>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eurovision Song Contest 2013

abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP

O miano gospodarza 58. Konkursu Piosenki Eurowizji walczyły trzy największe szwedzkie miasta: Sztokholm, Göteborg i Malmö. Telewizja SVT, organizator Eurowizji 2013, zdecydowała, że festiwal odbędzie się w Malmö Arenie.
Półfinały odbędą się 14 i 16 maja, zaś finał zaplanowany jest na 18 maja, w którym zagrawantowane miejsce ma &quot;Wielka Piątka&quot;: Hiszpania, Francja, Wielka Brytania, Włochy, Niemcy oraz tegoroczny organizator konkursu- Szwecja.
Podobnie jak przed rokiem w konkursie zabraknie piosenki z Polski.

Zapraszam do dyskusji!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik

Tak prezentują się kursy z Bet365, widzicie jakiś wysoki kurs który można spróbować zagrać? :razz:
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik


Tak prezentują się kursy z Bet365, widzicie jakiś wysoki kurs który można spróbować zagrać? :razz:
spokojnie da radę jakieś fajne perełki połapać na pewno ;)

ja od tego weekendu zaczynam się na poważnie interesować tegorocznym konkursem Eurowizji.

Fajnie że jest jakaś aktywność w dziale ;) można naprawdę sporo ugrać $$$ co pokazywały ostatnie lata
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Tak prezentują się kursy z Bet365, widzicie jakiś wysoki kurs który można spróbować zagrać?
Z wysokich kursów można delikatnie zagrać San Marino @41 Expekt. Po ostatniej wpadce rok temu z piosenką coś tam o fb w tym roku wszyscy już poważniej biorą pod uwagę Valentinę z piosenką Crisalida.
Ciekawie również prezentuje się Izrael. Biorąc przykład Albanii z zeszłego roku myślę, że i propozycja z Israela może przypaść do gustu publiczności, szczególnie ten arabski język piosenki, a kurs kosmiczny.
Schodząc na ziemię, wyraźnym faworytem jest Dania, ale czy wygra piosenka tak podobna do zeszłorocznej ?
ja od tego weekendu zaczynam się na poważnie interesować tegorocznym konkursem Eurowizji. Fajnie że jest jakaś aktywność w dziale można naprawdę sporo ugrać $$$ co pokazywały ostatnie lata
Cieszę się, że niektórzy zaczynają to dostrzegać ????
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
1 półfinał Nie zakwalifikuje się:
Austria - 1.53✅
Belgia - 1.44⛔
Uzasadnienie: Austria rok temu zajęła ostatnie miejsce w swoim półfinale, a Belgia przedostatnie. Są to bardzo nielubiane kraje, więc nawet przy głosach jury wątpię by przeszły.
2 półfinał
Nie zakwalifikuje się
San Marino 3.00✅
Uzasadnienie: Reprezentuje ich ta sama wykonawczyni, rok temu się jej nie udało (14 miejsce w półfinale) w tym roku też może być ciężko.
@bet365
 
americano96 209

americano96

Użytkownik
2 półfinał
Nie zakwalifikuje się
San Marino 3.00
Uzasadnienie: Reprezentuje ich ta sama wykonawczyni, rok temu się jej nie udało (14 miejsce w półfinale) w tym roku też może być ciężko
całkowicie się nie zgadzam, czytałeś coś w ogóle na ten temat czy grasz typ tylko na podstawie zeszłego roku? tym razem San Marino wystąpi z całkiem inną aranżacyjnie piosenką, która jest przyjmowana zupełnie inaczej niż w zeszłym roku, czyli bardzo pozytywnie - w głosowaniu międzynarodowych fanklubów eurowizji San Marino zajęło 2 msc:
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AhBTSJlJNBnedC1NbUk3WGtJczhhb0VaUTFPcGdkNWc#gid=0
kto chce to znajdzie sobie więcej na ten temat, w każdym razie wśród 10 zespołów jakie przechodzą z każdego półfinału dalej San Marino na pewno się znajdzie
@1,40 Tobet
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Przeciez San Marino w finale to jedna z lepszych lokat jakie mozna znalezc. Piosenka swietna, widac ze rok temu nie wyszlo to teraz wzieli sie do roboty i awans bankowy ale o tym jutro..
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Piosenka, piosenką ale czy inne kraję sympatyzują taki niemal &quot;anonimowy&quot; kraj i będą na nich głosować?
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Przeciez San Marino w finale to jedna z lepszych lokat jakie mozna znalezc. Piosenka swietna, widac ze rok temu nie wyszlo to teraz wzieli sie do roboty i awans bankowy ale o tym jutro..
Nowa piosenka, położenie geograficzne kraju to samo, Włochy nie będą głosować w tym półfinale, więc San Marino nie dostanie maxa od sąsiadów (a mają tylko jednego sąsiada jako enklawa). W OGAE San Marino było drugie, ale tam głosowali wszyscy.
W 2 półfinale jest sporo sąsiadów, którzy na siebie zagłosują. Rumunia na Bułgarię i nawzajem, Gruzja - Azerbejdżan, Grecja - Macedonia - Albania, Islandia - Norwegia (Skandynawowie).
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
NIe wiem, na to przyjdzie czas.

1 półfinał

Belgia NIE zakwalifikuje sie. 1,503 pinnacle
12 od Holandii i co dalej ? Nie wiem i nie zdziwie sie jak na 12 pkt zakoncza to glosowanie. Piosenka dramatyczny, tragiczny wokal, papudrak z goscia straszny. Antypiosenka nawet jak na eurowizje.
Mołdawia TOP 3 NIE 1,209 pinnacle
Wow,wow,wow.. nie przypuszczalbym ze ktos wystawi takie cos. Nie jestem pewien czy Mołdawia w ogole przejdzie do finału a co dopiero bedzie w top 3 w 1 polfinale... Piosenka jak i wokalistka trzeba przyznac udane ale czy to wystarczy. Jest Dania, jest Rosja i Ukraina. Do tego Bialorus ktora dostanie od sasiadow sporo glosow, mocna w rankingach Holandia. Do tego Serbia czy Irlandia jakos na rowni z Mołdawia jesli chodzi o wszelkie rankingi. Gdzie tutaj miejsce w trojce... ?
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Wiadomo, że do finału z pierwszego półfinału wchodzą Dania, Rosja, Ukraina, Mołdawia (1.18 na awans w Unibet), bo mają przyzwoite piosenki i politycznie też nieźle stoją. Wydaje się pewny pierwszy od 2004 roku(!) awans Holandii (1.25 na awans w bwin), piosenka bardzo ceniona przez jurorów (6 miejsce w wyborach OGAE), zaśpiewana niezwykle czysto, na dodatek Belgia da pewnie 12 pkt. Politycznie jeszcze Serbia, mimo tragicznej piosenki, ale mogą liczyć na głosy z innych bałkańskich krajów.
Jeżeli chodzi o jakieś wyższe kursy to warto na wspomnianą już Belgię. Moje propozycje:
Litwa Nie zakwalifikuje się @ 1,55 unibet ⛔
Bardzo przeciętna piosenka, krytykowana również za ascetyczną choreografię. Jedyną moją obawą jest to, że oni często na pozór nic specjalnego nie prezentują, a w Europie to się podoba. Jednak Łotwa, która daje najwięcej punktów Litwinom w drugim półfinale, jakimś tam ratunkiem będą Rosjanie i Wyspy Brytyjskie, ale to może być za mało na finał. (0 punktów w głosowaniu OGAE)
Czarnogóra zakwalifikuje się @ 2,40 Expekt ⛔
Propozycja nowoczesnych rytmów może trafić w gusta niektórych Europejczyków. Piosenka cieszy się całkiem pozytywnym odbiorem w Internecie, Nina Žižić ładnie prezentuje się wokalnie. Tylko ta choreografia... Ubrali chłopaków w kostiumy astronautów, co wygląda dość komicznie, by nie powiedzieć żenująco. Jest kilka krajów bałkańskich w tym półfinale, co powinno pomóc. Czarnogóra co ciekawe jeszcze nigdy nie awansowała do finału, ale 2.40 to dla mnie value i warto spróbować. (23 punkty w głosowaniu OGAE i 18 miejsce)
Białoruś NIE zakwalifikuje się @ 3,50 Unibet ⛔
Piosenka białoruska to mniej udana kopia greckich i tureckich propozycji z ostatnich lat, trochę spóźniona próba wpasowania się w trend eurowizyjny. Owszem, będą punkty z Rosji i Ukrainy, ale to może być wszystko. Wbrew pozorom Białoruś ma spore problemy z awansami do finału. Na przestrzeni ostatnich 9 lat udało się to tylko 2 razy...(12 punktów i 20 miejsce w OGAE)
Irlandia zakwalifikuje się @ 1,40 Expekt ✅
Generalnie jak Irlandczycy nie cudaczą to do finału dostają się bezproblemowo. Dodatkowo w tym półfinale głosują Brytyjczycy, Austriacy i Szwedzi, którzy Irlandczykom dają zawsze dużo punktów. (29 punktów i 16 miejsce w OGAE)

Chrowacja
NIE zakwalifikuje się @ 3,20 Expekt ✅
Takie wynalazki jaki prezentuje nam Chorwacja średnio przyjmują się na ESC. Warto też dodać, że Chrowacja już trzykrotnie z rzędu nie weszła do finału. Będzie sporo punktów od Słowenii, ale brakuje Bośni i Hercegowiny, co jest niekorzystne dla Chorwatów. Nie rozumiem takiego faworyzowania tej piosenki u buków. (5 punktów i 27 miejsce w OGAE)
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Mołdawia TOP 3 NIE 1,209 Pinnacle
Opłaca się grać takie coś? Mamonki trzeba w to trochę włożyć a masz ją zablokowaną do końca eurowizji bo wyniki półfinałów podawane są po sobotnim finale.
First Semi final
Chyba za dużo tutaj sugerujecie się glosowaniem OGAE. Ma ona mało wspólnego z rzeczywistymi wynikami, np. taka Norwegia w zeszlym roku w rankingu OGAE była piąta, a w finale zajęła jedną z ostatnich miejsc, nie wspominając już 2011r gdzie wytypowane na zwycięzce Węgry zajęły w rzeczywistości 22 miejsce.
Wracając do pierwszego półfinału:
Awans: Białoruś✅, Dania✅, Mołdawia✅, Holandia✅, Rosja✅, Serbia⛔, Irlandia,✅ Ukraina✅, Belgia✅, Cypr⛔.
Oczywiście wszystkiego nie zagram więc wybrałem jeden smakowity bet.
Awans do finału: Chorwacja - NIE @3,2✅ Expekt
Wątpię aby Klapa przypadła komukolwiek do gustu. Bardzo statyczny występ, nic się nie dzieje na scenie. Ale najważniejsze ich pozycja startowa to numer 5 pomiędzy Słowenią i Danią czyli bardzo mocnymi, komercyjnymi piosenkami, doprowadzi to do tego że Chorwacja przejdzie niezauważona.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Mocno spadają kursy na to, że Chorwacja awansuje do finału, na Tobecie już tylko 1,25, że znajdą się w 10 szczęśliwców.
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Mocno spadają kursy na to, że Chorwacja awansuje do finału, na Tobecie już tylko 1,25, że znajdą się w 10 szczęśliwców.
I co z tego? Buki to żadne miedium aby wiedzieli więcej niż my. Jeśli Chorwacja wejdzie do finału z tą piosenką to będzie to mega sensacja. W tym połfinale głosuje dużo krajów bałkańskich i ich głosy podzieją się na Serbie, Czarnogórę, Cypr. Mamy tu również dwie piękne Ballady: Cypru i Estonii i uważam, że jedna z nich wejdzie do finału.
Awans: Mołdawia @1,17✅ Expekt
Kurs słaby ale bardzo pewny. Mołdowa robi świetny efekt przez tą sukienkę, naprawdę myślę ze w oprawie telewizyjnej zrobi to na wszystkich ogromne wrażenie. Vokal również niczego sobie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Tylko zauważyłem znaczny spadek kursu, ale to nie zmienia faktu, że, również gram, że nie wejdą, przesłuchałem wszystkie piosenki z dzisiejszego półfinału i nie wyobrażam sobie żeby awansowali. Dlatego trochę się zdziwiłem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ravau91 235

ravau91

Użytkownik
A co myślicie o Grecji ? Całkiem wpada w ucho ten kawałek. Na eurowizji, własnie takie często robią furorę. Od Cypru 12 pkt murowane. Zobaczymy kto dalej pkt będzie dawał
Mi się podoba kurs 1,80 na to że Grecja będzie w pierwszej 10tce
Rok temu tylko wpadka i Grecja poza pierwszą &quot;10&quot;.
Teraz lepszy kawałek i liczę na powtórkę z lat 2004 -2011 gdzie rok po roku byli w dziesiątce ;)
Grecja top 10 @1,80 Betsafe
Poza tym znów dobra piosenka Szwedów, również wierzę, że zostaną sklasyfikowani w &quot;10&quot;
Szwecja top 10 @2,10 Sportingbet
Lekkie value jest też chyba na awans Austrii do finału, więc za drobne można spróbować
Austria Will Qualify @2,75 Expekt
Zgadzam się również z kolegami wyżej odnośnie szans na awans Czarnogóry.
Zobaczymy co z tego wyjdzie i czy coś uda się trafić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom