>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Eurobasket 2013

Status
Zamknięty.
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Słabszy skład Gruzji niż to zazwyczaj ma miejsce m.in. brak zawodnika NBA centra Hawks Z.Pachulii (nie wiem czy dobrze napisalem jego nazwisko) no i jednak Lampe z Gortatem powinni zrobić różnicę. Choć sam nie do końca jestem pewien Polaków...
Pierwsza piątka Gruzji jest mocniejsza od pierwszej piątki Polski.

My mamy Gortata - oni Shermadiniego.
My Lampego - oni Sanikidze
Na pozostałych rzemieślników odpowiadają nazwiska pokroju Tsintsadze, Markoishvili i Hickmann.

;)

Jak ktoś nie oglądał meczu Gruzja - Litwa, to radzę poszukać i spojrzeć ;)

Zjedzą nas grą pod kosz (na łapanie fauli G-L i męczenie ich) oraz masą trójek.

Na pewno poniżej 1.80 bym Polski nie zagrał.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
My mamy Gortata - oni Shermadiniego. My Lampego - oni Sanikidze
No ja bym przewagi nie widział tu u Gruzji...Jeśli Lampe zagra &quot;swój&quot; basket to z całym szacunkiem ale Sanikidze nie da sobie z nim rady...A i Gortat fizycznie jest silniejszy od Shermadiniego, ale również uważam, że kursy +/- 1,30 to są za niskie kursy.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
No ja bym przewagi nie widział tu u Gruzji...Jeśli Lampe zagra &quot;swój&quot; basket to z całym szacunkiem ale Sanikidze nie da sobie z nim rady...A i Gortat fizycznie jest silniejszy od Shermadiniego, ale również uważam, że kursy +/- 1,30 to są za niskie kursy.
A ja nie napisałem, że Gortat/Lampe to gorsza para niż Sanikidze/Shermi, ale zobacz sobie pozostałe trzy pozycje... Tsintsadze świetny obrońca i baaaaaardzo dobry zawodnik do kontrolowania tempa gry... Hickmann super strzelec. 4 zawodników z pierwszej piątki rzuca trójkę na ok. 35-40% skuteczności w klubach. Na ławce też takich 3 znalazłem.

No i tak jak mówie - dla mnie to był no bet do meczu Litwa-Gruzja. Tam zobaczyłem zespół dużo lepszy niż w meczu Polski z Turcją.

A i Shermadini to przeciętny obrońca, ale raz - dobrze zbiera, dwa - bardzo dobry a ataku, gdzie Gortat będzie narażony na faule. A jak Gortata nie ma na parkiecie, to my nie mamy praktycznie żadnego skutecznego pomysłu na atak (co pokazał mecz z Turcją).
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
No i tak jak mówie - dla mnie to był no bet do meczu Litwa-Gruzja. Tam zobaczyłem zespół dużo lepszy niż w meczu Polski z Turcją.
No to gratuluję wyciągać wnioski z tych spotkań. Gruzja nie potrafiła wygrać grając maksymalnie długo pierwszą piątką. Tam na ławce dla mnie kompletnie anonimowi ludzie i są dużo słabsi nawet od naszych rezerwowych.
Litwa w tamtym spotkaniu grała dość luźno a Gruzja dawała z siebie wszystko i dlatego wyniki był na styku. Bodajże w 4Q Litwini mieli już przewagę +10 ale weszli zawodnicy,który nie mieli dobrego dnia i mecz się zrobił zacięty.Choćby Maciulis,który w ważnym meczu by już nie wyszedł na boisko z powrotem.
Litwini bajecznie łatwo dawali się ogrywać pod koszem. Stracili mnóstwo punktów na które na pewno Gortat by nie pozwolił.

Z drugiej strony Polska potraktowała mecz z Turcją treningowo aby dać pograć rezerwowym z naprawdę mocnym przeciwnikiem. I o ile nasza s5 trzymała wynik z naprawdę dobrze grającymi Turkami tak zwłaszcza Szubarga,Karnowski grali dramatycznie słabo i Turcy nie mogli tego nie wykorzystać.
Natomiast bardzo fajnie zagrał Kelati i to jest wielki pozytyw bo wlaśnie tego mi brakowało w jego dotychczasowej grze. Fajnie kreował pozycje do rzutu i co ważne trafiał. Koszarek też zdaje się zagrał &quot;stabilnie&quot; co jest przyzwoitym prognostykiem.

Komuś się pomyliło pisząc,że Gortat i Lampe będą mieć problemy w obronie.Gortat i Lampe mają olbrzymią przewagę pod koszem a na ich grę dwójkową Gruzini będą bezradni.
Problemem może być Hickman,ma dobre umiejętności ale z Litwą zagrał fatalnie a nie ma kto go zastąpić.
Prawdopodobnie będzie to ciężki mecz jeśli s5 Gruzji zagra dobre spotkanie ale z drugiej strony tam z ławki nikt nie pomoże więc słabsze spotkanie kogoś z liderów może zadecydować o łatwym zwycięstwie naszego zespołu.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Cóż - każdy ma swoje zdanie. Wg mnie Polacy pokonają Gruzję, ale kurs na czysty win 1,30 jest za mały...A czy znowu wygrają powyżej 5 ? Nie wiem...Natomiast - podobnie jak xmarcinx - nie wyciągałbym za wiele wniosków ze spotkań towarzyskich, które w pełni nie oddają tego co może się dziać podczas EuroBasketu.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Cóż - każdy ma swoje zdanie. Wg mnie Polacy pokonają Gruzję, ale kurs na czysty win 1,30 jest za mały...A czy znowu wygrają powyżej 5 ? Nie wiem...Natomiast - podobnie jak xmarcinx - nie wyciągałbym za wiele wniosków ze spotkań towarzyskich, które w pełni nie oddają tego co może się dziać podczas EuroBasketu.
Lepiej ze spotkań towarzyskich niż popierać typ na jakiś zespół brakami w wiedzy na temat innego zespołu. Bo to, że dla kogoś Burjanidze, Patsatsia czy Sanadze są anonimowi, to nie znaczy, że są słabsi od naszych rezerwowych ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Lepiej ze spotkań towarzyskich niż popierać typ na jakiś zespół brakami w wiedzy na temat innego zespołu. Bo to, że dla kogoś Burjanidze, Patsatsia czy Sanadze są anonimowi, to nie znaczy, że są słabsi od naszych rezerwowych
No, ale tu będzie decydować 1wsza 5tka nie rezerwowi...1wszy mecz i to bardzo ważny, więc nie sądzę, żeby rezerwowali za dużo pograli...
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Zgadzam się z kolegą mJaUrVcEin - skład Gruzji wygląda naprawdę dobrze. Ale nie powiedziałbym, że przewyższają oni nawet i na &#39;&#39;na papierze&#39;&#39; naszą reprezentację. Ze sparingów nie ma też co wyciągać zbytnich wniosków bo wiadomo, że zupełnie inaczej podchodzi się do takich spotkań. Nie mniej jednak na pewno nie będzie to dla nas łatwy rywal. Kursy ~1.30 na zwycięstwo Polaków przesadzone. Oczywiście myślę, że powinniśmy sobie poradzić z Gruzją no ale po takim kursie nawet nie ma co ruszać. Linie na handi też nie są zadowalające. Tak więc jeśli chodzi o typowanie to jest dużo ciekawych spotkań ???? A na mecz Polaków wolę usiąść spokojnie przed telewizorem i pokibicować naszym.

Tak w ogóle to coś słyszałem, że Eurobasket transmitowany będzie na ogólnodostępnym Polacie Sport News. Wie ktoś może czy będą to tylko mecze Polaków czy także inne spotkania? Bo tak przeglądam sobie program tv na środę i w PSN tylko mecz Polaków a spotkania z innych grup w Polsacie Sport...
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Już się nie wygłupiajcie z tym kursem 1,3 na naszych. Żaden buk nie daje tak mało(no dobra betsson daje ???? ). Jeszcze spokojnie można złapać 1,45 co wcale nie jest złą opcją. Można się było spodziewać,że trochę osób pogra Polskę i kursy polecą. Dla mnie 1,5 był dobrą opcją bo na więcej i tak nie można było liczyć.

Burjanidze, Patsatsia czy Sanadze są anonimowi, to nie znaczy, że są słabsi od naszych rezerwowych :wink:
Proszę nie ośmieszaj się. Ten pierwszy gra całe 6min/mecz i zdobywa aż 1,7ppg.
Drugiego nie potrafię znaleźć statów.A trzeci to ziomek z nie tak mocnego uniwersytetu. Jeśli oni nie są anonimowi to ja nie wiem już kto jest.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Witam wszystkich typujących Eurobasket, i liczę na wiele cennych typów, którymi i ja będę się z Wami dzielił.
Gram w Millenium, gdyż tam są ciekawe linie Handi, a i jak obiecali mają być indywidualne osiągi, coś jak w sezonie NBA ( czyli linie na zawodników, punkty, asysty, zbiórki, H2H - no zobaczymy ).

Mój typ numer 1 na jutro to:

Israel - W.Brytania ( HC HT -6,5 ) za 1,85 w Millenium ( Kosz. M)

Israel to kandydat do miejsca numer 1-2 w swojej grupie, Angole będą ostatni. Maccabi wzmocnione Casspim, to naprawdę ciekawa opcja. Sądzę, że trener Israela nie odstawi takiego numeru jak Terzić w siatkówkę z brazylijkami i już w pierwszym meczu będzie chciał zgrywać pierwszą piątkę, przynajmniej w pierwszych 20 minutach. Siedem punktów do przerwy powinno być spokojnie, fachowcy ustawiają linie meczową na poziomie -14,5, sądzę, że może być grubiej. Angole w sparingach grali słabi, no ale co się dziwić młodej druzynie bez gwiazd. Miejmy nadzieję, że lipy i lekceważenia nie będzie.
Powodzenia.

PS. Włączając się do dyskusji co do meczu Polska - Gruzja, to skoro my tam jedziemy po miejsca 1-7 dające nam awans do MŚ, to Panowie bez jaj... Gruzję trzeba przejechać, a jeżeli sądzicie inaczej, to chyba nie dajecie nasze kadrze wiele szans... W mojej ocenie, od x lat mamy najlepszy zespół, świetnego trenera i jeżeli jest tam team-spirit, to może być naprawdę coś wielkiego, a dla mnie tym czymś byłaby to pierwsza siódemka.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dirk Bauermann - Zaczarował polskich koszykarzy
W ciągu sześciu tygodni niemiecki szkoleniowiec Dirk Bauermann zaczarował nie tylko dziennikarzy, a za ich pośrednictwem kibiców w Polsce, ale przede wszystkim naszych zawodników. Dzięki niemu uwierzyli, że są w stanie wygrać z każdym. Spotkali człowieka, który połączył w sobie trzy cechy: wielką wiedzę o koszykówce, charyzmę i klasę.

– Z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że ostatnie sześć tygodni to był najlepszy okres, jaki spędziłem z reprezentacją. Nie mogę się doczekać pierwszego meczu w mistrzostwach – mówi z nadzieją na sukces najstarszy w naszej ekipie Michał Ignerski. Zawodnicy jeden po drugim powtarzają jak wielką przyjemność i radość stanowi dla nich współpraca z Niemcem. Oczywiście, żaden koszykarz oficjalnie nie przyzna, że w relacjach z trenerem są jakieś problemy. No, chyba, że sprawa nieporozumień zajdzie już bardzo daleko. Tymczasem każdy z graczy, każda osoba ze sztabu kadry także prywatnie, na ucho, potwierdza to, co mówiła oficjalnie. To jest supergość!

56-letni Niemiec ma w sobie jakiś czar. Koszykarze wierzą, że wspólnie z nim będą wygrywać. – Dirk wiele nie mówi. U niego wystarczy kilka zdań, ale masz pewność, że dotrzyma słowa – opowiada jedna z osób związanych z reprezentacją. Bauermann nie brata się z zawodnikami. To nie jest typ trenera-kumpla, raczej mentora, który jednak potrafi zrozumieć, co myśli i czuje jego podopieczny. I nieważne, czy jest to gracz zawodnik z NBA, pełniący rolę gwiazdy, czy koszykarz, który na boisku będzie przebywał przez 10 sekund.

– U niego każdy czuje się potrzebny i doceniony – opowiada Adam Waczyński. – Ma warsztat na poziomie NBA – uważa Marcin Gortat. – Przypomina mi moich trenerów z NCAA i z klubów – dodaje naturalizowany Polak Thomas Kelati.
I Szubarga: Trochę banalnie, ale nie sposób się nie zapytać - jak atmosfera w drużynie?
Atmosfera jest bardzo dobra. Myślę, że tak jak powiedział na konferencji Michał Ignerski – to jest jego najlepsze sześć tygodni w kadrze. Wydaje mi się, że wielu chłopaków ma takie samo odczucie. Naprawdę wszystko jest dopięte na ostatni guzik i tylko trzeba grać.
http://eurosport.onet.pl/koszykowka/reprezentacje/dirk-bauermann-zaczarowal-polskich-koszykarzy/ds2vp

Po głębszym namyśle i tym artykule uderzam jednak w stronę Polaków. Szczerze mówiąc dawno nie widziałem tak pozytywnego nastawienia. Kadra w sumie podobna do tej, która grała na EuroBaskecie u nas, gdzie nie osiągnęli nic wielkiego, ale jednak wszyscy z Lampe i Gortatem na czele są bardziej doświadczeni i chyba lepsi niż wtedy. I do tego typu przekonał mnie też jednak trener. Jeśli rzeczywiście jest tak świetnie to powinniśmy tą Gruzję ograć nawet różnicą 6 pkt. Ktoś tam pewnie napisze, że przed każdymi meczami jest takie nastawienie i tego typu gadki - może i tak, ale jednak ten trener słaby nie jest i szczególnie Lampe z Gortatem są dużo lepszymi zawodnikami niż 2-3 sezony temu. Polecam także zapowiedź tego meczu ze strony polskikosz. Dużo ciekawych wniosków i informacji. Najważniejszy to wg mnie to, że Gruzja bardzo dobrze gra u siebie w swojej hali. Na wyjazdach nie wygląda to już tak kolorowo. To dodatkowy argument za Polakami.
http://probasket.sk/news/zapowiedz-polska--gruzja-nie-lekcewazyc-rywali-49969
???? Gruzja - Polska (HC 0/-6) --&gt; 2 - 1,90 (betsson)

Na 1 kolejkę proponuję też taką małą taśmę:
???? Polska (1,35) + Izrael (1,095) + Turcja (1,18) + Francja (1,07) + Słowenia (1,08) = 2,02 (bet365)
Kursy na czyste zwycięstwo Polaków mimo wszystko zaniżone. Na Francję chyba troszkę też. Są to 1wsze spotkania, więc różnie może być, ale ako wychodzi nie najgorsze - w zależności od bukmachera ok. +/- 2,00.

Do tego proponuję:
???? Czechy - Słowenia (HC 0/-13,5) --&gt; 2 - 1,90 (betsson)
Słoweńcy w roli gospodarzy = piekło w hali dla przeciwników. Jedni z najbardziej fanatycznych kibiców koszykówki w Europie jak i chyba na świecie. Wg mnie nie będzie kalkulacji ze strony Słoweńców tylko pewny win. Linia wysoka, ale w roli gospodarza z Czecami 1wszy mecz na podbudowanie morali mogą wygrać różnicą nawet 15-20 pkt.

???? Hiszpania - Chorwacja (HC 0/+12) --&gt; 2 - 1,90 (betsson)
Hiszpania praktycznie zawsze &quot;słabo&quot; zaczyna Mistrzostwa. Słabo tzn., że po prostu w 1wszych 2-3 spotkaniach się męczy i ledwo wygrywa i to nie zawsze. Chorwacja to nie są ogórki. Co prawda składu najmocniejszego nie mają, ale myślę, że są w stanie powalczyć o w miarę dobry wynik, czyli niską przegraną - poniżej 10 pkt.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Belinelli najwięcej pkt dla zespołu.
2 betsson
2/10

Już myślałem,że mi uciekł ten kurs(bo wciąż blokada w unibet) ale w betssonie akurat jest 2 to biorę lekko. Jeśli na największą gwiazdę zespołu jest aż tak wysoki kurs to lekka przesada. W zespole jest mnóstwo kontuzji dzięki czemu Marco będzie miał nielimitowaną możliwość rzucania,którą na pewno wykorzysta. W ogólnej punktacji może zagrozić mu Datome,ale jednak jest to zawodnik słabszy.
Wydaje mi się,że nie będzie tak że defensywy rywali będą się skupiać wyłącznie na Belinellim a jeśli nawet doświadczenie z NBA tu zaprocentuje.
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
Zgadzam się z xmarcinx. Shermadini oraz Sanikidze to nie jest para, która byłaby w stanie przeciwstawić się pod koszem Gortatowi oraz kapitalnemu ostatnio Lampe. Oczywiście wszyscy wiemy jakie są atuty a jakie wady naszej reprezentacji. Dużo jeszcze będzie zależało od Kelatiego, który ma grać jako rzucający obrońca. Ławka jak wiemy naszym atutem nie będzie, ale nie wydaje mi się, aby przeciwko równie słabym rezerwowym Gruzji mogło to mieć decydujące znaczenie. Jeśli Gortat oraz Lampe unikną problemów z faulami o wynik jestem spokojny. Kurs w granicach 1.4 zbyt niski, ale wydaje mi się, że live będzie można złapać nieco wyższy.
Rosja - Włochy 2 @ 2.60 Unibet
Kurs moim zdaniem zdecydowanie zawyżony w obliczu takich braków kadrowych w rosyjskiej drużynie. Absencja AK47, Chriapy, Blatta czy Mogova będzie bardzo widoczna. W kadrze Włoch nie zagra Bargnani, z oczywistych względów Gallinari, ale moim zdaniem w dalszym ciągu są w stanie nawiązać równorzędną walkę z Rosją. Jeśli Belinelli będzie miał swój dzień a do tego na miarę swojego talentu zagra Aradori to wynik pozostanie sprawą otwartą.
Podbijam także typ na Izrael z handi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Rosja - Włochy 2 @ 2.60 Unibet
Kurs moim zdaniem zdecydowanie zawyżony w obliczu takich braków kadrowych w rosyjskiej drużynie. Absencja AK47, Chriapy, Blatta czy Mogova będzie bardzo widoczna. W kadrze Włoch nie zagra Bargnani, z oczywistych względów Gallinari, ale moim zdaniem w dalszym ciągu są w stanie nawiązać równorzędną walkę z Rosją. Jeśli Belinelli będzie miał swój dzień a do tego na miarę swojego talentu zagra Aradori to wynik pozostanie sprawą otwartą.
Podbijam także typ na Izrael z handi.
W kadrze Włoch oprócz wspomnianych przez Ciebie Gallo i Bargnianiego nie ma również Daniel Hackett, Stefano Mancinelli, Angelo Gilgli oraz Achille Polonara.

Optymalna piątka najprawdopodobniej wyglądałaby tak: Hackett/Belinelli/Gallo/Datome/Bargniani.
Po wypadnięciu Gigliego Włochom zostało bardzo mało pod koszem...
Cusin - 210cm
Magro - 208
Melli - 205 cm
Datome - 203 cm
Akurat przeciwko Rosjanom może mieć to ogromne znaczenie, bo oni mają pod koszem (mimo braku Szaszki i Mozgova) dobry, wysoki skład.
Sokolov - 214 cm
Sevrasenko - 215 cm
Likhodey - 205 cm
Antonov - 202 cm
Monya - 202 cm
Do tego Rosjanie mają robiącego ogromne postępy od przejścia do NBA Shveda i dwóch liderów, którzy będą ten zespół ciągneli - Fridzona i Monye.
Z tego co widzę kursy ładnie rosną... pewnie przed meczem znajdzie się jakieś 1.65 na Rosję i w to pójdę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
K 0

krzeminek

Użytkownik
Co myślicie o tym zakładzie? Betsson
Team Poland - Which player will score the most points in Eurobasket 2013? :






Marcin Gortat 2.50
Maciej Lampe 2.60
Any Other 3.00
Inny zawodnik? Jaki? ;)
Postawię na Gortata.
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
Daniel Hackett
Zobaczymy w takim układzie co pokaże Diener.
Akurat przeciwko Rosjanom może mieć to ogromne znaczenie, bo oni mają pod koszem (mimo braku Szaszki i Mozgova) dobry, wysoki skład.
To fakt, frontcourt może być decydujący. Chociaż na PF zagra pewnie Monya, który jest raczej SF a co do centra to o ile Sokolov może dominować na tablicach to dobrą opcją strzelecką zdecydowanie nie jest.
Nie napisałem, że Włosi są tutaj faworytami. Stwierdziłem jedynie, że kurs w granicach 2.6 jest według mnie przeszacowany.
 
D 109

donbagino

Użytkownik
T
Izrael Awans 1,62 tempobet //betsson
Szansa wejścia ok. 90%
4/10

Żydzi mają słabą grupę.Francja to nr 1 a pozostałe teamy o klasę gorsze. Izrael ma kilku zawodników z Euroligi+Casspiego więc baardzo spokojnie powinni uplasować się na 2 miejscu. Podobno niemcy mieli być nieźli ale mają sporo osłabień(J.H.Jagla, T.Ohlbrecht, S.Hamann, Ph.Schwethelm) i skład z rodzimej ligi. Nie wróżę im nic wielkiego. Ukraina też bez tych lepszych a Belgia to leszcze.UK mogą powalczyć o 3 miejsce ale jednak personalnie stawiam ich niżej niż Izrael.
Idąc twoim tropem, 1,91 w Fortunie na Izrael h2h z Niemcami wygląda bardzo atrakcyjnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom