdę konkretnie wyglądający. Co prawda jest i linia niższa czyli +4,5 przy kursie 1,9 ale tutaj mam zabezpieczenie na wypadek wygranej 6-cioma punktami gospodarzy i wtedy mamy zwrot. A teraz już o samym typie. Dzisiaj zaczynamy rywalizację finałową w Szwecji i faworytem tego dwumeczu jest Vetlanda. Skład praktycznie kompletny, a jedynie rezerwa troszkę gorsza. Dzisiaj najbardziej liczę na parę Hampel-Emila, bo to ona powinna tutaj ładować sporo punktów. Do tego Madsen w formie, Ruud całkiem daje radę i Crump do kompletu. Na rezerwie nie wiadomą wielką jest THJ ale na jakieś punkty z jego strony liczę. Jeśli chodzi o gospodarzy, to tutaj nie najlepsza sytuacja kadrowa. Przez kontuzję zabraknie Przemka Pawlickiego oraz Linusa Sundstroema, a obaj u siebie byli niezwykle silnymi punktami drużyny. Za Linusa mamy ZZ ale szczerze powiedziawszy ciężko się połapać, kto za niego może jechać, bo z tego co sprawdzałem, to z jadących dzisiaj zawodników wyżej są Holder i Hancock. To właśnie ta dwójka tutaj musi najbardziej punktować i oni raczej nie zawiodą. Gorzej jest z takimi zawodnikami jak Piotrek Pawlicki, Grzesio Zengota, bo oni jadą jako zawodnicy z numerami 3 i 4 i łatwiejszych biegów nie dostaną, a obawiam się, że to właśnie na tej parze, goście mogą robić sporo punktów. Rezerwa dobra, bo Rosen z Lindqvistem będzie wygrywał bez problemu, a po Janowskim, to sam nie wiem czego się spodziewać ale w wyścigach rezerwowych, to raczej spodziewam się dwa razy po 4:2 dla Piratów.
Na moje wychodzi mi, że tutaj będzie wynik koło remisu, a nawet z lekkim wskazaniem na gości więc taki handicap, to naprawdę wygląda świetnie. Przypomnę, że w fazie zasadniczej Piraci u siebie wygrali 46:44. Dla porównania Milenium daje na +6 ale przy wygranej 6-cioma Piratów mamy porażkę, a do tego kurs 1,55(- podatek)
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
NIE MA ZADNEJ ZZ U PIRATÓW.Jedzie Norbert Kosciuch
NIE MA ZADNEJ ZZ U PIRATÓW.Jedzie Norbert Kosciuch
Choc tak naprawde to nie wiem juz czy jest zz czy jedzie N Kosciuch .Wg oferty tobetu to jest zz a na szwedzkiej stronie Piraterney jest info z 30.09 ze Kosciuch bedzie zastepował Linusa.Jesli ktos cos znajdzie to niech potwierdzi .
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Maciej Janowski-Thomas Jonasson: Jonasson +3,5 @1,90✅✅12-10 pkt

Pojedynek dwójki rezerwowych na dzisiejsze mecze,w którym Tobet zdecydowanie faworyzuje Polaka.Ja nie wiem w sumie dlaczego. Maciek na tym torze w tym sezonie strasznie nierówny,z tym że mamy tendencję spadkową: w czerwcu 12 i 13+1 w meczach u siebie,natomiast 2 ostatnie mecze na tym obiekcie to 4 i 3+1 w wykonaniu Janowskiego. Dziś pierwszy raz w sezonie pojedzie z rezerwy u siebie,a więc ma te 2 łatwiejsze biegi. I to zapewne te biegi zdecydują o wyniku tego H2H. Całkiem realną opcją wydaje mi się dziś 6-7 startów THJ,bo jego partner na rezerwie raczej nie pojawi się na torze poza tymi dwoma biegami które musi objechać w parze z Thomasem. Jonasson ostatnio dużo odpoczywał,Janowski nie bardzo. Liczę że dziś Szwed pokaże świeżość i skuteczność,bo waleczność z jego strony na pewno ujrzymy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
krzychurogs 1

krzychurogs

Użytkownik
J. Hampel-J. Crump Crump+1 @1.90✅
Pojedynek dwóch filarów Elit Vetlandy, w ktorym fortuna faworyzuje Jarka. Nie zgodze się z tym, ponieważ po kontuzji Mały jedzi bardzo przecietnie. Co prawda Rudy nie może tego sezonu zaliczyć do udanych ale jest to jednak dalej bardzo solidny zawodnik. Po za tym Jarek w parze będzie jezdził dziś z emilem więc najprawdopodobniej troche punktow straci, zaś Jason bedzie jezdzil z rezerwowym.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Greg Hancock -0,5 - Jason Crump 1 @ 1,85 Sportingbet ✅ 10-6 lokata
Gram jeden typ z meczu finałowego Elitserien. Para Herbie kontra Rudy małpiszon. Niestety ale Jason w tym roku w Szwecji nie jeździ najlepiej. Do tego w drużynie ma bardzo mocnych kolegów i szczerze mówiąc ma niezbyt duże szanse na udział w biegu 15. Więc może objechać dzisiaj tylko 4 biegi. Hancock w ostatnich tygodniach nie fruwał. Brakowało mu mocy w silniku, ale dzisiaj jeśli on nie pojedzie na poziomie 12 punktów to gospodarze nie mają czego szukać w tym finale. Greg u siebie jeździ dość dobrze, para wystawiona praktycznie bez handicapu, bo te 0,5 to tylko żeby remisu nie było, w Betsafe ta sama para ale kurs tylko 1,5.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom