>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Euroliga 2017/2018

Status
Zamknięty.
luken7 121

luken7

Użytkownik
Mnie kusi pograc Real Madryt . Ostatnio wrocili na wlasciwe tory , szerszy skad od Bamberga ktory w tym sezonie wydaje sie skabszy , co myslicie ?
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Zalgiris jak najbardziej. Oglądałem valencie z Realem grali totalne dno. Aczkolwiek z drugiej strony widać ze Real oswoił się z graniem bez swoich podkoszowych.
Jak nie zwycięstwo to, ze rzuca 79,5
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Crvena Zvezda vs Panathinaikos
Typ: over 158,5pkt
Kurs: 2.10
Bukmacher : Totolotek
Druga rozgrywana w ciągu jednego tygodnia kolejka Euroligi. Crvena Zvezda podejmuje u siebie grecki Panathinaikos a moim typem na ten mecz jest suma punktów powyżej 158,5. Po pierwsze jest to typ na odbicie w takim sensie że we wtorkowym meczu Serbów również stawiam na Over jednak wtedy Crvena została zatrzymana przez Fenerbahce. Dziś gra we własnej hali gdzie znają kosze i nie powinni mieć takich problemów ze skutecznością, dodatkowo będą mocno zmotywowani właśnie wtorkowym wynikiem. Rywalem Panathinaikos, który w tym sezonie lubi pójść na wymianę ciosów. W ciągu ostatnich pięciu spotkań jedynie raz nie udało im się przekroczyć dzisiejszej linii, patrząc dalej w przeszłość udawało mi się to w 7 z 10 ostatnich spotkań. W Eurolidze rzucają średnio 74 pkt na mecz na wyjazdach, gospodarze natomiast we własnej hali wrzucają rywalom średnio 81 pkt. Takie średnie nie pokrywają bezpośrednio linii ale należy zauważyć że w przypadku gospodarzy wpływ mają na to słabsze mecze w listopadzie gdzie obniżyli formę. Teraz nie licząc ostatniego meczu z Fenerbahce grają ponownie swoją ofensywna koszykówkę, jeśli rywale się do niej dostosuja a tak powinno być to linia zostanie pokryta. Kurs powyżej 2.0 bardzo zachęca do gry.
Wynik 63:69
Typ: ⛔

Valencia vs Zalgiris Kowno
Over 154.5 pkt
Kurs 1.70
Bukmacher : Totolotek
Bardzo pozytywnie zaskakujący Zalgiris gra wyjazdowe spotkanie z Valencia. Moim typem na ten mecz jest suma punktów powyżej 154.5. Po pierwsze goście to grająca bardzo dynamicznie drużyna potrafią punktowac na wiele sposobów. Pokazali że żadna obrona im nie straszna rzucając na wyjedzie z Fenerbahce 90 oczek. We wtorek byli wstanie rzucić 88 punktów przeciwko grającej bardzo wolno i preferującej spokojny styl gry drużynie Bambergu. Niemcy musieli dostosować się do stylu Litwinów - pokazuje to moc tej ekipy. Valencia będąca aktualnie w dołku formy nie da rady nawet we własnej hali zmusić rywali do gry błotnej koszykówki, wolnej z małą ilością punktów. Gracze Zalgirisu są obecnie tak pewni siebie ze jadąc do dowolnego rywala narzucają swoje warunki gry i szukają łatwych punktów i mnóstwa rzutów z dystansu. Gospodarze prezentują bardzo słabą obronę, dają sobie rzucać we własnej hali poważnym rywalom po 90 punktów. Litwini spokojnie dziś miga tyle rzucić i gospodarze wystarczy że odpowiedzą 70 do pokrycia linii. Mimo ułomności Valencia dysponuje dobrymi zawodnikami jak Green czy Sam Emeterio lub Sastre którzy umieją punktowac. Dodatkowym argumentem za zarówno typ jak i poprzednim typem jest to że są to drugie spotkania w tygodniu grane przez te drużyny, zmęczenie będzie odczuwalne,obrona nie będzie tak ścisła i łatwiej będzie zdobywać punkty i wychodzić na otwarte pozycje.
Wynik 63:71
Typ: ⛔
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Bamberg - Real - Kwarta z najwyższą ilością pkt 48,5 1.85 LVbet PONIŻEJ✅✅✅

Wiem że przy ofensywie Realu takie granie jest bardzo ryzykowne ale wlasnie dlatego czuje żeby dac under. Bamberg u siebie coś tam może pobronić i mysle ze nie wrzucą w żadnej z kwart aż 50 pkt.
Edit: q1 42 pkt q2 43 pkt q3 34 pkt q4 28 pkt ✅
 
toper86 32

toper86

Użytkownik
to w końcu ten N. Pappas zagra dziś w Panacie ? jeśli tak to Panata to bierze lekko !!! (niby Litwin aut hmm) Ktoś może na 100 procent potwierdzić czy Pappas zagra ?
 
toper86 32

toper86

Użytkownik
OK. Mam do początku meczu to Panata będzie faworytem nawet hala Czerwonej nie pomoże. Jeszcze coś w stronę Bambergów jakiś handicap.Pozostałe mecze no-bet.
 
toper86 32

toper86

Użytkownik
A Żalgiris ze słabiutką Valencją ?
hmm statystyka za Valencją forma za Litwinami dla mnie czarna magia jakoś nie mam zdania patrząc tez na składy oba kluby widziałem ostatnio ale nie mam zdania. Dziś Panata i Bambergi hand ale tylko to moje luzne przemyślenia - różnie może być ale na pewno value jak dla mnie
 
miki19 8,1K

miki19

Użytkownik
hmm statystyka za Valencją forma za Litwinami dla mnie czarna magia jakoś nie mam zdania patrząc tez na składy oba kluby widziałem ostatnio ale nie mam zdania. Dziś Panata i Bambergi hand ale tylko to moje luzne przemyślenia - różnie może być ale na pewno value jak dla mnie
Na Panate handi ? czy w druga stronę i jakie handi grasz ?
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Mozna tez zagrac na Baskonie. Lubia grac w kratke a ostatni mecz dramat zwlaszcza 1polowa. Barca w najwiekszym kryzysie od xxx czasu.Niby skład na papierze mocny powiedzmy na miejsca 3-6 a tutaj taka lipa. Sezon zaczeli fajnie, grali szybko i skutecznie a pozniej rownia pochyła. Moze brakuje jakiegos lidera, takiego jakim był Navarro kilka.lat temu ale tak czy siak musi cos jeszcze byc nie tak.Nie wiem co tam sie dzieje w srodku.
 
miki19 8,1K

miki19

Użytkownik
Panata i Zalgiris wlazlo ladnie wg moich przypuszczen to dzis ide w strone Olympiakosu ...
Tak samo przypuszczałem i tak samo mam ochotę dzisiaj Olympiakos puścić hehe, powodzenia ???? nawet handi -2.5 kurs 1.9 polecam ????
 
nenaglyadnaya 0

nenaglyadnaya

Użytkownik
Maccabi w ML to dziś złoty strzał do jakiegoś dubla. Ja jednak pobieram obecnie -6 po @2.09 w Pinku. Czas na koniec serii Hiszpanów.
Z dogów za Olympiakos +3 płacą jeszcze @1.84 Litwini u siebie mocni, w niezłej serii, ale z ogórami.
 
kondzior911 123

kondzior911

Użytkownik
Nie pamietam nicka ale ktoś usunął post z typem który nie wszedł, napisany wczoraj po 18, nieladnie...
Mam zamiar dzisiaj wejść grubiej w khimki, co myślicie ?
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Chimki Moskwa - FC Barcelona
Typ: Chimki over 82,5pkt
Kurs: 1.84
Bukmacher: Fortuna
Bardzo dobry - wysoki kurs na over punktowym Chimek. Po pierwsze gospodarze w raz ze swoim liderem Shvedem uwielbiają grać szybką koszykówkę, nakręcając tempo, oddając mnóstwo rzutów za trzy punkty czy szukając kontr nawet w drugie tempo. Jedynie najlepsze europejskie drużyny jeśli postawią mocno na obronę są w stanie powstrzymać atak tego zespołu. Gospodarze zdobywają średnio we własnej hali w rozgrywkach Euroligi - 82pkt jednak wpływ na taką średnią miał mecz z Maccabi którzy zatrzymali Rosjan na 69 punktach. Dziś rywalem Chimek będzie grająca bardzo słaby basket, nie potrafiąca dobrze bronić dłuższymi fragmentami drużyna Barcelony. Ich bilans w rozgrywkach to obecnie 4-10, na wyjazdach prezentuje się jeszcze gorzej i wynosi 0-6! Duma Katalonii daje sobie rzucać średnio 86 punktów na wyjazdach. Goście nie są obecnie gotowi na zatrzymanie rywali, ich jedyną szansą na zwycięstwo jest niesamowity dzień rzutowy i &quot;przerzucenie&quot; rywali. W otwartym meczu Chimki spokojnie powinni przekroczyć linię.
Wynik 65:79
Typ: ⛔

Baskonia - CSKA Moskwa
Typ: CSKA - 4,5pkt
Kurs: 1.82
Bukmacher: Fortuna
Po wczorajszych porażkach greckich zespołów - Panathinaikosu oraz Olympiakosu drużyna CSKA ma szansę na odskoczenie w tabeli rywalom i spokojne zadomowienie się na pierwszym miejscu w Eurolidze. W ostatnim meczu pierwszej rundy zmierzy się na wyjeździe z drużyną Baskonii. Moim typem na ten mecz jest wygrana gości co najmniej pięcioma punktami. Po pierwsze CSKA ma o wiele lepszy, szerszy skład z Rodriguezem, De Colo czy Hinesem na czele. Baskonia mimo iż wyszła z najgorszego kryzysu który trawił ją na początku sezonu dalej nie jest systematyczną drużyną. W ostatnich trzech spotkaniach w Europie odnieśli dwie wygrane i może to wpływa na tak wysoki kurs na Rosjan. Jednak warto zauważyć że były to: jednopunktowa wygrana z Anadolu oraz trzy punktowa z Barceloną a więc dwoma najsłabszymi zespołami ligi. CSKA w tym samym czasie ograło pewnie Maccabi oraz Khimki i przegrało minimalnie po dramatycznej końcówce z Olympiakosem. Gospodarze swoje mecze wygrywali zazwyczaj atakiem, jednak jeśli dziś pójdą na wymianę ciosów może to skończyć się tragicznie patrząc na potencjał ofensywny rywali. Z drugiej strony nie są oni w stanie zamknąć defensywnie rywali. Jedynie bardzo słaby dzień KILKU zawodników z Moskwy może dać szansę gospodarzom. W mojej opinii po kursie 1.82 warto spróbować pograć ten typ.
Wynik 81:90
Typ: ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom