>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eurovision Song Contest 2013

abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
da radę gdzieś zagrać awanse w aco ?
Na ten sam półfinał raczej nigdzie. W Unibet możesz łączyć awans z dwóch półfinałów.
Austria Will Qualify @2,75 Expekt
Austria ma chyba najgorszy numer startowy bo ich piosenka rozpoczyna pierwszy półfinał. Shine nie jest utworem zapadającym na długo w pamięć więc o finał będzie ciężko.
Ja pokuszę się jeszcze na typ o tym samym kursie ale na awans Belgii. Nie jest to wcale antyeurowizyjna piosenka, fajny efekt robią dwie tancerki, które tańczą obok Roberta. Belgia występuje joko przedostatnia a w ostatnich latach wszytkie kraje startujące z dwóch ostatnich miejsc w pierwszym półfinale awansowały, więc...
Awans: Belgia @2,75✅ Expekt
Podsumowanie:
awans 8/10, nieźle ???? Chorwacja out na lajcie, najgorszy występ. Belgia świetny występ, tak jak wspomniałem tancerki całkiem nieźle sobie radzą, będa wysoko w finale. Jedyna niespodzianka to Litwa. Ballada również weszła tyle, że Estonia i uważam, że zasłużenie.
 
ravau91 235

ravau91

Użytkownik
Na ten sam półfinał raczej nigdzie. W Unibet możesz łączyć awans z dwóch półfinałów.


Austria ma chyba najgorszy numer startowy bo ich piosenka rozpoczyna pierwszy półfinał. Shine nie jest utworem zapadającym na długo w pamięć więc o finał będzie ciężko.
Ja wczoraj w betsafe łączyłem z tego samego półfinału, zwrotów mam nadzieje nie będzie ????

Co do Austrii jeszcze, to rzeczywiscie pozycja startowa kiepska, więc i kurs adekwatny. Trudno, zobaczymy wieczorem jak to będzie
 
americano96 209

americano96

Użytkownik
I co z tego? Buki to żadne miedium aby wiedzieli więcej niż my. Jeśli Chorwacja wejdzie do finału z tą piosenką to będzie to mega sensacja. W tym połfinale głosuje dużo krajów bałkańskich i ich głosy podzieją się na Serbie, Czarnogórę, Cypr. Mamy tu również dwie piękne Ballady: Cypru i Estonii i uważam, że jedna z nich wejdzie do finału.
Cypr moim zdaniem nie wejdzie do finału, jeśli już to w głosowaniu telewidzów głosy mogą iść właśnie na Chorwację a nie na Cypr, który w tym roku ma słabą piosenkę. Mamy w tym półfinale przecież Austrię, Słowenię, Serbię, Czarnogórę, Mołdawię - to wszystko praktycznie ich sąsiedzi i głosy z tych krajów mogą być dla Chorwacji decydujące. Drugą sprawą jest głosowanie jury, w którym myślę, że zostanie docenione przygotowanie wokalne Chorwacji, bo pod tym względem nie można im nic zarzucić. Podsumowując: Chorwacja to dla mnie wielka niewiadoma, ale moim zdaniem patrząc pod kątem tego kto na kogo może głosować, myślę że się dostaną do finału z 9 albo 10go miejsca. Sam nie gram żadnego typu na nich.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Cypr moim zdaniem nie wejdzie do finału, jeśli już to w głosowaniu telewidzów głosy mogą iść właśnie na Chorwację a nie na Cypr, który w tym roku ma słabą piosenkę. Mamy w tym półfinale przecież Austrię, Słowenię, Serbię, Czarnogórę, Mołdawię - to wszystko praktycznie ich sąsiedzi i głosy z tych krajów mogą być dla Chorwacji decydujące. Drugą sprawą jest głosowanie jury, w którym myślę, że zostanie docenione przygotowanie wokalne Chorwacji, bo pod tym względem nie można im nic zarzucić. Podsumowując: Chorwacja to dla mnie wielka niewiadoma, ale moim zdaniem patrząc pod kątem tego kto na kogo może głosować, myślę że się dostaną do finału z 9 albo 10go miejsca. Sam nie gram żadnego typu na nich.
Kursy non stop się zmieniają raz spadają, później znowu w górę. Chyba rzeczywiście jedna z największych niewiadomych dzisiaj. Coś mi jednak mówi, że Chorwaci awansują właśnie z jednego z ostatnich miejsc, dlatego pobieram kurs 1,45 na awans, jaki oferuje Tobet.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Chorwacja dostanie punkty od Slowenii, Czarnogory czy Serbii wiec nie wiem po co grac przeciwko..
Wlasnie ogladam polfinal i prawie usypialem az do czasu piosenki Czarnogory. Taka podroba LMFAO ktora powinna spokojnie awansowac. Przez 2 minuty od poczatku wykonania kursy z 2,50 spadly na 2,10...
 
ravau91 235

ravau91

Użytkownik
Fakt, Chorwacja chyba izzi awans, @1,55 trzeba brać. Ale awans Czarnogóry nadal w grze bo serio występ spoko. Powie ktoś około której można się głosowania spodziewać ?
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Belg najgorszy glos jak narazie. Zaglusza go muzyka, tragiczny wystep nie wiem dlaczego kursy rosna..
Nogi Bialorusinki awesome &lt;333 pobieram 1,33 za te nogi
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Podroba Holly Valance Cha cha..
Naprawde zdziwie sie jak Czarnogora nie przejdzie... Troche boje sie o awans Belgii bo byly gorsze piesni mimo ze gosc nie potrafi spiewac
 
ravau91 235

ravau91

Użytkownik
Podroba Holly Valance Cha cha..
Naprawde zdziwie sie jak Czarnogora nie przejdzie... Troche boje sie o awans Belgii bo byly gorsze piesni mimo ze gosc nie potrafi spiewac
no way, awans Czarnogóry i Grecja top 10 to najgrubsze bety
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Bałkany dostały w końcu po tyłeczku, zawsze na siebie głosowali i wchodzili seryjnie, w tym roku się wysypali. Chorwacja, Czarnogóra i Serbia out, a za to Litwa i Estonia - które na ogół zawsze przepadały.
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Ta Litwa zawsze jakimś psim swędem wchodzi do finału... Udało się wyjść na plus dzięki grze na live przeciwko Serbii po fajnym kursie ponad 5. Polityka i sympatie geograficzne swoją drogą, ale ta propozycja była żałosna...
 
americano96 209

americano96

Użytkownik
Litwa pewnie dostała głosy (od swoich ziomków) z Wlk Brytanii i Irlandii, oprócz tego nie wiem co jeszcze przekonało ludzi do głosowania??? Dania bardzo fajny występ, Ukraina trochę zbladła, Czarnogóra chyba zbyt nowocześnie jak na gusta starszych widzów, Chorwacja przepadła jednak... Belgii jednak bardzo pomogła końcowa pozycja i całkiem energetyczna piosenka, zobaczymy jaką pozycję będzie miał w finale, bo tam już raczej tak łatwo nie pójdzie. Awans Estonii też na plus - trzeba docenić to że wyszła na scenę bez udziwnień, zaśpiewała bardzo dobrze i to po estońsku, do tego będąc w ciąży :)p) i przeszła dalej.
 
ravau91 235

ravau91

Użytkownik
nadaj nie czaje jak Czarnogóra nie awansowała...
Fajny kurs na brak awansu Chorwacji @3 siedzi, ale był też dubel z tą Czarnogórą. Szkoda
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Dania bez wątpienia to wygra, oglądałem wczoraj cały półfinał i naprawdę piosenka Emmelie wyróżnia się niesamowicie. Kto nie widział niech sobie obejrzy:
http://www.youtube.com/watch?v=s6mnUCP6FMM

Kurs na Danię spada cały czas, dzisiaj rano było 1.8 na bet365, teraz tylko 1.72, warto podbierać.
Jest to piosenka w guście Eurowizji, wpadająca w ucho, skoczna, z ciekawym rytmem i charakterystycznym początkiem, naprawdę będzie bardzo dziwnie, jeżeli nie wygra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Do góry Bottom