>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eurobasket 2015 (Niemcy, Francja, Chorwacja, Lotwa)

Status
Zamknięty.
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Casspi over 21.5 pkt+rebs+as @ 1.85 by Ónibet ✅ 33
Warto grać na liderów w pierwszych meczach (przynajmiej tu gdzie zapowiada się równy mecz). Casspi w ostatnich meczach sparingowych był hot.
23+8+5 vs Chorwacja
13+9+3 vs Estonia
14+5+0 vs Bosnia
Powinien spokojnie zrobić w tym meczu 30+ minut i być x-factorem dla Żydków.

Eric Murphy over 8.5 @ 1.85 by Ónibet ⛔ 7
25-letni amerykański Fin powinien być liderem tego zespołu. W sparingach regularnie grał największe minuty, a i zdobycze punktowe miał świetne - 16, 10, 8, 16 w last 4. Na początku sierpnia Finowie zrobili dużą niespodziankę pokonując w sparingu właśnie Francuzów, a Murphy rzucił w tym meczu 18 pkt. Ogólnie to tutaj spodziewałem się czegoś w okolicy 11.5-12.5 więc taką linię atakuje i to mocno.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Włochy - Turcja
1 kwarta
Włochy ( -3,5 )
2,39 Fortuna ⛔

1 połowa ⛔
Włochy ( -3,5 )
1,88 Fortuna

Totalna lipa ze strony nbejowców...

Valju :razz:. Italiańcy chyba w najmocniejszym z możliwych składzie, więc otwarcie powinno być mocne. Kurs na win 1,40 może do dubla, ale tu warto delikatnie pójść singlami. Turków oglądałem z naszymi, niczym nie zachwycali. Dwie, trzy zagrywki i w kółko to samo. Italiańcy nienajgorzej bronią, a jak trójce z NBA będzie siedziała trójka to powiozą Kebabów.

No i dubel

Chorwacja - Słowenia 1 za 1,29
Łotwa - Belgia 1 za 1,52

Ako: 1,96 Fortuna ✅

Roxi uważa, że Chorwaci odwalą słaby turniej ja jestem przeciwnego zdania. Dziś prestiżowe starcie i nie twierdzę że nie mam obaw, ale ogarną. Drugi typ na gospodarzy - ściany pomogą, poza tym Belgowie jednak nie mają argumentów w sytuacji gdy rywal podkręca tempo, a Łotyszy niesieni dopingiem będą grać trochę zwariowanego kosza.
==========
Eurobasket: 2-0-1
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Simon under 9.5 1.83 2/10 bet365⛔
Simon lubi czasem przejsc obok meczu, stoi czesto jak kołek i czeka tylko aby trojke odpalic. Wybitnym obronca tez nie jest a Chorwatow czeka ciezki mecz ze Slowenia. Ponadto ma swojej pozycji ma duzego rywala bo na dwojce bedzie grac Bojan Bogdanovic a to zdecydowanie najlepszy gracz reprezentacji Chorwacji i lider tej ekipy. Ponadto na dwojce moze grac Stipcevic, Draper, Ukic, Hezonja. Mysle, ze to nie bedzie wybitny turniej dla Krunoslava, chyba, ze trafi sie dzien trojek to moze rzucic i ponad 20.
Muhammed over 12.5 1.83 3/10 bet365✅
Pod tym pieknym amerykanskim nazwiskiem pojawi sie na placu gry Bobby Dixon czyli lider i sila napedowa Turkow. Dixon mial wybitny sezon w lidze, zdecydowany MVP rozgrywek a w springach rowniez pokazywal klase w ataku. Super rzut za trzy, dobre penetracje, duza skutecznosc. Bardzo ciezko grac przeciwko niemu w obronie bo jest piekielnie szybki i zwrotny. Sklad Turcji dosc marny, spodziewam sie, ze Ali bedzie szalec i moze byc jednym z najlepszych strzelcow na Eurobaskecie, troche mnie dziwi ta linie, zapewne w nastepnych meczach bedzie wyzsza.
Valanciunas over 13.5 2/10 bet365✅
Litwa bez Motejunasa wiec wiekszosc obowiazkow pod koszem bedzie nalezala do Jonasa. Wyjatkowo Litwa cienko wyglada na 4/5. Zmiennikiem centra Toronto Raptors bedzie doswiadczony Robertas Javtokas a on jest mocno ograniczony w ataku, Kavaliauskas slaby wiec spodziewam sie, ze Jonas bedzie grac dlugo i zdominuje kosz rywali. Ukraina pod koszem slabiutka, tylko Fesenko kumaty ale nie powinien miec nic do powiedzenia z silnym i zwrotnym rywalem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Polecam powtórkę meczu Łotwa - Belgia, było na co popatrzeć szczególnie na Łotyszy w Q4.


Chorwacja - Słowenia under 150.5 za 1,36 ⛔ przyznam, że mnie zaskoczyli....

under 144,5 za 1,71 ( dla odważniejszych ) - nie gram, nie rozliczam

Fortuna

Jednak underowo się mistrzostwa rozpoczęło, czego w zasadzie można się było spodziewać. Pierwszy mecz, związane ręce, presja i takie tam pierdoły. Wieczorem wojna bałkańska, więc nie spodziewam się dużo oczek ( około 140 ? ). Potrzebuję niskiego kursu do dubla z UFC i taki mi odpowiada. Linia powiększona o około 10 punktów, to bezpieczne zabezpieczenie. Chorwaci mają głębie składu, ale pierwszy mecz na Mistrzostwach plus nowy trener , może jak nie będzie szło to będzie dużo rotował a to nie daje stabilizacji. Wpisuję się w dzisiejszy scenariusz wynikowy i liczę na niski wynik.
========
Eurobasket 2-0-2
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Polecam powtórkę meczu Łotwa - Belgia, było na co popatrzeć szczególnie na Łotyszy w Q4.
Szkoda że w q2 i w q3 Łotysze nie istnieli ;) Strasznie słaba gra, defensywa dziurawa jak ser szwajcarski, do tego forsowanie głupich rzutów, trójek to chyba zmarnowali z 10 pod rząd. Do tego faul trouble przez ponad połowę ww. kwart. W ostatniej odsłonie załatwili sprawę, ale ogólnie Łotwa nie zachwyciła.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Alen Omic over 7 @ 1.85 by Betsyfy ✅ 10
Omnic robił taką linie w większości sparingów, a w ostatnich, to nawet ze sporym zapasem. Pod koszem w swoim zespole ma słabą konkurencję więc powinien spokojnie złapać dobre minuty.
Semih Erden over 9.5 @ 1.85 by Betsyfy ✅ 23
Erden regularnie w sparingach 10+
Włosi słabo z obroną pod koszem, ale ciężko żeby było inaczej, skoro jest tam Bargnani.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
2,00 na Rosję w meczu z Polską? Oglądał ktoś Ruskich może? Przecież to co zagrał Polska z BiH to jest padaka i tyle, Rosja przegrała minimalnie ale zagrali na bardzo słabej skuteczności z tego co widzę, z Polską aż takich słabych statystyk nie powinni mieć więc o wiele mocniejsza Rosja powinna być faworytem tego meczu a tu taki kurs. Chyba że jestem w błędzie i Rosja zagrała jeszcze gorszą padakę niż Polska?
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
Kurs 2 na ruskich to faktycznie grube przegiecie, jutro maja mecz z kategorii must win, Mimo as graja bez mozgova kirilenki shveda khriapy to taka Polska nie moze byc dla nich przeszkoda, dobrze ze dzisiaj dostalismy Bosnie bez Teletovicia bo Mirza sam by nas ogral.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Rosja wyglada podobnie slabo jak Polska, nie gra oporcz Fridzona nikt kumaty to jest kadra b i nie ma sensu ich traktowac powaznie. Juz wyzej cenie AJ, Marcina czy Ponitke. Nie ruszam tego, typowy no bet.
Izrael - Finlandia 2.50 2/10 betsafe✅
Nie wiem co buki maja z tymi Zydami, 2.75 dali z amatorami z Rosji, teraz znow dog z Finami? Dziwne. Kompletnie nie biore pod uwage co bylo z Francja, predzej taka druzyna na drugi dzien wyglada duzo gorzej niz to zadziala pozytywnie. Tak zazwyczaj jest, podobnie w tenisie, Stachu czy Darcis wygrywali z liderami po czym wtopy. Tu blisko wygranej w Francja, ciezki dlugi mecz i niewiele czasu na regeneracje. 58% za dwa to jest ciezkie do potworzenia a Zydy solidnie bronia. Wilson nawrzucal 21 pkt w 19 minut, jutro pewnie bedzie 30% tego. Moze mam bledne zalozenie ale uwazam, ze moze byc teraz wielka padaka Finow. Osobiscie lubie ten zespol ale Huff i Lee to juz nie to samo, Koponen klasa i to jest wedlug mnie za malo nawet dodajac Murphego i Wilsona. Izrael moze zamieszac.
Lotwa - Litwa 3.0 1/10⛔
Nic dzis Litwa nie pokazala i z taka gra to zadnego sukcesu tu nie bedzie, 33% za dwa to jest postawa wrecz amatorska, trafili 17 rzutow blizej kosza z czego 7 Valanciunas. Albo nie wyszedl ten mecz albo nie trafili z forma. Generalnie Litwa wyglada obecnie nie za ciekawie. Łotysze u siebie 3 kurs z taka Litwa to sa naprawde jaja. Nie cenie zabardzo obecnej reprezentacji Lotwy ale to bardzo solidna druzyna, ktora potrafi grac szybki basket i przede wszystkim trafiac masowo z dystansu. Dobry mecz z Belgia, szczegolnie IV kwarta. Solidna paitka, Meiers, Blums ma kto grac.
Slowenia - Gruzja 3.32 2/10 maraton⛔
Zawiodla mnie Slowenia w starciu z Chorwacja, Dragic Blazic i Omic to za malo aby wygrac mecz z taka druzyna i rowniez moze byc za malo na Gruzje. To nie jest obrona jakiej wymaga trener a ponadto beznadziejna postawa na zbiorce, masa bledow. Gruzja niespodziewanie przegrala pierwszy mecz ale to nadal zespol, ktory moze sie liczyc w turnieju. Teraz maja ciezka sytuacje ale Holandia nie jest taka slaba jak sie wydaje a ponadto Gruzini mieli naprawde dobre momenty w tym meczu. Gonili w 4 kwarcie wygrali 24-15 zabraklo punktu do dogrywki. Prowadzili 72-68 Kloof walnal trojke zaraz Smeulders dolozyl 2 oczka i 73-72. Miala jeszcze szanse Gruzja ale pudlo dobitka pudlo. Nie skreslam ich solidna druzyna: Sanikidze, Pullen, Pachulia, Shermadini, Patsatsia, Markoishivli, Shengelia, Tsintsadze przeciez to sa mocni gracze a nie banda kelnerow, duze doswiadczenie, jeszcze tu zamieszaja.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Włochy-Islandia
Over 148 @ 1.78 by Pinnacle
Świetna ofensywa / słaba obrona włoskich all-star&#39;ów vs run&amp;gun Islandczyków.
Wczoraj Włosi zagrali szalony mecz z Kebabsami. Ta drużyna ma masę talentu ofensywnego, ale jednocześnie ogromne problemy z obroną, szczególnie pod koszem.
Islandia przegrała z Niemcami na niskim wyniku, ale tutaj bym się nie przykładał do tego, bo Nowitzkie grają bardzo powoli i zamulają tempo więc ciężko o overy w ich meczach.
Islandia ogromne problemy z obroną. Przy takim tempie gry nic dziwnego. W sparingach nawet Liban im rzucił 75 pkt. Belgia 86, Polska 80, Filipiny 76, Estonia 85. Jedynie z Holendrami w trzech meczach coś pobronili, ale znowu Oranje bardzo długo łapali formę i dopiero w ostatnich nastu dniach zaczęli grać swoje.
Włosi grający normalny swój basket spokojnie powinni rzucić tutaj 80+, myślę, że nawet i 90+, ale wolę zagrać over całego meczu, bo przy słabej obronie rywali Islandczycy też swoje 65-75 pkt pewnie rzucą.
Ta linia pewnie do meczu poleci o jakieś 5-7 oczek.
 
ciopa1994 120

ciopa1994

Użytkownik
Pytanie do osób ogarniających temat warto pograć Gortat under 13,5 pkt po kursie 1,85??Wczoraj zdobył 10 pkt a dziś Ruscy wydają się cięższym przeciwnikiem niż Bośnia.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Nowitzki over 15.5 @ 1.85 by Onibet ⛔ 15
Niemcy potrzebują Dirka żeby mieć jakiekolwiek szanse w tym meczu i Dirk nie zawiedzie. Nie ma tu znaczenia kto jest po drugiej stronie pod koszem, bo Dirk ma skilla, który jest często nie do zatrzymania. Wczoraj Niemcy kontrolowali mecz i grał bez spiny, a mimo to zrobił 15 pkt. Dzisiaj spokojne 20+ powinno być.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Słowenia - Gruzja 1 za 1,50 Milenium ✅
Nie oglądałem Gruzinów poza fragmentami skrótu. Zdziwiła porażka z Holandią. Słoweńcy za to w wojnie bałkańskiej mocno się postawili Chorwatom. Jeżeli są przygotowani fizycznie, bo wczoraj ich to sporo zdrowia kosztowało, to spokojnie dziś wygrają. Dla mnie kurs max 1,30
Holandia - Macedonia x2 za 1,52 w Milenium ✅
Macedończycy mieli wczoraj mecz z cyklu - jak przegramy nic się nie stanie. No i zbytnio problemów Grekom nie stworzyli. Mam wrażenie, że z tyłu głowy mieli mecz dzisiejszy, który z kolei jest z cyklu must Win. I Win będzie. Są drużyną lepszą i dziś to udowodnią.
Rosja - Polska under 148,5 za 1,85 Milenium ⛔
Sborna wczoraj 70 punktów z Izraelem, a śmiem twierdzić, że stać nas bronić lepiej niż Izrael. Z drugiej strony my rzucamy 66 punktów Bośni i jesteśmy mocno ubodzy w ofensywie, a Bośniacy to bronili momentami jak na streetballu ( nie obrażając nikogo ). Nie wiem kto wygra, ale znów czeka nas raczej antybasket.
 
kyja 178

kyja

Użytkownik
Pytanie do osób ogarniających temat warto pograć Gortat under 13,5 pkt po kursie 1,85??Wczoraj zdobył 10 pkt a dziś Ruscy wydają się cięższym przeciwnikiem niż Bośnia.
&quot;Przez brak Mozgowa i Kauna Rosjanie musieli nieco zmienić styl swojej gry, bo już nie mają silnych i ogromnych jak tury podkoszowych, którzy specjalizują się w grze tyłem do kosza. Mierzący 221 cm Andriej Desjanitkow dopiero uczy się gry na takim poziomie i w pierwszym meczu na parkiet nie wyszedł, a Rusłanowi Piatewowi daleko do umiejętności Mozgowa - z Izraelem w 10 minut złapał pięć fauli i Rosjanie zostali bez środkowych. Marcin Gortat powinien mieć pod koszem przewagę.&quot;
sport.pl
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
Holandia - Macedonia @2,30 Bet365 ⛔
jeszcze próbowali na początku 3q, ale zgasili ich szybko Macedończycy

Zdecydowanie value po wczorajszych meczach. Holandia zagrała naprawdę świetne spotkanie z drużyną Gruzji, które gdyby nie troszkę strachu, wygraliby pewnie. Macedończycy planowo polegli z Grekami w pierwszym spotkaniu. Nie zachwycili, jedynie 35% skuteczności to średni wynik. Dobry mecz zaliczyli tylko Kostoski i Samardziski. Holendrzy za to, podbudowani zwycięstwem z Gruzją dzisiaj według mnie zdecydowanie są w stanie wygrać to spotkanie. Świetnie wczoraj zagrał Kloof, jeszcze lepiej De Jong (kolejno 22pkt i 44% skuteczności, oraz 16 pkt i 56%). Dobrą zmianę dał także Smeulders. Po zwycięstwie z Gruzją morale na pewno jest dobre a Oranje uniesieni takim meczem pociągnie to dalej i taki kurs według mnie jest zdecydowanie do gry. Widać, że Holendrzy trafili z formą i dzisiaj także są w stanie sprawić małą niespodziankę.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Gortat over 13.5 1.72 3/10✅
i ostatni typ na forum izi, pozdrawiam
Czas sie pozegnac z analizami na forum aby trafnym typem czasem zajrze do HP to cos zawsze podam. Czas zeby wreszcie Marcin zagral cos pozytywnego w kadrze, naprawde nie moge sobie przypomniec kiedy ostatnio zagral tak jak czasem w NBA a wpadek to mial mnostwo. Teraz Rosja z wielka luka pod koszem, brakuje najwiekszych gwiazd wiec Marcin powinien teoretycznie szalec blisko kosza. Warunki do tego bedzie miec pytanie brzmi czy wykorzysta dobre pilki i czy bedzie trafiac. Wedlug mnie jest duza szansa, ze sie chlop przelamie. Z Bosnia 10 punktow 4/10 z gry, gracz tego typu spokojnie moglby oddawac tyle rzutow co Scola dla Argentyny tylko, ze on nie ma takiej natury przez co niestety zawodzi. Nie mozemy sobie pozwolic aby w takim meczu grac tylko dystans, Kulig nie gra nic a i tak woli grac dalej od kosza, Karnowski Czyz to powinni byc zmiennicy na 5-6 minut. Gortat w takich meczach powinien byc blizej 18-20 pkt niz tak jak linia mowi 13.5 podaje typ z unibetu bo nie bedzie mnie potem tylko z kom. Pozdrawiam wszystkich, ktorzy korzystali z moich analiz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Gortat over 13.5 1.72 3/10
Zasadniczo z betem się zgadzam, wczoraj underek izydor, więc dzisiaj też gramy w kierunku Marcina. Btw. Czemu Ci zabrali moda? :?
@topic
Kolejny raz pan Gortat jest mocno faworyzowany przez buków. Zgadza się, jego przewaga pod koszem powinna być dzisiaj znacząca, ale buki wystawił bardzo ciekawe h2h Marcina z Woronczewiczem.
Gortata opisywałem już wczoraj, więc tylko przytoczę swoje słowa:
Masowe granie przez centra w naszej reprezentacji nie jest najlepszym pomysłem. Gortat nie powinien być liderem tej reprezentacji, pod względem rozgrywanych pod niego akcji. To nie jest Shaq, czy Wilt, że pakuje do kosza metr na gościem i zdobywa po 50 punktów w meczu. Nasi powinni grać bardziej obwodowo. Mamy zdolnego Kuliga, który jest bardzo groźny z pozycji nr 4, jest Slaughter, który dobrze się wpasował do kadry i jest kilku shooterów w postaci Zamojskiego, czy Waczyńskiego. Cel też potrafi swoje dorzucić. Gortat może być bardzo produktywny jeżeli chodzi o granie pick&#39;n&#39;rolli, dobrze stawia zasłony i jest świetnie zbudowany, zwłaszcza jak na europejskie realia. Nie wydaje mi się jednak, żeby był pierwszą opcją w ataku.
Polacy mają dosyć wyrównany skład i nie ma w nim typowego lidera, który będzie w stanie zdecydowanie wyróżniać się punktowo na tle kolegów z reprezentacji.
Jeżeli chodzi o Gortata, to bardziej liczę na jego aktywność w polu trzech sekund, niż napieranie pod kosz i zdobywanie masowo punktów.
wydaje mi się, że tutaj raczej akcje zespołowe powinny brać górę nad indywidualnymi popisami któregokolwiek z naszych graczy.
Jeżeli chodzi o Woroncewicza, to był jednym z lepszych grajków u Ruskich we wczorajszym meczu z Izraelem. Facet ma 207cm wzrostu i pakuje trójki. Troche przypomina pod tym względem Turkoglu. Nie jest zawodnikiem, który lubi grać pod kryciem, ale widzieliśmy wczoraj głupie faule Kuliga + dyskusje z arbitrami. Doświadczenie Cela może procentować, o ile wyjdzie w pierwszej piątce, bo z Kuligiem raczej nie będzie to zbyt dobrze wyglądało. Chłopak potrafi grać, ale nie jest jeszcze gotowy na pierwszą piątkę w kadrze. Taka jest moja subiektywna opinia. Wydaje mi się, że ten matchup na korzyść Rosjanina. Świetna skuteczność za trzy punkty, dobra praca zespołowa, rozdał 5 asyst i zebrał aż 13 piłek. Rosjanie nie mają zbyt wielu graczy pod koszem, jest jeden potężny, ale nieopierzony i tam Gortat powinien górować. Szczerze mówiąc liczę na to, że znowu świetnie zagrają Ponitka i Waczyński i, że ten atak będzie się procentowo mniej więcej na równo rozkładał. Mając groźnych graczy obwodowych, takich jak Waczyński, czy nawet Zamojski, który jeżeli dobrze wejdzie w mecz, to zazwyczaj jest bardzo skuteczny, powinniśmy rozbujać rosyjską obronę, który nie należy do najmocniejszych. Nie ma tam kim postraszyć, bo to jest właściwie trzecia reprezentacja tego kraju.
Wczoraj nasi mieli bardzo duże problemy w obronie na pozycji nr 4. Cel i Kulig zaliczyli po 3 faule. Wczoraj Bośniacy często grali dwójką pod koszem z bardzo słabo grającym wczoraj w ataku Kikanoviciem i liderem kadry bośniackiej Stipanoviciem. Jeżeli Rosjanie dobrze wczoraj zanalizowali ten mecz, to z pewnością wyciągną odpowiednie wnioski. Kolejny argument za Woroncewiczem, który przy swoim wzroście nie powinien mieć wielkich problemów z chociażby sporadycznym atakiem w pole trzech sekund.
Liczę na to, że Rosjanin zagra dobrze, tak jak wczoraj, podobnie z resztą jak liczę na bardzo zespołową grę naszych koszykarzy. Jeżeli obydwa warunki zostaną spełnione, to o bet jestem spokojny.
Marcin Gortat vs Andrey Vorontsevich (+2,5 punktu) @ 1,85 betsson ⛔⛔
EDIT: Szczerze mówiąc nie do końca rozumiem, dlaczego Woroncewicz został zdjęty 6 minut przed końcem meczu. Czwartą kwartę zaczął bardzo dobrze, ogólnie skończył mecz jako drugi strzelec drużyny, a w najważniejszym momencie mu &quot;podziękowano&quot;. Dziwna decyzja, ale trudno, żeby to pierwszy raz człowiek przegrał... :?
Kolejny typ, to under Kuliga. Tak jak wspominałem parę akapitów wyżej. Umiejętności są, jednak też jest gorąca głowa i proste błędy PF naszej kadry. Wczoraj szybko złapane faule i baza. Zmieniali się pozycjami z Aaronem Celem, ale żaden mnie do siebie nie przekonał. Dzisiaj Rosjanie grają must-win game, więc presja jeszcze większa. Wynik meczu to dla mnie typowy no-bet, ale statystyki indywidualne poszczególnych zawodników są możliwe do przewidzenia.
Damian Kulig poniżej 8,5 punktu @ 1,85 betsson ✅✅ Izi
Dodatkowo typ wynikający z analizy matchupu punktowego Gortata i Woroncewicza. Analiza znajduje się wcześniej, więc nie ma sensu pisać kolejny raz tego samego.
Andrey Vorontsevich powyżej 10,5 punktu @ 1,85 betsson ✅✅ Izi
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Nie zgodzę się,że Gortat nie będzie liderem punktowym. Na poziomie Europejskim on może rzucać po 20pkt tylko trzeba wykorzystać jego atuty. Wczoraj było kilka takich akcji.Wychodziło różnie. Nad zdecydowaną większością graczy Europejskich ma olbrzymią przewagę atlecyzmu no ale po raz kolejny traci atuty grając statycznie 1na1. W poprzednich ME nie potrafił ani trener ani koledzy wykorzystać na tego. Teraz mają szczęście bo udało się wygrać,trochę presja spadła no i można wyciągnąć wnioski bo słabej gry było mnóstwo. Nie oglądałem sparingów ale Gortat tam średnio rzucał kilkanaście pkt(z tymi lepszymi przeciwnikami) załóżmy optymistycznie,że najgorszy mecz ma za sobą ????

Przydałoby się żeby Koszarek i Zamojski coś zagrali wreszcie bo grać potrafią,a jak widzę linię na Koszarka 4,5 i on robi tylko 2pkt no to coś jest nie tak.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom