>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eurovision Song Contest 2014

S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
http://www.eurovision.tv/page/results?event=1893&amp;amp;voter=IT
Znakomity ranking pokazujacy cala prawde o ludziach.
Irlandia i UK - 1miejsce wsrod widzow tam, 25 i 26 wsrod jury... zenada
Wlochy - 4 Wlochow miejsce w top 10 , jedna Wloszka 21 miejsce... hehehe pozazdroscila czegos chyba
Polska- jako narod Konczita u nas 4 miejsce ale strasznie obnizone noty przez dziada 44 rocznik Sztopmke, stare babsko Szeptkowska i nieudana piosenkareczke Tull).. wstyd
reszta do indywidualnej analizy, jest duzo hitow i zaleznosci
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Odnośnie rankingu, to Austria u nas była 19, w głosowaniu widzów 4 ? Co w tym dziwnego? To jest akurat normalne. Wiele krajów miało takie dysproporcje w ocenie widzów a jury. A w tym przypadku jakoś mnie to zupełnie nie dziwi. Już nie szukaj na siłę sensacji by pocisnąć komuś.
Nie jesteśmy jedyni którzy i tak wysoko ocenili Kiełbase. Armenia 24 msc.
Soltysiao wstaw sobie jej avka jak Ci tak przypadła do gustu.
Norwegia, Litwa, Islandia tam też Polska była wysoko w głosowaniu telewidzów.
 
dx2 224,4K

dx2

Użytkownik
Obawiam sie, ze znowu rozgorzeje dyskusja na temat &quot;gender&quot; i pojawia sie glosy, ze zwyciezczyni pokazala przyslowiowe &quot;jaja&quot;.
 
rales 1,1K

rales

Użytkownik
http://www.eurovision.tv/page/results?event=1893&amp;amp;voter=IT

Znakomity ranking pokazujacy cala prawde o ludziach.

Irlandia i UK - 1miejsce wsrod widzow tam, 25 i 26 wsrod jury... zenada
Wlochy - 4 Wlochow miejsce w top 10 , jedna Wloszka 21 miejsce... hehehe pozazdroscila czegos chyba
Polska- jako narod Konczita u nas 4 miejsce ale strasznie obnizone noty przez dziada 44 rocznik Sztopmke, stare babsko Szeptkowska i nieudana piosenkareczke Tull).. wstyd

reszta do indywidualnej analizy, jest duzo hitow i zaleznosci

Tak sobie wyliczyłem z tej strony średnią not wystawionych przez jury i przez televoting wyszło mi, że :

- gdyby liczyły się tylko głosy widzów Polska zajęłaby 7 miejsce...
- Licząc oceny wyłącznie jury uplasowalibyśmy się na miejscu 18...

W wyliczeniu nie było podanych głosów widzów z Albanii i San Marino oraz tylko były podane głosy widzów z Gruzji.
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
2013- Rosja 4 miejsce i tylko 2 x 12.
2012- Rosja 2 miejsce i tylko 1 x 12.
2011 - 0 x 12 i dalekie miejsce
Jutrzejsza piosenka beznadziejnie cukierkowa, nie wiem komu mialaby przypasc do gustu.
Rosja - wypadła jak zwykle i zebrała swoje punkty od podległych sobie sąsiadów.
Co do wyników jurorzy/telewidzowie - widać ogromną złośliwość jurorów w Wielkiej Brytanii i Irlandii - którzy zniwelowali wszystkie głosy publiczności na Polskę. W ten sposób rzesza ludzi, która zagłosowała w tych krajach została olana. Widać po wynikach, które uwzględniałyby tylko głosy widzów, iż i tak wygrałaby Austria a druga byłaby Holandia, więc chyba trzeba wrócić do modelu, w którym jurorzy nie mają nic do powiedzenia. Włosi np. woleli dyskotekową propozycję Rumunów, dopiero później Austrię a na trzecim miejscu nas - po podliczeniu głosów jurorów Rumunia spadła daleko a Austria dostała 12.
W przypadku głosów brytyjskich to co narobiły głosy jurorów jest tragiczne:
http://www.eurovision.tv/page/results?event=1893&amp;amp;voter=GB
Austria była tam zarówno 3 u jurorów jak i 3 u widzów - a dostała 12 punktów, bo Holandia, która była druga u widzów mało się spodobała jurorom. Wniosek jest z tego smutny, jeżeli jurorzy się uwezmą na jakąś piosenkę, to nawet przy wielkim poparciu telewidzów nie dostaje ona ani jednego punktu...
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Jedynie z czego można być dumnym oprócz Cleo, to to że Polska nie przyznała temu czemuś żadnych punktów ????
Ehhh od rana utarta podnieta ze Polska nie dala brodzie punktow. Szkoda tylko ze ta teorie jest kompletnie idiotyczna i nieprawdziwa a niestety lansowana przez internetowych hejterow.

POLSKI NAROD ZAAKCEPTOWAL KONCZITE I PRZYZNAL 4 MIEJSCE
!!! Kto tego nie rozumie niech albo sprobuje ruszyc mozgiem albo niech sie nie wypowiada bo drazni mnie to od samego rana( w dupie mam Konczite, czy to chlop czy baba, jest mi calkiem obojetny ale jestem wrazliwy na punkcie niedoinformowanych plotkarzy).
To pseudosingerka Tull ktora polegla na eurowizji, dziadu szopmke i jakas stara brzydka baba zwalily Austrie z top 10.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
civilpl 280

civilpl

Użytkownik

POLSKI NAROD ZAAKCEPTOWAL KONCZITE I PRZYZNAL 4 MIEJSCE
!!! Kto tego nie rozumie niech albo sprobuje ruszyc mozgiem albo niech sie nie wypowiada bo drazni mnie to od samego rana
Zamiast obrażać może czytaj ze zrozumieniem, bo Polska jako kraj NAPRAWDĘ nie przyznała Conchicie żadnych punktów... Tak samo jak Wielka Brytania i Irlandia nie przyznała Polsce.
 
J 159

jonaszdt

Użytkownik
Soltysiao mówisz o hejterach a to przecież ty jesteś najlepszym przykładem na tym forum.
Każdy twój post to atak na innego usera. Ratuje cię tylko fakt, że jesteś dobrym typerem ;)
Co do &quot;kiełbasy&quot;
Może i Polacy również głosowali na tego potwora ale nie przejmowałbym się. Wiadomo, że większość ludzi ma w poważaniu Eurowizję a ci co oglądają to i tak rzadko głosują. Na pewno była za to mobilizacja w szeregach różnej maści zboczeńców. Podejrzewam, że sam Biedroń wysłał 100 sms-ów.
Widać po komentarzach w necie, że Polska jeszcze nie umarła. 99% komentarzy na fb, kwejkach,demotach to pociski na straszydło z Austrii.
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Jesteście młodziutcy to już nie pamiętacie, ale w 1998 roku Eurowizję wygrał już gość/gościówka po zmianie płci - Dana International (https://en.wikipedia.org/wiki/Eurovision_1998), więc nie wiem skąd to zdziwienie Austriakiem. W 2007 roku Eurowizję wygrała jawna lesbijka. Mniejszości seksualne są bardzo zmotywowane w takich sytuacjach i będzie słali smsy na potęgę. Kolejna sprawa, że Conchito nie miał wcale takiej kiepskiej piosenki, to była bondowska kompozycja, zdaniem A. Orzecha dobrze zaśpiewana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Do góry Bottom