>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eurobasket 2015 (Niemcy, Francja, Chorwacja, Lotwa)

Status
Zamknięty.
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
MG#13 powyżej 7 zbiórek @ 1,85 betsson ⛔⛔
EDIT: Kolejny tragiczny mecz naszego &quot;lidera&quot;.

Bez jaj 2zb w ponad 20min? W ataku już przywykliśmy do pudeł ale coś tam jeszcze zbierał. Nie wiem czy to kontuzja aż tak go ograniczała? Trochę słabo było patrzeć bo przez 30min naprawdę graliśmy dobry mecz, jednak ciężko oczekiwać że Hiszpania zagra 40minut kiespko.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Czy ktoś może mi poprawić humor i potwierdzić informację, która padła podczas transmisji TV, że zawodnik Gortat da sobie spokój z kadrą i skupi się na NBA i kręceniu reklam?
 
K 1K

komandos5

Użytkownik
Czy ktoś może mi poprawić humor i potwierdzić informację, która padła podczas transmisji TV, że zawodnik Gortat da sobie spokój z kadrą i skupi się na NBA i kręceniu reklam?
Tak już przed turniejem straszył że to jego ostatnie występy w kadrze. Teraz zapewne obrażony na wszystkich , że się ośmieszał dotrzyma słowa ????
 
N 71

nba3

Użytkownik
Cytat z wywiadu z Gortatem:

Hiszpania była drugim rywalem na EuroBaskecie, która w swoich szeregach ma typowego środkowego. Wcześniej ganiałem rywali po obwodzie. To nie jest moja gra. Ja w ten sposób nie gram.
Jak może gracz, który kreuje się na lidera drużyny mówić, że takie bronienie to nie jego gra i on tak nie gra :?: To jest jakiś żart. Nie ma co gadać, że jakby zagrał lepiej to byśmy wygrali z Hiszpanią, bo nie było szans, Pau był nie do zatrzymania, ale kurde co mu się dziwić, że ma 70% za 2 i 80% za 3, jak połowa rzutów bez obrony. Jak jest odpowiedzialny za krycie takiego gracza to ma go kryć i tyle, sam mówi kawałek dalej, że on jest szybki i mobilny, to niech się rusza i broni, a nie, że podkoszowi uciekają na trójkę czy półdystans dalszy i oddają wolne rzuty jak np. Fischer z Izraela, który sobie rzucał totalnie bez obrony.

I totalnie nie rozumiem tego grania na Gortata w ataku. Teraz widać, że bez P&amp;R, które można grać z rozgrywającym, który zawsze poda w punkt to on nic nie znaczy w ataku. Rzut słaby i to na przestrzeni całego turnieju. Totalnie nie ogarniam, dlaczego on nie zrozumiał przez tyle lat, że może kończyć akcje z góry. Ile to rzutów spudłowanych zamiast wsadzenia piłki z góry to nie zliczę.

Poza tym brak agresywności na desce (poza meczem z Francją 3 zbiórki w ataku w 5 meczach).

Nikt nie oczekuje od Gortata bycia Gasolem, bo kilkanaście lat różnicy w szlifowaniu techniki jest nie do przeskoczenia. Ale ludzie oczekują zaangażowania, które było wcześniej i które jest w NBA, walki. Jak ma tego nie być to naprawdę nie trzeba nam Gortata w kadrze, lepiej budować ją wokół Karnowskiego.
 
N 71

nba3

Użytkownik
A z typów na dziś proponuję 2 overy:

Gal Mekel Over 13.5 2.180

Lior Eliyahu Over 12.5 1.943

Włosi nie mają obrony, przeciwnicy rzucają im fest. I to właśnie PG oraz podkoszowi.

Po kolei mecze:

Teodosic - 26 punktów, 8/12 z gry, 6/6 wolne, 5 razy faulowany,
Raduljica - 14 punktów, 6/8 z gry, 2/2 wolne, 2 razy faulowany,

Edren - 22 punkty, 8/12 z gry, 6/12 wolne, 8 razy faulowany,
Muhammad - 17 punktów, 2/15 z gry, 7/8 wolne, 9 razy faulowany,

Baeringsson - 14 punktów, 4/8 z gry, 4/6 wolne, 5 razy faulowany,
Palsson - 17 punktów, 6/14 z gry, 1/2 wolne, 7 razy faulowany,

Gasol - 34 punkty, 10/17 z gry, 14/16 wolne, 9 razy faulowany,

Pleiss - 10 punktów, 3/5 z gry, 4/6 wolne, 4 razy faulowany,
Schroeder - 29 punktów, 11/20 z gry, 6/7 wolne, 13 razy faulowany,

Nie radzą sobie Włosi zupełnie. Eliyahu i Mekel napewno dostaną swoje rzuty tutaj, do tego oboje kilka razy staną na linii. Warto to brać.
 
N 71

nba3

Użytkownik
I jeszcze jeden typ:

Kalnietis over 9.5 1.990

Wiem, nie jest super strzelcem, woli rozdawać piłki, tyko 2/5 to przekroczył i potrafi się niesamowicie rzutowo zesrać.

Ale Gruzja nie daje rady na obwodzie bronić:

Kloof - 22 punkty, 8/18 z gry, 2/5 wolne, 4 razy faulowany
De Jong - 16 punktów, 5/9 z gry, 5/8 wolne, 9 razy faulowany

Prepelic - 21 punktów, 5/5 z gry, 7/7 wolne, 6 razy faulowany
Blazic - 12 punktów, 5/9 z gry, 1/2 wolne, 1 raz faulowany
Klobucar - 20 punktów, 6/8 z gry, 5/5 wolne, 6 razy faulowany

Calathes - 19 punktów, 7/11 z gry, 1/2 wolne, 1 razy faulowany

Kostoski - 12 punktów, 2/7 z gry, 6/6 wolne, 4 razy faulowany
Stojanovski - 14 punktów, 3/7 z gry, 5/5 wolne, 4 razy faulowany

Ostatni mecz się nie liczy, bo Chorwacja olała, ale nawet to nie przeszkodziło Bogdanovicovi i Stipcevicowi być faulowanym po 4 razy.

To, że Kalnietis jest lepszy niż część graczy wyżej wymienionych to jasne. Grać umie. Gruzja pod koszem nie jest łatwa do przejścia, także Litwa będzie musiała szukać punktów z obwodu. No i Litwa gra wąskim składem, także Kalnietis zagra pewnie znów ponad pół godziny. Wszystko przemawia za tym, żeby rzucił tutaj dwucyfrowo.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Maciulis over 16.5 pkt+rebs+as @ 1.85 by Betsyfy ✅ 34+6+3 !
Czyste value. W ónibecie taki sam kurs, ale z linią 18.5
Jonas w tym turnieju w kratkę
11+3+0 z Ukrainą
13+10+3 z Łotwą
4+2+2 z Belgią
15+10+2 z Estonią
11+6+1 z Czechami
Mimo tej kratki średnia 10.8 + 6.2 + 1.6 wygląda bardzo dobrze na takiej linii. Gra duże minuty (prawie 30 per game), jest drugim zbierającym drużyny, a i % FG ma bardzo dobre.

Eric Murphy over 17.5 pkt+rebs @ 1.85 by Betsyfy ✅ 20
Koleje value w porównaniu do Ónibet, gdzie jest linia razem z asystami 22.5, co jest bez sensu, bo Murph 5 asyst nie robi.
Sam Murphy średnia 13.4 + 7.6
Oczywiście match-up dzisiaj do łatwych nie należy, ale te 7-8 zbiórek + ok. 10 pkt powinien zrobić. Liczę bardzo na to, że Serbowie zaakceptują szybkie tempo i to będzie overowy mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
F 263

fidelio

Użytkownik
Finlandia under 71 pkt. @1.83

Finowie w meczu z Polską rzucili 66 pkt podobnie w meczu z Izraelem. Serbowie potrafią grać miażdżący defense więc moim zdaniem Finowie będą mieli dziś w ofensywie trudno i under jak najbardziej do gry.
 
rybitwa 134

rybitwa

Użytkownik
Italy vs Lithuania​
Italy @ 1.609 ⛔
Pinnaclesports​
W miarę łatwy i logiczny bet. Włosi są po świetnym spotkaniu z Izraelem, gdzie poza rozmiarem wygranej zadziwiła mnie ich defensywa - stracili tylko 52 punkty! Do tego jeszcze fantastyczny stosunek asyst do strat - 21:6. Ofensywnie dalej swoją grę opierają na umiejętnościach poszczególnych graczy, a nie skomplikowanej taktyce. Taki mają styl i na razie przynosi rezultaty, które są zadowalające. Co do Litwy, no cóż, pomimo bycia w ćwierćfinale, nie zachwycili mnie. Wczorajsze spotkanie naprawdę wymęczone z Gruzją. Pomijając naprawdę rewelacyjne zawody Maciulisa (czapki z głów - linijka 34/6/3/4 robi wrażenie!), to nie wyglądało to za dobrze. Valanciunas wczoraj nie był sobą. No i jeszcze te starty, aż 17. Cały mecz na styku, co sprawiło, że duże minuty rozegrali kluczowi gracze. Maciulis 38, Kalnietis 36, Jankunas 32. Włosi takich problemów nie mieli - ostatnia kwarta to garbage time i dogrywanie meczu do końca. Co do samego meczu, to nie widzę przewag Litwy w match upach. Obwód Włochów ma wielki potencjał i będzie ciężko ich zatrzymać +Bargnani.
 
K 1K

komandos5

Użytkownik
no bo w Polsce mamy dziesiątki centrów lepszych od niego nawet w takiej &quot;formie&quot; ;) Gortat = Dirk, a więc nie jest źle ????
Jasne że nie mamy , ale zobacz na zaangażowanie . Nie wymagamy od niego żeby był liderem bo po prostu jest na to za bardzo ograniczony , ale żeby walczył zbierał , a nie skaczą mu po głowach. Jak jest na boisku robi niesamowite dziury w obronie w trumnę wchodzą jak w masło zbiórki w ataku zero . Zobacz na Reyesa jak wszedł jak walczył , a ten stoi jak ***** i patrzy Gasol mu maluje sprzed nosa jak juniorowi zanim mu przyjebać z dwa razy w łapy porządnie to zadowolony sobie z nim pogaduszki urządza... Żenada !
Z Hiszpanią pewnie tak czy inaczej byśmy nie wygrali , bo w zasadzie to zagraliśmy najlepsze trzy kwarty od pamiętnego meczu z ... Grekami w.... 97 roku , no ale właśnie podobnie jak wtedy (wtedy to bylo 2.5 kwarty) tylko trzy kwarty .... No dobra jeszcze mecz z Turkami nam wyszedł na EUROBASKECIE 2011 no ale to był inny kaliber spotkania ...
 
nyk 501

nyk

Użytkownik
Hiszpania - Grecja over 143 1.5 BET365
Linia wystawiona 147 w bet365 można się lekko zabezpieczyć obniżając i też tak często robie. Czysto statycznie patrząć H2H ost 5 spotkań przekraczali tą linie natomiast na tych MŚ Hiszpanie robili to za każdym razem a Grecy w kratke. Jednak uważam, że Hiszpanie będą dyktować tempo meczu a Grecja będzie dorównywać szybkością i skutecznością gry. Ciężko typować faworyta dlatego warto pójść w over bo spotkanie będzie zacięte a mamy tu plejade skutecznych zawodników z dwóch stron.
 
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Ja zagram asysty Spanoulisa, Unibet wystawia linię 4,5 i wystawia na to 1,50. Dla mnie to darmowe pieniądze. Wiadomo, że ten PG jest bardzo doświadczony, wiele lat na europejskich parkietach i w tak wyrównanym meczu powinien wziąć na swoje barki ciężar rozgrywania akcji Greków, którzy są bardzo dobrą drużyną na tym turnieju. V-Span potrafi spokojnie taką linię wykręcić w 20 minut. Hiszpanie nie są drużyną, na którą dobrze działają akcje indywidualne. Najłatwiej będzie nabijać asysty, kiedy będzie bronił San Emeterio. Dzisiaj trudne zadanie przed Bourousisem, dzisiaj sporo pojedynków z Gasolem, a także z Reyesem, więc nie spodziewałbym się ostrego grania w pole trzech sekund. Grecy jeżeli chcą wygrać to spotkanie, to muszą grać bardzo zespołowo, bez głupich strat i muszą górować na tablicach. Jeżeli Hiszpanie będą mieli przewagę zbiórek i kilkakrotnie uda im się pozbierać w ataku, to Grecy mogą mieć spore problemy, mimo, że bardzo dobrze bronią na tym turnieju.
V-Span nie grał dużo na tym turnieju z drużynami teoretycznie słabszymi, ale gdy przyszło się mierzyć z Chorwatami, czy Słoweńcami, to grał ponad 30 minut i był ważną postacią tej drużyny. Wiadomo, nie jest już najmłodszy, dlatego Grecy rozsądnie szachowali swoich rywali i wprowadzali Spana tylko w trudnych momentach i często dawali mu odpoczywać w innych, mniej istotnych meczach. Myślę, że dzisiaj spokojnie pogra 27-30 minut i 5 asyst jest w jego zasięgu spokojnie. Goście mają dobrych strzelców w postaci choćby Kaimakoglou, czy Calathesa, dlatego powinni jak najczęściej wykorzystywać swoich strzelców, bo Hiszpanie zdecydowanie lepiej bronią pod koszem, niż na dystansie, chociaż potrafią bronić bardzo szybko i podwajają, tak jak było to chociażby w przypadku Adama Waczyńskiego. Ale przy podwojeniu otwierają się inne, wolne strefy i taki stary wyga, jak V-Span będzie mógł pokazać, że jeszcze nie zapomniał jak to się robi. 5 asyst wydaje mi się bardzo rozsądnym betem na to spotkanie.
V-Span over 4,5 asyst @ 1,50 unibet ✅✅5 zaksięgowane 27 sekund przed końcem meczu. Izzi ????????
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Niezwykle ciekawie zapowiada się spotkanie Hiszpanów z Grekami. Według bukmacherów nieznacznym faworytem są Grecy, którzy jak dotąd nie przegrali żadnego spotkania na tych mistrzostwach. Obie drużyny mega mocne - Hiszpanie szczególnie w ataku, Grecy w obronie, którzy tylko raz przekroczyli linie 80 punktów na tych mistrzostwach, jednak nie musieli rzucać więcej gdyż ich rywale zdobywali średnio 65 pkt. Hiszpanie natomiast rzucają średnio na tym turnieju 88 pkt - 1 miejsce w tym rankingu. W tym spotkaniu jednak wydaje mi się, że to atak powinien wygrać z obroną. Przypomina mi się finał Realu z Olympiakosem, gdzie drużyna Grecka nie była wstanie powstrzymać szybkich ataków koszykarzy z Madrytu. Wiadomo Reprezentacja Grecji to nie Olympiakos, gdzie tylko 3 graczy zobaczymy dziś na parkiecie. Natomiast preferują oni podobny styl gry jak mistrzowie Grecji, gdzie żelazną defensywą starają się wybić z głowy koszykówkę rywalom. Hiszpanie jednak nie taką obronę rozmontowywali. Moim zdaniem Grecy mają za mało dział w ataku i przy wysokiej skuteczności Hiszpanów, może tych punktów zabraknąć do końcowego sukcesu. Co więcej Hiszpanie powinni dążyć do gry up tempo w której są mistrzami i jeśli sprawnie będą przechodzić z obrony do ataku to widzę dużą szanse na zwycięstwo byłych Mistrzów. Licząc na zwycięstwo Gasola i spóły przeczuwam iż w tym spotkaniu padnie spora ilość punktów, obie drużyny potrafią punktować i przy dobrych wiatrach bez problemu ją pokryją...

Hiszpania - Grecja =&gt; Hiszpania =&gt; 2,15 ✅✅✅ 73:71
Hiszpania - Grecja =&gt; Over 144,5 =&gt; 1,55 ⛔⛔⛔ 144 Oczywiście jednego musiało zabraknąć...
 
N 71

nba3

Użytkownik
Pau Ribas over 6.5
2.180
Pinnacle
Pau jest tu najskuteczniejszym strzelcem Hiszpanów za trzy (poza Gasolem, który sobie nabił meczem z Polską 80% za 3), a to mocna broń. Średnio 2 trafione trójki na spotkanie. Widać więc, że niewiele musi dołożyć, żeby przekroczyć linię. A co do trójek to Grecy wcale nie są tak mocni w obronie pod tym względem. Wystarczy popatrzeć na co pozwalali graczom rywali z pozycji 1-2:
Kostoski 4/8
Stojanovski 2/4
Ukic 2/5
Simon 3/5
Markoishvili 3/4 (nie typowa dwójka, ale tak gra w Gruzji)
Blazic 4/5
Dragic 2/5
Kloof 1/2
Do tego powyżej wymienieni gracze byli faulowani 40 razy. Grecja jest bardzo mocna w obronie pod koszem, ale obwód potrafi szwankować. Ribas nie jest typem gracza, który dużo penetruje, ale jestem dość pewien, że też zostanie nie raz sfaulowany, a to może oznaczać rzuty wolne.
Jestem zdania, że Pau będzie miał co najmniej kilka okazji na rzut trzypunktowy biorąc pod uwagę, że w drużynie Hiszpańskiej piłka chodzi bardzo dobrze, wysocy potrafią świetnie odegrać na obwód.
Wg mnie warty zagrania typ.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Ja próbuję grać na Greków. Hiszpanie w tym składzie i jeszcze z kontuzją Fernandeza i problemami Gasola są w bardzo dużych taraptach. Ledwo wymęczyli wygraną z naszymi zawodnikami i to w głównej mierze fantastycznym wystepem Gasola. Nie sądzę,że Pau znowu rzuci 6/7 za 3. W Hiszpani ostatnio grało 3 zawodników Gasol,Mirotic,Llull. Rezerwowi podkoszowi są ciency,zwłaszcza Claver.
Ciężko mi sobie wyobrazić,że Hiszpanie dadzą radę Grekom,którzy mają wielu świetnych zawodników.
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Francuzi na tegorocznym Eurobaskecie tracą najmniej punktów ze wszystkich ekip - 64,7 pkt. Dzisiaj raczej nie powinni mieć większych problemów z Łotyszami, którzy również w defensywie potrafią mocno popracować - 4 najlepsza defensywa - 67,5 pkt. Nie liczyłbym dziś na zawrotne tempo z obu stron zatem najlogiczniejsza opcją będzie under punktowy...

Francja - Łotwa =&gt; Under 144,5 =&gt; 1,66 ⛔⛔⛔ 84:70 - ostatnia kwarta bez obrony 28:25...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom