>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eurovision Song Contest 2014

karwan88 21

karwan88

Użytkownik
W Comeon.com czeka do wzięcia 14% lokata. Krótkoterminowa, bo już po północy kasa będzie na koncie. Sam nie mam tam konta więc nie wiem za ile tam można stawiać i jak z wypłatą ale typ naprawdę dali z kosmosu: Wlk.Brytania-Niemcy @1.14
Sprawa jest prosta: UK będzie dziś prawdopodobnie w TOP 5. Niemcy podobnie. Tyle że od końca, czyli miejsca 21-26, bo piosenka nie dość że słaba sama w sobie to jeszcze umiejscowiona między Austrią a Szwecją. A co to oznacza chyba nie muszę tłumaczyć. Przejdzie niezauważona po prostu (chociaż po Niemcach planowana jest przerwa na reklamy, oczywiście po to aby pomóc sąsiadom ze Szwecji - bo de facto dopiero oni kończą pierwszą połowę krajów...)
Więc jeśli ktoś szuka szybkiego i pewnego zarobku (a o takim procencie w banku można pomarzyć) to jest jak znalazł.
Większą lokatą jest Austria TOP10 - Kursy wahały się między 1,14 a 1,20. Kilka godzin temu. Nie wiem jak teraz.
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
Co do lokat to ja dziś zainwestowałem w to, że Szwecja będzie najwyżej spośród krajów Skandynawskich. Norwegia - wolna piosenka, bez wyrazu, przeciętny wokalista. Dania ma kawałek, który wypada z głowy po kilku minutach, a Finlandia choć moim zdaniem najbardziej niebezpieczna dla Szwecji, lepiej sprawdziłaby się w konkursach gdzie głosuje młodzież. Mam wątpliwości, czy młodzi ludzie masowo oglądają Eurowizję ????

Poniżej macie wyniki głosowania fanów Eurowizji. Oczywiście nie można brać tego za pewnik, że tak będzie dziś wieczorem, ale jakieś odniesienie jest. Wystarczy spojrzeć jaka przepaść jest pomiędzy Szwecją, a pozostałymi krajami skandynawskimi
http://tummiweb.com/scorewiz/poll

Szwecja najlepsza spośród krajów Skandynawskich!
kurs: 1.28
✅✅✅
bet365
 
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
Ode mnie takie typy/kupony:
Rosja - Szwajcaria 1,91
Rumunia - Finlandia 1,70
Dania - Grecja 2,03
marathonbet (można zagrać jako ako/single)
Niechęć do propozycji rosyjskiej mogliśmy zobaczyć podczas ogłaszania wyników 1 półfinału, gdzie awans Rosji został wygwizdany. Piosenka słaba, niczym się nie wyróżniająca a jedyne co zapamiętałem z ich występu to złączone fryzury obu sióstr. Piosenka ze Szwajcarii wpada w ucho i jest dobrze odbierana przez publiczność. Wg. mnie ma nawet szanse na TOP10.
Rumunia będzie wysoko, bo zawsze jest wysoko. Ich tegoroczna propozycja to taki trochę dyskotekowy hit, ale na to chętnie Europa będzie głosować. Finowie prezentują w tym roku rockowy kawałek. Szału nie ma. Zdecydowane zwycięstwo Rumunii w tej parze, która również ma szansę na TOP10.
Na koniec gospodarze Duńczycy, którzy prezentują balladę. Ballad w tym roku jest bardzo dużo a ta duńska niczym się nie wyróżnia. Grecy jak to Grecy zawsze lubiani w Europie a i propozycja w tym roku pozwala im przypuszczać że zajmą wysokie miejsce.
I kupon z milenium:
Austria TOP4 1,40
Szwecja TOP4 1,45
Ukraina TOP10 1,35
Grecja TOP10 1,45
Rumunia - Polska 1,60
ako: 6,36
 
K 7

kofe

Użytkownik
Nie jestem ekspertem od eurowizji ,ale w oko rzuciła mi się propozycja Holandii. Jest zupełnie inna od pozostałych, wyróżnia się. Jakby ją porównać z innymi piosenkami to Holandia jest najlepszą piosenką. Tylko, że to jest Eurowizja i tu musi być show, albo jakaś &quot;piękna&quot; ballada. Ja osobiście zainwestuje swoje pieniądze w Holandię. Przynajmniej będą jakieś emocje.
Holandia win 4.5 William Hill
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Kolega wcześniej wspominał o UK - Ukraina. W niektórych bukach UK faworytem, a Bet3000 daje nam kurs 3,00. Dla mnie to spore value. To jest niemiecki bukmacher i naliczają podatek tylko w rzeczywistości wychodzi nieco mniej, ale i tak dużo bardziej opłacalnie. Z tą Ukrainą niektórzy przeginają. Nie wszyscy będą na nich głosować tylko dlatego, że są pokrzywdzeni. Kaman.
Wielka Brytania - Ukraina
Wielka Brytania 3,00 Bet3000 ⛔

Bukmacher w pełni wypłacalny.
 
americano96 209

americano96

Użytkownik
Czyli z internetowych buków można robić AKO złożone z par krajów w marathonbecie? Gdzieś jeszcze, orientujecie się?
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Moje Propozycje na szybko.
Wielka Brytania win @ 10.00 4/10 Bet365
Top 4 @ 2.50 7/10 Bet365

W koncu jakas porzadna piosenka w wykonaniu UK. Niezla oprawa , swietny wokal i odrazu wpada w ucho. Molly jest w scislej czolowce faworytow jednak ciutenke bukmacherzy trzymaja ja na dystans. Wygra Molly a nie zaden Pedzio trans no way.
Trans bedzie w top3 mysle.
Dania 7 pozycja lub lepsza @ 2.00 8/10 Bet365
Dania top 10 @ 1.44 10/10 Bet365

Pozycja Basima to piosenka ktora ma swoj niepowtarzalny klimat i rwie do tanca. Bardzo muzykalny artysta no i jest gospodarzem. Sporo pkt bedzie od tych co zawsze ????
Holandia top4 @ 1.50 Bet365 7/10 Bet365

Tutaj krotko. bardzo dopasowany duet , ciekawa propozycja i sporo pochwal mozna na ich temat poczytac w internecie.
Szwajcaria top 10 @ 4.00 3/10 Bet365
Piosenka wpada w ucho. Koles spiewa i fajnie pogwizduje i fajnie to wyglada. Koles czuje melodie i ja tez czuje ze powinnien sprawic mila niespodzianke.
Grecja top 10 @ 1.44 7/10 Bet365
Grecja bardzo lubiana , piosenka przy ktorej mozna szalec!
+
Wegry top 10 @ 1.28 10/10 Bet365
Austria top10 @ 1.20 10/10 Bet365
 
kareem33 74

kareem33

Użytkownik
Nauczmy śpiewu Grodzką albo niech Dawid Kwiatkowski zrobi sobie biust i za rok eurowizja nasza!!! WHERE YOU ARE GOING EUROPE ???
 
jurasicbart 167

jurasicbart

Użytkownik
Jesli Europa woli bardziej babe z fiutem niz nasze cycuszki to ja wysiadam z tego pseudokonkursu!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kareem33 74

kareem33

Użytkownik
Jesli Europa woli bardziej babe z fiutem niz nasze cycuszki to ja wysiadam z tego pseudokonkursu!

Wiele od Polaków nie oczekiwałem, ba nawet jestem zaskoczony że byli tak wysoko, boli brak jakichkolwiek punktów z wysp, a najbardziej boli mnie ten austriaczka.
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Taka ciekawostka:
W głosowaniu telewidzów Polska zajęła 5 miejsce;)
Zwyciężyłaby Austria bardzo zdecydowanie, przed Holandią i Armenią. Czwarta Szwecja, 6 Rosja, 7 Szwajcaria, 8 Ukraina, 9 Rumunia, 10 Węgry. Najbardziej zatem z czołówki zrzucono Polskę, potem Szwajcarię (co nie pasowało jury w tym występie?:?) i Rumunię. O 5 pozycji podźwignięto Węgry, na podium wskoczyła również kosztem Armenii Szwecja.
A działania jury irlandzkiego i brytyjskiego o zrzucaniu polskiej piosenki na ostatnią pozycję zastosowano również perfidnie w półfinałach. Nie wiem, czy Eurowizja powinna ujawniać tak szczegółowe wyniki, bo w środowisku zrobi się nieco nieprzyjemnie.
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Ja jutro wyleje swoje zale na temat Wielkiej Brytania , totalna kompromitacja jury, szkoda gadac ,no mieszkam w Angli bardzo dlugo... i jutro znaczy dzisiaj z edytuje posta na temat tego...
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Widzę na stronie eurowizji rozbicie głosów,ale nie widzę podsumowania ,kto zajął które miejsce łącznie od wszystkich państw jury i łącznie tylko od widzów.
Wczoraj kilka godzin przed finałem wyczytałem jakoby w półfinale Polska zajeła 2 miejsce od widzów i 14 od jury i nie wiem czy ten przeciek był prawdziwy,niemniej pomyślałem tak jak zresztą przed półfinałem pisał enrico,że żuri Nas udupi i odpuściłem sobie granie Polski top10,mimo,że wyświetlenia z jutuba klasyfikowały nas na mniej więcej 3 miejscu.
Pomyśleć,że gdyby tylko jakieś zagramaniczne autorytety pokroju pajacykowa głosowały normalnie mielibyśmy podium.
 
Do góry Bottom