>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Euroliga 2016/2017

Status
Zamknięty.
jejek2 0

jejek2

Użytkownik
Tylko że Laso tak rotuje żeby wygrac 1 pkt mecz, wszyscy wymienieni przez ciebie z Barcy, nie graja juz jakiś czas, Navarro wrocił, dla mnie to nie tak oczywiste, ale powodzonka.
 
E 1,1K

evnt

Użytkownik
Beda walczyc o zwyciestwo..? Bo to wkoncu szlagier wiec kto wie.. tym bardziej ze przegrali pare dni temu 1 punktem i wydaje mi sie , ze weszlo to im troche na ambcije i moze sie zepna , bo kurs na Barce na prawde mega duzy, warto probowac?
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Macabi - Zalgris⛔
typ: macabi -2 @ 1.9

macabi ostatnio gra calkiemniezle, kilku graczy wrociło po kontuzjach i odrazu widac efekty. Co prawda nie maja szans na awans. Ale to jest druzyna budowana na erulige i czy graja o jakis cel czy nie, to zawsze walcza na 100% zwlaszcza u siebie.
Zalgris stracil szanse na awans w ostatniej kolejce. Miało byc pieknie i wygrana z Efesem u siebie. Niestety dla nich nie wykorzystali szansy
 
P 64

popeye.

Użytkownik
Macabi - Zalgris
typ: macabi -2 @ 1.9
macabi ostatnio gra calkiemniezle, kilku graczy wrociło po kontuzjach i odrazu widac efekty. Co prawda nie maja szans na awans. Ale to jest druzyna budowana na erulige i czy graja o jakis cel czy nie, to zawsze walcza na 100% zwlaszcza u siebie.
Zalgris stracil szanse na awans w ostatniej kolejce. Miało byc pieknie i wygrana z Efesem u siebie. Niestety dla nich nie wykorzystali szansy
Typ dobry, ale to jak pajacują żydki to śmiech na sali :grin: Niezależnie, w której kwarcie co zaczeli lepiej grać to dostają od razu na otrzeźwienie run&#39;a
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Darussafaka-Crvena godz 19:00
Crvena under 70,5pkt 1,84 unibet ✅ ✅ ✅ 62
Ostatnia kolejka przed Play-off.Jedyny mecz który jest o &quot;coś&quot;.Kto wygra, zagra w PO i na początek zagra z RM.Także jest o co walczyć.Podejrzewam wysokie krycia, długie rozgrywanie akcji.Serbowie to nie dość że underowa drużyna, to dziś jeszcze bez kluczowego Jovica.Dziś Turasy odpowiednio zadbają o atmosferę na trybunach,wiadomo o co chodzi.Jedynie dogrywka może spalić typ, ale myślę że warto
Pozostałe mecze o pietruszke, jak pojawia się linie zawodników można grać undery liderów.Albo jakieś wysokie kursy,np win Unicsu z Makaraniorzami( Ruskie i Włoskie mafiozy .. . Xd)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Jak tylko pojawią się kursy, to warto szukać undera w meczu Efesu z Olympiakosem. Nie od dziś wiadomo, że Grecy są obrazą dla koszykówki, są ofensywnymi zerami i potrafią tylko zabijać koszykówkę. Pokazali to dziś i na całe szczęście przegrali. Efes się dopasował i również poszedł na bijatykę. W tym całym chaosie i przypadku udało im się wygrać pomimo tego, że Olympiakos 2 razy rzucał na wyrównanie i wcześniej jeszcze 2 rzuty wolne zmarnował Printezis. Banda frajerów, która nawet nie próbuje w końcówce wziąć czasu i ustawić jakąś zagrywkę. W sumie po Eurolidze nie spodziewam się niczego dobrego, ale poziom amatorszczyzny czasami i tak zaskakuje.
W kolejnym meczu powinno być podobnie, znów bijatyka i rzucanie airballi, mnóstwo fauli i osobistych rzucanych na maksymalnie 60%. Wynik będzie niski a gra kompromitująca. Jak zwykle z resztą.
Efes - Olympiakos under 154,5 uni
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Darusafaka-Real (26/04/2017 godz 20:15)
Real under 84,5pkt 1.80 bwin 88,ehh te trojki Carroll´a
Trzecie spotkanie serii.Pierwsze w Madrycie wygrali gospodarze 83-75.Ładnie, pięknie ok.W drugim już Darusafaka odrobila lekcje, postawiła się w obronie i pokonali Madryt na ich parkiecie 80-84, wyrównujac serie 1-1.Tym samym Real stracił również atut własnego boiska serii.Teraz wyjazd do Turcji na dwa spotkania, gdzie gospodarze pogonił już CSKA czy Fener, Real nie na wcale łatwego zadania.Nie zdziwię się nawet odpadna,hehe, wiemy kto sponsoruje gospodarzy i gdzie odbędzie się finał ????
W sezonie zasadniczym w 2 spotkaniach linie pokryli 1 (oczywiście u siebie)
Dodatkowo gram mini progresje na oba spotkania:
Darusafaka win @ 2.67 bet365 -
Jedno spotkanie na pewno wezmą, jak coś podwajam to na następne żeby nie pisać kolejnego postu
Pzdr
no niestety,ale drugie spotkanie gram z 2x stawke na Darusafake.Jeszcze cos dodam na dniach
 
mezamorto_ 36,4K

mezamorto_

SantoSubito
Dzis w skrocie i na szybko:
-Nie wierze dzis w wygrany mecz Feneru a jak cos minimalnie.Atak bardzo dobry ale u grajac u siebie mnie wogole nie przekonuja,graja dosc chaotycznie.Sa w gazie wygrac 2 razy w Atenach to nie byle wyczyn.Sadze ze dzis zagraja uwazniej i przez to bardzej asekuracyjnie.stawiam w handicapie na Panate -6,5 po kursie w Fortunie 1.79.⛔
-Co do meczu Baskonii z CSKA,Baskowie dzielnie walczyli w obu meczach ale doswiadczenie,presja wyniku zrobi swoje.Ponadto gracze CSKA przynajmniej na 2 pozycjach sa o wiele lepsi(wiadomo o kogo chodzi). Stawiam na czyste Zwyciestwo CSKA 1.66 po kursie w Fortunie.✅
Powodzenia.
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Jak tylko pojawią się kursy, to warto szukać undera w meczu Efesu z Olympiakosem. Nie od dziś wiadomo, że Grecy są obrazą dla koszykówki, są ofensywnymi zerami i potrafią tylko zabijać koszykówkę. Pokazali to dziś i na całe szczęście przegrali. Efes się dopasował i również poszedł na bijatykę. W tym całym chaosie i przypadku udało im się wygrać pomimo tego, że Olympiakos 2 razy rzucał na wyrównanie i wcześniej jeszcze 2 rzuty wolne zmarnował Printezis. Banda frajerów, która nawet nie próbuje w końcówce wziąć czasu i ustawić jakąś zagrywkę. W sumie po Eurolidze nie spodziewam się niczego dobrego, ale poziom amatorszczyzny czasami i tak zaskakuje.
W kolejnym meczu powinno być podobnie, znów bijatyka i rzucanie airballi, mnóstwo fauli i osobistych rzucanych na maksymalnie 60%. Wynik będzie niski a gra kompromitująca. Jak zwykle z resztą.

Efes - Olympiakos under 154,5 uni
✅


Ponawiam typ, tym razem z niższą linią 150,5 pkt.

Że niby Oly z nożem na gardle pójdzie na wymianę ciosów? Jak mawiał klasyk, &quot;nie wydaje mnie się&quot;. Poza tym Efes pokazał, że również lepiej wychodzi na defensywnej grze, skoro wygrał tak 2 kolejne mecze. Wszystko przemawia za kolejnym underem.

Efes - Olympiakos under 150,5 1.91 Uni✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mezamorto_ 36,4K

mezamorto_

SantoSubito
Dyscyplina: Koszykowka-Euroliga
Godzina:20:15
Spotkanie: Efes-Olympiakos
Typ:2(Zwyciestwo razem z dogrywka)
Bukmacher:Fortuna
Kurs:1.82
Analiza:

Ogladajac 3 spotkanie mam dziwne wrazenie ze fatalnie grajacy Grecy wygraja 4 serie.Skłania mnie do tego 4 kwarta ktora grali bardzo dobrze defensywnie,wtedy Gracze Efesu sie gubili.Faktem jest jednak ze w ataku to juz byla parodia,rzuty nieprzemyslane,totalny chaos.Tak czy siak mysle ze Olympiakos zalapal ze ten mecz wygra tylko jesli linia obrony bedzie bardziej składna,chcieli grac zbyt ofensywnie bo mysleli ze Efes bedzie gral bardziej ostroznie,nic z tego,poszli na zywioł i widac efekty.Kluczem bedzie postawa Spanoulisa,Printezisa, i jak dla mnie bardzo kratywnego Mantzarisa.Mysle ze jak nie da sie zbytnio miejsca Huertelowi,a i dobrze przypilnuje Dunstona to Efesowi moze byc Ciezko ten mecz z taka latwoscia jak poprzedni wygrac.
Ps.Po tak slabej grze i kurs tylko ponad 1.80 na Grekow?cos mi tu nie pasuje,kursy nie graja ale buki tez sie znaja i wiedza zeby nie przesadzic zbytnio.
Powodzenia.✅
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Ps.Po tak slabej grze i kurs tylko ponad 1.80 na Grekow?cos mi tu nie pasuje,kursy nie graja ale buki tez sie znaja i wiedza zeby nie przesadzic zbytnio. Powodzenia.
Ostatnie 2 mecze były bardzo wyrównane. Efes ma przewagę i może dziś zakończyć ten pojedynek, ale jeżeli się nie uda, to jeszcze nic straconego. Jak już pokazali to i w Pireusie potrafią wygrać. Olympiakos ma nóż na gardle.
Efes zagrał na bardzo słabej skuteczność z trójek (2/18 11%) i nie sądzę, by zagrali aż tak słabo w ofensywie po raz kolejny. Wykonali 13 rzutów więcej i mieli też nieco więcej osobistych (tu skuteczność też kiepsko 50%).
Myślę, że dzisiaj Efes to zakończy. Według mnie prezentują się lepiej niż Olympiakos (poza 1 grą), który też w końcówkach nie prezentuje się wybornie.
 
mezamorto_ 36,4K

mezamorto_

SantoSubito
Osobiscie kibicuje Tureckiej ekipie bo graja fajny basket i chcialbym zeby przeszli dalej,sa bardziej kreatywni niz schematyczni Grecy.No coz ale dzis jak mnie przeczucie nie myli Olympiakos wygra pakujac moze nawet 80pkt.
2-2 na dzis a potem 3-2 dla Efesu dla dobra koszykowki ;)
 
mezamorto_ 36,4K

mezamorto_

SantoSubito
Dyscyplina: Koszykowka-Euroliga
Spotkanie:Olympiakos-Efes
Godzina:20:00
Typ:1 druzyna zdobedzie punktów(razem z dogrywka) 76.5 +
Bukmacher:Fortuna
Kurs:1.80
Analiza:

Niezbyt wiem jak podejsc do tego meczu,bo niby Grecy zaczeli grac wkoncu skutecznie w obronie ale z drugiej strony Efes sam jest sobie winny tych porazek.Ogladalem mecze rozgrywane w Turcji i mam mieszane uczucia.
Olympiakos grali rozwaznie,twarda obrona nie dali sie wciagnac w ofensywny i kreatywny basket Efesu.Spanoulis rzucal trójki na takim farcie i z taka intensywnoscia ze to dobijało powoli Turecki zespoł.
Po drugie rzucala sie w oczy lepsza jakosc zmienników u Greków,Mantzaris,Papapetrou,dla mnie bardzo pozyteczni.
U Turków niestety calkiem bezproduktywny w rezerwie był Paul,Kirk a najbardziej Honeycutt ktory zagrał dla mnie fatalnie.
Graja bardzo nierówno,po kilku swietnych akcjach nagle blokuja sie i zamiast dobic rywala to traca glupio punkty i gasna powoli.
Niestety mysle ze Olympiakos wygra spotkanie,stawiam tu na doswiadczenie jak i o wiele lepsza ławke rezerwowa.
Licze na spotkanie z duża ilośca punktów z jednej jak i z drugiej strony cos w stylu 80-75 dla gospodarzy.
Powodzenia.✅
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Myślałem, że CSKA wygrywając Euroligę w zeszłym roku pozbędzie się łatki życiowych przegrywów, nabiorą trochę doświadczenia i mentalności zwycięzców. Niestety to wciąż są to pizdy, chłopcy, którzy przegrali ponownie z mężczyznami z Olympiakosu. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom