>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eurobasket 2013

Status
Zamknięty.
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
No to mamy wymarzony początek, już nie chodzi o ten zabawny team Poland bo ja jak i zaledwie kilku w tym dziale sceptycznie do nich podchodziło.Wystarczy oglądać mecze a nie czytać to co piszą pismaki i serwisy w internecie.Brawo marcin juve, jedyny który wie o co chodzi.
Z drugiej strony dwie mega niespodzianki, przegrana Turcji oraz Izraela.Tak łatwa przeprawa Łotwy również nieco szokuje.Ten turniej nie będzie tak łatwy do typowania jak choćby ten na litewskich parkietach.To już nie chodzi o same braki w zespołach ale generalnie szanse jakby się wyrównały.
Z dzisiejszych pozostałych spotkań ja bym poszedł w strone Ukrainy, Rosji, oraz Litwy która ma chyba najlepszy frontcourt na tym turnieju.Serbia to wciąż bardzo uzdolniony i młody zespół, jednak mimo że Teodosic zabierał nieco defensywy to jednak kreował czasami wybitnie i jakoś nie widze tej reprezentacji bez Teo.Litwe zaś obok francuzów widzę w finale.
Ukraina zrobiła na mnie spore wrażenie podczas sparingów.Już samo naturalizowanie Jetera dało tej ekipie sporo bo jest to świetny grajek którego tej drużynie brakowało_Oprócz niego oczywiście jest kilku już ogranych zawodników w europie jak i grono młodych wilków.Belgia potrafi zagrać bardzo dobrą pierwszą połowe by w drugiej rzucić 15pkt.Jakoś bez Matta nie widze ich w tych mistrzostwach i podobnie jak u brytyjczyków(myliłem się ;) ) przewiduje przegrane wszystkie mecze.
Rosja osłabiona i to dosyć konkretnie bo rosja bez AK47 to jak czołg bez czołgisty.Jednak w tym zespole potencjał jest nadal ogromny i porównując tą ekipe z włochami jestem zdecydowanie przy sbornej.
Podsumowując nie przewiduje już dzisiaj niespodzianek ;) Ukraina,Rosja i Litwa do grania.Powodzenia
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Vucevic ponad 10,5⛔
1,75 tonybet
no a jakby miało być inaczej. typ grał aż 15minut
Po dotychczasowych wynikach wydaje mi się,że już nic nie wiem o tym sporcie.
Vucevica upatrzyłem już wczoraj bo tak niska linia na zawodnika z NBA jest zadziwiająca. Przejrzałem wszystkie sparingi w jakich grał,kilka artykułów i wynikało z nich,że on po prostu później dołączył do kadry i grywał po niecałe 20 minut w meczu a i tak oscylował w okolicy 10oczek. W tamtych spotkaniach wychodził z ławki ale teraz powinien już zaczynać w s5 i grać znacznie więcej. Vucevic jest świetnym zbierającym,zwłaszcza w ataku i liczę na kilka dobitek w jego wykonaniu, dorzuci kilka osobistych i powinien zdobyć kilkanaście pkt.
 
jurasicbart 167

jurasicbart

Użytkownik
A teraz wszyscy( a raczej wiekszosc) prosze grzecznie posypac glowy popiolem, brawo dla uzytkownikow ktorzy zdecydowanie odradzali gre na Polakow. Ja osobiscie niemile zaskoczony jestem postawa Izraela i Turkow, kosztowali mnie troche pieniedzy. Miejmy nadzieje ze juz dzis bez niespodzianek i smialo mozna pograc Litwinow i z coraz wieksza pewnoscia kieruje sie w strone Rosji.
Ponadto, Litwa i Serbia to raczej ofensywnie usposobione zespoly wiec linia choc wysoka 148,5 powinna tu pasc spokojnie.
Jakie opinie?
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Jak najbardziej za jeżeli chodzi o linie punktową. Będzie dużo strzelania , Litwa to typowy zespół strzelców. Serbia myśle że nie będzie pozostawać bierna i będzie chciała szybko nadrabiać. Moge również spokojnie polecić over w tym meczy,
Litwa - Serbia over 147 pkt 1.90 toto-mix
Kleiza over 12,5 pkt 1.85 toto-mix

Kleiza to gracz Litewskiej drużyny. Troche czasu spędzonego na parkietach NBA. Licze na wysoki wynik w tym meczu i że to Linas będzie liderem dziś Litwinów i spokojnie rzuci przynajmniej te 15 pkt.
Inne typy:
Nachbar over 12,5 pkt 1.85 toto-mix
Schafarttzik under 10,5 pkt 1.85 toto-mix

Bostjan Nachbar to jeden z kluczowych graczy Słowenii. Doświadczony 33 letni gracz, równiez z bogatą przyszłością na parkietach NBA. Obecnie grajek tureckiego Efesu Pilsen. Pamiętam za czasów euroligi spokojnie notował wyniki powyżej 10 pkt w spotkaniach. Dziś myśle że powinien przekroczyć próg punktowy z racji że przeciwnik mało wymagający ( Czechy ) i w końcu gra przed własną publicznością ???? .
Typ na Schaf~~ bardziej jako typ przeciwko Niemcom w meczu Francuzami. Licze że dziś w meczu otwarcia Francuzi wejdą w turniej z wysokiego C i ograją Niemców ok. 20 pktami nie tracąc przy tym dużo punktów. Toto wystawił jeszcze Pleiss 9.5 pkt ale myśle że prędzej Schaf~~ nie rzuci ponieważ Francja ma lepsze skrzydełka i rozgrywanie niż tablice. Szczerze mówiąc nie sprawdzałem składów , jeżeli gra Noah w ekipie Francji to Pleiss też dużo nie zawojuje.
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
wilQ:
Brawo marcin juve, jedyny który wie o co chodzi.
JurasicBart:
A teraz wszyscy( a raczej wiekszosc) prosze grzecznie posypac glowy popiolem, brawo dla uzytkownikow ktorzy zdecydowanie odradzali gre na Polakow.
Nie wiem czy był tu ktoś kto grał na Polaków na zasadzie mamy Gortata i musimy wygrać a Gruzini są ciency. Każdy podawał rzeczowe argumenty za swoim typem. Łatwo teraz mówić, że reszta nie wie o co chodzi, ale jakby w sporcie wszystko zależało jedynie od argumentów, które są po każdej ze stron to chyba wszyscy zawsze wygrywalibyśmy. Polacy zagrali katastrofalnie, na żenującym poziomie skuteczności, nawet z wide-openerów a Gruzini bardzo dobrze. Efekt widzieliśmy.
Zresztą wyniki pierwszych meczów komiczne. Jeśli Izrael dostaje od GB a Turcja od Finlandii to już nic mnie nie zdziwi.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Wystarczy oglądać mecze a nie czytać to co piszą pismaki i serwisy w internecie.Brawo marcin juve, jedyny który wie o co chodzi. Z drugiej strony dwie mega niespodzianki, przegrana Turcji oraz Izraela.
No właśnie i jak to się ma do tego co napisałeś ? OK Ci którzy podchodzili sceptycznie do Polaków mieli rację, ale chyba mi nie powiesz, że do przewidzenia był taki blamaż i kompromitacja ? Bo nie wiem, gdzie tak wielce twierdziłeś, że dostaniemy ? Napisałeś, że zobaczymy jak zagrają itd. Czyli niby przewidujesz porażkę, ale jednak się asekurujesz i nawet nie podałeś do tego spotkania żadnego typu. Wpisy typu, że marcinjuve jedyny, który wie o co chodzi no super. Tylko to jak świetnie zagrał w stronę Polski tak beznadziejnie w stronę Izraela, więc naprawdę darujmy sobie tego typu teksty, bo każdego można po tej kolejce wypunktować...Tak samo porażka Turków ???? Można oglądać miliony spotkań a takich wyników nie przewidzisz, bo sport jest coraz bardziej nie przewidywalny. Sam mocno polecałeś Izrael, więc nie ma sensu teraz gratulować trafienia przeciwko Polakom, bo inne typy nie siadły i to nie siadły gładko...Podobnie jak u mnie i u każdego chyba w tej 1 kolejce...Aha i jeszcze jedno. Rozumiem, że z oglądania spotkań można było wywnioskować, że trafimy 3/19 za 3 i że Gortat z Lampionem będą dziś nie istnieć ? I milion strat również ? Proszę Cię...
Generalnie podsumowując to dla mnie jest już po awansie...Tylko na to liczyłem, bo o medalu jak wspominali komentatorzy to po prostu jest kpina. Awans dzisiejszym meczem wg mnie został przegrany. Nawet wygrana z Czechami i jakimś cudem z Chorwacją wg mnie awansu nie da. Ze Słowenią i Hiszpanią nie mamy czego szukać. Obym się mylił. Ale po prostu trochę żal tego, bo nawet terminarz się świetnie ułożył - Gruzja, Czechy dzień przerwy i mecz o awans z Chorwatami...a tak kupa...:;/:
Przyznam szczerze, że sam uległem pompowaniu tego balona. Początkowo sceptycznie podchodziłem do Polaków, ale jednak balonik się nadmuchał a ja razem z nim.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
anzelmo 140,2K

anzelmo

Użytkownik
EuroBasket » Czech Republic - Slovenia 2013-09-04 - 21:00
Wyścig do 10 punktów Słowenia✅
kurs 1,4
Betsafe

Można dużo pisak a parkiet, boisko- życie weryfikuje. Początek eurobasketu bardzo ciekawy i zaskakujący... dalej nie potrawie pojąc jak Izrael przegrał ten mecz, ale nie o tym mam pisać.Gospodarze na pewno sa dużym faworytem w tym meczu w każdym elemencie- aspekcie sa zespołem lepszym.Basket jest tutaj bardzo popularny -Tutaj nie powinno zabraknąć mobilizacji determinacji: graja u siebie przy w miarę pełnej hali, posiadają bardzo dobrych technicznie zawodników. Podtrawia bardzo dobrze bronic, Zespól doświadczony na tle Czechow praktycznie bez słabych punktów.Trener Maljkovic ma do dyspozycji takich graczy jak :Mirza Begic ,Goran Dragic ,Bostjan Nachbar czy weteran Jaka Lakovic. Słoweńcy powinni od początku meczu dominować i spokojnie prowadzić grę, nie gram hendi bo jest to ryzyko- wole zaatakować wyścig do 10 pkt, który wydaje mi się w miarę pewny do jakiegoś dubelka wieczornego(plus podobny zakład na mecz Francja-Niemcy).Co można napisać o naszych sąsiadach na pewno maja bardzo dobre warunki fizyczne- dość wysoki skład ale sa słabi technicznie- ciekawym zawodnikiem jest młody Tomás Satoransky.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Trochę przesadziłem z komentarzem, faktycznie sorry.Fakt faktem mi te spotkania jak io poprzednie mistrzostwa dużo powiedziały i dlatego z dystansem do tego wszystkiego podchodziłem.Gruzini perfekcyjnie nas rozpracowali a my pokazaliśmy wszystkie nasze słabe strony.Oczywiście sprawdziło się to że nie mamy praktycznie klasowych rozgrywających.Krzysiek prezentuje poziom naszej bardzo mocnej PLK, Łukasz to samo i w dodatku jest kompletnie bez formy.Kelati stal sie pasywny do bólu, gdzie jest ten Kelati z ostatnich mistrzostw? Lampion z Gortatem dno, obiecywali przez mistrzostwami wiele a już w pierwszym meczu zagrali katastrofalnie.Nie widać chęci do gry, zaangażowania.Mamy Gortata który powienien w ciężkich momentach pokazać co to jest leadership ale on nie ma jaj i to już wiadomo od dawna.Facet tylko się kompromituje swoimi wypowiedziami w mediach a na parkiecie jest tylko jednym z wielu.Promocja koszykówki, dobre...
 
kareem33 74

kareem33

Użytkownik
Ja tam się znecać nad nimi nie będe(nie nad wszystkimi), zagrali jak zagrali, każda akcja to było dogrywanie pod kosz i niech dwie wieże coś wymyślą a rozgrywających parzyła piłka i chcieli jak najprędzej się jej pozbyć, w strone obręczy nawet nie patrząc, tak się nie da grać, tej kadrze jest potrzebny typowy playmaker, wśród polskich graczy takiego nie ma i długo nie będzie, jeśli koszykówka ma się odrodzić to trzeba tą jedynkę sobie naturalizować, swego czasu po polskich parkietach w PLK(jak ta prezentowała jaki taki poziom) biegał Chris Thomas, on chyba nawet dostał polski paszport, tak moim zdaniem powinien wyglądać prawdziwy rozgrywający, umiejący grać atak pozycyjny, akcje pick and roll i jak trzeba było to weźmie gałe w ręce i sypnie pare trójek.Najlepszy na świecie center nie zrobi nic bez gracza który mu tą piłkę dogra, nie wiem co się stało z Koszarkiem, porównując jego gre do tego co grał 2 lata temu na Litwie to jest cień zawodnika, po Szubardze wiele się nie spodziewałem jego streetball nie miał prawa wypalić w starciu z prawdziwą koszykówka, ale Koszarkiem jestem rozczarowany, ehhh zaczekam do jutra do meczu z Czechami, drugiego takiego beznadziejnego meczu jak z Gruzją zagrać się nie da, jeśli jutro zagrają podobny piach, będzie to pogrzeb polskiego kosza na długie lata
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Mrathonbet wystawił kursy i odrazu rzucił mi się w oczy tripel Chorwacja+Izrael+Finlandia.Bardzo dobre kursy co daje 2.65 łącznie.Przeanalizowałem wszystkie mecze i jednego jestem pewien, o suomi sie nie martwie.Finowie już na poprzednim turnieju pokazali jaki mają potencjał i powinni dosyć łatwo poradzić sobie ze szwedami którzy dzisiaj w momencie kiedy tylko grecy zaczeli grać na poważnie w zasadzie nie mieli nic do powiedzenia.Ukraina zrobiła rzecz niemal że niemożliwą, ponownie factorem okazał się Jeter kończąc w pojedynke mecz podobnie jak to było w spotkaniu przeciwko polsce.Czy uda im się ponownie? nie sądze... fakt Izrael przegrał w dosyć kuriozalny sposób, ale nie zapominajmy że to oni w drugiej cześci spotkania prowadzili już różnicą 16pkt.Drugi raz nie popełnią tak idiotycznych błedów w końcówce.Ukraina wyglądała dzisiaj dosyć ciężko i jutro zdecydowanie faworyzuje żydków.
Chorwacja dzisiaj nie miała nic do powiedzenia w starciu z hiszpanami którzy nawet pod nieobecność la bomby potrafili rozstrzelać chorwatów rzutami zza łuku.Chorwacja to nie Polska i napewno by uniknąć całkowitego blamażu jutro zagrają zdecydowanie lepiej.W drugi taki mecz Sainikidze jak reszty ekipy nie wierzę.
Chorwacja+Izrael+Finlandia 2.56 Marathonbet
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Szczerze po dzisiejszym dniu to naprawdę wszystko się może zdarzyć...Francja, Turcja, Izrael...Słowenia ledwo ledwo wygrała. Litwa baty od odmłodzonej Serbii. Rosja też przegrana...A Hiszpania jak zawsze zaczynała zaspana tak dzisiaj nokaut. Wszystko na odwrót. Jeśli ktoś to przewidział kłaniam się nisko, ale to chyba niemożliwe...Jednak potwierdza się stara zasada...1wsze kolejki najlepiej się obserwuje...
Co Niemcy w ogóle zrobili w końcówce to tez jest lekki szok...3 trójki z rzędu przez ręce w tym jedna trafiona z faulem...
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
zagrałem lekko Gruzję jeszcze po kursie &gt; 3,teraz już nieco spadły
bardzo długo buki zastanawiały się nad kurami w meczu Polska - Czechy i w końcu mamy, szkoda że w ladbrokes nie można grać bo był by surebet piękny
1.83 ladbrokes na Polskę
2.80 pinnek/betsson/betsafe na Czechów
a ogólnie uważam że dziś nie ma co specjalnie grać przed meczem, jutro jeszcze bardziej dzień by dużo spotkań oglądać, bo po tym pierwszym dniu nie wiemy tak naprawdę nic i od trzecich spotkań będzie można zagrać więcej przed spotkaniami.
 
M 374

medalikarz

Użytkownik
Ekspertem koszykarskim nie jestem, uprzedzam z góry. Mam nadzieję że nie zostanę zlinczowany przez znawców. Oglądanie wczorajszego meczu w wykonaniu biało czerwonych to dwie godziny stracone przed telewizorem. Grali taką patologię że aż brak słów. Gortat na mizernej skuteczności rzucał, Koszarek i Szubarga prze słabi, Ignerski wiele podań niecelnych. Nie było w ogóle celnych rzutów za 3 pkt dopóki Zamojski nie pojawił się na parkiecie. Skuteczność rzutów osobistych słaba. Ogólnie ten mecz to obraz nędzy i rozpaczy. Nie było żadnych plusów, które można by zapisać po stronie polskiej reprezentacji. Meczu Czechów niestety nie widziałem ale przegrana tylko 2 pkt z mocno faworyzowaną w tym spotkaniu Słowenią może mówić że zagrali dobre spotkanie. Jeśli Polacy utrzymają taką dyspozycję jak we wczorajszym meczu to o powodzenie typu jestem spokojny. Czy Polska zakończy fazę grupową ze stosunkiem 0:5 ? Całkiem możliwe ????

Polska - Czechy 2 2.62 marathonbet ✅ 68:69 ✅
 
kareem33 74

kareem33

Użytkownik
Mecz meczowi nie równy, nie jarałbym się tak tym że Czesi przegrali wczoraj tylko 2 z gospodarzami, gdyby mózg Słowenii Dragić zagrał wczoraj na swoim poziomie to Czesi schodziliby z kilkunastoma punktami w plecy, skuteczność z gry 3/15 starterowi z NBA nie przystoi, ja przed tym meczem nie stawiam nic, kursy na Polaków tak jak w meczu z Gruzinami około 1.45-1.50, w składzie czech zagra 4 graczy na co dzień grających w ACB! Vesely z WW i czwórka z mistrza czech Nymburka widać że nie mają w swojej kadrze graczy przypadkowych, jak w Polsce Koszarek zagra podobny piach jak wczoraj to skończy się to jeszcze większym oklepem niż z Gruzją bo na PG czesi wyglądają dużo lepiej od nas, Satoransky jak będzie chciał i naciśnie Koszarka to będziemy mieli problem przeprowadzić piłkę przez połowę.
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Zapytam, widział ktoś wczoraj w akcji Czechów ?? Wynik meczu to dobra postawa tej ekipy czy słaba rywali ?
U nas, dziwią mnie wypowiedzi naszych po meczu... Skoro jechali na turniej pewni siebie,wiele wypowiedzi mówiących o tym, że zagramy jak nigdy itd,to nie rozumiem wczorajszych wypowiedzi ... OK, spalili się, jak mówią zostali w szatni itd, można być po klęsce załamanym ale powinni być również wkurzeni na maksa i za cholere chcieć wygrać z Czechami. Natomiast mamy wypowiedzi : mamy nadzieję, że jutro mecz zakończy się po naszej myśli, jutro powiniśmy zagrać lepiej, Ta porażka to nie koniec świata i wiele podobnych. Nie widać u nich żadnego impulsu, że cholera daliśmy dupy ale zrobimy wszystko aby wygrać.
Nie siedze w koszykówce aż tak bardzo, ale zastanawiam się, czy w 24h można diametralnie zmienić swoją grę w sporcie drużynowym. Tym bardziej, że dzisiaj znowu będą mieli ciśnienie bo każdy wie , że oni muszą już dzisiaj wygrać.
Mam tylko pytanie, jak Czesi prezentują się w obronie bo wczoraj Nasi w ataku to poziom tragedia nad tragedią.
 
O 38

oskar164

Użytkownik
Finlandia-Szwecja typ.2 kurs 3.95 Come On
Derby Skandynawii. Po pierwszej kolejce Finlandia wywarła na obserwatorach imponujące wrażenie, i słusznie. Grając zawodnikami z rodzimej ligi, jeden Khimki, niecodziennie wygrywają ze światową czołówką, ale z Turkami dają sobie radę (12.08.12), jednak że przeciwnicy dość ospale wchodzą w turniej i potencjał zachowują na później.
Szwedzi posiadają graczy z NBA i Hiszpanii, dużo większy potencjał niż Finowie. Pytanie: czy potrafią go wykorzystać? Odpowiedź dziś o 14.30
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Polska - Czechy 2 2.84 Pinnacle
Dziś odbywa się druga kolejka fazy grupowej EuroBasketu rozgrywanego w Słowenii. W Polsce wszystkim udało się nabrać na szum medialny i pompowanie balonika przez ludzi, których wiedza o koszykówce jest nieduża. Może i wyniki sparingów były niezłe, ale to tylko sparingi, to mecze na turniejach pokazują na co stać daną drużynę. W pierwszym spotkaniu z Gruzją zobaczyliśmy dokładnie wszystko to co nie od wczoraj jest problemem naszej reprezentacji. Polacy odstają na rozegraniu i stąd biorą się wszystkie kolejne problemy, które od tego się zaczynają. Potem Gortat na siłę -próbuje rzucać z każdej pozycji, nie ma współpracy. Gdybyśmy mieli rozgrywającego na wyższym poziomie może faktycznie ten zespół stać by było na wyjście z grupy, ale tak nie jest. Jesteśmy przewidywalni, w ataku po prostu bardzo słabi, kontra nie istnieje w naszym zespole. Czesi to też nie jest jakiś wielki zespół ale jest Vesely, który pod koszem będzie się dawał we znaki, wczoraj ze Słowenią zagrał dobre spotkanie. Do tego kolejnych czterech zawodników z ACB i większość zmienników z rodzimego Nymburka. To wcale nie jest słaby zespół, ale to bardziej chodzi o nasz poziom, wiadomo nowy dzień itd. ale my nie potrafiliśmy przez cały mecz ani przez chwilę podjąć walki z Gruzinami, gdyby ci byli skoncentrowani do końca wynik mógł być jeszcze dużo wyższy na naszą niekorzyść, wątpię byśmy dziś zobaczyli odmienioną Polską drużynę, przegramy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
a ogólnie uważam że dziś nie ma co specjalnie grać przed meczem,
I z tym należy się zgodzić. Wczoraj w ogóle nie opłacało sie grac przed meczami spotkań...Jeśli ktoś ma chwilę czasu i jest w domu popołudniu od ok 14-15 to polecam jednak grać live...Kursy rosną linie maleją. Praktycznie w każdym spotkaniu po 2-3 minutach były lepsze kursy niż przed meczem...
Powinni dziś wygrać Izrael i Litwa...Pomniejszona linia w bet365 np -2 po kursie 1,50 na Izrael. Ale szczerze mówiąc sam chyba się wstrzymam do rozpoczęcia spotkania, bo coś mi się wydaje, że będzie można w trakcie 1 kwarty złapać taką linię po kursie normalnym dla HC czyli 1,80-1,90.
Pytanie też co dziś pokarzą Turcy. Kursy na nich złe też nie są, ale wczoraj porażka z Finami, a Włosi znowu pokonali Rosjan...
Nie siedze w koszykówce aż tak bardzo, ale zastanawiam się, czy w 24h można diametralnie zmienić swoją grę w sporcie drużynowym.
Zagrać gorzej niż wczoraj się nie da...Po prostu się nie da. 3/19 za 3, z czego 3 trójki trafione przez Zamojskiego tylko i wyłącznie. Masa głupich strat w trybuny - kompletne nie zrozumienie się i nie skupienie. Dziś to może wyglądać a wręcz powinno o niebo lepiej...Tak więc odpowiadając na pytanie czy w 24 h można diametralnie zmienić grę - tak można i za pewne tak się stanie, bo tak jak napisałem gorzej się nie da niż wczoraj. Czy zmiana będzie aż taka żeby pokonać Czechów - tego Ci nie napiszę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
vde 119

vde

Użytkownik
Polska - Czechy


Polska -4,5 @ Unibet # 1,90 68:69 ⛔

Można mówić jak fatalnie zagrała Polska, że to piach i kompromitacja. Żenada i totalne nieporozumienie. W gruncie rzeczy to prawda. Jednak są reprezentacje, które zawiodły podobnie. Może nie w takim stylu i optycznie wyglądało to lepiej, jednak chciałbym się przyjrzeć Słoweńcom, czyli wczorajszym rywalom Czechów. No panowie... drużyna, która specjalnie przygotowywała się do EuroBasketu, na pełnej mobilizacji, grając u siebie notuje 12 strat (tyle co Polska), a z rzutów za 3 pkt. ma 34% skuteczność (5/23)... To nie jest gra najwyższych lotów. Mimo to 62:60 dla Słoweńców. Warto dodać, że nasz rywal rzucał dużo celniej (choć trochę ułatwiali Polacy) zanotowali tylko 5 strat, byli dużo bardziej zgrani. Czesi również mieli 12 strat i katastrofalny % z 3 pkt. (20% - 2/10) za 2 pkt. (42%) i wreszcie z 1pkt. (40% - 6/15). Ogólnie rzucili 38,8% podczas gdy fatalni Polacy 43,3%. Czesi rzucali wolne jeszcze gorzej od Gruzinów, którym ten element nie wychodził kompletnie. Przy wyrównanym meczu ten element ma kluczowe znaczenie podobnie jak i straty. Mimo tak fatalnej postawy, Czesi nie wprowadzili dwóch graczy. U Polaków zmiennicy ratowali resztki honoru, rzucając parę trójek i niwelując delikatnie straty.
Uważam, że Polacy świadomi swojej klęski i kiepskiej sytuacji, zagrają agresywniej, z większą wiarą i będą zmuszać Czechów do rzutów z trudnych pozycji, dzięki czemu ich % będzie niski i wygramy co najmniej pięcioma punktami w tym meczu o wszystko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Polska - Czechy
Polska -4,5 @ Unibet # 1,90
Można mówić jak fatalnie zagrała Polska, że to piach i kompromitacja. Żenada i totalne nieporozumienie. W gruncie rzeczy to prawda. Jednak są reprezentacje, które zawiodły podobnie. Może nie w takim stylu i optycznie wyglądało to lepiej, jednak chciałbym się przyjrzeć Słoweńcom, czyli wczorajszym rywalom Czechów. No panowie... drużyna, która specjalnie przygotowywała się do EuroBasketu, na pełnej mobilizacji, grając u siebie notuje 12 strat (tyle co Polska), a z rzutów za 3 pkt. ma 34% skuteczność (5/23)... To nie jest gra najwyższych lotów. Mimo to 62:60 dla Słoweńców. Warto dodać, że nasz rywal rzucał dużo celniej (choć trochę ułatwiali Polacy) zanotowali tylko 5 strat, byli dużo bardziej zgrani. Czesi również mieli 12 strat i katastrofalny % z 3 pkt. (20% - 2/10) za 2 pkt. (42%) i wreszcie z 1pkt. (40% - 6/15). Ogólnie rzucili 38,8% podczas gdy fatalni Polacy 43,3%. Czesi rzucali wolne jeszcze gorzej od Gruzinów, którym ten element nie wychodził kompletnie. Przy wyrównanym meczu ten element ma kluczowe znaczenie podobnie jak i straty.
według mnie te statystyki z wczorajszego meczu Słowenia - Czechy pokazują właśnie jak równe to było spotkanie. Obie ekipy praktycznie w każdym elemencie prezentowały się podobnie, czy to świadczy o słabości Słowenii, nie wyciągał bym takich wniosków. Czesi rzucali dużo za dwa, Słoweńcy więcej za 3, ogólny rozrachunek podobny.
Mimo tak fatalnej postawy, Czesi nie wprowadzili dwóch graczy. U Polaków zmiennicy ratowali resztki honoru, rzucając parę trójek i niwelując delikatnie straty.
Uważam, że Polacy świadomi swojej klęski i kiepskiej sytuacji, zagrają agresywniej, z większą wiarą i będą zmuszać Czechów do rzutów z trudnych pozycji, dzięki czemu ich % będzie niski i wygramy co najmniej pięcioma punktami w tym meczu o wszystko.
nie ma co porównywać aż w ten sposób tych statystyk. Tam Czesi grali do końca spotkanie o coś, wlaczyli itd. U nas po 3Q te wszystkie statystyki wyglądały jeszcze gorzej, a pamiętać trzeba że w ostatniej kwarcie Gruzini już mieli lajtowe podejście do tego co działo się na parkiecie, więc te poprawione statystyki przez Zamojskiego i Karnowskiego to żaden wyznacznik. Prawda taka że ławkę mamy słabą i w meczu na styku nasi rezerwowi zapewne nie zrobili by różnicy na plus, takie moje zdanie. Powodzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom