>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eurobasket 2013

Status
Zamknięty.
T 1,3K

termii

Użytkownik
A co prezentuje Serbia? w 1 fazie potrafila przegrac z Montenegro i Macedonia, bilans 3-2, w 2 rundzie porazka z przecietna Ukraina, mimo 1 miejsca w grupie, tez nie blyszczy. Moim zdaniem Hiszpania w play-offach w koncu odpali i pokaze koszykowke na jaka ich stac ;)
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
A co prezentuje Serbia? w 1 fazie potrafila przegrac z Montenegro i Macedonia, bilans 3-2, w 2 rundzie porazka z przecietna Ukraina, mimo 1 miejsca w grupie, tez nie blyszczy. Moim zdaniem Hiszpania w play-offach w koncu odpali i pokaze koszykowke na jaka ich stac ;)
Starczy zobaczyc mecz z Ukraina. Jedna wielka bezradnosc zespolu z Serbii. W zasadzie poza Krsticem to nie tam klasowych graczy w tym momencie. Rasko Katic robiony w trumnie na luzie przez jakiegos amatora po czym zly na siebie jeszcze fauluje i mamy 2+1, nie dosc, ze nic nie gra to jeszcze zero oleju w glowie. Stimac, Gagic, Kalinic, Markovic, Bogdanovic i Bjelica to tylko sredniaki. Ta druzyna nie ma szans na sukces w Slowenii, chyba, ze bedzie cos w stylu Macedonia na Litwie. Kosz jest jaki jest, wszystko mozliwe ale potencjal Hiszpanow a Serbow to ogrooooomna roznica.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Starczy zobaczyc mecz z Ukraina. Jedna wielka bezradnosc zespolu z Serbii. W zasadzie poza Krsticem to nie tam klasowych graczy w tym momencie. Rasko Katic robiony w trumnie na luzie przez jakiegos amatora po czym zly na siebie jeszcze fauluje i mamy 2+1, nie dosc, ze nic nie gra to jeszcze zero oleju w glowie. Stimac, Gagic, Kalinic, Markovic, Bogdanovic i Bjelica to tylko sredniaki. Ta druzyna nie ma szans na sukces w Slowenii, chyba, ze bedzie cos w stylu Macedonia na Litwie. Kosz jest jaki jest, wszystko mozliwe ale potencjal Hiszpanow a Serbow to ogrooooomna roznica.
W 100% zgadzam sie z Twoją opinią dlatego też oprócz samego meczu postanowiłem sobie obstawić pary zawodników które wg. mnie wyglądaja w miare pewnie.
Wszystkie punkty zawodnika:
Bogdanovic ( -2) - Calderon (2) pkt / Calderon + 2 pkt 1.85 betsafe✅✅✅
Calderon miał już spotkania na tym eurobaskecie że zdobywał po 20+ pkt. Boguś Bogdanovic? jak dla mnie Bogdanovic jest tylko jeden ten z chorwacji. Zdobywał on czasami 12-14 pkt ale to z zespołami pokroju Ukraina... Dziś porządna defensywa , mam nadzieję że i w praktyce to dziś pokażą hiszpanie i zawodnicy pokroju Bogdanovica dużo nie porzucają. Calderon wystarczy 2-3 trójki które odpala perfekcyjnie i nawet przy tym samym bilansie pkt typ wchodzi. Polecam
Rudy Fernandez (-1) - Nemanja Bjelica (1) / Fernandez -1 pkt 1.85 betsafe✅✅✅
Rudy w ostatnich spotkaniach niskie zdobycze punktówe ale to dlatego że grali z Finlandią gdzie lepsi zawodnicy jak on grali bez spiny ,odpoczywali , oraz mecz z włochami którzy Hiszpanie sobie zupełnie odpuścili. Z doświadczenia wiem że Rudy w meczach o stawke staje się jednym z głownych zawodników jak nie liderem zespołu i często bierze ciężar na swoje barki. Myśle że spokojnie dziś 10+ pkt Rudy rzuci do kosza. Bjelica , pewnie swoje też wrzuci ale nie wydaje mi się żeby jakoś specjalnie nawrzucał najwięcej z serbskiej drużyny i miał tych pktów więcej jak Rudy.
Typy na tych hiszpańskich grajków typuje jako troche typ przeciwko Serbii. Mają różne wahania formy i jeżeli przyjdzie słabszy okres to napewno Hiszpania to wykorzysta i będzie szybko po meczu. Moje &quot; widzi mi sie &quot; na ten mecz to pewne zwycięstwo Hiszpanii i mało rzuconych pktów przez drużyne Serbii. Niecała godzinka do meczu ???? Powodzenia.
Tak jak myślałem. Skończyły się żarty i Hiszpania zaczyna grać na poważnie. Ostry defens , Fernandez 19 pkt w niecałe 20 minut tak jak podejrzewałem.
Bjelica - Fernandez 2 pkt - 19 pkt ✅
Bogdanovic - Calderon 2pkt - 3 pkt✅ ( Calderon odpalil jedna trójke na starcie i potem juz nie wszedł na boisko, grał 6 minut i to wystarczyło żeby pokryć zakład ???? )
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Typy na dzisiejszy drugi mecz:

Jeżeli Słowenia chce dziś powalczyć i zwyciężyć z Francją to musi przedewszystkim zatrzymać Tonego Parkera. Sądzę że Dragić jest w stanie w miare &quot;pobronić&quot; go i francuz nie powinien rzucić więcej jak 20 oczek.

Tony Parker under 18.5 pkt 1.80 betsafe⛔

Tony Parker under 23,5 Pkt + asysty 1.85 betsafe⛔

Tony pozbawił złudzeń Słowenie o awans ;( 27 pkt.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
No panowie u mnie sesja telewizyjna już dobiegła końca ???? Nie da się tego oglądać, lubię tych młodych chłopakow ale kiedy hiszpania ustawia się na starcie w pełni zatankowanym autem to zazwyczaj nie ma co zbierać.
Jeszcze gdyby to np. serbom nie siedział rzut a grali by z pomysłem to jeszcze bym se do końca zobaczył.Jednak tu jest ktastrofa wynikająca z braku klasowego PG przez co mamy na parkiecie chaoooosss, do tego Krstic wyglądający dzisiaj jak Adam Łapeta to ja dziękuje...
Hiszpania zatankowana to teraz czekamy na obudzoną francję... oby
 
O 38

oskar164

Użytkownik
Parker jak ma dzień, to nie pyta Dragicia o pozwolenie na wejście pod kosz. Przypominam, że zaczynamy decydującą fazę turnieju. Nie ma mowy o oszczędzniu sił, zostały 3 mecze i nie ma miejsca na oszczędzanie kluczowych zawodników, tutaj gra się na sto procent.
Inną kwestią jest to jak drużyna wejdzie w mecz, bo to jest kluczowe przy dużej presji i pewności rzutu.
Słowenia- Francja
Przystępując do kluczowego fragmentu mojej analizy chciałbym przypomnieć, że każda z drużyn zanotowała mniejszą lub większą wpadkę w tym turnieju. Mówi się tutaj o błędnej formule, nieatrakcyjnej dla kibica. Do tego momentu.
Wieczorny mecz według moich przewidywań będzie pojedynkiem wyrównanym do momentu błędu sędziowskiego lub indywidualnych serii jednego z liderów.
Powiem szczerze, że kręci mnie kurs na Francję. Piękny kurs jak na drużynę będącą wymienianą wśród faworytów bieżącego turnieju.
Parker będący najbardziej charyzmatyczną 1 daje tej drużynie wielkie możliwości. Oczy dookoła głowy, zdobywanie punktów w sytuacjach w których niejeden zawodnik oddałby piłkę za darmo... Dużo by tu mówić, same superlatywy. Zawodnik kompletny, potrafiący wygrać mecz w pojedynkę.
Głównie ze względu na Parkera decyduje się zagrać na Francję, mecz będzie bardzo ciężki, zadecyduje doświadczenie i sposób podejmowania przez sędziów decyzji w sytuacji wielkiej presji i stresu (sędziowie w tym meczu albo będą wznoszeni pod niebiosa albo będą w Słowenii osobami na wzór H. Webba w Polsce). Oczekuję przede wszystkim dobrego meczu.
Francja B365 1.75✅
Pozdrawiam
 
O 38

oskar164

Użytkownik
Chorwacja-6,5 pkt-Ukraina typ 1 kurs 1.74 B365✅✅ dobry typ
Według moich przewidywań faworyt tego meczu jest tylko jeden i jest nim Chorwacja.
Ukraińcy grają run and gun taktyka, która co drugi mecz przynosi rezultat. Jeżeli siedzi trójka, będą kłopoty dla Chorwatów (analogicznie wczorajszy mecz Słowenii mógł skończyć się inaczej gdyby mieli jakiegoś strzelca, który mógłby odciążyć Dragića). Obawiam się Jettera, który dostaje wolną rękę i potrafi rozstrzygnąć losy meczów, ale. Ale jesteśmy już w fazie pucharowej, liczy się indywidualność + zbieranie punktów przez resztę zawodników. Ukraina grała w kratkę. Jeżeli wychodził im mecz, potrafili stworzyć bardzo dobre widowisko, miłe dla oka. Zagrali już sporo meczów na najwyższym poziomie, a ja nie widzę w składzie Ukraińców jakichś fenomenalnych graczy dobrze radzących sobie z presją wyniku. Ich dzisiejsi przeciwnicy potrafią zrobić fenomenalną serię ,zarówno straconych jak i zdobytych punktów bez odpowiedzi. Dysponują podkoszowymi na najwyższym poziomie, co przy dużej ilości oddanych, niecelnych rzutów Ukraińców, musi przynieść dobry skutek w większej ilości zbiórek i kontrataków.
Ponadto Chorwacja jest zespołem dobrze broniącym i lepiej poukładanym.
Wygrają ten mecz jeżeli tylko dostarczą swoim podkoszowym odpowiednią ilość piłek, w tej strefie powinni panować niepodzielnie. Brakuje jeszcze dobrego występu Drapera. Chłopak musi zdać sobie sprawę z szansy przed jaką stoją i przypieczętować awans na MŚ kilkoma asystami. Liczę na niego.
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Chorwacja - Ukraina...

Nie przekonują Chorwaci w tym turnieju chociaż trzeba przyznać, że po słabym początku przyszły ciut lepsze mecze. Dalej gra jest taka szarpana (jak np. z Włochami) więc cieżko w jakimkolwiek meczu uznać ich za pewniaków. Z Polską zresztą było też ciepło, takie prowadzenie a końcówka dziwna. Skład Chrawatów mocny ale też ograniczony, jest kilku zawodników znakomitych: Simon, Bogdanovic, Tomic, niezli: Ukic, Draper, Markota, Zoric. To już jest sporo dalsza ławka nie taka tragiczna. Teraz kilka słów o Ukrainie. To jeden z tych zespołów, który kompletnie mnie nie przekonuje. Zrobili już wynik ponad możliwości. Podoba mi się tylko Gladyr i Jeter. Co tam dodaje Kravtsov a cała reszta to są śedniaki z dwóch klubów: BC Donieck i Anowmasz. Miszula z Dnipro i tyle. Wszystkie te Lypove, Zabirczenki to dla mnie sa słabsi niż nasi skrzydłowi Waczynski, Zamojski, Ponitka itd. Jeśli zespół gra poważnie i solidnie, stara się bronić no to mając troche farta można zajść tak daleko. Nie wierze jednak, że w tej fazie Ukraina jeszcze coś zdziała.


Włochy - Litwa...


Litwa ciężki mecz z Włochami. Podobali mi się Włosi ale ogladając ich z Chorwacja to naprawde ciężko zrozumieć o co chodzi czasem w ich grze. Mimo tylu osłabień skład solidny i coś tam grają ale to jest trochę drużyna bez charakteru, no i ten trenejro bez ładu i składu. Litwa to kolejne wątpliwości. Często zawodzą, początek mieli słabiutki, teraz wyraznie grają lepiej chociaż z nimi to nigdy nic nie wiadomo. Ograli Francje, Łotwe, Macedonie, Czarnogore, Belgie i Ukraine ale za to dostali z Bosnia i Serbia... powiedzmy, że mogło się zdarzyć, z Serbią pierwszy mecz, Bosnia wtedy wyjątkowo dobry atak i szaleństwo Teletowicza. No to wygląda na to, że Litwa jest mocniejsza ale tutaj stawka duża byłaby bez sensu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
K 0

kolczastyyy

Użytkownik
Co powiecie o meczu Słowenia-Serbia? Czy kursy na Serbów nie są przesadzone? Gra Słoweńców to przez cały turniej trochę streetball w wydaniu halowym, a bardziej azespołowego zawodnika niż Dragicia na tych mistrzostwach nie widziałem. Kadrowo Serbowie nie wyglądają gorzej niż Słowenia, a Ivković wczoraj mocno oszczędzał Bjelice i przede wszystkim Krsticia (kolejno 14 i 13 minut).
Chyba, że tu chodzi o to, że kurs uwzględnia sędziowanie ;) (choć Lamonica, to chyba dziś ma wolne...)

Co do meczu Chorwacja-Ukraina... pamiętacie Macedonie na ostatnich mistrzostwach? Model przeciętniacy + mały czarny brat w osobie McCalebba ma tutaj idealne przełożenie...
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Co do meczu Chorwacja-Ukraina... pamiętacie Macedonie na ostatnich mistrzostwach? Model przeciętniacy + mały czarny brat w osobie McCalebba ma tutaj idealne przełożenie...
A gdzie tam...

McCalebb jeden z najlepszych graczy z USA na parkietach Europy... Jeter niespełniony talent grający dla kasy w marnej lidze. Ilievski znakomity rozgrywajacy z przeszloscia w Barcelonie, Romie itd, Pero - Peirus a teraz NBA. Masz takich graczy w kadrze Ukrainy? Co do rezerwy to jeszcze ale takich liderow to Ukraina nie ma. Stajonovski x2 dobry turniej i fajnie im to wyszlo, ale całość była oparta na 3 graczach znakomitych. Jeszcze Gecevski. Ukraina ma Jetera, nierownego Gladyra, Kravtsova i dalej niewiele...
 
O 38

oskar164

Użytkownik
Słowenia-Serbia 2 kurs 2.3 B365⛔⛔ słaby typ
Bez skrupułów Stawiam na Serbów. Odpuścili wczorajszy mecz, nie mieli żadnych argumentów na Hiszpanów. Ważniejsze dla tej drużyny , młodej drużyny, jest kwalifikacja na MŚ. Dziś mogą to uzyskać.
Słoweńcy przecenili swoje możliwości w meczu z Francją. Stawiali przez dłuższy czas dzielnie opór, zabrakło jednak pomysłu na grę, i drugiego rozgrywającego pokroju Dragića. Akcje w tym meczu miały non stop ten sam schemat z wejściem pod kosz lidera Słowenii. Nie tędy droga. Dziś należy do tego doliczyć znaczne zmęczenie i może jakieś drobne mikro urazy.
Wydaje mi się, że Serbowie od początku wiedzieli czego chcą i grali na miarę swoich możliwości.
Bardzo dobry kurs na Serbów.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Litwa - Włochy
Typ: 1 kwarta, Włochy ( handicap +2) ⛔
(22:15)
Buk: Unibet Kurs: 1,85
Ja dziś z tych 3 dość niepewnych pojedynków idę w tą stronę. Typ oparty czysto o statystykę, co nie zmienia faktu, że wg. mnie w dużym stopniu prawdopodobny.
Jeśli miałbym określić postawę Włochów na tym turnieju w stosunku do ich potencjału to użył bym słowa solidnie. Tak właśnie prezentują się na tym turnieju, przynajmniej według mnie. Nie ma tak, że od razu zasrywają pierwszą kwartę i później trzeba gonić Bóg wie ile punktów. Na 8 meczy na tym Eurobaskecie przegrali tylko jeden raz pierwszą kwartę ( z Finlandią 17:14), raz remisowali (z Grecją 16:16) i 6 razy schodzili z parkietu prowadząc po pierwszej kwarcie. Te 6 pierwszych kwart to:
- 25:18 z Rosją
- 22:19 z Turcją
- 27:20 z Szwecją
- 21:18 ze Słowenią
- 17:8 z Chorwacją
- 24:12 z Hiszpanią.
Biorąc pod uwagę chociażby ostatnich 3 przeciwników i fazę turnieju widać ewidentnie, że Włosi dobrze wchodzą w mecze co w późniejszej jego fazie pozwala im cały czas grać na kontakcie punktowym z przeciwnikiem i cały czas mieć szansę na wygraną. Oby dziś było podobnie. Powodzenia !
 
czoker 111,1K

czoker

Użytkownik
Chorwacja - Ukraina
Typ:1
Bukmacher: Pinnacle
Kurs: 1,307
Stawka: 2000


✅ 613,5
Ukraina, moim skromnym zdaniem nie pokonała na tych mistrzostwach nikogo mocnego.
Okej wygrali z Serbią .. Tylko Serbia jest bardzo młodym, niedoświadczonym zespołem, jak pokazały te mistrzostwa są mega nieobliczalni. Idziemy dalej, zwycięstwa z : Izralem, Niemcami, Belgią, Wielką Brytanią .. Tych drużyn dawno już nie ma na tym turnieju. Dlaczego? Bo były słabe
Wstawcie Ukraine do grupy F za obojętnie, który zespół ... Jak sądzicie, udałoby im się wyjść z grupy i awansować do ćwierćfinału? Moim zdaniem nie.
9 na 12 zawodników z ligi ukraińskiej. Jeter grający w egzotycznych ligach, jeden zawodnik z NBA, grzejący ławę i podający ręczniki. To cud, że Ukraina doszła tak daleko.
Nie mam pojęcia, jak Łotysze mogli oddać swoje miejsce w ćwierćfinale.
Porażki z Francuzami (ktoś napisze, że tylko 6cioma punktami .. Tak, tylko, że Francuzi przechodzą przez ten turniej jak najmniejszym nakładem sił, co można zaobserwować w praktycznie każdym meczu), Porażka 85:51 z Łotyszami, i porażka na koniec fazy grupowej z Litwinami.
Z drugiej strony Chorwacja, która po srogim laniu od Hiszpanów, podniosła się i wygrała z resztą drużyn ... Na rozkładzie między innymi : Słoweńcy, Włosi, Grecy..
Fantastycznie gra Bogdanovic, swoje robi Ante Tomic (średnie na poziomie prawie double-double), do tego dorzucający swoją cegiełkę w każdym kolejnym spotkaniu Ukić, Simon, Draper, Sarić, Zorić i na deser strzelec Rudez (50% za 3, przy prawie 4 rzutach oddawanych średnio na mecZ). Niesamowicie podoba mi się gra tego zespołu, wydaje mi się, że dzięki &quot;drabince&quot; mają oni spore szanse na finał.
Mam nadzieję, że Ukraina nie odpali dzisiaj, tak jak napisałem zespół niedoświadczony jeśli chodzi o taki poziom rozgrywek, po drugiej stronie mamy Tomicia z Barcelony, Ukicia z Panathinaikosu, Drapera z Realu, Bogdanovica z Fenerbanche ... Oby dzisiaj nie zawiedli.
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Ode mnie dzisiaj kurs z Unibetu na over 6.5 pkt Kravtsova @ 1.85 ✅
Dlaczego?
Po pierwsze styl gry Ukrainy - dużo izolacji dla wysokich. Kravtsov w te 20 minut na parkiecie (oby bez fauli) powinien mieć ok. 7-8 akcji rzutowych.
Po drugie - linia. Zwyczajnie niska. Kravtsov mimo swojego kalectwa ruchowego na tym turnieju pokrywał tą linię w 5 z 8 meczów, a nie pokrył jej w meczach z Belgią na inaugurację (1/6 FG), z Francją, gdzie złapał szybkie faule na Ajincy i grał bardzo mało i z Litwą, gdzie został zjedzony przez Valenciunasa.
Po trzecie - obrona Chorwacji. Oglądając ich zauważyłem, że mają dziury pod koszem to raz. Po drugie bardzo mocno idą na zawodnika wykonującego akcje pod koszem. Łapią w ten sposób bloki ale też faule - tu zależy od sędziów, bo np. z Włochami kilka akcji z faulami pod koszem było puszczonych.
A żeby nie być gołosłownym wypisałem sobie jak punktowali podkoszowi rywala przeciwko Chorwacji na tym turnieju.
z Grecją - Bourousis 21pkt / zmiennik Kavadas 8 (w 10 minut)
z Włochami - Cusin 7 pkt (3/7 z wolnych)
z Finami - Lee 7 pkt / Kotti 8 pkt
z Czechami - Vesely 11pkt
ze Słowenią - Begić 3 (ale Słowenia nie gra w ogole na wysokich)
z Polską - Gortat 14pkt
z Gruzją - Schermadini 10pkt
z Hiszpanią - Gasol 14pkt
Co mnie od grania tego odrzuca? Wspomniane kalectwo Kravtsova... spora liczba rzutów z pod obręczy spudłowanych.
Ale mimo wszystko przy takiej linii mnie to bierze.
A i jeszcze jedno. Może i Kravtsov jest drewniany, ale powinien tyłem do kosza przesuwać Tomicia jak tyczkę ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Litwa - Włochy

over 143,5 pkt @ 1.95 Pinnacle ✅


Drugi z dzisiejszych ćwierćfinałów zapowiada się bardzo ciekawie. Na pewno faworytem jest Litwa, grają dobrą, solidną koszykówkę i ogrywają kolejnych rywali. Włosi z kolei nie zaprezentowali się jak dotychczas najlepiej. Ospałość, fatalna postawa pod koszem i niekiedy bezmyślne rzuty z dziwnych pozycji zaowocowały kilkoma porażkami. Jest to jednak nieprzewidywalna ekipa, która nie ma w zwyczaju się poddawać. Proponuję więc zagrać tu over 143,5 punkta. Włosi to zdecydowanie over&#39;owa ekipa. Pięć ostatnich ich spotkań na tym Eurobaskecie pokryło by ten over. Moim zdaniem dzisiaj też tak będzie. Nie spodziewałbym się wysokiej wygranej Litwy a raczej ciekawego, emocjonującego pojedynku gdzie wynik do ostatniej minuty byłby &quot;na styku&quot;. Włochów naprawdę stać na dobrą grę. Świetny turniej rozgrywa Gentile, który sam może rzucić z 20 punktów. To jest ćwierćfinał - tutaj nikt nie może sobie już odpuścić, tak więc myślę, że troszkę punktów zobaczymy ;)
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Również pograłem w pinnacle over 6.5 punkta Kravtsova , bo był niezły kursik 1.97. Zakładwszedł bez problemów , ale patrze został przez buka usunięty , dostałem zwrot stawki z wyjaśnieniem. &quot; ten zakład to push&quot; .
Powiecie mi o co w tym chodzi ? Przecież linia była dobrze wystawiona bo jego srednia w tym turnieju to bylo 6.3 punkta na mecz.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Ćwiećfinały zapewne pozwoliły userom na odrobienie części strat poniesionych w tych dziwnych mistrzostwach ( przynajmniej mi się udało), Jak trzeba było spiąć pośladki, to 4 faworytów wygrała i to w zasadzie dość pewnie.

Przed nami półfinały.

Hiszpania - Francja

Typy za Milenium
Hiszpiania win za 1,50 ⛔
Francja under 69,6 za 1,85 ✅

Uwielbiam i szanuję Parkera, ale na Hiszpanach zabawa w Eurobasket się kończy. Ok, może i Serbom nie wyszedł ćwierćfinał, ale Hiszpanie zdecydowanie im w tym pomogli, grając tak, a nie inaczej. Dziś będzie jeszcze intensywniejsza obrona, a Ricki, i chłopaki z Realu ( Llull i Rodriquez ), będą wywierać nacisk na Parkera non stop. Poza tym mam wrażenie, że nie ma wśród francuzów odpowiedzi na grających na 3 i 4 w Hiszpani Rudyego oraz Clevera. W rotacji także plus dla Hiszpanów.
Historia pokazuje, że w trzech ostatnich ME, Hiszpanie lali francuzów i to w zasadzie +10.

Gdzie więc są przewagi francuzów ? Parker to napewno, tylko na ile chłop ma jeszcze sił ? Do tego lepsze przygotowanie atletyczne, które na tymm etapie turnieju może coś dać. A poza tym, przecież to sport :).

Litwa -Chorwacja

W milenium nie ma jeszcze kursów, ale pokusiłbym się bez kursów.

Litwa win ✅
over ( w zależności od linii - 143,5 w górę ). ⛔
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Zastanawiam się czy warto wchodzić w Litwe, kurs ponownie apetyczny a wczoraj tak naprawdę niczym mnie nie przekonali.Mecz wygrał im Kalnietis, reszta grała słabo a Kazlauskas nawet nie potrafił wykorzystać przewagi w postaci wysokich.
Kolejna sprawa to odpoczynek którego Litwa miała znacznie mniej i nie wiem jak to może na nich wpłynąć.Zregenrować przecież się trzeba a tutaj FIBA odwaliła taki numer.
Edit: odpuszczam, wybieram Ukraine z handi.Wypoczeli i jeszcze nie powiedzieli ostatniego słowa.Włochy być może dzisiaj bez Datome...
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Hiszpania - Francja
Typ: HT/FT 1/1 Kurs: 1,80 Buk: Betclic
⛔ (1/X) :;/:
Żarty dla Francuzów się skończyły i ja dość pewnie dziś idę w stronę Hiszpanów. Gra Francuzów na tym turnieju nie jest zła ale jakby to wiele osób powiedziało: &quot;brakuje tego czegoś&quot;. Kolega Cibeles wyżej świetnie opisał to kadrowo (z tym info o tych pozycjach 3 i 4 w obu drużynach zgadzam się w 100%). Biorąc pod uwagę historię i dyspozycję drużyn podczas tego turnieju oraz każdego zawodnika z osobna passa Hiszpanów nie zostanie dzisiaj przerwana. Stawiam na pewne zwycięstwo Hiszpanów od początku do końca.
Do tego skoro gram na pewne zwycięstwo Hiszpanii gram też i polecam:
Hiszpania - Francja
Typ: Pierwsza kwarta - Hiszpania Kurs: 1,70 Buk: Unibet
✅ (18:14)
Hiszpanie udowodnili już na tym turnieju, że jak się zepną ( a dzisiaj już nie ma żartów więc zepną się na 100%) to wjeżdżają na pełnej w mecz i nie ma czego zbierać. Zapewne nie zdemolują tak Francuzów w pierwszej kwarcie jak zrobili to z Chorwacją, naszą drużyną narodową czy ostatnio Serbią ale zwycięstwo w pierwszej kwarcie nie powinno podlegać żadnej wątpliwości dzisiaj.

I jeszcze jedno co dzisiaj będę grał ale to już bez większej argumentacji:
Włochy - Ukraina
Typ: Pierwsza kwarta - Ukraina ( handicap +2) Kurs: 1,85 Buk: Unibet
⛔ (17:13)
Włosi tak mnie wczoraj wkur**li w meczu z Litwą swoją komiczną grą w obronie w 1 kwarcie i w ataku w kwarcie 4, że po prostu nie mam słów. No i chyba mają w składzie największego bezmózga tych mistrzostw czyli Aradoriego. Ale mniejsza z nim. Ukraińcy wczoraj fajnie powalczyli z Chorwatami w pierwszej kwarcie i mam nadzieję, że dziś też to zrobią a Włosi może po raz kolejny zaprezentują swój komizm.
Powodzenia !
 
O 38

oskar164

Użytkownik
Czekam z utęsknieniem na dzisiejszy mecz Francuzów z Hiszpanami. Pojedynek dwóch ekip, który powinien zadecydować o złotym medalu na tej imprezie (chyba, że Chorwaci zaskoczą wszystkich obserwatorów i pokażą, że nie będąc faworytem można napsuć krwi bukmacherom). Pojedynek Rubio- Parker powinien być ozdobą dzisiejszego wieczoru i całych ME. Przynajmniej chciałbym żeby tak było. Chciałbym żeby ten mecz był widowiskiem bez względu na wynik.
Można mówić tu o bardziej wyrównanej ławce Hiszpanów, lepszej rotacji składem, lepszych podkoszowych. W koszykówce, jak już kiedyś pisałem, najważniejszy jest team leader. W meczach o dużą stawkę Parker pokazywał się z bardzo dobrej strony i rywalizował z LBJ o MVP. W Hiszpanii mamy gwiazdy europejskiego formatu i światowej sławy podkoszowego. Europa- NBA nie ma porównania, oby tylko zdrowia wystarczyło.
Gasol, oczywiście nie ma godnego odpowiednika po stronie francuskiej, ale nie jest graczem nie do powstrzymania, w obronie przy dobrym rozegraniu też się gubi.
Cała moja analiza oparta jest na osobistych sympatiach i podziwie dla kunsztu rozgrywającego Francji. Stawiam na doświadczenie i nietuzinowość Parkera. Uważam, że odegra kluczową rolę w dzisiejszym spotkaniu i przyczyni się do ostatecznego triumfu.
Francja zwycięży eurobasket 4.5 B365✅✅ wiele emocji w meczu z Hiszpanią ???? piękny mecz, przedwczesny finał.
Parker over 19.5 1.833 Sportingbet✅✅ easy
Życzę wszystkim prawdziwej uczty przed ekranem ???? Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom