>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eurobasket 2013

Status
Zamknięty.
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Litwini w mecz z Włochami nie zagrali zbyt dobrze,a zwycięstwo zawdzięczają w głównej mierze włochom,którzy grali beznadziejnie w ostatniej części meczu. A nawet mimo fatalnej gry Włosi mieliby chociaż dogrywkę ale 2 banalne pudła spod samego kosza przesądziły.
Nie wiem czemu tak mało grał Valanciunas?
Litwini seryjnie gubili krycie po zasłonach co nie powinno im się zdarzać. Litwini wczoraj mieli sporo szczęścia bo Cusin nie stanowił żadnego zagrożenia w ataku,ale dzisiaj Tomica nie będą mogli go odpuszczać ani na moment.
Wreszcie te kilka godzin różnicy odpoczynku może mieć znaczenie.

Dla mnie całkiem fajną opcją jest powiększone handi na Chorwatów. Grają chyba najrówniej ze wszystkich zespołów i dzisiaj też nie powinni niczego odwalić.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Według mnie finał będzie Hiszpania - Litwa ale jeśli coś ruszać bo chyba tylko naszych sąsiadów bo kursy na Hiszpanów są śmieszne. Rudy, Ricky, Marc to jest klasa, dalej średnio Claver, Sergio, Mumru i San Emeterio, reszta to cieniasy jakich mało. Więc skład jest wąski a pod koszem luka. Francuzi sa bardzo mocni fizycznie i mogą to wykorzystać, za to obwód cienki bo to co robi na tym turnieju Diot, Batum, Gelabale, De Colo no to maly dramat. Z tym, że maja Parkera, maja Ajince, Diawa bardzo ciężko ten emcz ocenic. Hiszpanie w ataku mają sile, Francuzi nie bardzo, sama fizycznosc moze nie wystarczyc. Fernandez jest w formie, Rodriguez obudzony ostatnio 22 z Serbia, Gasol to zawsze klasa, Lull Calderon San Emeterio Mumbru Rubio no to 1-3 miazdza Hiszpanie. Takze final Hiszpania po ciezkiej walce z Litwa, ktora powinna wygrac moze nie na luzie ale spokojnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Gasol tych śmiesznych podkoszowych murzynków z Francji zatrzyma sam ;) Jak Batum i ktoś z dwójki De Colo/Gelable nie zaczną grać to ciężko będzie nawet powalczyć dla Francji . Ofensywa bardzo kuleje , gdyby Dragic nie zapomniał że jest przeciętnym Słoweńcem z jednego z najgorszych zespołów NBA a nie białym M.Jordanem i nie grał streetballa nie oddając nikomu piłki to może by nie było Francji dzisiaj w tym meczu .
Skoro u Hiszpanów wąski skład to co powiedzieć o żabojadach ? Ławka jest krótka jak nogi Oscara Pistoriusa . Dodatkowo brakuje jakości w pierwszej piątce
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Ciekawe ile czasu bez zmiany pogra Gasol? Ten Rey jest słabiutki.Claver dno. Kompletna dziura pod koszem i może kilka razy się zdarzyć,że Parker zdobędzie łatwe pkt. Moim zdaniem Hiszpania ma gorszą ławkę,i jeśli miałbym coś grać w tym meczu to handi dodatnie na Francję.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Włochy - Ukraina
Typ: Pierwsza kwarta - Ukraina ( handicap +2) Kurs: 1,85 Buk: Unibet
⛔ (17:13)

Włosi tak mnie wczoraj wkur**li w meczu z Litwą swoją komiczną grą w obronie w 1 kwarcie i w ataku w kwarcie 4, że po prostu nie mam słów. No i chyba mają w składzie największego bezmózga tych mistrzostw czyli Aradoriego. Ale mniejsza z nim. Ukraińcy wczoraj fajnie powalczyli z Chorwatami w pierwszej kwarcie i mam nadzieję, że dziś też to zrobią a Włosi może po raz kolejny zaprezentują swój komizm.

Powodzenia !
To Cie Włosi strollowali drugi raz ;) Ja też wczoraj nakląłem na Aradoriego, dziś się poprawił. Włosi cały turniej dobrze, dwie zwalone czwarte kwarty i do Hiszpanii jedzie Litwa z Ukrainą. Szkoda, ale Pistons powinni mieć pocieche z Datome.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Ciekawe ile czasu bez zmiany pogra Gasol? Ten Rey jest słabiutki.Claver dno. Kompletna dziura pod koszem i może kilka razy się zdarzyć,że Parker zdobędzie łatwe pkt. Moim zdaniem Hiszpania ma gorszą ławkę,i jeśli miałbym coś grać w tym meczu to handi dodatnie na Francję.
Gasol w NBA gra 35 min średnio w regularnym , 40 w PO . Intensywność zdecydowanie mniejsza na ME a więc nie martwiłbym się o niego .
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
To Cie Włosi strollowali drugi raz Ja też wczoraj nakląłem na Aradoriego, dziś się poprawił. Włosi cały turniej dobrze, dwie zwalone czwarte kwarty i do Hiszpanii jedzie Litwa z Ukrainą. Szkoda, ale Pistons powinni mieć pocieche z Datome.
Nawet nie drugi a trzeci bo wczoraj jeszcze w 3 kwarcie jak złapali wiatr w żagle stawiane na live na Włochów także idź pan w ch** z takim graniem:;/:
Dzisiaj tylko pierwszą kwartę wygrali a wszystkie inne Ukraińcy, a w dodatku jeszcze wygrali oni cały mecz...Jedyna nadzieja w Hiszpanach bo przy płaskiej stawce na te 3 zdarzenia idzie wyjść do przodu;) no ale zobaczymy jak to wszystko się potoczy
Ciekawe ile czasu bez zmiany pogra Gasol?
Gasol w NBA gra 35 min średnio w regularnym , 40 w PO . Intensywność zdecydowanie mniejsza na ME a więc nie martwiłbym się o niego .
Wiadome dużo też będzie zależeć od fauli, żeby nie połapał ich zbyt wiele w zbyt krótkim czasie.
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Pora na półfinały! Dzisiaj zapowiadają się nam dwa fantastyczne spotkania więc trzeba coś zagrać aby oglądało się jeszcze ciekawiej ;)


Litwa - Chorwacja

Litwa @ 1.58 Expekt ✅


Myślę, że wczorajszy mecz Litwinów był po prostu słabszym występem, który nie powinien się już powtórzyć. Mimo tego zdołali ograć bardzo dobrze radzących sobie Wlochów. Chorwacja mimo zwycięstw mnie jakoś nie przekonuje. Nie sądzę aby taka ekipa mogła awansować do finału. Handicapy nie są w tym meczu chyba dobrym rowzwiązaniem bo spotkanie będzie raczej na styku i różnica zwycięstwa może być różna.



Hiszpania - Francja

Marc Gasol - over 15,5 pkt @ 1.92 Pinnacle ✅

Rubio - over 7,5 pkt @ 2.00 Expekt ⛔



Już się nie mogę doczekać tego spotkania. Zapowiada się wspaniałe widowisko. Przeglądając ofertę na overy/undery zawodników wybrałem sobie Gasola i Rubio. Co do tego pierwszego to myślę, że to on będzie wygrywał walkę pod koszem i zdobędzie dzisiaj około 20 punktów. Bez jego dobrej dyspozycji Hiszpania będzie miała olbrzymi problem. Moim zdaniem zawodnik tej klasy nie powinien zawieść w takim meczu. Co do Rubio to zaskoczyła mnie tak niska linia po takim kursie. Jest to świetny zawodnik, który moim zdaniem pomoże znacząco drużynie. Tak jak mówiłem - po takim kursie gram bez wahania.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
A nawet mimo fatalnej gry Włosi mieliby chociaż dogrywkę ale 2 banalne pudła spod samego kosza przesądziły.
No chyba troszkę zbyt pewnie piszesz, że byłaby dogrywka, bo jeśli się nie mylę te pudła spod samego kosza zmniejszałyby przewagę do 6 i do 4 pkt i piłka po stronie Litwinów - więc gdzie tu do dogrywki ?
Odnośnie Francji to nie piszcie, ze to sam Parker...Batum też w każdej chwili może odpalić na mega poziom, a Diaw robi sporo tzw. czarnej roboty.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Hiszpania- Francja +8,5✅
1,5
sts
8/10
Dla mnie pewniak dnia. Wygrana 30pkt ze Serbami dla mnie nic nie znaczy. Francja to o wiele bardziej doświadczony zespół, lepszy pod wzgledem atletycznym od Hiszpanów i mający najlepszego gracza z Europy jaki gra teraz w NBA Parkera. Hiszpania oprócz Gasola praktycznie nic pod koszem. Francja ma tam wiecej dobrych graczy i do tego uniwersalnych co potrafią zacząc akcje daleko od kosza czy rzucic z dalekiego półdystansu. Tutaj upatruje sedna sprawy w tym, ze bedzie to bardzo wyrównane spotkanie. Mając takich dwóch doświadczonych oraz inteligentnych graczy w składzie jak dwójka ze Spurs(plus De colo, ktory tam prawie nie gra ale trenuje z TP,TD pod wodzą Popa i czuje bluesa) Francja nie pozwoli Hiszpanom na odjazd. Oczywiscie Hiszpania to faworyt ale jak wygraja 10 czy 15pkt to gały mi wyjda na wierzch
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Francja!!!!!!!! Brawo i wielki szacunek, w końcu doczekałem się dnia jak przeceniana Hiszpania odpada z turnieju.Cofam słowa skierowane do Diota, to od niego się wszystko zaczeło.Parker MVP, genialna obrona w końcówce obu ekip i finał na najwyższym poziomie.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Sorry za post pod postem.
Wydaje mi się że ten jeden dzień wystarczył by serbowie zregenrowali się fizycznie i psychicznie.Szczegoólnie ten drugi aspekt jest tutaj kluczowy bo rozbici przez hiszpanów nie byli w stanie absolutnie nic zrobić przeciwko słoweńcom.
Dzisiaj mecz z włochami i wypadałoby się jakoś godnie pożegnać z tym turniejem i wierze że Duda ich solidnie zmotywuje.Jeżeli wszystko wróci na właściwe tory to nie powinno być problemu.Serbia ma tutaj znaczną przewagę, po tych 2ch spotkanich bycia w cieniu w końcu winien wrócić Krstic.Tutaj wiedzę główną przewage serbii, wykorzystać dziurę pod koszem włochów.
Serbia(-3.5) 1.96 ✅
Serbia ML 1.67 ✅
Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Sorry za post pod postem.
Wydaje mi się że ten jeden dzień wystarczył by serbowie zregenrowali się fizycznie i psychicznie.Szczegoólnie ten drugi aspekt jest tutaj kluczowy bo rozbici przez hiszpanów nie byli w stanie absolutnie nic zrobić przeciwko słoweńcom.
Dzisiaj mecz z włochami i wypadałoby się jakoś godnie pożegnać z tym turniejem i wierze że Duda ich solidnie zmotywuje.Jeżeli wszystko wróci na właściwe tory to nie powinno być problemu.Serbia ma tutaj znaczną przewagę, po tych 2ch spotkanich bycia w cieniu w końcu winien wrócić Krstic.Tutaj wiedzę główną przewage serbii, wykorzystać dziurę pod koszem włochów.
Serbia(-3.5) 1.96
Serbia ML 1.67
Pinnacle
Popieram. Mecz o awans do MŚ więc motywacja na maxa.
Włosi mają swoje problemy. Datome i Belinelli wydają się już wypruci. Dodatkowo grali przecież z Litwą w czwartek wieczorem, wczoraj o 14:30 kolejny mecz, a dzisiaj znowu o 17.30 trzeba wyjść i grać na 100%.
Serba jest dużo świeższa, nie tylko z powodu dnia wolnego, ale też intensywności gry w poprzednich meczach... Serbowie w drugich połowach z Hiszpanią i Słowenia już tylko dogrywali mecze i nie marnowali sił.
Nie mają też odpowiedzi na Krsticia i Katicia pod koszem. Widać to było już w meczu z Ukrainą, że jak Cusin złapie faule, to gra pod koszem siada. A jak do tego wczoraj jeszcze doszły problemy z faulami (i słabą grą) Melli&#39;ego, to doklejany do składu awaryjnie Magro nic im nie daje.
Szansa dla Włochów leży w trójkach i skuteczności na jumpshotach.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Panowie, czy na unibecie jest opcja żeby stawiać na zawodników i ich punktacje ? Niestety nie widziałem bo nie interesuję się koszem ale może ktoś się orientuje ? Zwłaszcza że to ciekawa lokata, wiedząc w jakiej dyspozycji jest Parker.
Chcę zagrać Parkera, który wczoraj znowu zagrał wielki mecz i spodziewam się również, że jutro również Litwinom trochę rozrzuci. Z góry dzięki za info.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
O jednych i drugich powiedziane zostało w zasadzie wszystko.Jutro jestem całym sercem z francuzami i też na nich ponownie stawiam.To jak parker wraz z kolegami cieszyli się po ostatnim gwizdku zrobiło na mnie zajebiste wrażenie.Dawno nie widziałem tak pozytywnie naładowanych francuzów.Zasłużyli na ten tytuł i jutro wg. mnie go zdobędą.Wczoraj wypalił Parker, jutro mam nadzieję że w końcu obudzi sie Batum.
Litwa oczywiście pod dziurą ma przewage ale to można ominąć przydzielając od czasu do czasu do pomocy Diawa który swoją intelegencją jest w stanie zniwelować plusy litwinów.To było stosowane w meczu z hiszpanami i pewnie teraz Collet ponownie skorzysta jednak nie oszukujmy się Valanciunas to nie Gasol.
Francja z kolei groźniejsza na dystansie ale też francja ma Parkera a on jest w stanie zrobić coś z niczego.Nie mogą sobie pozwolić na szybki odjazd litwinów bo dojdzie do podobnej sytuacji jak na początku IIQ z hiszpanami.Jednak tak jak pisałem widząc końcowe sceny po ostatnim gwizdku jestem spokojny i raczej syndrom śpiących francuzów już nie wystąpi ????
W takich meczach może zadecydować dyspozycja dnia i nawet jeśli włoży się w to maks sił i poświęcenia a rzut nie będzie siedział to bedzie raczej po meczu dlatego ja bym tutaj nie szalał ze stawkami.Podobnie jak mecz z hiszpanami to dla mnie 50-50.Litwa ma też pewien handicap w postaci wygranej nad francją w grupie ale wątpie naprawdę wątpie byśmy ponownie zobaczyli tak śpiącą ekipę francji.Powodzenia
Francja(-2) 1.95 Bet365 ✅
Francja ML 1.73 Pinnacle ✅
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Słowenia - Ukraina
Typ: 1 kwarta - Ukraina (handicap +3,5 pkt) Kurs: 1,95 Buk: Bet365
✅✅✅ (16:23) Jednak konsekwencja popłaca a statystyka to dobra rzecz

Typ na zaraz. Mecz o 5 miejsce. Jako, że cały czas gram na słabszych w pierwszej kwarcie to jestem konsekwentny i dalej próbuje w myśl zasady, że im mniej czasu tym mniejszą różnicę możemy zobaczyć pomiędzy zespołami.
Wiadome też jak jest z pierwszą kwartą, nie zawsze dobrze wejdzie się w mecz, nie zawsze tym lepszym od początku siedzi rzut itp itd. I wg. oczywiście trzeba przy takich zakładach trochę szczęścia. Póki co nie ma cudów u mnie z tego typu zakładami na tym turnieju no ale większość przyzna mi rację, że jest on szalony.
Słowenia passa 4 kwart z rzędu wygrana, zbyt długo jak dla statystyki. Powodzenia !
ps. sorry nie dałem rady wcześniej napisać, jak nie wejdzie to może to i lepiej.pzdr
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
W końcu, to dobrze. Więc może ja coś od siebie dodam.
T. Parker over 20.5 (1.85)
Unibet !
Mimo, że nie jestem fanatykiem tego wielkiego turnieju to dzisiaj jestem sercem za Francja. Jak pewnie i sumiennie podeszli Hiszpanów w trzeciej kwarcie. Zasługują na ten tytuł. Zagrali w trzeciej partii bardzo silnie defensywnie i do tego zaczęli dużo trójek rzucać, gdzie Hiszpanie jak by za pewnie się poczuli. Ale do rzeczy.. Idę w kierunku Parkera, który w tym turnieju gra bardzo solidny turniej. Niesamowity dynamiczny zawodnik, będzie dzisiaj musiał znowu udowodnić, kto króluje na parkiecie.
W ostatnim meczu Tony rzucił aż 32 oczka, a dzisiaj w finale na pewno nie będzie się oszczędzał. Z gospodarzami rzucił również sporo bo 27. Już w 1 kwarcie z Hiszpanami miał bodajrze 12 oczek, a linia była tylko over 19. (Jeśli ktoś ma niższą i na jakim buku to proszę podać też zagram) Dlatego spodziewam się dzisiaj wyrównanego meczu, ale z nawiązką dla Francji i dla Parkera, który zgarnie mnóstwo punktów w dzisiejszym meczu.
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Ostatni dzień turnieju więc zagrałem kilka typów i powoli szykuję się do oglądania. Moje propozycje na dzisiejsze mecze:


Hiszpania - Chorwacja

Hiszpania -8,5 @ 1,84 Expekt ✅ tak jak myślałem, gładkie zwycięstwo Hiszpanów



Moim zdaniem Hiszpania zmiażdży dzisiaj rywali. Tak jak pisałem przed półfinałami - Chorwacja nie przekonuje mnie na tym turnieju i jeśli Hiszpania podejdzie poważnie do tego meczu to go wygra. Na pewno taka reprezentacja nie będzie chciała wyjechać bez medalu tak więc powinni już od początku przycisnąć Chorwatów i wygrać przynajmniej 10 punktami.


Rubio - over 6,5 @ 1,85 Expekt ⛔ po pierwszej połowie miał te 6 punktów a w drugiej nie rzucił już nic...


Kolejny raz stawiam na over punktowy tego zawodnika i mam nadzieję, że tym razem okaże się to skuteczny typ. Rubio naprawdę stać na dobry mecz, w pojedynku z Francją zbytnio się nie popisał ale Chorwacja nie broni tak dobrze jak Francja tak więc powinien przynajmniej te 7 punktów rzucić. Linia jeszcze mniejsza niż w poprzednich spotkaniach więc z chęcią biorę.





Francja - Litwa

Parker over 20,5 @ 1,78 Expekt ⛔


Popieram wonderkido, jak wiadomo jest to finał - tutaj Tony nie może zagrać słabiej jeśli Francja chce zostać mistrzem. Nie ma jednak co się obawiać, że taki słabszy mecz mu się w finale zdarzy - Parker to genialny zawodnik, Hiszpanie nie byli w stanie go powstrzymać więc i Litwa będzie miała z tym duży problem. Jak dla mnie powinien on spokojnie pokryć ten over. Co do samego spotkania to trzymam kciuki za Francję, chciałbym aby wygrali te mistrzostwa no ale wiadomo, że Litwa to bardzo silny rywal i będzie to zapewne zacięty mecz. Tak więc powstrzymnał bym się z dużymi stawkami na Francuzów.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Francja do przerwy już prowadzi wysoko.To o czym pisałem, podłaczył się Batum który jest wszedzie.Pomaga, zbiera i rzuca.Od razu widać rezultaty.Na razie wygląda to wręcz genialnie.Wszystko im siedzi i są maksymalnie skupieni.Lepiej wygląda opcja z Petro który jest mobilniejszy i może rzucać z półdystansu.Akcje dwójkowe z Ajincą wyglądają słabiej bo przy tak szybko grających francuzach ten drwal się po prostu gubi.I jeszcze jedno, genialny Diot który jakby usłyszał słowa krytyki gra teraz jhak z nut.Brawo
 
O 38

oskar164

Użytkownik
Tylko overy na Parkera mogą być zagrożone... Prawie całą drugą kwartę nie był potrzebny i oglądał kolegów z ławki. No cóż, nie można mieć wszystkiego. Mecz się jeszcze nie skończył, dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe. Jak dotąd Francuzi na bajecznej skuteczności, podkoszowi Litwy cieńcy jak barszcz z torebki za bardzo rozcieńczony. Zbiórki 19-9. Trzymam kciuki za Trójkolorowych. Mecz ogląda się bardzo przyjemnie, szybkie akcje, mało fauli. To tempo sprzyja Francuzom. Jeżeli w grze Litwinów nic się nie zmieni to pojadą na Litwę ze srebrem i sporym bagażem punktowym.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom