>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Eurobasket 2013

Status
Zamknięty.
C 0

cisse51

Użytkownik
Ja dziś postawiłbym AKO bet365 (co o tym myślicie?):
Czechy @2,70
Litwa @1,25
Gruzja @2,75
Tak na szybko bez owijania:
Czesi lepiej wypadli na meczu ze Słowenią niż nasi zawodnicy z Gruzją, natomiast Litwa dobrze się reprezentuje (faworyci). Gra Gruzinów wczoraj bardzo mi się podobała powinni i dziś wygrać. Tak to widzę.
 
A 7

adas2013

Użytkownik
Nie przesadzałbym z tym graniem na Gruzję..Chorwacja to Chorwacja (miio że nie tak silna jak kiedyś), a nie Polska i to grająca poniżej swojego normalnego poziomu, bo obiektywnie trzeba przyznać ze wczoraj tak zagrali. Na tle słabo grających Polaków, Gruzja zaprezentowała się korzystnie, ale czy to wystarczy na Chorwatów? Wątpie. Dziś szukałbym raczej szansy w wykorzystaniu zawyżonych/zaniżonych kursów po wczorajszych &quot;dziwnych&quot; wynikach. Granie np. na Szwecje z lekkim handi wydaje się rozsądne bo szykuje sie wyrównany mecz z Finami. Mecz Polaków z Czechami natomiast radziłbym rozpatrywać nie w świetle wczorajszych występów a biorąc pod uwagę cały turniej, to co się działo przed i jaki potencjał maja obie drużyny. Taki kurs przedwczoraj w okolicach 1,45 na naszych wielu uznałoby za dobrą okazję..Może wiec warto pograć w stronę naszych..&quot;Nic dwa razy się nie zdarza&quot;..jak zagrają swoje powinni wygrać
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
natomiast Litwa dobrze się reprezentuje (faworyci)
Litwa oczywiście powinna wygrać, ale pisanie o nich, że się dobrze &quot;reprezentuje&quot; jest nieco komiczne, w obliczu tego co pokazali wczoraj. Ich gra na tle Serbów była tak słaba, że aż oczy bolały.
Generalnie jak już pisałem wczorajsze wyniki wymykały się zdrowemu rozsądkowi, ale mam wrażenie, że dzisiaj sytuacja już powinna się unormować. Dzień w którym wygrywa tyle dogów zbyt często się nie zdarza. Tripel Izrael, Litwa i Turcja wygląda dobrze. Wszystkie drużyny zagrały wczoraj słabo (Izrael wręcz żenująco, zwłaszcza w końcówce 4q) i miejsca na wpadkę już nie ma.
Jeśli chodzi o Polskę mam podobne przemyślania jak Dawczan. Wiadomo, że gorzej nie zagrają, bo jest to rzeczą niemożliwą. Nasi zawodnicy w sposób klasyczny się spalili, nie byli w stanie trafiać z czystych pozycji. Dzisiaj presja bardzo mała, turniej w zasadzie już się skończył a do udowodnienia pozostało bardzo dużo. Niemniej przed meczem nie odważę się na nich zagrać.
 
A 7

adas2013

Użytkownik
Za graniem dziś na Polskę, jak pisałem wcześniej, przemawia fakt, że z Gruzja nasi zagrali poniżej swoich możliwości i ocena ich szans z Czechami na podstawie tego meczu nie ma według mnie większego sensu. To będzie inny mecz, inna dyspozycja dnia i inne nastawienie. Oczywiście mogę sie mylić i mecz z Gruzja mógł być zapowiedzią słabego okresu gry polaków, ale nie sądzę żeby tak było. potencjał naszej drożyny predystynuje nas do wyrównanej walki z Gruzją, wygranej z Czechami i przynajmniej sprawienia niespodzianki ze Słoweńcami lub Chorwacją. Nasze two towers z dnia na dzień nie przestali umieć grac i sie rozumieć, a to naprawdę silna bron tylko trzeba ja umieć wykorzystać. Czesi nie maja takich graczy. Powtórzę: przed turniejem 1,45 brali byśmy z zadowoleniem i pewnością że sie powiedzie. Poza tym jeden słabyt mecz na turnieju zdarza sie nawet późniejszym zwycięzcom ???? (to oczywiście żart). zobaczymy jak będzie o 17.45. Powodzenia wszystkim
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
1. Polska - Czechy według mnie 50/50. Znow nie wezme bo kibicuje naszym a po wczrajszym pechu Czechow moze zejsc z nich powietrze. Tylko blagam aby nie pisac zbzdur w stylu &quot;Czesi to najslabsza druzyna w grupie&quot;. Jaka najslabsza? Bo tak powiedzial Noculak w Polsacie? Z tym amatorem Wojcikiem w studio? My mamy trzech klasowych graczy. Czesi maja Bartona, Veseliego, Bende, Welscha, Jelinka, Satoranskiego, Pumprle... nie twierdze, ze sa lepsi niz nasi ale tez nie gorsi. Bronic potrafia.
2. Chorwacja - Gruzja. Nie widze sensu zachwycania sie Gruzinami, co oni takiego wczoraj spejcalnego zagrali aby pisac, ze to jest team na poziomie wlasnie Chorwatow, Litwinow itd, bo o dziwo takie glosy sie pojawiaja. Oni nic nie zagrali szczegolnego. Zagrali swoja, zwykla prosta koszykowke. To, ze naszych w ten sposob ograli to nie powod aby promowac Gruzje i wychwalac ich zespol. Zrobili swoje, gratulacje a dzis wracamy do rzeczywitosci. Chorwacja wysoko przegrala, kto ogladal widzial potencjal tej druzyny. Pewnie rzeczy nie wyszly, kilka rzutow wypadlo z kosza, rywal trudny. Zaczeli zle a dzis maja wielka szanse na rehabilitacje. Na kazdej pozycji maja lepszych grajkow, tylko czy to wypali? Dziwne, ze zamiast wykorzystac potencjal w ataku bo maja Zorica, Tomica, Bojana i Simona to oni koncentruja sie na defensywie ok to jest wizytowka Repesy ale przez to Chorwacja od lat nie ma wyniku a kluby jak Malaga czy Lottomatica zaliczaja wpadki historyczne. Kijewskiego by wzieli to by im wyszlo na lepsze niz to co maja ale Repesa nie gra, zawodnicy maja mozgi i powinni sowej zrobic czyli ograc slabych Gruzinow. I to wyraznie.
3. Finowie, Niemcy, Czesi, Brytyjczycy pokazali wczoraj, ze mozna. Tylko trzeba chciec, walczyc itd. Kontynuacja tych wygranych bedzie ciezka. Tylko Finow czeka spacerek bo Szwedow to powinni wciagnac pomiedzy jednym a drugim kieliszkiem dobrze zamrozonej Finlandii.
PS. Tak Pasek masz racje w sumie to jest takie 55/45 w strone Polakow.
✅
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
1. Polska - Czechy według mnie 50/50.
No to lecimy: jeżeli dla typu T p*k&gt;100% to T=value
Polska - Czechy @2.70 ✅
50% szans, na tle słabej gry Polaków to zwyczajne value. Jednak dzisiejsze 2.70 a wczorajsze 2.70 na Gruzinów gdybym miał porównać to zdecydowanie większe szanse dawałem wczoraj Gruzinom. Bez szaleństw.
Wielka Brytania +21.5 - Francja @1.90 ⛔
Rzucona na pożarcie Wielka Brytania zaczęła trafiać no i uciekała Izraelowi przez 3/4 meczu. Dali się dogonić i w dogrywce wciągnęli nosem faworyzowany Izrael. Niemcy też rzucali no i trafiali z Francuzami. Nie wiem czy dzisiaj Brytyjczykom też będzie wpadać, raczej nie wygrają z Francuzami, ale dla Trójkolorowych turniej nie kończy się dzisiaj i wkładanie Brytyjczykom 22 punktów nic im nie da. No chyba, że możliwość spadnięcia na stopę przeciwnikia na 3:20 do końca meczu przy 18 punktach przewagi. Aha, no i morale Wysprarzy dosięgło zapewne zenitu gdyż sam i pisałem klęskę (Izrael -11)
e: Aha i jeśli ktoś mi powie, że Polska wczoraj nie grała słabo to niech mi powie skąd się wzięło nawet 22-punktowe prowadzenie Gruzinów w kontekście wszystkich peffek na forum typujących Polaków w tylu kombinacjach ile jest pozycji w kamasutrze?
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Aha i jeśli ktoś mi powie, że Polska wczoraj nie grała słabo to niech mi powie skąd się wzięło nawet 22-punktowe prowadzenie Gruzinów w kontekście wszystkich peffek na forum typujących Polaków w tylu kombinacjach ile jest pozycji w kamasutrze?
Nie bardzo rozumiem o co Tobie chodzi...Czy ktoś napisał tu na forum po meczu, że Polska zagrała dobry mecz ? :| Albo, że nie zagrała źle ?
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
e: Aha i jeśli ktoś mi powie, że Polska wczoraj nie grała słabo to niech mi powie skąd się wzięło nawet 22-punktowe prowadzenie Gruzinów w kontekście wszystkich peffek na forum typujących Polaków w tylu kombinacjach ile jest pozycji w kamasutrze?
Ale czy jest osoba która powie, że nie zagrali słabo? Zagrali żenująco a nie słabo. Mając w składzie na PG Koszarka i Szubargę na efektywne penetracje nie liczyłem, ale skuteczność rzutów z półdystansu i dystansu nawet z wide-openerów była tragiczna. Prawie, że airball Gortata z ft najlepiej podsumował naszą wczorajszą dyspozycję.
Nie wyobrażam sobie czegoś takiego także dzisiaj.
 
vde 119

vde

Użytkownik
Widzę, że za mało biczowania i znęcania się nad Polakami co niektórym, więc proszę:



Trudno, turniej trwa dalej, trzeba się otrząsnąć i grać na 100%.



Tak to wygląda. Po czymś takim, to przychylam się do poprzedników, trzeba grać na faworytów. Najlepiej cisnąć singlami w Pinnacle. Z faworytów zostawiłbym Czarnogórę, bo moim zdaniem to Łotwa jest faworytem w tym spotkaniu.
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Chyba chciałeś napisac grac na nie faworytow, bo granie na faworytow ma sie nijak do rzeczywistosci. Przykładowo:
100 na Czechy -100
100 na Niemcy +840
100 na Włochy +150
100 na Serbia +177
100 na Belgia -100
100 na Czarnogóra +140
100 na Chorwacja -100
100 na Gruzja +177
100 na Wlk Brytania +733
100 na Bosnia - 100
100 na Finlandia +417
2634-500=2134 zł
Także grając wczoraj na nie faworytów stawiając na single ktos przytulil 2 kawałki na czysto oczywiścię idąc tym tropem.
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Tak naprawde nie wiadomo kto wygra poszczegolny mecz. Wczoraj Brytole byli skazywani na porazke( mieli przegrać grubbo ponad 10 pkt), a pokonali Izraelczykow, Polska dostała w pape( Koszarek rzucal air balle) Turcja nieoczekiwanie przegrała z Finami, a wiec w kazdym meczu rozgrywanym dzis kazdy wynik jest mozliwy. Także stosując metodę gry stawiając na drużyny skazywane na porażke otrzymujemy takie o to typy:
Izrael-Ukraina - Typ - Ukraina - 3,12 ✅ +212
Czarnogóra-Łotwa - Typ - Łotwa - 2,73 ✅ +173
Chorwacja-Gruzja - Typ - Gruzja - 2,55 ⛔ -100
Finlandia-Szwecja - Typ - Szwecja - 3,94 ⛔ -100
Niemcy-Belgia - Typ - Belgia - 2,88 ✅ +188
Serbia-Bośnia - Typ - Bośnia - 5,7 ⛔ -100
Polska-Czechy - Typ - Czechy - 2,99 ✅ +199
Turcja - Włochy - Typ - Włochy - 2,92 ✅ +192
Wlk Bryt- Francja - Typ - WLK+22 - 1,95 ⛔ -100
Litwa-Macedonia - Typ - Macedonia - 4,10 ⛔ -100
Hiszpania-Słowenia - Typ - Słowenia - 4,49 ✅ +349
Grecja- Rosja - Typ - Rosja - 6,87 ⛔ -100
1313-600=713
 
vde 119

vde

Użytkownik
Chodziło o to, żeby dzisiaj grać na faworytów, bo po czymś takim, to teraz się zepną i drugi raz się nie dadzą wy... ????
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Polska - Czechy
Typ: HT/FT 1/1 Kurs: 1,90 Buk: Betclic
⛔ (1/2)
Na początku tylko na chwilę chcę wrócić do tych postów po meczu Polski z Gruzją. Wielcy hejterzy albo wrzućcie screeny z kuponami po 200, 500 czy 1000zł na Gruzję albo zamilknijcie na wieki. Bo to nie jest piaskownica i nikt nie będzie przekrzykiwał waszych śmiesznych komentarzy typu: &quot;ja wiedziałem, że oni to przegrają&quot;, &quot;wszyscy stawiający na Polską posypcie głowy popiołem&quot; czy &quot; trzeba oglądać mecze a nie&quot;. To tyle.
Zgadzam się z Dawczanem, że gorzej się zagrać nie da i dziś może być i będzie tylko lepiej. Postawa Marcinka (mimo, iż już zaznaczałem, że nie przepadam za nim) była na prawdę istnie żenująca. 3 pierwsze rzuty w meczu - skutecznosć 0%, rzuty osobiste w meczu - skuteczność 0%. Co tu komentować.
Ja jednak dużo bardziej zawiodłem się na Lampe. Gość na prawdę w świetnej formie a tu co - gra tragiczna, straty i do tego szybko faule połapane i po zabawie. To samo Kelati. A wszyscy dobrze wiemy, że to Ci zawodnicy mają robić tą tzw. różnice. Pierwsza trafiona trójka bodajże dopiero w 4 kwarcie to wg. jakaś pomyłka no ale cóż.
Ale teraz już o teraźniejszości. Kolega Kareem33 dobrze zaznaczył, że Koszarek porównując jego grę do tamtych mistrzostw po prostu nie istnieje. Wtedy nie było gwiazd u nas a on sam potrafił wypracowywać kolegom pozycję rzutowe. Dziś na 100% zagra lepiej bo jako rozgrywający powinien dostrzec po wczorajszym meczu, że dogrywanie do &quot;dwóch wież&quot; to nie wszystko. Marcinek też chyba nie zagra takiej padaki jak wczoraj. I co najważniejsze i dla mnie będzie kluczem to poprawienie gry w obronie. Porównując grę w ataku Gruzji i Czech powinno nam być dzisiaj dużo łatwiej w tyłach. A w przodzie po prostu swoje musi rzucić Kelati i Lampe. I tyle w temacie.
Żywiołowa reakcja Bauermanna, którą wszyscy widzieliśmy podczas meczu z Gruzją wg. mnie pokazała tylko, iż jest to bardzo dobry trener. Niestety na nic się zdała bo naszych wczoraj nie było na parkiecie. Ale dziś nowy dzień i na pewno taki trener wyciągnie wnioski i dziś ujrzymy całkiem inne oblicze biało-czerwonych. Nie piszę więcej żeby nie pisać zbędnych dyrdymałów. Stawiam pewnie na Polskę i pewnie liczę, że odkuje to co wczoraj poszło do buka. Powodzenia !
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Gortat over 15,5 pkt sportingbet 1,83
Wczoraj Marcin za bardzo chciał dużo nieskuteczności,mam nadzieje że jego doświadczenie pozwoli zebrać kilka ważnych fauli i powalczy na tablicy.
Zdaje sobię sprawę że Czesi mają dobrych środkowych i walka może toczyć się na półdystansie ale liczę na spryt i złapanie szybkich fauli ekipy Czeskiej.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Oglądałem wczorajszą parodię do końcówki III kwarty (potem usnąłem) i na dzisiaj popatrzyłem w ofertę i wybrałem coś takiego - bo wiadomo, każdy jest teraz specjalistą to i ja się zabawię w cokolwiek do oglądania dzisiejszego meczu biało-czerwonych w Celje.
Dzisiaj na parkiecie dojdzie do ciekawego pojedynku w pomalowanym. Jan Vesely gra na pozycji silnego skrzydłowego i jego obrońcą będzie dzisiaj albo Maciej Lampe albo Marcin Gortat. Warunki Czecha, który spędził ostatni sezon w Washington Wizards to 211 cm - czyli porównywalnie z Polakami.
Co do wczorajszej gry pod koszem zarówno Lampe i Gortata - kto oglądał ten widział, że chłopaki byli mocno zagubieni. Oczywiście nie przewiduję tak złego występu jak wczoraj w pojedynku z Czechami, ale uważam że linia i kurs na to zdarzenie jest przystępna. - Widzę tu lekkie value. Sporym minusem w grze Jana są rzuty osobiste - w NBA w ostatnim sezonie rzucał je ze skutecznością 30%. Podobnie było we wczorajszym przegranym minimalnie spotkaniu ze Słowenią (60:62) w którym wykorzystał tylko 1 na 5 rzutów z linii. Warto wspomniec także, że wczoraj Czech walczył pod tablicami z takimi zawodnikami jak Mirza Begic (grający ostatnio w Realu Madryt) czy byłym zawodnikiem Fenerbahce Stambuł - Gasperem Vidmarem, którzy są już znani kibicom z występów w Eurolidze.
W Bwinie stoi linia 12,5 po 2,02 podczas gdy w innych bukach np. Marathonbet stoi linia 13,5 po kursie 1.90.

Jan Vesely over 12,5 ▶ 2.02 Bwin ✅ na mientko
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Gortat over 15,5 pkt sportingbet 1,83

Wczoraj Marcin za bardzo chciał dużo nieskuteczności,mam nadzieje że jego doświadczenie pozwoli zebrać kilka ważnych fauli i powalczy na tablicy.

Zdaje sobię sprawę że Czesi mają dobrych środkowych i walka może toczyć się na półdystansie ale liczę na spryt i złapanie szybkich fauli ekipy Czeskiej.
Podbijam ten typ. Gortat na dobrą sprawę to taki overek może zrobić spokojnie w jedną połowę. Wczoraj mimo, że zagrał żenująco to i tak nabił o 12 punktów. Nie trafił ani jednego osobistego (0/3) a skuteczność z gry to jedynie 6/13, jak na C lekkie dno. Nie wierze w drugi tak słaby mecz Gortata, jeśli zagra chociażby odrobinę lepsze spotkanie to spokojnie puknie ze 20 oczek. Nie mamy zmiennika dla Gortata, ławka dramatyczna, Marcin musi grać po 30 minut na mecz i ciągnąć ten wózek, bo bez tego skończy się jak wczoraj.

Gortat over 16.5 (1.90) Marathon
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Już mnie nie dziwi porażka Izraela z Wlk.Brytanią ;) Strasznie nieporadna drużyna. Masa głupich strat. Ukraina parę razy po 3-4 raz z rzędu ponawiała swoje akcje, bo nie miał kto zbierać. Kolejna drużyna, która ma już z głowy awans, choć wiele się mówiło o awansie.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP

Turkoglu over 10.5 pkt 1.90 marathonbet✅
Po prostu nie wierze w drugi tak fatalny wystep Turcji. Wczoraj przegrali z Finlandia gdzie po pierwszej polowie rzucali na komicznym procencie czyli 17,5%. Dzisiaj po prostu nie ma takiej opcji i zwyciestwo jest abolutnie niezbedne jezeli chca myslec o dalszych fazach turnieju. Posiadajac w skladzie trzech graczy NBA i to nie byle jakich po prostu nie wypada tak grac. Turkoglu co prawda ostatni rok mial z glowy przez problemy z dopingiem oraz kontuzje, ale dalej to swietny gracz jak na realia europejskie. Wczoraj 2/12 z gry, 3/6 z lini wolnych. Co by napisac, tragedia a i tak zdobyl 8 punktow czyli tylko trzy brakowaly do wyzej podanej lini. Hedo wczoraj zagral najwiecej minut w swojej druzynie i mysle, ze dzisiaj bedzie podobnie bo raczej w latwe zwyciestwo ich zespolu nie wierze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom