>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eurovision Song Contest 2013

abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Islandia TOP 4 @12⛔ Unibet
Islandia TOP 10 @3,55⛔ Expekt
Eg a Lif, niewątpliwie najlepsza u boku Estonii ballada w tym roku. Islandia dość słabo prezentowała się w finałach w ubiegłych latach. Teraz postawiono na język ojczysty i był to świetny pomysł. W 2009r w Rosji, Islandia zajęła drugie miejsce również z balladą. Czy historia się powtórzy ? Bardzo prawdopodobne. &quot;Thor&quot; wystąpi zaraz po występie faworyzowanej Danii, przez co zdecydowanie przyćmi występ młodej Emmelie i powinien zwrócić na siebie uwagę.
Estonia - Litwa @1,5✅ Expekt
Litwa w finale ? To wielka zagadka pierwszego półfinału. W finale występuje jako drugi i tym razem nie będzie miał już tyle szczęścia bo szybko zostanie zapomniana przez wszystkich, gdyż ta piosenka niczym się nie wyróżnia. Co innego Estonie, wyższy nr startowy, jak już wspomniałem wyżej świetna ballada, czarno-biały początek również wyrównia ją na tle innych występów. Możliwe że powtórzy sukces Kuuullliii z ubiegłego roku.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Pora na moją top 10 tegorocznej Eurowizji. Mój faworyt do Top 10 na nawet top 5 odpadł w pólfinale, ale cóż zrobić jeśli za miast jej wchodzi taka Armenia, brak słów. Chodzi oczywiście o Izrael.
Kolejność przypadkowa:
1. Ukraina✅, chciałbym żeby okazała się zwyciężczynią, ale to mało prawdopodobne. Piękna artystka, choreagrafia, piosenka. Top 10 pewne
2. Dania✅, faworyzowana chyba przez wszystkich i to może ją zgubić w drodze do zwycięstwa. Na Emmelie ciąży duża odpowiedzialność, słyszać było drący jej głos w półfinale, a może to tylko moje słudzenie ? hmm zobaczymy ale czy znów wygra prawie identyczna piosenka jak ta z przed roku ?
3. Islandia⛔ (patrz wyżej )
4. Mołdowia⛔, słaby nr startowy ale myślę, ze to zbytnio jej nie zaszkodzi (patrz zeszłoroczny występ Albanii). Pomysł z &quot;płonącą&quot; suknią zerżnięty z poprzedniej edycji Azerbejdzany. Muszę przyznać wygląda to zjawiskowo do tego świetny wokal... top 10.
5. Georgia⛔, Ell i Nikki nr 2 ? Całkiem możliwe, przed ostatni nr może okazać się pomocny, piosenka ala zeszłoroczna Pastora Soler (moja ulubienica) tyle że w duecie i Europa powinna ją kupić.
6. Rosja✅, no tak Rosji również nie może zabraknąć w tym gronie. Piosenka słaba, oklepany tekst no ale z pomocą przychodzą aspekty wizualne gdy cała każdemu w Malmo Arenie zaczyna świecić światełko na ręce. Swoją drogę kupę kasy musieli za to zapłacić. Efekt robi i to najważniejsze.
7. Włochy✅, świetna piosenka, idealny włoski styl na scenie bez zbędnych udziwnień
8. Grecja✅, jest show i energia. Przeciętny Europejczyk słusząc w sobotni wieczór Alkohol, alkohol, na pewno zainteresuje się tą piosenką.
9. Norwegia✅, nie kupuję tej piosenki, typowa komercja. Margaret na scenie nie zachwyca (przynajmniej mnie) strasznie przylegajaca sukienka, kiedy próbuje się ruszać wygląda jak schwytana w sieć złotowłosa syrena (takie skojarzenie). Mimo wszytko top 10 powinno być.
10. Estonie⛔, jak co roku czarny koń to i w tym roku któryś znajdzie się w top10. Ja stawiam na Estonie. Jedyny prezentacja która wyróżnia się na tle innych bez takich efektów jak ogień itp. Czarno biały początek, świetny wokal, estoński język oraz przepiękna suknia która skrzętnie ukrywa ciąże piosenkarki. To elementy, które powinny dać jej top10.
e/ Po występach a przed ogłoszeniem wyników moim zwycięzcą są WłOCHY.
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Mamy przeciez pomyłke w postaci Litwy, a watpie żeby takie kraje jak Hiszpania, Włochy, Wielka Brytania, Francja, Szwecja czy Niemcy dostały mniej głosów niż taka Armenia
Ja się z tym nie zgadzam, dla mnie największe szanse na ostatnie miejsca mają: Hiszpania i Wielka Brytania. Litwa to oczywiście pomyłka, ale ktoś na to badziewie głosował, gdyby były dzikie karty jak kiedyś raz - to można by gdybać, że na Litwę nikt nie głosował, a tak na pewno jakiś tam kapitał ma. No i zagłosują sąsiedzi: Łotwa i pewnie Estonia. Na Wielką Brytanię i Hiszpanię nawet nie ma kto głosować, szczególnie na Hiszpanię, bo nie ma Portugalii i Andory.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Ja postanowilem nie kombinowac na tegorocznej eurowizji i zagralem tylko jeden zaklad ktory uwazam za bardzo pewny. Nie uwazam Danie za peffke , ktos z wyzszych kursow moze odpalic. Eurowizja rok w rok daje zarobic i dzisiaj tez da ????

http://www.youtube.com/watch?v=WFJ8d5DvZb8
Włochy po powrocie spisuja sie niezle , ta piosenka jest superowa
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Eurowizja 2013 - Finał
1. Dania - Emmelie de Forest - Only Teardrops - 281 pkt.
2. Azerbejdżan - Farid Memmedov - Hold Me - 234 pkt.
3. Ukraina - Zlata Ognevich - Gravity - 214 pkt.
4. Norwegia - Margaret Berger - I Feed You My Love - 191 pkt.
5. Rosja - Dina Garipowa - What If - 174 pkt.
6. Grecja - Koza Nostra feat Agathon Iakovidis - Alcohol Is Free - 152 pkt.
7. Włochy - Marco Mengoni - L&#39;Essenziale - 126 pkt. top10 ???? ✅✅✅
8. Malta - Gianluca - Tomorrow - 120 pkt.
9. Holandia - Anouk - Birds - 114 pkt.
10. Węgry - Bye Alex - Kadvesem - 84 pkt.
11. Mołdawia - Aliona Moon - O Mie - 71 pkt.
12. Belgia - Roberto Bellarosa - Love Kills - 71 pkt.
13. Rumunia - Cezar - It&#39;s My Life - 65 pkt.
14. Szwecja - Robin Stjernberg - You - 62 pkt.
15. Gruzja - Nodi Tatishvili and Sophie Gelovani - Waterfall - 50 pkt.
16. Białoruś - Alyona Lanskaya - Solayoh - 48 pkt.
17. Islandia - Eythor Ingi - Eg a lif - 47 pkt.
18. Armenia - Dorians - Lonely Planet - 41 pkt.
19. Wielka Brytania - Bonnie Tyler - Believe In Me - 23 pkt.
20. Estonia - Birgit - Et uus saaks algus - 19 pkt.
21. Niemcy - Cascada - Glorious - 18 pkt.
22. Litwa - Andrius Pojavis - Something - 17 pkt.
23. Francja - Amandine Bourgeois - L&#39;Enfer Et Moi - 14 pkt.
24. Finlandia - Krista Siegfrids - Marry Me - 13 pkt.
25. Hiszpania - ESDM - Contigo Hasta El Final (With You Until The End) - 8 pkt.
26. Irlandia - Ryan Dolan - Only Love Survives - 5 pkt.
 
Do góry Bottom