>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eurobasket 2013

Status
Zamknięty.
anzelmo 136,1K

anzelmo

Użytkownik
Eurobasket 2013 WłochyHiszpania - 16 Wrz -16:45 UK Marc Gasol -Marco Cusin Which player will grab the most rebounds during the match? Both players must play at least 10 minutes or bets are void.⛔
kurs 1,5
wh

Grzechem było by nie wykorzystać takie kursu na Marca ale wszystko zależy od 1 spotkania, które jak dla mnie jest zdecydowanie meczem dania i kompletnie nie mam pomysłu na granie...Gasol gra świetny turniej bez nie go nie ma praktycznie ofensywnej gry ekipy Hiszpańskiej a juz na pewno konkretny wyników i zwycięstw patrząc na suche statystki Marc średnio zbiera prawie 8 piłek na mecz 7,7 jest piekielnie mocny fizycznie, strasznie trudny do upilnowania. Sporo fauli na nim wysocy centrzy drużyn przeciwnych łapią co do Cusina bardzo solidny zawodnik dobry turniej- 2 w swoim zespole jeśli chodzi o zbiorki- bo najlepiej zbiera Luigi Datome 5,7 a Marco ma średnią 4.9 przy średnio 23 minutach.Wszystko zależy od fauli jak sie ułoży gra ,ale na pewno Włosi go pod koszem potrzebują swoje minuty powinien dostać zagrać 10 minut na pewno jeśli chodzi o zbiorki myślę ze w granicach 5-6 jest wstanie sie zakręcić. W szczególności pod własnym koszem,Marc jeśli zagra ok.30 minut to zbiorek powinien więcej nabić spokojnie królując pod własnym koszem, a i cos w ofensywie jest wstanie zebrać. Zaliczył tylko jedno zero w ofensywnych zbiorkach- w 1 meczu z Chorwacja a tak zabiera dużo, regularnie po prostu więcej niz jego dzisiejszy rywal. Polecam kurs na singla nie zachwyca ale przy nie zlej stawce daje zarobić.
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Finlandia-Slowenia typ Finlandia +9.5 pts @ 2.15 totomix ✅
Finalndia +14.5 @1.5 ✅ i Finlandia +11.5 @ 1.85 sts ✅
Hc spada i bedzie spadac na finow. Slowenia gra mecz o pietruszke a finowie zegnaja sie z turniejem. Przed gospodarzami zawodow jedno z najwiekszych wyzwan na tym turnieju, czyli mecz z wg mnie bardzo mocnymi, ale majacymi wachania formy francuzami. Na miejscu trenera slowencow, dalbym odpoczac tutaj podstawowym zawodnikom i mimo tego, iz kadra Sloweni ma wyrownany sklad to jednak rezerwowi nie powinni dzis gryzc parkietu i walczyc o kazda pilke.
Po przeciwnej stronie finowie, ktorzy nawet przez chwile mogli wygrac grupe startowa w ktorej byli. Wygrane mecze z Turcja, Rosja czy z Grecja to jest wymowny wynik, nawet biorac pod uwage fakt, ze ww zespoly zagraly slaby turniej.
Podsumowujac, glownym argumentem dla ktorego gram HC na finow jest brak presji z ich strony i wg mnie wyjdzie rezerwa ( dobra ) u gospodarzy, ale zawsze rezerwa, ktora tez sie przyda na mecz z francuzami. Gdyby grecy wygrali z chorwatami to Slowenia moglaby walczyc na calego by w CF trafic na najslabszego rywala, czyli Ukraine. Spodziewam sie tutaj zacietego meczu.

powodzenia
OFICJALNE REGULY FIBA z 2012
http://www.fiba.com/downloads/Rules/2012/OfficialBasketballRules2012.pdf
strona 69 mniej wiecej...
powodzenia
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Wobec Słoweńców i ich myśli przewodniej &quot;no grajmy już wreszcie te ćwierćfinały&quot; szkoda nawet się asekurować:
Finlandia - Słowenia 1 @ 5,0 (PaddyPower) ✅ fiński ciąg 23:3 na przełomie II i III kwarty rozstrzygnął
startowego kursu 6,5 już nie da rady nigdzie znaleźć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
O kolejności w grupie na pewno decyduje spotkanie bezpośrednie? bo taką tabelę widzę na oficjalnej stronie turnieju,natomiast na livesports.pl jest tabela wg różnicy koszy i nie jestem na sto procent pewny.
Jeśli bezpośrednie mecze to Słowenia zapewne odpuści dzisiaj tak samo jak mecz z Polską,zresztą chyba wiele osób tak myśli bo widzę,że kurs na Finów z 6,5 na 3,75 poleciał.

E: Żeby sie nie okazało że Słowenia zrobi wszystkim psikusa,ale tak czy inaczej Finlandia +14,5 @1,5 STS wydaje mi sie dobrą opcją,gospodarze na tych mistrzostwach w żadnym meczu nie pokryli takiego handi
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Odpuści czy nie odpuści to do tego Finlandia musi jeszcze zagrać dobry mecz, bo przecież Słoweńcy nawet rezerwowi się nie położą i nie będą leżeć, czyli oprócz tego, że Słowenia nie zagra na 100% to Finlandia musi zagrać na swoim dobrym poziomie.
 
dani222 144

dani222

Użytkownik
Słoweńcom jak najbardziej pasuje tutaj oszczędzać się i przegrać, już takie praktyki robili a do tego jako gospodarze mają jakieś aspiracje, więc lepiej wybrać łatwiejszą drabinkę.
Co do live Hiszpania - Włochy to obu ekipom opłaca się tu przegrać jeśli obawiają się Francji, zatem ciężko będzie tu coś stawiać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Szkoda, że tak marna ekipa jak włochy zagra w ćwierćfinale zamiast greków.Wystarczyło że hiszpanie włączyli 4ty bieg i pograli strefą i włosi nie istnieją.Dziwne te mistrzostwa, poziomem znacznie odbiegające choćby od tych na litwie.
Edit: haha to się grecy mogą drapać po głowie teraz, pisałem rano że nic mnie nie zdziwi jak włosi wygrają taki oto popieprzony turniej mamy.
 
money 52

money

Użytkownik
ale fuks...dubel z eurobasketu i dwa overy z podwyzszona linia...nic by nie weszlo gdyby nie dogrywki..wkoncu szczescie...jeeeeee ???? ✅✅
z meczu Slowencow warto over 154,luz blues Finlandia gra krotki akcje,graja bez presji,moze bedzie siedziec trojeczka i beedzie sporo pkt,a Dragice beda wjezdzali w ta dziurawa obrone az milo
 
M 115

matlaurent

Użytkownik
Finlandia - Słowenia 1 @ 4.10 , Pinnacle Sports 5/10 edit: ✅✅✅ No takiego pogromu się nie spodziewałem, +16 na korzyść Finów!!! ???? Brawo. A Ja jestem szalenie szczęśliwy i radosny ???? Bo cztery najniższe krajowe wpadły ???? ))

Stawiam już po spadkowym kursie, niestety wcześniej nie zdążyłem. W praktyce zwycięstwo Suomi jest tu jak najbardziej na miejscu. Jutro jest dzień odpoczynku, ćwierćfinały w środę i czwartek. I właśnie Słowenia zagra z Francją już w środę (DAY 15, F2 vs E3). Francuzi mają o jeden dzień więcej odpoczynku. Słoweńcy jeszcze kończą dzisiaj wieczorem. Raczej będzie dużo rotacji w składzie Słoweńców, pozostali gracze dostaną więcej minut. Do tego dojdzie jeszcze pewnie rozkojarzenie, &quot;obecność&quot; już chłopaków przy meczu z Francją.
 
przemo300 8K

przemo300

Użytkownik
Cholernie szkoda wczorajszej porażki Łotwy z Belgią.
Wystarczyło wygrać mecz z najsłabszą drużyną grupy E i cieszyć się z awansu do ćwierćfinału :-(
Kosztem Łotyszy dalej przeszli Ukraińcy, którzy mimo lepszego bilansu meczów wygranych,
mają mniej rzuconych punktów i więcej straconych od zespołu Bagatskisa ????
Jeżeli chodzi o drugą fazę, to najbardziej szkoda mi Greków. Mają ogromny potencjał i nie potrafili tego wykorzystać.
Osobiście przed turniejem stawiałem ich w top3 całej imprezy.
Liczyłem, że po zwycięstwie z Hiszpanią pójdą za ciosem i ograją beznadziejnych gospodarzy. Dzisiejszej porażki nie chcę tłumaczyć,
ale nie widziałem u nich tego zaangażowania co w meczu przeciwko Gasolowi i spółce. Chyba nie do końca wierzyli w porażkę Hiszpanów z Włochami.
Fatalny turniej w ich wykonaniu i wynik najgorszy od 1999 roku...
 
R 8

remigiush

Użytkownik
co dzien to inne niespodzianki
adminROXA i strzelby greckie juz spakowane a moje posty usunięte ale coz jak ktos ma inne zdanie i jeszcze celne strzały to tak jest w Polsce.....
w 1/4 moje typy Hiszpania, chyba Francja , Chorwacja i mimo wszystko Włosi ....dokładniejsza analize postaram sie skrąbnąc pozniej , zastanawia mnie Hiszpania porazka skomplikowali sobie droge do finalu ale ich tylko winn interesuje wiec bez znaczenia kiedy pokonaja kolejne druzyny
Słowenia z tym odpuszczaniem pokarana zostanie mam nadzieje i wierze juz teraz przez makarony
pojawily sie kursy w fortunie
6001
Serbia-Hiszpania 3.45 17.5 1.35 2.89 1.27 - +4 18.9. 17:30 6002
Slowenia-Francja 2.15 15 1.8 1.88 1.64 - +4 18.9. 21:00 6022
Chorwacja-Ukraina 1.28 18 4 1.21 3.27 - +4 19.9. 17:45 6023
Litwa-Wlochy 1.5 16 2.8 1.4 2.38 - +4 19.9. 21:00
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Ćwierćfinały zapowiadają sie świetnie ???? Tutaj już nie mam mowy o odpuszczaniu, graniu na luzie etc. Chyba w końcu zobaczymy grających na serio żabojadów.
Serbia - Hiszpania
Sercem oczywiście z serbią ale będzie ciężko.Hiszpania nie zachwyca, to widać jeśli się oglądalo ich wszystkie mecze.Jeżeli chodzi o przewagi to raczej na remis.Emocjonująco zapowiada się pojedynek Gasola z Krsticem który jest w genialnej dyspozycji.Marc do tej pory robił co chciał ale powiedzmy sobie szczerze nie miał godnego rywala.Krstic napewno słabszy fizycznie ale nadrabia swoim IQ.Jestem ciekaw jak Gasol poradzi sobie z faulami, jeśli do przerwy się zagotuje to będzie pozamiatane bo Krstic zrobi z pana X wiatrak.
Wielką przewagą serbów jest z pewnością osoba trenera.Nie mam pojęcia jakim cudem na ławce trenerskiej hiszpanów znalazł się ten pachołek Orenga.Jeżeli nie radził sobie w pierwszej fazie turnieju to jeszcze słabiej go widze w starciu z Ivkovicem.Zapowiada się naprawde genialny pojedynek ????
Słowenia - Francja
O słoweńcach zostało już chyba wszystko napisane.Przy wparciu własnej publiki, z wykorzystaniem naspeedowanych braci Dragic są w stanie ograć każdego.Jednak ja czuje że ta bajka jutro się zakończy.Francja wyglądała słabo a ja wciąż na upartego trzymam się stwierdzenia że grali na 60%.Dopiero na tym etapie powinni(?) eksplodować i pokazać jaja.Swoją fizycznością miażdżą słoweńców.Vidmar jutro straci chyba wszystkie zęby jak Ajinca będzie tak blokował jak w meczu z serbami.Zagadką jest też Parker, do tej pory nieobecny.Stawiam na Francje ale będzie ciężko.
Reszta później....
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
R 8

remigiush

Użytkownik
zgodze sie w wiekszosci z wilq -em jedynie nadal upieracie sie na SERBI w wiekszosci na forum
zgodze sie ze trener Hiszpanow to najslabsze ogniwo jednak druzyna wcale sie az tak zle nie prezentuje jak wyniki
caly czas uwazam ze porazka z Wlochami to byl przemyslany manewr tylko szlaq wie czemu mial sluzyc jak zaczeli na powaznie bronic i szybkie wyprowadzanie piłki to makarony tylko przygladali sie chocby sytuacja jak pod koszem Wlochow bylo trzxech Hiszpanow twarda obrona jutro przyniesie efekt WINN Espania

3. kwarta
7 min Serbia 29 5 18 6

Hiszpania 69 21 27 21
krótka pilka
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Chorwacja, Litwa i Hiszpania to raczej pewniaki do awansu. Na tych ME to nic pewnego nie jest ale nie przekonuje mnie ani Serbia, ani Ukraina, ani Wlosi. Italia pokazala w meczu z Chorwacja, ze jest zepsolem malo powaznym. Hiszpania tez kilka razy na tych mistrzostwach grala slabo dlatego tutaj mam najwieksze watplwosci. Troche za niski kurs bo te 1,50 to powinni dac a jest 1,37 najwyzej.

Zastanawia mnie mecz Gospodarzy z Francja. To co odwalili Francuzi z Litwa to jest poziom naprawde zenujacy. Atalne zmiany trenera, pod koszem pajacyki jak Petro Diaw pokraczne akcje to jest jakas jedna wielka tragedia. Trener kompletnie nie panuje nad tym, to samo nizsze pozycje, wrzuca np. Diota w zlych momentach i takich bledow mozna wymieniac mnostwo. Tylko ze ten zespol ma taki potencjal, ze jak bedzie dobry dzien to wygrywaja tu z kazdym. Slowency nadal mnie nie przekonuja i chyba jednak Francja ich rozwali. Z Litwa Parker zagral slabiutko to tez mialo wplyw, no i seryjnie pudlowa rzuty dystansowe.
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Chorwacja, Litwa i Hiszpania to raczej pewniaki do awansu.
To ja bardzo chętnie porównam eksperymentalny wariant A &quot;pewniaków&quot;.
Hiszpania @ 1,40 (Marathonbet) ✅
Chorwacja @ 1,33 (Ladbrokes) ✅
Litwa @ 1,50 (bet365) ✅
Max ROI = 123%
Kontra wariant B &quot;underpsinek&quot;:
Serbia @ 3,60 (Sportingbet) ⛔
Ukraina @ 4,40 (Marathonbet) ⛔
Włochy @ 3,00 (Coral) ⛔
Max ROI = 800%
I osobiście bez wahania wybrałbym ten drugi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
Hiszpania powinna wygrać z Serbią. Oglądałem ich mecz z Włochami. Wyraźnie odpuścili ostatnią kwartę dopuszczając do remisu, a potem swojej porażki.
Ja osobiście tak nie uważam, ewidentnie coś nie tak jest u Hiszpanów - przecież w meczu z Grecją było podobnie - potrafili robić przewagę gdzieś około 10pkt by na koniec drugiej, a później czwartej kwarty to roztrwonić (z Włochami to 14 jak nie 16 już prowadzili ;)). Nie wiem czemu, ale w obu opisywanych przeze mnie meczach szczególnie zapamiętałem &quot;popis&quot; w końcówkach Mumbru (jego nietrafiane trójki, i faule) ;)
W sumie nie wiem co tu grać ale na pewno nie Hiszpanów na zwycięstwo - za mały kurs
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom