>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Euroliga 2016/2017

Status
Zamknięty.
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina Koszykowka Euroliga
Godz: 18-00
spotkanie Galatasaray - Panathinaikos
typ: Panathinaikos -2
Kurs 1,91
Buk bet365
analiza:
Koniczynki walcza o play-offy w tegorocznej Eurolidze i cel na mecz w stanbule z Galata jest prosty - wygrać mecz. Tym bardziej ze w środku tabeli spory ścisk i jeśli faktycznie panathinaikos chce grać dalej to musi wygrać z najsłabszymi w tym zestawieniu koszykarzami Galatasaray. Gospodarze wygrali zaledwie sześć z dwudziestu meczy i już sa bez szans na awans. Nawet w SuperLidze nie idzie im zbyt ciekawe bo wygrali tam dziesięć z szesnastu meczy, co daje im dopiero siodme miejsce w tabeli, co na pewno nie jest szczytem marzeć Galaty. Panathinaikos z kolei moim zdaniem zawodzi narazie w Eurolidze, bo każdy z pewnością zakładał miejsce conajmniej w czołowej piątce-szóstce, a ci dali się wyprzedzić taim ekipom jak Baskonia czy Crvena Zvezda, co jest niezpodzianką. Czekam na przniesienie formy z krajowych parkietów, gdzie przegrali tylko inauguracyjny mecz z Olympiakosem, a teraz na liczniku mają czternascie kolejnych wygranych. A w ostatnim meczu zrewanzowali się zespołowi z Pireusu pewnie ich ogrywając 72-59. Galatasaray to zespół zdecydowanie słabszy zarówno od Koniczynek, co już potwierdził pierwszy mecz wygrany przez Greków aż 85-58. Moim zdaniem dziś nie bedzie aż tak wysokiej wygranej Panathinaikosu, jednak ich zwycięstwo nie powinno podlegać dyskusji. Stawiam na Greków
 
mezamorto_ 36,4K

mezamorto_

SantoSubito
Co do meczu Galatasaray - Panathinaikos sadze ze Galata pyknie na spokojnie ponad 80pkt,Guler trafi kilka trojek.Dla mnie nie bedzie to defensywny mecz raczej otwarty.w ogolnym rozrachunku stawiam na Turecka ekipa po kursie 2,50 lub powyzej 77pkt-1,90 Betsson
 
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Maccabi Tel Aviv vs Baskonia
Baskonia -2.5 @1.90 Bet365 ⛔Ostatnia akcja podsumowała ich dzisiejszy występ... na stojąco w defensywie akcje ofensywne w głównej mierze oparte na izolacji Bargnaniego... zawiedli i to mocno

Maccabi teoretycznie już bez szans na awans do najlepszej 8 Euroligi za to goście z Hiszpanii walczą o jak najwyższe miejsce przed decydującą fazą. Taki mecz to świetna okazja dla Baskonii żeby poprawić swój bilans. Gospodarze w totalnej rozsypce. O ile atak jeszcze jako tako funkcjonuje to obrony nie ma i to widać po wynikach a jakby tego było mało w ostatnim czasie z zespołem pożegnał się Zirbes i Weems. Takie ruchy to już raczej oznaka wywieszenia białej flagi na europejskim froncie. Baskonia z meczu na mecz powinna wyglądać coraz lepiej do składu wróciła największa gwiazda Bargnani. Najlepsi strzelcy w postaci Larkina Hangi Beaubois w dobrej formie co powinno w znacznej części ułatwić odniesienie zwycięstwa. Myślę że goście swoje rzucą włączą dobrą obronę bo żeby zatrzymać Maccabi naprawdę dużo nie trzeba i tyle. W pierwszym meczu w Hiszpanii Baskonia bez większych problemów pokonała Maccabi i dzisiaj liczę na podobny mecz. Co tu dużo mówić wszystko przemawia za podopiecznymi Alonso. Liczę na wysokie zwycięstwo drużyny przyjezdnej.
 
pepeqqq 56

pepeqqq

Użytkownik
Maccabi Tel Aviv vs Baskonia
Baskonia -2.5 @1.90 Bet365


Maccabi teoretycznie już bez szans na awans do najlepszej 8 Euroligi za to goście z Hiszpanii walczą o jak najwyższe miejsce przed decydującą fazą. Taki mecz to świetna okazja dla Baskonii żeby poprawić swój bilans. Gospodarze w totalnej rozsypce. O ile atak jeszcze jako tako funkcjonuje to obrony nie ma i to widać po wynikach a jakby tego było mało w ostatnim czasie z zespołem pożegnał się Zirbes i Weems. Takie ruchy to już raczej oznaka wywieszenia białej flagi na europejskim froncie. Baskonia z meczu na mecz powinna wyglądać coraz lepiej do składu wróciła największa gwiazda Bargnani. Najlepsi strzelcy w postaci Larkina Hangi Beaubois w dobrej formie co powinno w znacznej części ułatwić odniesienie zwycięstwa. Myślę że goście swoje rzucą włączą dobrą obronę bo żeby zatrzymać Maccabi naprawdę dużo nie trzeba i tyle. W pierwszym meczu w Hiszpanii Baskonia bez większych problemów pokonała Maccabi i dzisiaj liczę na podobny mecz. Co tu dużo mówić wszystko przemawia za podopiecznymi Alonso. Liczę na wysokie zwycięstwo drużyny przyjezdnej.

Wysoko to oni dostają w cyca...
 
A 6,2K

alex.bp

Użytkownik
Na jutro 3 undery. Sprawa jest prosta - wszystkie overowe drużyny w tej kolejce już grały. Żadną tajemnicą jest fakt, że w Eurolidze prawie wszystkie ekipy to ofensywne zera, bazujące na antybaskecie i przeszkadzaniu rywalom bardziej niż na kreowaniu gry. W większości przypadków taka taktyka się sprawdza, chyba że przychodzi do spotkania z Realem lub CSKA. Wtedy trzeba też pokazać coś w ataku, bo siła ofensywna tych drużyn jest zbyt duża dla większości przeciwników.

Darussafaka - Fenerbahce u 155,5 1.91✅ - najtrudniejszy z typów, bo Fenerbahce od czasu do czasu lubi zagrać szybko, ale gospodarze raczej nie pójdą na wymianę ciosów ze zdecydowanie silniejszym kadrowo rywalem

Olympiakos - Żalgiris u 154,5 1.91✅ - Litwini raczej tutaj nie podskoczą, Oly złamie ich swoją defensywą

Barca - Galata u 157,5 1.91✅ - Barca w ofensywie w większości meczów to obraz nędzy i rozpaczy, zdecydowanie lepsza w obronie, a Galata jest zbyt słaba, żeby tutaj narzucać jakąś dużą liczbę pkt

Kursy z Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 21:00
Spotkanie: FC Barcelona Lassa - Galatasaray Stambuł (spread -14.5/+14.5)
Typ: 2
Kurs: 1,41
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Spodziewam się tutaj wyrównanego meczu i nie zdziwiłoby mnie nawet zwycięstwo Galaty. Barcelona w mega dołku, do tego nie zagrają dziś Doellman, Renfroe, Oleson, Lawal i Ribas. Pozytywem jest to, że ma zagrać nowy nabytek Munford. Barca ma swoje konflikty, trener Barzokas nie panuje już nad swoimi zawodnikami, którzy chyba grają przeciwko niemu. To nie napawa optymizmem przed tym spotkaniem. Jedyny plus dla Barcy jest taki, że ich przeciwnik okupuje ostatnie miejsce i już tylko gra, bo gra bez szans na awans do dalszej fazy rozgrywek. Jednak nie spodziewam się tutaj pogromu a raczej bardziej wyrównanego spotkania i jeżeli Barca wygra to nie wierzę, że aż 15 punktami pokrywając proponowaną przeze mnie linię. Kurs 1,41 przy tych wszystkich problemach w Barcie to naprawdę bardzo dobry kurs i biorę go w ciemno.
✅ 62-69
 
A 6,2K

alex.bp

Użytkownik
Kolejna kolejka tej koszykarskiej padliny, zwanej dumnie Euroligą. Swoje zdanie na temat tej profanacji koszykówki już pisałem nie raz. Niektóre drużyny to poważną koszykówkę widziały tylko w TV. Wszechobecna brzydota i antybasket to najkrótszy opis tego śmiesznego tworu. Dlatego też na warsztat biorę 2 ekipy, które o ofensywie czytały tylko w książkach. W Turcji będzie under.

Darussafaka - Panata u 154,5 1.91 Unibet✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Unics Kazań vs Anadolu Efes
Anadolu @2.05 Bet365✅
Anadolu -5 @3.20 Bet365✅✅✅

Pod lupę biorę spotkanie Unics Kazań vs Anadolu Efes. Gospodarze teoretycznie już bez szans na awans do najlepszej 8 Euroligi goście z kolei z bardzo realnymi szansami. Aktualnie goście z Turcji plasują się na 8 pozycji ostatniej premiowanej awansem ale trzeba mieć na uwadze że za plecami czają się rywale którzy tylko czekają na potknięcie potknięcie na które Anadolu nie może sobie pozwolić. Po pierwsze powinni być bardziej zdeterminowani niż rywale którzy raczej chcą już tylko dograć rozgrywki na europejskim froncie. Po drugie goście z Turcji to bez dwóch zdań lepszy zespół. Może nie mają takiej indywidualności jak Langford ale świetnie funkcjonują jako drużyna. Brown Paul Dunston Honeycutt potrafią być świetnie obsłużeni przez parę Heurtel - Granger. W Unics&#39;ie jest Langord i długo długo nic. Amerykanin na pewno swoje rzuci ale resztę zespołu można spokojnie zatrzymać. No i po 3 forma obu zespołów. Gospodarze w ostatnim czasie w Eurolidze zaliczają porażkę za porażką gdzie w tym samym czasie podopieczni Persaovica radzą sobie całkiem nieźle co pokazuje wygrana z Crveną na ich własnym parkiecie. Moim zdaniem to goście mają większe szanse na odniesienie zwycięstwa dlatego też idę w ich stronę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Kazan+ darusaffaka -3.5+ CSKA=4.75⛔

jak dla mnie te ako niezle wyglada i ma to szanse wpasc. Kazan wcale nie gra tak zle, powinni wygrac juz tydzien temu w Atenach. nie wygrali od kilku meczy i dzis powinno byc przelmanie. Moze i o nic nie walcza, ale na wlasnym boisku kazdy chce wygrac
Turcy zeby myslec o awansie do top 8 musza poprostu dzis wygrac, wlasne boisko plus dwie kontuzje w pancie powinne dac nam sukces
Chociaz CSKA nie jest w najwyzszej formie, toi tak powinni poradzic sobie z tak slabą Barcelona
 
piokaka 0

piokaka

Użytkownik
Kazan+ darusaffaka -3.5+ CSKA=4.75
jak dla mnie te ako niezle wyglada i ma to szanse wpasc. Kazan wcale nie gra tak zle, powinni wygrac juz tydzien temu w Atenach. nie wygrali od kilku meczy i dzis powinno byc przelmanie. Moze i o nic nie walcza, ale na wlasnym boisku kazdy chce wygrac
Turcy zeby myslec o awansie do top 8 musza poprostu dzis wygrac, wlasne boisko plus dwie kontuzje w pancie powinne dac nam sukces
Chociaz CSKA nie jest w najwyzszej formie, toi tak powinni poradzic sobie z tak slabą Barcelona
hahah graj dalej na kebaby i pseudo drużyny ???? P.S Fart z HC ledwo...
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Czy ktoś kto się zna mógłby napisac jak widzi dzisiejsze spotkania Fenerbache- Baskonia I Zaliris - Panathinaikos?
Czy Panathinaikos jest w miare pewny? Z góry dzieki
 
A 6,2K

alex.bp

Użytkownik
Lecimy dalej z tym ściekiem.
Dziś 2 underowe mecze. Fenerbahce pomimo niezłego składu jak na Euroligę, jest zespołem defensywnym. Większość ich przeciwników jest za słabych, aby sforsować ich obronę. Baskonia miewa przebłyski, ale często ich ofensywa leży i kwiczy w starciach z mocnymi przeciwnikami. Dziś powinno być podobnie.
O Barcelonie nie ma co się zbyt dużo wypowiadać. Tam ofensywy nie ma żadnej, gracze kaleczą się na każdym kroku, paru w miarę wartościowych graczy zostało wyciągniętych i zastępców nie widać. Dziś zapewne znów będzie popis indolencji ofensywnej.

Fener - Baskonia u 157,5 1.88✅ oraz Barca - Kazań u 153,5 1.91✅ Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
W 0

wisats

Użytkownik
Witam wie ktoś czy dziś K.Longford bedzie grał bo w ostatnim meczu ligowym go zabrakło i Uniks bez niego jak dzieci we mgle. Dzięki za odpowiedz
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Bardzo ciekawie zapowiadają ostatnie cztery kolejki Euroligi, walka o ostatnie miejsca w playoffs nie została zamknięta i nawet Crvena nie może być pewna udziału w PO. Dziś do Zalgiris Arena przyjeżdża Anadolu Efes, a więc bezpośredni rywal w walce o ostatni spot Zalgirisu, a więc możemy być pewni bardzo gorącej atmosfery. Hala w Kownie to jeden z najcięższych terenów w Eurolidze, choć nie przemawia za tym bilans. Tak naprawdę dopiero w ostatnim czasie Zalgiris Arena stała się prawdziwą twierdzą, gdzie poległy ekipy CSKA Moskwa, Barcelony czy Panathinaikosu, a więc dwie drużyny mające pewny udział w playoffs i gdyby nie głupio oddawane zwycięstwa z Maccabi, Darrusafaką czy Uniksem Zalgiris już dawno miałby zapewniony udział w playoffs. Niemniej jednak to, co robi Sarunas z tą ekipą jest godne podziwu - z zespołu litewskich nołnejmów - w oparciu o kilka nazwisk zza granicy - stworzył konkurencyjny skład walczący o &quot;post-season&quot; w Eurolidze, mimo, iż chociażby Barca, notujące tragiczny sezon Emporio, Maccabi czy Brose mają na papierze mocniejszy roster. Efes kurczowo trzyma się ostatniego spotu i za wszelką cenę nie chce go oddać. Niemniej jednak nie przekonują mnie jako drużyna, brakuje mi tam jakiegoś x-faktora, z Sariciem i Ivkoviciem za sterami oglądało mi się tę drużynę dużo lepiej. Ot, solidność i konsekwencja na rozegraniu, gdzie rządzi Thomas Huertel, który powinien mieć utrudnione zadanie dziś. To znaczy... przynajmniej w teorii. Bo zależy którego z guardów kryć będzie Leo Westermann - mający przewagę wzrostu i zasięgu nad oboma guardami Anadolu. Moim zdaniem Jasikievicius powinien oddelegować go do krycia Huertela, bowiem jest on znacznie pewniejszą opcją od Grangera, co potwierdził w pierwszym meczu, notując 18 punktów i 4 asysty. Derrick Brown, drugi najlepszy strzelec Efesu, będzie musiał mocno zaangażować się w defensywę, bowiem doświadczony Paulius Jankunas, lider punktowy Zalgirisu, łapie formę na końcówkę sezonu regularnego i w ostatniej kolejce pozamiatał Uniks notując linijkę 21/3/7, zdobywając przy tym MVP kolejki. Bryant Dunston także będzie miał ciężko w pomalowanym, gdyż naprzeciwko wyjdzie Augusto Lima, wyższy i prawdopodobnie równie atletyczny gracz co Amerykanin, w którym widać doświadczenie zebrane w Madrycie. Generalnie ciężkie matchupy. Dołożę do tego istotny fakt, jakim są trójki - pod tym względem zdecydowanie lepszą, bardziej skuteczną drużyną jest Zalgiris i to może dziś zadecydować. To piąta najlepsza drużyna pod względem skuteczności zza łuku, aż 7 graczy grających realne minuty, w tym Kevin Pangos, który przy dobrym dniu po prostu strzela i zabija (5/6 w Turcji). Anadolu Efes trafia 35%, zajmując 13. miejsce, przy czym na wyjazdach skuteczność spada do 31% a Turcy osuwają się na pozycję... 16. co jasno wskazuje, iż niekoniecznie dobrze reagują na presję. Hala Zalgirisu do najprzyjaźniejszych nie należy i wydaje mi się, że dziś to, plus skuteczność zza łuku i kolektyw zadecyduje o zwycięstwie Zalgirisu. Spoglądając na koniec na perspektywy awansu do 8. Zalgirisu - mają zdecydowanie łatwiejszy terminarz od Efesu - oprócz Turków w dniu dzisiejszym zagrają z Maccabi i Emporio, które już o nic nie walczą oraz na sam koniec podejmą Baskonię, która będzie walczyć prawdopodobnie o przewagę parkietu. Efes z kolei zagra w kolejnych kolejkach z Fenerbahce broniące czwartej pozycji, Olympiakosem i Realem Madryt. Presja po stronie Turków.

Zalgiris @ 1,71
Bet365

Wydaje mi się, że Saski Baskonia nie podda się bez walki o czwarte miejsce. Fenerbahce ma ciężki terminarz w końcówce regularu i perspektywa przegrania dwóch z czterech spotkań, gdzie mierzą się chociażby z Anadolu Efesem walczącym o udział w PO na wyjeździe oraz z Realem w WizInk Center, który nie tylko broni pierwszego miejsca, ale także ma napięte stosunku z Fenerbahce, jest całkiem realna. Jak pokazał regular season - Saski może spokojnie rywalizować z Fenerbahce - wygrali dwukrotnie z Turkami, jednak Fener nie dość, że - wydaje mi się - będzie nabierać rozpędu w playoffs, bo mają do tego ludzi (a do tego motywacja będzie ogromna, bo dwa razy polegli w finale - z CSKA ich trochę przekręcili - a w tym roku grają u siebie), więc wydaje mi się, że może być potrzebny G5, a więc przewaga parkietu w tym wypadku może okazać się decydująca. Brose nieco straciło na animuszu, ostatnio dwie porażki, w tym przegrana w meczu na szczycie BBL przeciwko Bayernowi. Myślę, że powinni odpuścić sobie Euroligę, zwłaszcza, że walka jest już właściwie przegrana, w tym tygodniu czekają nas dwie kolejki w środku tygodnia i nie ma co obciążać zawodników - lepiej skupić się na próbie pogoni za Ratiopharm Ulm w lidze. Brose ma kilku ciekawych zawodników, na papierze to dla mnie skład na TOP8 Euroligi, ale nie potrafili wyszarpywać trudnych zwycięstw, nie mieli regularności. Co trzeba im oddać - potrafią wygrywać na własnym parkiecie - w pokonanym polu pozostawili chociażby Olympiakos czy Barcelonę, a porażki z Realem, Crveną, CSKA czy Panathinaikosem miały miejsce w stosunku 1-2 punktowym. Jednak trzeba sobie zadać pytanie - czy jest sens żyłować liderów? Saski na wyjazdach gra w kratkę, ale potrafią wygrywać ważne mecze - zebrali skalp w Madrycie, Belgradzie, Barcelonie, Stambule... koniec końców są bardziej utalentowaną drużyną, mają głębszy skład, Shane Larkin, Andrea Bargnani, Rodrigue Beaubois, Adam Hanga, Jaka Blazic, Tornike Shengelia, Chase Budinger... naprawdę mocny skład, sądzę, że wygra dziś talent i motywacja.

Saski Baskonia @ 1,68
Bet365​
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 20:15
Spotkanie: Panathinaikos Ateny - Olimpia Milano (spread -6.5/+6.5)
Typ: 1
Kurs: 1,31
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Do końca rozgrywek sezonu zasadniczego Euroligi zostały 4 kolejki. Sytuacja w tabeli wygląda na ten moment tak:

Zespół z Mediolanu nie ma już szans na osiągnięcie czegokolwiek w tej edycji Euroligi, natomiast Panathinaikos ma jeszcze szanse na poprawienie swojej pozycji w tabeli ale również musi wygrywać aby nie dać się wyprzedzić czającej się za plecami Crvenie Zveździe. Panathinaikos na własnym parkiecie jest drugim najlepiej grającym zespołem w tegorocznej edycji notując 10 zwycięstw, 2 zwycięstwa po dogrywce i 1 porażkę. Zespół Olimpii z kolei jest zespołem najgorzej grającym na wyjazdach i do tej pory zanotowali 1 zwycięstwo, 1 porażkę po dogrywce i 11 porażek. Zespół grecki jest tutaj zdecydowanym faworytem ale kurs na ich wygraną jest bardzo niski. Ja idę tutaj w stronę spreada -6.5 na drużynę Panathinaikosu. Tę linię gospodarze powinni spokojnie pokryć. Zespół z Mediolanu już o nic nie gra a do tego nie zagrają dziś Dragic, Simon, Fontecchio i Carella a pod znakiem zapytania stoją występy Kalnetisa i Sandersa. Panathinaikos u siebie jest mocny i myślę, że zwyciężą i pokryją tego spreada. Spodziewam się tutaj wygranej gospodarzy różnicą 10-15 punktów ale sam gram bezpieczniej i polecam linię -6.5 punktów na gospodarzy. Goście również mieli pewne problemy z lotem do Aten ale więcej można przeczytać na oficjalnej stronie drużyny z Mediolanu i o wyżej wymienionych absencjach również.
http://www.olimpiamilano.com/olimpia-on-the-road-atene-4/
✅ 74-61
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
FENERBAHCE vs MACCABI
Typ:Under 161.5
Kurs: 1.91
Bukmacher: Bet365
Link do Oddsportal
Krotka notka: 161 na taki mecz jak Fener vs Maccabi? Jak juz ktos pisal wyzej, Fenerbahce to druzyna defensywna wiec bedzie ciezko o punkty ze strony Izraelitow. Jesli chodzi o liczby to srednia 152, wiec 9 pkt zapasu od lini bukmacherow. Excel oscyluje tutaj 151-154...i jak ktos lubi wieksze ryzyko moze sprobowac under 152.5 @ 3w unibecie. Powodzenia.
------
79:81....160✅ ✅ ✅ tylko jeden komentarz: hahahahahahahahahahaha, Nie moge z tej koncowki jak sobie to przypomne ???? .
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
RM-BAR g 21:00
Real-8,5 @ 1.80 bwin ✅✅✅ 85-69 bet dnia

Dziś trzeba uderzać mocno w Real.Barca wyeliminowana z Euroligi,trener mówi że pozostaje im już tylko ACB.Nie zagrają Lawahl,Doelman,Pau Ribas,Faverani(chyba),Erickson-ten pewnie pogra kilka minut.
Real walczy o 1. pozycje.W Barcelonie był gwałt (prawie 40pkt).W lidze gdzie grali ostatnio i Real zagrał kompletną padake,mimo to wygrali 1pkt.
Polecam wszelkie HC, czy to na 1.połowę(-4,[email protected]), czy nawet 21+ po znakomitych kursach(@5.25 b365)
Pzdr
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom