>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eurobasket 2013

Status
Zamknięty.
easy 3,1K

easy

Forum VIP

Nenad Kristic over 13.5 pkt 1.90 marathonbet⛔
Linia bardzo wporzadku wystawiona patrzac, ze takie betsafe oferuje under/over ..16,5 pkt. Serbia przed bardzo korzystna sytuacja gdzie moga wygrac trzecie spotkanie z rzedu i znaczaco przyblizyc sie do nastepnej fazy turnieju. Macedonia to juz od tych kilku lat McCalebb i nikt wiecej dlatego Nenad powinien byc w bardzo uprzywilejowanej pozycji. W pierwszym spotkaniu zdobyl 20 punktow, w drugim 10. Widac sa wahania formy ale spowodowane bylo to glownie szybkimi faulami jakie zdobyl Serb w spotkaniu z Bosnia. Nie przewiduje jakiegos pogromu, poniewaz jest to ostatnia szansa Macedonii by jeszcze o cokolwiek powalczyc w tym turnieju wiec Serbow czeka teoretycznie ciezkie zadanie. Myslalem takze nad overem McCalebba po wczorajszym slabszym spotkaniu ale finalnie odpuszczam i zostaje przy dosc pewnym Kristiciu.
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Zobacz lepiej po ile grał i odpuść ten typ. Nie wiem o co chodzi bo w s5 wychodzi słaby młodziak,który mnóstwo pudłował z Macedonią. Doszło do zaciętej końcówki a Vucevic jest na lawce! WTF?
Nie wiem czemu ma tak strasznie zlimitowane minuty gry ale nigdy nie rzuci ponad 10pkt grając po 15minut.
No właśnie myślałem że dziś pogra dłużej,jeszcze w dodatku zaczął 4 kwartę i zdobył 2 ważne pkt a pózniej do końca siedział na ławce.Też nie rozumiem decyzji trenera,myślałem że chce go z każdym meczem awizować do gry z większą dawką grania,no ale się przeliczyłem.

Belgia over 71,5 pkt ( kurs 1,85) Unibet ✅76 pkt
Belgia nie należy do zespoły który często kręci tak overowe wyniki ale chłopcy po wygraniu z Niemcami na pewno dostali wiatru w skrzydła i nie mogą sobie pozwolić na przegraną dlatego dziś muszą mecz zacząć zdecydowanie od mocnego ataku,Wielka Brytania to nie jest gigant obrony,zaryzykowałbym nawet że mają najsłabszą obronę w tym turnieju.

Achara over 8,5 pkt ( kurs 1,85) Unibet ✅12 pkt
O ile w pierwszym meczu z Izraelem rzucił 18 pkt to potem miał trudności z Francją i nie trafił można powiedzieć że twarda obrona Francji lecz moim zdaniem nie ma co wyciągać z tego średniej arytmetycznej bo takiego występu jak wczoraj pewnie nie zaliczy jeśli pogra ponad 20 minut to linia spokojnie do ogarnięcia.
Blums over 7,5 pkt ( kurs 1,85) Unibet ✅ 11 pkt
Łotysz regularnie trwa ponad 25 minut lecz ma bardzo słabą skuteczność myślę że to odpowiedni czas by ją poprawić i rzucić jakieś trójeczki.
szczególnie że między Łotwą a Litwą może być psychologiczna wojna na trójki
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
szkoda,że w robocie byłem tak to bym od razu napisał zebyś tego nie grał. Dopiero przed chwilą zauwazyłem,że moją genialną radę dałem jak było już po meczu.
Jakby miał kontuzję to by w ogóle nie grał pewnie. Nie mam pojęcia o co chodzi i szkoda,że nigdzie nie znalazłem co jest grane z tym zawodnikiem.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Chorwacja(-4) 1.89 6/10 Pinnacle
Chorwacja mimo tego że do tej pory nic szczególnego nie pokazała to zespól o klase lepszy.Zespól mający na każdej pozycji wartościowego zawodnika.Oni znają swoją wartość i zdają sobie sprawe z tego że ten mecz trzeba wygrać.O nas nie chce mi się ponownie pisać, każdy przecież widzi co się dzieje.Gortat myślami jest zupełnie gdzie indziej, Maciek to samo.Z resztą ekipy wcale nie lepiej.Nie wiem jak oni psychicznie wyjdą na to spotkanie ale skoro spalili się już w pierwszym meczu to po takim ciosie chyba się nie podniosą.Kto by pomyślał że buki wystawią takie handi, a jednak wciąż widzą szanse w naszych.
Słowenia(-7) 1.80 6/10 Pinnacle
Mecz z chorwatami potwierdził tylko to że gruzini zagrali z nami swoje i dodatkowo rzutowo mieli swój dzień.Już w meczu z chorwacją wyglądało to zupełnie inaczej.
Słowenia wczoraj wyglądała naprawdę dobrze, fakt że troche pomógł im sam Gasol bo bez niego dziura pod koszem była aż nadto widoczna co wykorzystali słoweńcy.Na mnie największe wrażenie zrobił duet braci Dragic.Świetnie się ich oglądało razem na parkiecie a końcowe trójki Zorana przez ręce miód malina.Podobał mi się też Vidmar który wcale nie bał się masować z Marciem przez co chyba stracił zęba.Słowenia gra u siebie i z meczu na mecz będą grali coraz to lepiej.Nieco pomniejszone handi jakie zagrałem jest w ich zasięgu i jeśli zagrają na 100% to gruzini przegrają wysoko.
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Casspi over 13,5 ( kurs 1,85) Unibet ✅ 14 pkt
Izrael w końcu musi odpalić co za tym idzie poprawienie skuteczności liczę że Casspi w tym pomoże,jak narazie gra na fatalnej skuteczności lecz tak samo jak jego zespół on musi im pomóc żeby powalczyć o zwycięstwo.
 
O 38

oskar164

Użytkownik
Serbia- Macedonia.
Jaki by nie był końcowy wynik Serbów warto zwrócić uwagę na ponad 60 rzutów wolnych wykonywanych przez obie drużyny, wysoką skuteczność Macedończyków, świetny duet McCalebb- Ilievski. Serbom ten mecz po prostu nie wyszedł. Chciałbym znać Wasze zdanie na ten temat.
Turcja +8.5 pkt- Grecja B365 5/10
Moim zdaniem w jutrzejszym hicie, niedługo po meczu Polaków, będziemy świadkami niezłego widowiska. Wydaje mi się, że Turcy bez presji zagrają jutro dobry mecz, a wynik będzie oscylował w granicach remisu do samego końca spotkania. Dwa pierwsze mecze były totalną klapą i gra w obronie pozostawiała wiele do życzenia. Zgodnie z moim doświadczeniem życiowym, wieloletnią obserwacją, drużyny, które nie mają już nic do stracenia potrafią pokazać Lwi pazur i spiąć się na szczyt umiejętności (wyjątek: patrz piłka kopana naszej reprezentacji). Grecy pozostawiają sporo wolnego pola w końcówkach meczów, rotując ławką i przekazując rezerwowym część minut.
Skład Turków przed turniejem nie bez powodów był wskazywany przez ekspertów jako pretendent do tytułu. W jutrzejszym meczu pokażą, że zaciąg z za Oceanu potrafi przezwyciężać kryzys.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Czechy under 64,5 pkt ( kurs 1,90) Unibet ✅ 39 pkt ????
Hiszpania to twarda obrona dali się rozbrykać wczoraj gospodarzom ale nie wyobrażam sobie tak kiepskiej obrony w kolejnym meczu,Rubio tam pokaże jak się broni w defensywie w dodatku Czesi nie rzucają za 3...no czasem Barton ????
Calderon over 10 pkt ( kurs 1,75) Unibet ⛔3 pkt Dziś fatalna skuteczność
Te jego trójeczki to poezja świetny procent z linii 6,75 cm bo aż 77,8 %
W każdym meczu ta linia była przekraczana więc czemu z Czechami ma nie być.

Gortat over 13 pkt ( kurs 1,85) Unibet ✅ 14 pkt
Może i jestem głupi ale wierze w jakiś świetny występ naszego zawodnika,wykonuje dobrą robotę jeśli chodzi o defensywe lub pomoc czytaj zasłony,lecz jest bardzo niedoceniony przez zawodników w ataku szczególnie że nie idzie mu totalnie współpraca z Mackiem.
Każdy się dziwi na jakiej skuteczności on gra..ale czy zauważyliście jakie on beznadziejne piłki dostaje?fakt zdarzy się czasem nawet juniorskie pudło bo traci pewność siebie,jego rzuty w większości są wykonywane na siłę dlatego ostatnio więcej podawał.
Ostrzegam też że Gortat może zacząć mecz na ławce,lecz Ignerskie złapie szybko faule rywalizując z Tomicem.
Rosja-Szwecja under 147,5 pkt ( kurs 1,85) Unibet ✅ 143 pkt
Dwa zespoły pod ścianą,które muszą wygrać, oczywiście wielkim faworytem w tym meczu jest Rosja.
Spotkają się dwa przeciwiństwa Rosja,która mało dba o obronę i Szwecja,która nie rzuca nigdy dużo punktów to sprawi że mecz będzie miał w sobie dużo walki lecz linia wydaje mi się za wysoka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Chorwacji nie oglądałem na tym turnieju ale widziałem oba mecze Polaków. Z Gruzją pierwszy mecz i ewidentnie się spalili. Z Czechami było lepiej ale powera starczyło tylko na jakieś półtora kwarty w pierwszej połowie + parę minut w ostatniej kwarcie kiedy odskoczyli Pepikom na parę punktów. Końcówka była jaka była, ale Czesi też mieli niezłego farta, że trafili te swoje jedynie dwie trójki wtedy kiedy najbardziej było to potrzebne. Może jestem przesadnym optymistą ale uważam że Gortatowi i Lampe uda się dzisiaj postawić parze Zoric Tomic. Największym problemem będzie Draper bo rzeczywiście Koszarek to jest słupek w defensywie ale mimo wszystko wierze, że Polacy powalczą. Nie ma już praktycznie szans na awans z grupy a to zdecydowanie działa na korzyść Polski. Myślę że warto zaryzykować po tym kursie ;]
Polska @ 2,50 ComeOn
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Szokujące jest właśnie to jak łatwo jest zatrzymać parę Gortat-Lampe. Czesi mieli pachołki w defensywie a Gortat i Lampe zagrali katastrofalnie. Część winy lezy w tym,że mieli do dupy dogrywane piłki i nawet jak komuś udało się dobrze ustawić w polu 3 sekund to Vesely bez trudu przechwytywał te podania balonikowe.
Cała gra naszych wysokich 1na1 ogranicza się do piwotu do końcowej i rzutu z odejścia.No dramat. W ten właśnie bardzo prosty sposób zniwelowali wszystkie przewagi siły,atletyzmu jakie ma Gortat nad europejskimi podkoszowymi.
Bauermann za tą głupotę powinien polecieć. Niemożliwa jest gra 1na1 pod kosz jeśli 2 centrów stoi w okolicy pola 3 sekund &quot;naturalnie&quot; zacieśniając pomalowane i kompletnie uniemożliwiając wejścia pod kosz na kontakcie.
Współpraca wysokich,która w sparingach rokowała dobrze w meczach nie istniała. Nie pamiętam nawet jednej asysty pomiędzy Gortat-Lampe.

Tak więc granie na naszych jest naprawdę ryzykowne bo potencjał jest jak w 1Q z Czechami gdzie graliśmy &quot;naturalną&quot; koszykówkę aby później przejść w &quot;sztywne&quot; zagrywki i straszne spowolnienie gry z których nic dobrego nie wynikało.
 
O 38

oskar164

Użytkownik
Wiara w naszych jest czymś niezwykle budującym. Bez wiary w drużynę której kibicujemy mecz przed telewizorem staje się tylko zwykłym programem dnia. Dobrze jest wierzyć, ale jesteśmy tutaj aby &quot;robić&quot; pieniądze. Typ na naszą ekipę, która chyba nie tworzy zgranej paki jest typem chybionym. Nie mamy kim straszyć, brak nam lidera na miarę słabszych drużyn takich jak Ukraina czy Mołdawia- oni mają Jetera czy McCaleba, my mamy koszarka. Wysokimi graczami nie wygra się meczu. Smutne ale prawdziwe. Nie dajmy się zwariować.
-4.5 Chorwacja-Polska 1.9 B365⛔ Zagrali do końca:?
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - EuroBasket 2013
Spotkanie: Chorwacja - Polska
Typ: HT/FT 2/2 ⛔
Kurs: 5,00
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Żeby nie było, że piszę analizę pod typ to od razu zaznaczam, że stawkuję go 1/10. Co nie zmienia faktu, że widzę spore szanse na powodzenie.

Po pierwsze nie przesadzałbym z tą Chorwacją. Bo o ile współpraca Sarića z Tomićem na tym Eurobaskecie układa się przyzwoicie tak już ich indywidualne popisy nie są najwyższych lotów. Zdobycie tylko 40 pkt przeciwko Hiszpanii to po prostu no comment a już tylko 3 pkt zdobyte w ostatniej kwarcie to śmiech na sali. Przypominam, że my bez wielkich gwiazd 2 lata temu również w meczu otwarcia przegraliśmy z Hiszpanami tylko 78:83.

Dalsza sprawa to te gwiazdy, których nie było 2 lata temu a są teraz. Trzeba jasno przyznać, że gramy słabo również &quot;dzięki&quot; nim. Dają dupy po całości i tyle. Nie zmienia tego nawet dobra zdobycz punktowa w meczu z Czechami Lampego bo prócz tego niemożliwym jest aby taki zawodnik miał tyle niecelnych rzutów i tyle strat z niecelnymi podaniami włącznie i do tego tak łatwo dawał się ogrywać przez przeciwnika i łapał tyle fauli, które wiadomo czym skutkują. Myślę, że jest duża szansa biorąc pod uwagę ostatnią fatalną końcówkę naszych, że Maciuś z Marcinkiem wyjdą dziś z zadziorem i przełamią się bo naprawdę momentami ręce opadają patrząc na ich poczynania.

Cieszyć może na pewno dobry mecz mojego ulubionego zawodnika tej reprezentacji czyli Kelatiego. Nie był do perfekcyjny występ ale na pewno bardzo dobry. Pokazał, że potrafi trafiać w ważnych momentach i w dodatku zaczął wykorzystywać swój drybling przez co koledzy mogli być wyprowadzani na dobre pozycje rzutowe. Na plus na pewno Koszarek. 1 kwartę z Czechami zagrał tak jak cały tamten Eurobasket na Litwie ciągnąć naszą reprezentację. Oby dziś na tym poziomie zagrał dużo więcej minut bo nic nie mając do Krzyśka Szubargi ale sorry - nie ten poziom ani nic koło niego niestety. Aaa no i oczywiście nie można zapomnieć o Ignerskim, świetny mecz i chodzą słuchy, że zacznie dziś w pierwszej piątce - jestem za, trzeba coś kombinować, zmieniać skoro nie idzie. A przecież może to wyjdzie na dobre, bo później za niego wejdzie Lampe, będzie bez fauli i może będzie przez to grał dużo lepiej. Oby.

Oczywiście trzeba wspomnieć też trochę o SG po obu stronach. Wg. mnie rzucający obrońca to u nas najsłabiej obsadzona pozycja. Chyliński czy Waczyński nie spełniają oczekiwań takiej imprezy jaką jest EuroBasket. Za to Chorwaci na tej pozycji mają świetnego Bogdanovića, który jak do tej pory jest najlepiej średnio punktującym zawodnikiem naszego dzisiejszego rywala.

I na koniec czemu HT/FT. Po pierwsze myślę, że biorąc pod uwagę wszystkie niespodzianki albo inaczej nieoczekiwane wyniki na tym turnieju to Unibet trochę przesadził z tym kursem 5,00. Po drugie i tak miałem grać w stronę Polaków i tak przemyślałem, że albo zaczną tak jak z Czechami, to się nie zmieni do końca i wygrają ten mecz albo będzie lipa i wątpię aby byli w stanie odrobić jakiekolwiek straty i zejść z boiska zwycięsko. A więc jeśli stawiać coś w stronę naszych to dla mnie tylko tak bo nic innego nie ma sensu. Powodzenia !
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Hiszpania - Czechy
Typ: Hiszpania -8,5 HT @ 1,85

Hiszpania zapewne podrażniona lekko po porażce ze Słowenią i szybko będą chcieli zapomnieć o tym. Dziś rywal do tego dogodny, gdyż Czesi w porównaniu do Hiszpanii to nie mają za bardzo kim postraszyć. Od początku meczu zanosi się na dominację koszykarzy z półwyspu iberyjskiego, na każdej pozycji mają lepszego zawodnika od Czechów, więc to powinna być tylko formalność.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? Włochy - Finlandia (HC -2,5/0) --&gt; 1 - 1,50 bet365 ✅ 62-44
Obydwie drużyny zaskoczyły pozytywnie w dwóch 1wszych kolejkach. Szczególnie chyba jednak Włosi - wygrali z Rosją, z Turcją. I to nie jakoś fartownie tylko dość spokojnie i chyba można powiedzieć łatwo. Kontrolowali te spotkania od początku do końca. Finowie w sumie podobnie, ale 2gi mecz wygrali z wydaje się najsłabsza drużyną na EuroBaskecie Szwecją. Włosi mają ogromną szansę na 2gie miejsce w tabeli (1wsze jest raczej zarezerwowane dla Grecji) i dzisiejszy mecz muszą wygrać aby ten cel osiągnąć. Finowie również walczą o awans po dość sensacyjnej wygranej z Turkami, ale nie wierzę, żeby Włosi wypuścili z rąk taką sytuację jaką mają teraz po pokonaniu Rosjan i Turków a mając przed sobą spotkanie z Grekami. Ze Szwecją wiadomo - pewny win.
???? Słowenia - Gruzja (HC -3,5/0) --&gt; 1 - 1,43 bet365 ✅ 72-68
Słowenia gra u siebie. I jak się okazuje będzie walczyć o 1 miejsce w grupie po pokonaniu Hiszpanów. Aby ten cel zrealizować dziś muszą pokonać Gruzinów. Wg mnie są zdecydowanym faworytem. Po 1wsze grają u siebie - ma to kolosalne znaczenie. Po 2gie koszykarsko też po prostu są lepsi więc jeśli nie zagrają katastrofalnie to powinno być dość łatwe zwycięstwo.
ed:// przepraszam za pomyłkę - najsłabszą drużyną tego EuroBasketu jest Rosja :d
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Z Dragic over 6,5 pkt ( kurs 1,85) Tonybet ⛔
W ostatnim meczu fajnie współpracował z bratem dlatego myślę że linia spokojnie do ogarnięcia,szczególnie że grają ze słabszym rywalem niż ostatnio.
Koszarek over 6 pkt ( kurs 1,85) Tonybet ⛔ Nie poznaje chłopaka,w Sopocie średnia 16 pkt a tutaj jak cipka.
Łukasz musi pokazać swoje możliwości dziś trzeba udowodnić kibicom że ta kadra ma jaja.
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Data: 7.09.13 (17:45)
Dyscyplina: Koszykówka - EuroBasket 2013
Spotkanie: Chorwacja - Polska
Typ: Maciej Lampe zdobędzie 14 punktów lub więcej i Polska wygra (zawodnik musi zagrać co najmniej 15 minut by zakład był ważny)
Kurs: 5,00
Bukmacher: William Hill
Analiza:

Dziś o godzinie 17:45 mecz w Eurobaskecie Chorwacja - Polska, według mnie szanse to 50/50, ale jeśli mamy wygrać to świetnie musi zagrać zarówno Gortat jak i Lampe. Obaj zawodnicy jak na razie na turnieju zawodzą. Mimo wszystko w meczu z Czechami, gdzie Lampe miał na prawdę słabą skuteczność zdobył 14 punktów, z kolei w przegranym spotkaniu z Gruzją, po stronie Maćka Lampego 10 pkt, więc według mnie linia wystawiona przez bukmachera jak najbardziej w porządku. Jeśli chociaż myślimy jeszcze o awansie, to konieczne jest odnieść dzisiaj zwycięstwo. Chorwacja wcale nie jest aż taka mocna, wygrali z Gruzją ale tylko jednym punktem 77:76, oraz sromotnie przegrali z Hiszpanami 40:68 więc aż 48 punktami. My z kolei nie tak dawno mierzyliśmy się z Hiszpanami i przegraliśmy zaledwie 4 punktami, a więc różnica jest spora. Według mnie wszystko siedzi w głowach naszych zawodników, jeśli zagrają jak I kwartę z Czechami to szanse na zwycięstwo są niezłe. Chorwacja w sparingach spisywała się dużo gorzej od nas, porażki m.in. z Turcją, Serbią, Niemcami czy też Francją. Mistrzostwa te pokazały, że mamy tutaj dużo niespodzianek, m.in. trzy porażki Izraela, czy też słabą grę Turków. Może nie będziemy wygrywać do połowy, lub wcale nie wygramy tego meczu, ale na pewno Lampe wyjdzie w I składzie, i będzie próbował do oporu, więc o jego co najmniej 14 pkt jestem wręcz pewny, a spotkanie oceniam 50 na 50, trzeba wierzyć w piłce wczoraj się nie udało, więc kiedyś muszą nadejść lepsze dni.
 
bunio351 7

bunio351

Użytkownik
Dyscyplina:Koszykówka
Spotkanie:Chorwacja -Polska
Typ:2⛔
Bukmacher:Bet365
Kurs:2,35
Po dwóch porażkach z Gruzja i Czechami w dzisiejszym meczu Polacy podejmą reprezentacje Chorwacji.Kurs na zwycięstwo Polaków 2,35 jak najbardziej zachęcający do grania .Nie ogladałem meczu Chorwatów ale nie wydaje mi sie aby to była drużyna nie do przeskoczenia,patrząc na ich wyniki.Polacy muszą to spotkanie wygrac żeby jeszcze zachowa szanse na udział w dalszej części turnieju.Z Czechami nieszcześliwie przegrali dziś nie widzę innej opcji jak wygrana Polski powodzenia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
blum 70

blum

Użytkownik
Expekt
Włochy - Finlandia
Typ: Finlandia +6 ⛔
1.86

Finlandia bardzo pozytywnie zaskakuje na Eurobaskecie (wygrane z Turcją i wysoka ze Szwecją, która nota bene potem wysoko pokonała Rosję). Włochy również grają dobrze i dlatego zapowiada się wyrównane spotkanie. Spodziewam się, że Włochy wygrają minimalnie - ale warto zaryzykować, że Finowie obronią handi.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Po ran n-ty odnoszę wrażenie,że tak słaba gra naszych spowodowana jest w dużej mierze złym prowadzeniem zespołu przez trenera.
Dzisiaj był katastrofalny początek ale gdy wszedł Ignerski od razu gra się zmieniła. Taktyka grania na 2 wieże kompletnie nie przynosi powodzenia,do połowy meczu odrobiliśmy większość strat a Bauermann znowu na początek 2-giej połowy wystawia Gortata i Lampe.
Ignerski nie wygra meczu jak będzie siedział na ławce. Z nim na parkiecie Gortat miał więcej miejsca pod koszem i wreszcie kilka razy zapunktował.
Gdyby nie początek 2-19 to spotkanie padłoby naszym łupem.To już kolejny mecz w którym źle dobrane zagrywki decydują o wyniku. Już pomijam dużo naszych prostych strat. Chorwaci pokazali,że jak się robi nerwowo popełniają proste błędy. Zwycięstwo było naprawdę na wyciągnięcie ręki.
Niestety przegraliśmy te mistrzostwa w głowach zawodników,trenera a nie umiejętnościami czysto koszykarskimi,które były na wystarczającym poziomie aby wyjść z grupy.

A i jeszcze rzecz,która mnie zadziwia. Czemu Szubarga raz gra tak odważnie jak dzisiaj,a następnym razem nie potrafi przekozłować piłki przez połowę?
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Turkoglu błaznem turnieju, dlaczego Bogdan na upartego trzyma tego kołka na parkiecie.
Gracja gra koszykówke o największym wskaźniku IQ na tym turnieju.Defensywa, zbilansowany atak i w zasadzie na każdej pozycji wartościowy zmiennik.Widziałem już wszystkich i w tym momencie Grecja to dla mnie faworyt numer jeden.Nie wiem czy czasami Francja nie skończy tak jak zawsze.Hiszpania ma za to słaby punkt, jak stracą Gasola to praktycznie nie istnieją.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom