>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

EuroCup 2015/2016

Status
Zamknięty.
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Panowie mam do Was pytanie, jakie macie spostrzeżenia odnośnie dzisiejszego meczu Eurocup: Strasbourg vs Galatasaray. Mam zagranie na gości z podpórką, ten mecz kończy mi piękny kupon. Ma ktoś z Was jakieś informacje? Ja jedynie mogę się posłużyć wynikami, statystykami, itd. Również widzę nieznaczne spadki kursów na Galatę. Będę wdzięczny za info odnośnie kontuzji, osłabień, spostrzeżeń, ponieważ kluczowa kwestia brzmi następująco: kontrować czy nie?
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
W eurocupie licza się pkt..więc nawet porazka galaty 2-3 pkt nie jest zadną porazką bo u siebie mogą wygrac z nawiązką ???? Galata 2 krotnie grała na wyjezdzie w drodze do tego finału. Z Pinarem i bayernem i oba te mecze przegrała a u siebie wygrali z nawiazka, z Canarkami u siebie wygrali i na wyjezdzie tez przegrali...czyli dotychczasowy ich dorobek w 3 meczach wyjazdowych to 3 porazki. A dzis przegrana 2-3 pkt to nie zadna porazka
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Strabourg ostatnie 4 mecze u siebie w eurocapie to 4 porażki,stąd też pewnie spadki na Galatę.ja myśle że niema co kontrować,powinno wejść.powo.
 
A 97

analyst

Użytkownik
Strabourg ostatnie 4 mecze u siebie w eurocapie to 4 porażki,stąd też pewnie spadki na Galatę.ja myśle że niema co kontrować,powinno wejść.powo.
Nie słyszałeś o czymś takim że każda seria się kończy ? A po za tym, Galata ma również 4 porażki pod rząd na wyjeździe. Kursy są wystawione prawidłowo, mecz typowo 50/50, żadnego pewniaka tutaj nie ma.
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Pierwszy mecz Strasbourg wygrał 66-62
Po co bet365 wystawia typ Galata -4 skoro takim wynikiem mecz nie może się zakończyć
Chyba głupie jest też wystawienie Galata -3,5 bo po co to grać jak po wyższym kursie można Galata -4,5
Mogą wygrać 3 ptk i przegrać finały i mogą wygrać 5 ptk i zdobyć puchar
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Widzę, że od roku nikt tu nie pisał i się nie dziwię, bo nie ma o czym. Eurocup to taka uboga wersja Euroligi, a to już jest cholernie nisko. Taka trochę padlina do kwadratu. Gdzieś trzeba poupychać te drugorzędne zbieraniny, więc wymyślono Eurocupy, Europe Cupy i inne &quot;Ligi Mistrzów&quot; (swoja drogą za ta nazwę tych ludzi powinni dożywotnio wyrzucić ze świata sportu).

Faza wysoka, więc poziom gry poniżej dna, antybasket, antybasket i antybasket uzupełniony antybasketem. Dlatego dziś nie ma co się zbytnio rozczulać i trzeba brać under.


Malaga - Kubań u 147,5 1.84 Unibet✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom