>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eurobasket 2013

Status
Zamknięty.
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP

Terminarz przygotowań

Podium Eurobasket 2011
1. Hiszpania
2. Francja
3. Rosja

Nie będę bardzo zdziwiony jeśli będzie powtórka z poprzedniego finału.

Śmiało możemy odliczać dni do inauguracji.Już niecały miesiąc pozostał więc polecam poszukać wuwuzelę na dnie szafy bo na pewno się przyda :jezora:


Byłbym zapomniał. Jak widzicie szanse Naszego zespołu na awans do następnego etapu(a może i jeszcze dalej) ?
Czy utrzemy nosa faworytom ?
Czy może Gortat &quot;pozna swoje miejsce w szeregu&quot; ?
Zapraszam do dyskusji i lojalnie informuję,że spamowanie nie jest tu mile widziane.​
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
To zacznę od razu dwoma typami długoterminowymi na rozkręcenie tematu ????

Eurobasket Gr.C
Betcity

Gruzja Brak kwalifikacji do następnej rundy 1.65
Stawka tyle ile limit pozwala

W mojej ocenie typ wejdzie na 95-100%.
Kurs już trochę poleciał ale nadal warto.

Na taki właśnie typ czekałem od dłuższego czasu i warto było a betcity daje kolejną promocję.Po pierwsze moim zdaniem Gruzja jest dopiero piąta w kolejce do awansu po Hiszpanii,Chorwacji,Polsce i Słowenii.
Kompletnie nie potrafię zrozumieć czemu szanse Gruzinów wg buków są wyższe niż naszych? Jedyne co mogę wymyślić to to,że jeden buk wystawił kursy długoterminowe a reszta zmałpowała.
Gruzja wcale nie ma takiego dobrego składu. Jakby jeszcze byli zawodnicy z NBA to powiedzmy,że rozumiem takie kursy a nie inne,ale oni nie zagrają.Gruzini mają kilku niezłych zawodników ale to są Europejscy średniacy i to na pewno nie wystarczy żeby walczyć w tej mocnej grupie o TOP3.

Izrael Awans 1,62 tempobet //betsson
Szansa wejścia ok. 90%
4/10

Żydzi mają słabą grupę.Francja to nr 1 a pozostałe teamy o klasę gorsze. Izrael ma kilku zawodników z Euroligi+Casspiego więc baardzo spokojnie powinni uplasować się na 2 miejscu. Podobno niemcy mieli być nieźli ale mają sporo osłabień(J.H.Jagla, T.Ohlbrecht, S.Hamann, Ph.Schwethelm) i skład z rodzimej ligi. Nie wróżę im nic wielkiego. Ukraina też bez tych lepszych a Belgia to leszcze.UK mogą powalczyć o 3 miejsce ale jednak personalnie stawiam ich niżej niż Izrael.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Ciekawe wyniki w meczach towarzyskich naszych grupowych rywali.
Serbia-Słowenia 91-66
Niemcy- Chorwacja 73-63

Czemu akurat te mecze? Ano Widziałem Niemców w pojedynku z Francją i wielkiego wrażenia nie zrobili na mnie i raczej ich niewysoka porażka wynikała z luźnego podejścia gospodarzy do meczu.
I taka Chorwacja nie ma prawa przegrywać 10pkt z Niemcami grającymi w niezbyt optymalnym składzie.Już pomijam blow out z Francją bo to zespół dużo ponad Polskim i nie ma co porównywać. -20 do połowy z Niemcami brzmi jak kiepski żart.
A Słowenia? Serbia wcale nie gra najsilniejszym składem i porażka Słowenii różnicą 25pkt to gruba przesada.

Ktoś powie,że Polska wygrała raptem 1 mecz ze słabą Gruzją,ale trzeba pamiętać że najlepsi zawodnicy byli poza grą. Gortat szczególnie w obronie powinien robić znaczącą różnicę na tym poziomie rozgrywek.

Wyniki pokazują,że walka o 2 i 3 miejsce w grupie będzie bardzo interesująca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ajax123 7

ajax123

Użytkownik
Witam. Na bet365 zauważyłem zakłady &quot;kto wygra grupę&quot; i zdziwiło mnie to że na Hiszpanię jest 1.33!! Do tego Francja za 1.14 i można spokojnie większą stawką grać.
Więc z mojej strony:
Wygra grupę A: Francja 1.14
Wygra grupę C: Hiszpania 1.33
bet365
 
B 146

bart1110

Użytkownik
Nie rzucałbym się na to jakoś strasznie, Hiszpania już nie raz pokazała że lubi odpuszczać w grupie i jakieś cyrki robić, a chorwacja i słowenia ukuć potrafią. Za to Francja faktycznie łatwa grupa i jakiś problemów nie powinno być
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Po tym co pokazują zespoły w towarzyskich warto pograć na win Grecji w grupie. Kurs 2 marathon. Ruscy grają dziwnym składem,Turcja to nie ten poziom a mają wprawdzie skład przyzwoity ale już dawno nie grali na miarę możliwości.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Podbijam.
Grecja wygra grupę
2 marathon
2/10
Włochom skład się posypał (Bargnani podobno definitywnie nie wystąpi). Ruscy rozczarowują w sparingach i mają za bardzo okrojony skład.Turcy z lepszymi zespołami dostają po dupie a wygrane w sparingach z Czechami na nikim nie zrobią wrażenia.
Szwecja,Finlandia wiadomo za mało zawodników na Europejskim poziomie.
Grecy mają strasznie wyrównany skład. Dzisiaj czytałem post Greka i pisał,że Vasiliadis prawdopodobnie zostanie wywalony bo mają za wielu zawodników. Co jak co ale Vasiliadis spokojnie mógłby grać w s5 większości zespołów.
W sparingach też sobie radzą nieźle.
Kurs jednak trochę za wysoki a utrzymuje się już dłuższy czas więc trzeba wreszcie skorzystać.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Ostatni typ długoterminowy na Eurobasket.


Niemcy nie awansują
2,95 betcity
5/10



Ostatnio Miemcy mieli u siebie mocno obsadzony turniej no i zakończyli bez zwycięstwa.Przegrali 3 mecze średnio różnicą 15pkt,nawet z wyżej notowanymi rywalami ale na własnym parkiecie jest to marny wynik.
Oczywiście betcity nie przeszkadza takie rozstrzygnięcie i nadal widzi faworyta do awansu.

W Lublinie obejrzałem 2 mecze Ukrainy i muszę się wycofać ze swoich słów,że to słaby zespół. Murzynek grał bardzo dobrze,nic na siłę a na deser trafił game winnera po bardzo dobrym podaniu Łukasza Koszarka,który jest juniorem i grał w reprezentacji swój pierwszy mecz.Oczywiście Jeter nie będzie sypał co mecz 5 trójek ale pokazał,że potrafi też nieźle podawać oraz wejść pod kosz we właściwym momencie.
Reszta zawodników jest na wyrównanym poziomie i brak lidera nie przeszkadzał,bo każdy dorzucał coś od siebie. Ciężko powiedzieć co się będzie działo jak nie będą mieli dnia na dystansie bo pod koszem mieli tylko jednego zawodnika.
Z taką grą Ukraina jest w stanie powalczyć nawet o 2-gie miejsce w grupie.


Tak więc w tym momencie kolejność w tej grupie powinna być nast:
Francja
Izrael
Ukraina
Belgia
Niemcy
UK

Wiadomo,może być tu przetasowanie pomiędzy Ukraina/Belgią/Izraelem(chociaż Izael nie powinien spaść poniżej top3) ale jednak skład Niemców nie pozwala im liczyć na nic więcej niż tylko win z UK.


http://www.livesports.pl/tabela/6X1D...EJCKNss/#table
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Mała aktualizacja. Jeden z liderów Belgii Matt Llojeski doznał kontuzji i nie jedzie na Eurobasket. Teoretycznie więc rosną szanse Niemców na awans,a Belgowie mają teraz za mało argumentów zeby ograć Ukrainę i awansowac z grupy.




Bwin wystawił już ofertę na Eurobasket.

Polska+Francja+Izrael
Ako:2,05
5/10

Izrael gra przeciwko mega słabej UK,Francja przeciwko bardzo słabym Niemcom. Porażki Polski sobie po prostu nie wyobrażam.
 
kareem33 74

kareem33

Użytkownik
Jak dla mnie Rosja na tym Eurobaskecie niczego wielkiego nie ugra , absencje takich zawodników jak Sasha Kaun, Kirilenko, Mozgov czy Wiktor Chriapa, mocno im utrudnią gre, z nimi w składzie byli by murowanymi faworytami do gry w finale, bez nich nie ździwię się specjalnie jeśli nie wyjdą z grupy, chociaż i tak bez swoich gwiazd ich skład wygląda fajnie.
Tak bym widział kolejność w tej grupie:
1.Grecja
2.Turcja
3.Włochy
I już w pierwszym dniu turnieju taki prezent od buków Rosja - Włochy - 2 @2.70, u Włochów też zabraknie ich gwiazd: Bargnaniego, Gallinariego i Daniela Hacketta ale nawet bez nich ich skład wygląda solidnie, Luigi Datome, Marco Belinelli, Travis Diener, Marco Cusin i młody Gentile powinni mocno postawić się liderom obecnej kadry Rosji.
Co do Polski, wyjście z grupy będzie niespodzianką, wszystko wyżej będzie już sensacją, ciężko grać w dwóch i pół zawodnika (Gortat, Lampe i pół zawodnika czyli Kelati na nieswojej pozycji bo musi łatać braki naszych rozgrywających) to jednak troche za mało żeby myśleć o jakimś super wyniku, z Gruzją bez Paczuli i Luke Zellera wygrać to obowiązek, z Czechami niby też, chociaż to będzie trudniejsze zadanie od Gruzji, a w pozostałych meczach nie skompromitować się, Hiszpania i Słowenia to planowe porażki, jedyną szansą na wyjście z grupy to wygrana z Chorwacją, która nie przyjedzie do Słowenii w najsilniejszym składzie.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
H2h
Gruzja-Polska
Polska 1,86
Betsson
5/10


Prawdopodobnie wszystko sprowadzi się do jednego meczu. Zakładając,że żaden z zespołów nie urwie zwycięstwa faworytom,oraz oba pokonają Czechy to decydować będzie pierwszy mecz grupowy. Na Polskę kursy są średnio na poziomie 1,42 czyli w uproszczeniu mamy jakby kurs 1,86 na zwycięzcę tego meczu.
Jakby się zdarzyło,że Gruzja wygra jeszcze z kimś,a Polska nie to jest szansa w małych pkt(chyba,że się mylę).
Osobiście mam nadzieję,że urwiemy jeszcze jakieś zwycięstwo faworytowi i spokojnie wyprzedzimy Gruzję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Nie byłbym taki pewny naszych, fakt pierwsza piątka bardzo mocna.Maciek jest w niebywałej dyspozycji tworząc z Marcinem polskie two towers.Jednak to tylko pierwsza piątka, już dalej nie jest tak wesoło bo tak naprawdę każda ekipa z lepszą ławką od naszej jest w stanie oklepać nas +20.Zobaczymy jak to będzie wyglądało z Gruzją która moim zdaniem nawet bez Zazy jest kadrowo mocniejsza od polaków.
Ja na pierwszą kolejkę polecam zdecydowanie Izrael z handicapem.Brytyjczycy mają w tym momencie chyba najsłabszy zespół na tych mistrzostwach i ciężko się ich oglądało kiedy sparowali i byli bezlitośnie ogrywani.Izrael ma bardzo dobry zespół opierający się o znane i ograne nazwiska w europie jak i za oceanem.W sparach grali różnie ale moim zdaniem bez problemu poradzą sobie ze słabymi brytolami i może skończyć się nawet w granicach +25.Przypomne tylko, że Wlk.Brytania na tych mistrzostwach bez Denga, Freelanda i Bena Gordona.
Izrael(-12) 1.93 8/10 Pinnacle
 
P 9

pantin

Użytkownik
Witam. Czy na jakims buku macie opcje do wyjscia z grupy, pierwsza trojka w grupie? Bo wszedzie narazie widze tylko zwyciezca grupy...Prosze o info.
Pozdrawiam
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Grecja wygra grupę
2 marathon
2/10
Turcja wygra grupę D
5,5 10bet
0,73j
Mała zmiana planów. Trochę się zastanawiałem po meczu Polska-Turcja,i doszedłem do pewnego wniosku,mianowicie jeśli liderzy Turcji zagrają tak dobrze jak z nami to ten zespół również ma szanse na wygranie grupy.
Bardzo prawdopodobne,że o zwycięstwie w gr.D będzie decydować własnie bezpośrednie spotkanie między oboma zespołami a wtedy na pewno na Turków kurs nie będzie wynosił 5,5.

Wcześniej odrzuciłem pozostałe 4 zespoły bo nie widzę wielkich szans dla nich na sprawienie niespodzianki i teoretycznie powstał mi surebet 46,52%.
Jeśli ktoś pograł tak jak ja na zwycięstwo Greków w grupie to dla pewności może skontrować na Turków.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Słowenia wygra grupę 5 fortuna

Co sądzicie o tym typie? Z tego co kojarzę to hiszpanie słabo rozpoczynają turnieje a szczyt formy przychodzi im na decydujące mecze. Nie jestem znawcą kosza, ale wydaje mi się, że jest tu value
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Biorąc pod uwagę, ze Slowency są gospodarzami (kibice są mega fanatykami i na każdym meczu będzie piekło) to kurs rzeczywiście zachęcający ale mimo wszystko będzie ciężko.
Betsson/Unibet, nawet sts dał. /xmarcinx
W betssonie nie można stworzyć ako z top 3 danej grupy ani nawet nie można zagrać z innym jakimkolwiek typem z EuroBasketu. Można łączyć z innymi typami innych dyscyplin. Czyli w zasadzie bezsens totalny.
 
damal123 4

damal123

Użytkownik
Celujecie w jakiś handicap na Polskę? Widzę, że bardzo ostrożnie podchodzicie z typowaniem Polski. Ja nie widzę innej opcji jak wygrana naszych. Handi -5,5 są w stanie pokryć?
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Słabszy skład Gruzji niż to zazwyczaj ma miejsce m.in. brak zawodnika NBA centra Hawks Z.Pachulii (nie wiem czy dobrze napisalem jego nazwisko) no i jednak Lampe z Gortatem powinni zrobić różnicę. Choć sam nie do końca jestem pewien Polaków...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom