>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eurobasket 2013

Status
Zamknięty.
martinus 491

martinus

Użytkownik
Chorwacja - Finladnia 2 @ 2.75 bet365 ???? Trójki przestały siedzieć i gra się totalnie posypała.
Zgadzam się z Wilqiem, kurs zdecydowanie zawyżony. Finowie prezentują się na tym turnieju bardzo dobrze, przed turniejem raczej nikt nie dawał im szans na wyjście z grupy a tutaj udało się i to nawet z drugiego miejsca. Pewnym problemem może być wypadniecie z gry Hanno Mottoli, który chociaż nie grał zbyt długo to zazwyczaj dawał dosyć solidne zmiany. Chorwaci również wyszli z grupy z drugiego miejsca, ale wszystkie wygrane oprócz tej z Czechami wywalczyli w ostatnich akcjach. Spodziewam się tutaj wyrównanej walki a jeśli backcourt Finlandii na czele z Kopponenem będzie funkcjonował tak jak w meczu z Grecją to o wynik jestem spokojny.
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
(Grecja+1) vs (Hiszpania) 1 @ 3,30 (bet365) ✅ 79:75 bingo! how fun!
Tak analizując dotychczasowy przebieg turnieju i widząc Greków, którzy grają z nożem na gardle myślę, że warto zagrać zakład na nich przy dobrym kursie ponad 3.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Już chyba wiadomo ,dlaczego Gasol cały czas praktycznie grał w poprzednich meczach. Ray to parodia zawodnika. Marc szybko złapał 3 faule i siedzi na ławie, a bez niego Hiszpaną idzie bardzo tragicznie.
A Na live mozna jeszcze Greków złapać po 2,50-3 myśle, że warto po takim kursie,obraz meczu wyglada jak wygląda..
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
anzelmo 139,8K

anzelmo

Użytkownik
Eurobasket 2013 Słowenia ₋ Włochy - 12 Wrz -20:00 UK
Pietro Aradori Suma trafionych trójek Poniżej 1.5 -Wskazany zawodnik musi zagrać co najmniej 15 minut. W przeciwnym wypadku zakład bedzie anulowany.
1.75✅
William Hill

Fajny choć bardzo trudny do gry zakład poboczny wystawił wh po takim kursie warto spróbować ale po kolei ....Bardzo ciekawy mecz sie zapowiada- gospodarze będą walczyć o przełamanie 2 porażek z rzędu. 1 czynnik zostanie spokojnie spełniony- bo Pietro jest ważnym ogniwem Włoskiego zespołu. Gra sporo bo ok 30 minut dobre staty 13.6- Points per game 3.8-Rebounds per game2.0- Assists per game. Dzisiaj swoje minuty na pewno zaliczy-Włosi graja świetny turniej sa strasznie nie doceniani przez większość buków- jest to jedyny zespól bez porażki z kompletem zwycięstw .Gra sie fajnie rozkłada ale głownie wszystko kreci sie w kolo Belinellego d niego bardzo dużo zależy swoje graja Datome I Aradori. Jesli patrząc na staty za 3 to Aradori ma 13/8 procentowo wygląda to bardzo dobrze, ale on rzadko rzuca: 2 mecze bez rzuty za 3 czyli 2 zera :2 ostatnie mecze to 100%- 2/2 i ogólnie jego genialny mecz z Turcja, gdzie trawił 5/4= 23 pkt 5/5 za 2.Dzisiaj łatwo o pkt nie będzie- Słoweńcy u siebie pełna hala- mobilizacja po 2 porażkach...graja nie równo sa strasznie nieobliczalni. Na pewno nie sa zespołem gorszym personalnie- kwestia formy jak wejdą w mecz.Zobaczymy chęć zwycięstwa...maja bardzo dobry obwód zawodnicy mocni technicznie o niezłych warunkach fizycznych... gospodarze podtrawia bronic- co troszkę przekłamia porażka z nasza reprezentacja.Moim zdaniem Pietro zagra ok 30 minut rzuci w graniach 10-15 pkt- bo po prostu potrzebuje tego jego drużyna- ze skuteczności może byc rożnie, ale więcej niz 3-4 rzuty za 3 nie oda w 100% skuteczności nie ma co liczyć dzisiaj.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Hiszpania przegrała, a nie Grecja wygrała. Jeśli Rubio nie trafia spod kosza ? i jeśli 2 razy traci się przewagę 8-10 pkt to nie ma o czym mówić. O ile w 1 połowie można zrozumieć stracenie takiej przewagi o tyle w 32 minucie prowadząc 8 pkt trzeba się sporo postarać, żeby stracić taką przewagę - tym bardziej, że Grecy nie zrobili naprawdę nic wielkiego w obronie, żeby to nadrobić. Tylko Hiszpanie byli bardzo nie poradni.
Ray rzeczywiście tragedia. Nie ma lepszego zawodnika na centrze z pozostałych w Hiszpani ? ????
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Nie dawczan, to Grecja wygrała a nie Hiszpania przegrała.Ta IV kwarta w ich wykonaniu była miodna.Zauważ że nawet w sytuacji kiedy przegrywali na końcu IVQ nie było widać u nich że jakoś wyraźnie się tym przejmują.Pisałem już o świetnej D greków jak i ich poukładanej grze.I to zaprocentowało w końcu, każdy w tej ekipie robi co do niego należy i naprawdę świetnie się ich ogląda.A Hiszpania? granie na Gasola i tak 10000 razy, jak to nie wychodzi to wykorzystujemy szybkiego rudzielca albo rozrzucamy piłkę po obwodzie.Tylko że oni grali z grecją, ekipą która zawsze w takich spotkaniach daje z siebie wszystko i gra praktycznie do końca.Granie na Gasola zrobiło sie do bólu przewidywalne.A Spanoulis i te jego picki miód malina
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ja osobiście nie widziałem nic wielkiego w obronie Grecji przy przewadze 8 pkt w 32 minucie Hiszpanów. Ani później. Żadnego pressingu. Faktycznie grali spokojnie i wyważoną koszykówkę, ręka nie drżała to im trzeba przyznać, ale tak jak pisze w obronie nie grali żadnej presji, żeby Hiszpanie tak łatwo stracili tą przewagę.
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Ja osobiście nie widziałem nic wielkiego w obronie Grecji przy przewadze 8 pkt w 32 minucie Hiszpanów. Ani później. Żadnego pressingu. Faktycznie grali spokojnie i wyważoną koszykówkę, ręka nie drżała to im trzeba przyznać, ale tak jak pisze w obronie nie grali żadnej presji, żeby Hiszpanie tak łatwo stracili tą przewagę.
Zgodze się, nie grali nie wiadomo czego w obronie, jednak pod koszem Hiszpanów grali pewnie, fajnie punktowali. Kilka razy też szczęście im przyszło z pomocą. Trzeba przyznać, że Hiszpania w końcówce nie korzystała z M. Gasola. A przecież ten zawodnik robił w pewnym momencie co chciał pod koszem. Rubio pokazał &#39;koncert&#39; - nie dość, że słabo dzielił piłką to jeszcze oddał chyba dwa beznadziejne rzuty za 3, później sztuką było nie trafić tej spod kosza.
Nie grałem nic z tego meczu, lecz trzeba zaznaczyć, że gra Grecji się podobała. Grali pewnie, nie na siłę i to przyniosło efekt.
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Jak wilq
Hiszpanie mają jeden schemat szybki wjazd pod kosz i albo indywidualnie Rudy,Ricky czasem reszta albo do Gasola i akcje się kleją , brakuje tego to i po grze. Grecy widzieli co będzie grane i przygotowali się na to. Bez Gasola i Clavera , ekipa jest bardzo słabiutka.
 
homer-simpson 62

homer-simpson

Użytkownik
Francja - Lotwa typ: Litwa @ 4.50 ⛔
No chyba bet365 oszalalo zeby na tym etapie dawac taki kurs na druzyne, ktora bedzie walczyla z Francja zapewne bardzo rowno. Ogladalem mecz Francuzow z Litwa. Grali strasznie. Skutecznosc na zalosnym poziomie. Juz nie pisze o trojkach ktore zupelnie nie wchodzily. Meczu Lotwy nie ogladalem, ale rozniesli Ukraincow. Nie wiem jak grala Ukraina, ale wygrana 30 punktami o czyms swiadczy. Jak dla mnie za drobne jak najbardziej do pogrania, a za grubsze pieniadze proponuje :
Francja - Lotwa Over 152 Kurs: 2.25 @ Bet365 ✅✅✅ 102:91 trafilem na Eurobaskecie 8/10 overow ale jeszcze nie z takim zapasem. Az milo bylo to ogladac i jeszcze moja ulubiona reprezentacja rzucila pierwsza setke na imprezie, miod malina ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
R 75

richi

Użytkownik
A jutro mecz o wszystko dla Greków maja szanse ze Slowenia??Chcialem zagrac czysty win Grecji ale chyba zagram under wiecej niz 140 koszy sie nie spodziewam.
 
B 0

breloczek

Użytkownik
Po ostatnim meczu Słowenii z Włochami, nie wiadomo czego się spodziewać. Na Słowenię jest dobry kurs, plusem jest to, że grają przed własną publicznością i z meczu na mecz Słoweńcy czują pewniej piłkę.
 
przemo300 8K

przemo300

Użytkownik
Owszem kurs na gospodarzy jest przyzwoity, ale czysto koszykarskich argumentów nie ma zbyt wiele
przemawiających na ich korzyść. Grecja doskonale broni na obwodzie, a podkoszowi Słowenii formą nie imponują.
z meczu na mecz Słoweńcy czują pewniej piłkę.
????
Im dłużej trwa ten turniej tym gorzej prezentują się gospodarze. Od meczu z Hiszpanią grają bez polotu.
Grecja zaimponowała mi w starciu z Hiszpanią. Mają o wiele bardziej zbilansowany skład aniżeli Słoweńcy
co w takim starciu może okazać się kluczowe.
Grecja 1,70 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Ja troszeczkę boje się typować meczu Grecja - Słowenia. Moim zdaniem Zarówno jedni i drudzy zagrali poprzednie spotkania na swoim ponadprzeciętnym poziomie i teraz mogą być trochę wystrzelani. Jeżeli musiałbym typować, to również skłaniałbym się do Grecji, bo Słowenia nieprzewidywalna, ale nie zdziwie się jak Słoweńcy rozjadą Greków.
Zastanawiam się natomiast nad pograniem Włochów za 2.09 @Pinnacle, jednak wcześniej nie widziałem żadnego (poza meczem z polską) spotkania Chorwatów. Mimo to Chorwacja wydaje się troszeczkę Przehype&#39;owana. Wypowie się ktoś obeznany w temacie?
 
L 28

leonturkoglu

Użytkownik
Chorwatów widziałem w trzech meczach. Z Gruzją Polska i Czechami. Gruzini wlaczyli do konca w ostatniej minucie nawet prowadząc, Polacy finisz mieli spóźniony. W końcówce zabrakło chyba sił i te kilka trójek nie weszło w ciągu 120 sekund. Czesi postawili się przez ponad dwie kwarty. Na rozkładzie Plavi mają jeszcze zwycięstwo z gospodarzami turnieju. Włosi pokonali będące pod kreską Rosję i Turcję, zawsze groźną Grecję- kandydata do najwyższych laurów tego Eurobasketu. Nie widziałem jeszcze ich w akcji. Na obecną chwilę nie widzę żadnego handi w stronę Italii i zapewne już nie zobaczę (efortuna).
Pierwsze piątki:
Italia: Belinelli, Datome , Cusins, Arodari, Cinciarini
Chorwacja:Markota, Simon, Tomic, Ukic, Bogdanovic
Ze skromnej oferty mojego buka wyciągne pewnie :
Datome over 11,5 pkt w meczu
Tomic over 11,5 pkt ( w meczu z Fin, oszczędzany na dalszą część
ME, rzucił 11 oczek w 17 mnut, dziś spodziewam się ze zagra okolo 30 minut)
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
i z meczu na mecz Słoweńcy czują pewniej piłkę.
Hmmm no ciezko pzejsc obojetnie wobec takich zdan...

Gdzie Slowency zagrali lepiej? Przeciez ten zespol z meczu na mecz wyglada coraz gorzej. Na palcach jednej reki mozna wymienic graczy wartosciowych. Widac, ze chyba meczow nie ogladasz a jedynie po wyniku z Wlochami. Grecja ma lepszy sklad, szerszy, lepszego szkoleniowca, lepszego lidera, lepszych wysokich, lepszych strzlecow... nie naginajmy rzeczyiwtosci.
 
R 8

remigiush

Użytkownik
Hmmm no ciezko pzejsc obojetnie wobec takich zdan...
Gdzie Slowency zagrali lepiej? Przeciez ten zespol z meczu na mecz wyglada coraz gorzej. Na palcach jednej reki mozna wymienic graczy wartosciowych. Widac, ze chyba meczow nie ogladasz a jedynie po wyniku z Wlochami. Grecja ma lepszy sklad, szerszy, lepszego szkoleniowca, lepszego lidera, lepszych wysokich, lepszych strzlecow... nie naginajmy rzeczyiwtosci.
zgodze sie z jednym nie naginajmy...mecz sloweni z hiszpania ,wlochami ani przez moment zagrozenia ze strony przeciwnikow od poczatku swoja gra i wypracowanie przewagi co do lidera tez bym sie spieral
tu mial byc link
lepszych strzelcow? a jakie to niby takie az strzelby maja?
jezeli chodzi o presje doskonale sobie radza a po za tym kazdy gra za swoje i .....
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? Grecja - Słowenia --&gt; 1 - 1,67 (z dogrywką) WilliamHill
Chyba jeszcze najwyższy dostępny kurs wśród buków. Rano i wczoraj można było łapać jeszcze 1,80. Oczywiście jak co mecz Słoweńcy mogą liczyć na totalny kocioł od kibiców, ale akurat dla Greków to nie powinno sparaliżować. Czysto koszykarsko Grecy są po prostu lepsi i bardziej doświadczeni no i są w gorszej sytuacji od Słoweńców. Dla Greków to jest mus dziś wygrać inaczej sytuacja się bardzo komplikuje. Przed Słoweńcami jeszcze mecz z Finlandią - więc można zakładać, że wygrają. A Grecy z Chorwatami, ale to nie ma aż takiego znaczenia. Znaczenie ma właśnie ten pojedynek po między zainteresowanymi. Grecy uciekli już spod topora wygrywając z Hiszpanami, choć przegrywali w 4 kwarcie już 8 pkt. Wyszło doświadczenie, spokój i opanowanie. No i dziś powinno być to samo. Jeśli zagrają swoja koszykówkę i się nie podpalą powinni to wygrać.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Zgadzam się z typem na Grecję.O ile jeszcze słoweński frontcourt wchodził we włochów jak w masło tak z grecką i solidną defensywą będę mieli problem.Jestem przekonany, że dzisiaj bracia Dragic sobie nie poszaleją a to właśnie na nich opiera się gra całej drużyny.
Do tego wszystkiego dodać jeszcze stawke tego meczu dla greków a wiem, że w takich sytuacjach można na nich liczyć.
W pozostałych meczach widze wygrane faworytów czyli Hiszpania i Chorwacja.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom