>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eurovision Song Contest 2014

Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
W takim przypadku rezygnuje z ukrainy ,kto bedzie pamietal te piosenki na poczatku a Angole spiewaja jako ostatni I jezeli piosenke maja ok to noga zamieszac.

W takim wypadku Moze zgrac na Norwegie ponizej 12 miejsca za 1.57 ktora jest na poczatku spiewana a jak kolega wyzej napisal ze piosenka nierobi szalu na YouTube jezeli chodzi o wyswietlenia.

Do tego jest para Dania z Norwegia za 1.25 w *becie a co ciekawe w betfrai za 1.40 a dodam ze dunczycy maja numer 23 wiec dobrze to rokuje jezeli chodzi o zapamietanie przez widzow ten piosenki, co ciekaw Norwegia tez Nie otrzymuje duzo punktow ,dania zazwyczaj wiecej.
 
rales 1,1K

rales

Użytkownik
Austria TOP4 @1.61 Bet365 ✅

Początkowo zastanawiałem nad obstawieniem zwycięstwa Pani Kiełbasy, po kursie nawet 4.50 nawet kuszące, więc skoro główna faworytka mediów obok Szwecji mogłaby jednak nie wygrać, wydaję mi się szalenie nieprawdopodobne by nie znalazła się w pierwszej czwórce. Co prawda są lepsze piosenki ale Eurowizja to konkurs gdzie skandale i polityka stoją wyżej niż dobra muzyka
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Maksy kraju (ile razy dany kraj otrzyma 12 punktów w finale), kursy z bet365
Rosja - powyżej 1.5 - kurs 2.37 ✅
Ten kurs jest bardzo pewny. Białoruś w zasadzie zawsze daje Rosji 12 punktów, poza nią jest kilku kandydatów, które mogą dać maksa: Armenia, Azerbejdżan, Ukraina (ciekawe jak będą liczyć głosy tych na Krymie?!)
Austria - powyżej 2.5 - kurs 1.53 ✅
Potencjalny dawcy: Niemcy, Szwajcarzy, Holendrzy, Belgowie, Francuzi, Duńczycy, Szwedzi, Norwegowie - czyli generalnie państwa, w których panuje szeroko rozumiana tolerancja i uwielbienie tego typu performance&#39;u. Kurs bardzo pewny.
Włochy - powyżej 2.5 - kurs 2.1 ⛔
San Marino i Malta - jako potencjalni dawcy, aczkolwiek San Marino w 2013 roku dało ledwie 4 punkty (nie wiem jak to możliwe), oprócz tego jeszcze Albania oraz małe kraje, np. Litwa, która w 2013 roku dała Włochom maksa.
Francja - poniżej 0.5 - kurs 1.33 ✅
Nie widzę żadnego państwa, które mogłoby dać Francuzom 12 punktów.
Pozycja końcowa - kurs z bet365
Włochy 15 lub lepszy - 1.66 ⛔
Nie wierzę w blamaż Włochów - jest bardzo dużo gorszych państw, które Włochy wyprzedzą w cuglach (Białoruś, Słowenia, Francja, Niemcy, Hiszpania)
Rosja - 15 lub lepszy - 1.61 ✅
Rosja nawet wystawiając najgorszą piosenkę może liczyć na głosy swoich sąsiadów, więc miejsce na końcu stawki im raczej nie grozi.
Hiszpania - 14 lub gorszy 1.57⛔
Hiszpania od lat jest fatalna, w tym roku niewiele powinno się zmienić.
Węgry - 7 lub gorszy 1.83 ⛔
Rok temu Węgrzy ze swoim świetnym Kedvesem zajęli dopiero 10 miejsce, a piosenka była świetna. Ten kraj raczej nie przebije się wyżej, ponieważ Węgrowie jako ugro-finowie nie mają bratnich narodów, są dosyć wyobcowani w Europie, więc nie bardzo widzę od kogo mogliby pozbierać punkty, stąd też miejsce będzie raczej słabsze niż 7.
A teraz kilka uwag, ponieważ widzę niestety, iż niektórzy trochę nieodpowiedzialnie podchodzą do typowania i wyciągają niezbyt dobre wnioski. W Eurowizji od lat liczyły i liczą się czynniki geopolityczne, więc trzeba dokładnie postudiować mapę językową Europy i popatrzeć sobie kto z kim zawsze trzymał oraz gdzie mieszka jaka mniejszość. Np. Albania często głosuje na Włochy, dlatego że bardzo dużo Albańczyków mieszka i pracuje we Włoszech, stąd też ich rodziny, które pozostają w Albanii bardzo ciepło postrzegają ten kraj i chętnie na niego głosują. Kraje skandynawskie, do których zaliczamy Danię, Islandię, Szwecję, Norwegię i na upartego Finlandię, zawsze ze sobą trzymają, ponieważ mają podobne ideały i niemalże te same języki. W Finlandii mieszka 5% Szwedów i język szwedzki jest w Finlandii urzędowym. Grecja i Rumunia od lat zawsze dostają dużo punktów i zawsze wychodzą z półfinałów - Rumunia rok temu miała tragiczną piosenkę a wypadła nieźle. Grecy są po prostu w Europie lubiani (podobnie jak Włosi) - bo ludzie jeżdżą do tych krajów na wakacje. Rumuni z kolei mają rozsiane swoje mniejszości narodowe po całej Europie.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Rosja - powyżej 1.5 - kurs 2.37 Ten kurs jest bardzo pewny. Białoruś w zasadzie zawsze daje Rosji 12 punktów, poza nią jest kilku kandydatów, które mogą dać maksa: Armenia, Azerbejdżan, Ukraina (ciekawe jak będą liczyć głosy tych na Krymie?!)
Uwazasz sie za znawce, pouczasz tutaj innych, zarzucasz ze nie biora pod uwage czynnikow geopolitycznych, blablabla. Moze wez pod uwage poprzednie edycje a wiec :
2013- Rosja 4 miejsce i tylko 2 x 12.
2012- Rosja 2 miejsce i tylko 1 x 12.
2011 - 0 x 12 i dalekie miejsce
Jutrzejsza piosenka beznadziejnie cukierkowa, nie wiem komu mialaby przypasc do gustu. Skoro rok temu i 2 lata temu byly zdecydowanie lepsze a 12 nie bylo to nie wiem jakim cudem mialyby byc jutro... Kurs odpowiedni a pisanie ze bardzo pewny to bzdura.
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Uwazasz sie za znawce, pouczasz tutaj innych, zarzucasz ze nie biora pod uwage czynnikow geopolitycznych, blablabla. Moze wez pod uwage poprzednie edycje a wiec :
2013- Rosja 4 miejsce i tylko 2 x 12.
2012- Rosja 2 miejsce i tylko 1 x 12.
2011 - 0 x 12 i dalekie miejsce
Jutrzejsza piosenka beznadziejnie cukierkowa, nie wiem komu mialaby przypasc do gustu. Skoro rok temu i 2 lata temu byly zdecydowanie lepsze a 12 nie bylo to nie wiem jakim cudem mialyby byc jutro... Kurs odpowiedni a pisanie ze bardzo pewny to bzdura.
Powołujesz się na 2012 rok i jeszcze próbujesz dyskutować? Naprawdę? W 2012 większość 12-tek zgarnęła Loreen, z piosenką, która do dzisiaj jest puszczana w radiu. W tym roku nie ma faworyta i ani jednej dobrej piosenki, szansę ma kilka państw. Rosja w przeszłości dostawa bardzo często 12 od krajów kaukaskich i bardzo często od Białorusi, zdarzało jej się też dostać od krajów bałtyckich ... bo mieszka w nich 20-30% Rosjan. W tym roku kraje bałtyckie poległy, więc ich zainteresowanie finałem będzie mniejsze, więc głosy mniejszości rosyjskiej, która ma po co głosować w tej sytuacji - będą bardziej widoczne.
To wymaga niewielkiej wiedzy... Estonia - lud ugrofiński - zagłosują na Finlandię ... i na Rosję (trochę geografii - w Estonii są miasta zamieszkałe w zasadzie wyłącznie przez Rosjan). Na kogo będzie głosować Łotwa, w sytuacji gdy ich jedyni etniczni bracia (Litwini) nie są w finale? Może do głosu dojdzie wtedy wschód kraju zamieszkały w zasadzie wyłącznie przez Rosjan? A na kogo zagłosuje Litwa? Wystarczą tylko 2 państwa, które się skuszą na Rosjan. Niepewne jest też to co zrobi Mołdawia i Ukraina. Łatwo sobie wyobrazić, iż Europa zachodnia jutro będzie popierać w większości Austrię, ale zostaje jeszcze Europa wschodnia - która w zasadzie nie ma na kogo głosować - bo w tym roku nie ma w zasadzie ani jednej dobrej piosenki. Rok temu mocna była kompozycja duńska i norweska - w tym roku jedynie Finlandia ma piosenkę przy której nie trzeba wyłączać fonii. Bramkarz-metalowiec śpiewający balladę dla Norwegii jest żenujący w stosunku do mega profesjonalnej Margaret, która rok temu zaśpiewała super popowy kawałek &quot;I Feed You My Love&quot; . Oglądam Eurowizję już dobre 15 lat i zdążyłem zauważyć, że przy słabszych edycjach - a tegoroczna na pewno taka jest - sporo głosów odpływa do Rosji i tak też powinno być w tym roku.
Ale to wymaga wiedzy i obserwacji...
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Austria - Armenia
Austria ✅✅ wolałbym wtopić...
1,70
Betsafe​




Analiza o ile tak można nazwać ten krótki wpis będzie się opierać jedynie na obserwacji tego, co się dzieje na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu godzin. Nie ukrywam, że eurowizja nie jest czymś na co poświęcałem do tej pory sporo uwagi, a rzekłbym, że bardzo mało. Wiem za to, że jest to bardziej konkurs popularności i wzajemnych układów pomiędzy zaprzyjaźnionymi krajami niż weryfikacja rzeczywistej wartości poszczególnych utworów i ich wykonawców. Zmierzam do tego, że w tym roku Austrię reprezentuję coś co nazywa się Conchita Wurst, czyli kobieta? z brodą, która robi furorę we wszelakich mediach i popularnych portalach internetowych. Jako, że żyjemy w czasach, gdzie popularny jest trend idący w kierunku tolerancji za wszelką cenę to istnieje duże prawdopodobieństwo, że utwór &quot;Rise Like A Phoenix&quot; dostanie bardzo dużo głosów. Szczególnie można przypuszczać i liczyć na głosy Europy zachodniej bo to przecież tam najwięcej propaguje się dziwactwa chodzące po tym świecie. W ekspresowym tempie Austria stała się jednym z głównych kandydatów do wygrania całego konkursu. Nawet w półfinale Conchicie poświęcano najwięcej uwagi, a jej awans do finału przedłużono do ostatniej chwili, by towarzyszyły temu jeszcze większe emocje. Na youtubie wczorajszy wykon ma o ok. 100 000 więcej wyświetleń niż armeński, a przecież Armenia występowała dzień wcześniej. Ogólnie rzecz biorąc Armenia ma fajną, melodyjną piosenkę, ale wątpię czy to wystarczy na austriacki... no właśnie co?

Jeśli się mylę to proszę o reakcję bo zaznaczam, że żadną wyrocznią w tej kwestii nie jestem. Napisałem to, co się rzuca w oczy i moim zdaniem będzie odgrywało kluczową rolę w jutrzejszym finale. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Białoruś TOP 15? NIE @ 1,40 Marathon✅ 16 miejsce

Prezencik od Marathonu. U wielu buków Teo faworytem do zajęcia ostatniego miejsca, choć moim zdaniem duże szanse na ostatnią lokatę ma jeszcze San Marino, Słowenia i Francja, która wysłała świetną piosenkę, ale wybitnie nienadającą się do śpiewania na żywo. Sądzę, że Białoruś z trudem przemknęła przez kwalifikacje, a w finale miałaby wyprzedzić 11 reprezentacji? Moim zdaniem niemożliwe. Im ciężko generalnie dostać do finału, ostatni raz w 15 w roku 2007 (6 miejsce). Będą jakieś punkty od Ukrainy, Rosji, Armenii i Mołdawii, ale na tym może się skończyć. Zbyt wysoki poziom tego finału, by Teo wszedł ze swoim &quot;Cheescake&quot; do piętnastki.

Szwecja TOP 3 @ 1,50 Uni.bet✅ 3 miejsce

Dla mnie cały czas najlepsza piosenka na ESC 2014. Rzeczywiście wszyscy chcą uniknąć powrotu do Szwecji po roku przerwy i generalnie wyrwać się ze Skandynawii, ale jest to jednak faworyt buków i prawdopodobnie zwycięzca pierwszego półfinału. Czysta perfekcja na scenie, piosenka wprost stworzona na Eurowizję. Nawet jeśli nie wygra, to podium musi być.

Hiszpania-Włochy 1 @ 1,86 Betsson✅ 10-21

Niedoceniana jest przez buków moim zdaniem Hiszpania. Świetnie opinie po próbach wśród ludzi w Kopenhadze, symptomatyczna jest również liczba wyświetleń próby generalnej piosenki hiszpańskiej w stosunku do włoskiej (130 tys. do 30 tys.). Włosi niby dobrze sobie radzą po powrocie na Eurowizję, ale w tym roku raczej końcówka drugiej dziesiątki. Wiele uwag do chaosu na scenie i niezgrania wokalnego. Hiszpanka Ruth Lorenzo z typową balladą o tytule &quot;Dancing in the rain&quot;, gdzie może pokazać swoje możliwości wokalne, co na pewno zdobędzie serca jury. Przeważnie jest słabo, bo Hiszpanie dosyć często lądują w trzeciej dziesiątce, ale choćby dwa lata temu udało się zająć 10 miejsce. Moim zdaniem również TOP10 Hiszpanki✅ to value, najwyżej widziałem po 3,50 w Sportingbet.

Belgia da Holandii 12 punktów @ 1,40 Uni.bet⛔

No, bo komu innemu? Holandia dostała 12 od Belgii w zeszłym roku, nawet gdy propozycja Holendrów nie była takim faworytem jak w tym roku. A mieliśmy przecież zdecydowanego zwycięzcę w postaci Danii. W tym roku wyniki będą wyrównane i różnice na podium powinny być mało znaczące. Tym samym otwiera się ścieżka na głosowanie polityczne. A skoro Holandia jest jednym z faworytów do podium to jeszcze zwiększa szanse typu.

na granicy, ale oprócz głosowania Belgów wszystko na✅
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
@civilpl
Zastanawiam się czy wypisujesz to specjalnie,żeby Ci kursy nie pospadały na to co chcesz grać czy naprawdę tak myślisz.
Idąc drogą geopolityki,co roku mielibyśmy takie same,lub bardzo podobne wyniki,kilka lat temu nie pomogła Polsce żadna emigracja - było ostatnie miejsce w półfinale,teraz już jesteśmy w finale i śmiem twierdzić,że w półfinale mieliśmy top5.
Miesiąc temu strona eurowizji na jutubie zamieściła wszystkie 37 piosenek,Polska ma bodaj 4ty wynik,ja wiem,że to nie jest decydujący wyznacznik, i wiem też ,że duże znaczenie mają mniejszości i wzajemne narodowe sympatie,no ale nie przesadzajmy - Kiełbasa startująca z dowolnego kraju i tak byłaby w finale,nawet z wyalienowanych wg Ciebie Węgier.
Jak Ci się podoba Finlandia to głosuj na Nich,ale Oni nie wygrają ani z Norwegią,ani z Polską - bo się po prostu mniej wyróżniają - a to jest kluczowy czynnik na tej imprezie - nie wtapiać się w tłum.
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
@civilpl
Idąc drogą geopolityki,co roku mielibyśmy takie same,lub bardzo podobne wyniki,.
No i tak jest. Różnice robią tylko naprawdę bardzo dobre piosenki, ale i tak niektóre państwa mimo dobrych kompozycji nie osiągają dobrych miejsc, np. Węgry.
Są geopolityczne aspekty, które zawsze się sprawdzają. Rumunia i Grecja zawsze wychodzą z półfinału, Rumunia rok temu miała dobre miejsce a piosenkę miała taką, że trzeba było wyłączyć fonię - więc jeżeli to nie jest geopolityka to co to jest? Wysokie miejsce Ukrainy i Azerbejdżanu rok do roku to też geopolityka. Po wprowadzeniu 50% jury - trochę to zelżało, ale jeszcze kiedy decydowali tylko widzowie - to mafia bałkańska była nie do ruszenia a tworzyło ją kilka państw: Słowenia, Chorwacja, Bośnia, Serbia, Czarnogóra, Macedonia. Rok temu kraje bałkańskie dostały baty i w tym roku prawie wszystkie bojkotują imprezę.
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Można się tylko cieszyć jak wielu ludzi ulega manipulacji mediów ;)
Jeszcze przed pierwszym półfinałem Holandia wgl nie była zauważana, o taka zwykła nie wyróżniająca się piosenka i nagle po występie, wielkie buum,bo na konferencji dziennikarz i to jeszcze z PL, powiedział &quot;wydaje mi się że to właśnie Wy wygraliście ten półfinał&quot; twierdzić każdy może. Nie ma żadnych podstaw aby nagle stawiać Holandię w roli faworyta bo takie piosenki po prostu tego konkursu nie wygrywają.
Podobnie Austria, Thomas Neuwirth, nagle z zwykłej piosenki o Bondzie wyrósł przez swoją brodę do roli faworyta, kto niby na niego zagłosuje ? Dla mnie w Europie dzisiejszego wieczoru wzbudzi więcej obrzydzenia, są oczywiście mniejszości (wiadomo jakie), które na niego zagłosują ale to są tylko mniejszości. Ratuje tutaj Austrię jedynie vocal, który rzeczywiście jest świetny,porównywalny chociaż do Hiszpanii.
Media nie mając pojęcia,kto wygrał z jaką pkt był poszczególny, kraj w połfinałach pompują balonik, przede wszystkim Austrii.
Moje TOP 10 Eurowizji 2014 (kolejność przypadkowa):
1. UK - Molly, kończy finał, dwie nudne piosenki Halandia i San Marino, widz już myśli że nic go nie zaskoczy dzisiaj,a tu na sam koniec najlepsza piosenka tej Eurowizji, puentująca ją &quot;Power to the People!&quot; oczywiście również magiczny występ, w tle lampiony,w ostatnim zaśpiewanym refrenie &quot;ognisty deszcz&quot; ,o którym już pisałem.
BBC mocno promuje Molly, można usłyszeć dźwięki identyczne ten pisoenki chociażby przy konferencjach prasowych. Za rok 60 konkurs jubileuszowy, Londyn 2015 ?
2. Szwecja - piosenka trochę przynudza, ale idealna na Eurowizję, lecz tak jak większość sądzi wystarczy już Skandynawii, oczywiscie na jakiś czas ;)
3. Armenia - poznajmy siłę mediów, jeszcze tydzień temu był to murowany faworyt, dziś prawie nikt nie wierzy w jego triumf. Jednak piosenka ta mocno się wyróżnia, przez 1:50 nudna ale później wszystko się łączy, ognie, dubstep, świetny tekst i przesłanie.
4. Austria - no cóż, kontrowersja się wyróżnia niestety, jury na pewno dało Jej/Jemu ( gubi się już czasami) sporo pktów, myślę może właśnie nawet zachaczyć o top 5.
5. Czarnogóra - zdecydowanie najlepsza ballada na tej Eurowizji, magiczny występ, z tą łyżwiarką to był strzał w dziesiątkę, świetnie to wygląda z lotu ptaka, odciąga ona oraz wizualizjacje podążające za nią uwagę od Sergeje, który umila nam przygodę z &quot;Moim światem&quot; znakomitym vocalem. Zaznaczę tylko kurs @6,0 Bet365
6. Hiszpania - 2 lata temu podobna piosenka tyle że w całości po Hiszpańsku zajęła 10 miejsce więc dziś Ruth, spiewająć w części po ang zaskarbi sobie sympatie widzów.
Piosenka powinna nazywać się &quot;Standing in the Rain&quot; bo na scenie nic się nie dzieje ale vocal, którym wznosi się na swoje wyżyny robi mega wrażenie. Również Lorenzo wkłada mnóstwo emocji w występ.
7. Holandia - nie zwycięstwo oczywiście ale top 10 będzie jak najbardziej zasłużone. Duet idealnie ze sobą współgra, wyczuwalna jest między nimi chemia i to o to właśnie chodzi w duetach. Z porównaniu np. z Rumunią, którą również reprezentuje para, wypadają o wiele lepiej.
8. Rumunia - &quot;Miracle&quot;to chwytliwa energiczna posenka ale obojętność jej wykonawców wobec siebie jej trochę widoczna.Reprezentują oni po raz drugi Rumunię na Eurowizji, ostatnio zajmując swietne 3 miejsce. Dziś, piosenka jest ok, wokal szczególnie Pauli jest swietny więc top 10 jak najbardziej.
9. Niemcy - świetne, zabawne dziewczyny, cieszące się z każdej chwili na ten Eurowizji, luz na scenie, uśmiechy, na końcu papierowy deszcz, który był również użyty na niemieckich preselekcjach, super to wszystko wygląda, po zeszłorocznych porażkach, Niemcy powinny powrócić dziś do topu.

10. Węgry
-piosenka z przesłaniem, moc na scenie, świetne wizualizacje, jeśli zeszłoroczne &quot;Kedveshen&quot; znalazło się wśród dziesiatki najlepszym to również &quot;Running&quot; to uczyni.

Życzę wielu emocji dziś wieczorem, podczas podawania punktów!
//
e// Nawet nie będę rozliczał typów,tegoroczny konkurs to wielka szopka! Niewytłumaczalność, jak może wygrać po prostu pedał ? Z ludźmi dzieje się na prawdę coś nie dobrego...
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
co poleciacie do tego freebetu z Come on zeby jakis lepszy kursik byl bo tam chyba nie mozna laczyc zakladow
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Slaby poziom Eurowizjii w tym roku. Typowalbym Szwecje ale jednak eurowizje na Skandynawii ostatnio dosyc czesto wiec teraz niekoniecznie. Trzeba sie tym kierowac niestety ;p

Najlepsza piosenka w ostatnich latach to moim zdaniem:
http://www.youtube.com/watch?v=uiH4BFTELME
+ Euphoria
co poleciacie do tego freebetu z Come on zeby jakis lepszy kursik byl bo tam chyba nie mozna laczyc zakladow
Grecja top10 bardzo lubiany kraj z fajna pioseneczka.
 
jurasicbart 167

jurasicbart

Użytkownik
Powiem krotko, widzialem piosenke Polski chyba z 3 razy, nie mieszkam w Polsce wiec TV nie trzepie jej na okraglo w radio tez cisza. Ale powiem, ze za kazdym razem jak to widze to cos w tym jest co wciaga, przyciaga i wogole. Mysle, ze widzowie w Europie beda mieli takie samo odczucie i dostaniemy dzis mase punktow.W bet365 pogralem juz nasze piekne panie w top 10 za@ 3.25 i to moim zdaniem dzis najpewniejszy bet!!!!
Pozniej dorzuce jeszce pare mysli.
A niech, co mi tam zalezy dorzucam TOP4 po kursie @19, i czysty WIN za drobne po kursie @151!!!
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
W Marathonie na Polskę TOP10 jest 5.0 , ale i tak daremny typ, nie ma kto głosować na naszych.
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Wielka Brytania - Ukraina @2,17⛔⛔ Pinnacle
Ukraina w Top 10 - NIE @3,0⛔⛔ Unibet
Tak jak wcześniej pisałem UK ma świetna pisoenkę, świetną pozycję startową. Ukraina w tym roku ma jedną z najgorszych utworów, bezsensowny tekst, &quot;chomik&quot; na scenie, kiepski wokal. Jedynie obecna sytuacja polityczna może spowodować głosy na tą prezentacje, ale nie liczym bym na to aż w tak dużym stopniu i według mnie Ukrainy po zeszłorocznym świetnym miejscu w tym roku nie będzie nawet w 10 najlepszych, za dużo konkurencja po prostu.
Poniżej zgodny typ: Czarnogóra - Top 10 ale polecam po 7,73⛔⛔ w Pinnacle ;)
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
Czarnogóra TOP 10
kurs: 5.5
⛔
bet365

Przychylam się do opinii użytkownika abraxas co do typu na TOP 10 Czarnogóry. Piękna, nieco patetyczna kompozycja, niezły męski wokal (&quot;w uszach&quot; jury Montenegro powinno dobrze wypaść), do tego szansa na głosy (widzów) z innych krajów bałkańskich. Kurs na to zdarzenie zdecydowanie zawyżony moim zdaniem. Wg mnie powinno być 2.5 max 3.00, a tu buki dały ponad 5!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
americano96 209

americano96

Użytkownik
W Comeon.com czeka do wzięcia 14% lokata. Krótkoterminowa, bo już po północy kasa będzie na koncie. Sam nie mam tam konta więc nie wiem za ile tam można stawiać i jak z wypłatą ale typ naprawdę dali z kosmosu: Wlk.Brytania-Niemcy @1.14
Sprawa jest prosta: UK będzie dziś prawdopodobnie w TOP 5. Niemcy podobnie. Tyle że od końca, czyli miejsca 21-26, bo piosenka nie dość że słaba sama w sobie to jeszcze umiejscowiona między Austrią a Szwecją. A co to oznacza chyba nie muszę tłumaczyć. Przejdzie niezauważona po prostu (chociaż po Niemcach planowana jest przerwa na reklamy, oczywiście po to aby pomóc sąsiadom ze Szwecji - bo de facto dopiero oni kończą pierwszą połowę krajów...)
Więc jeśli ktoś szuka szybkiego i pewnego zarobku (a o takim procencie w banku można pomarzyć) to jest jak znalazł.
 
kareem33 74

kareem33

Użytkownik
Nie rozumiem w ogóle tego faworyzowania Austrii tylko z tego względu bo śpiewa u nich gość/gościówka z zarostem jak Pirlo i kiełbasą między nogami, piosenkę ma średnią jakich na świecie wiele, w normalnych warunkach pewnie ten twór miałby miejsce między 15-25, a tak robi się na siłę faworyta z naprawdę wielkiego badziewia dla uszu, gdzie te czasy co takie komercyjne konkursy wygrywały utalentowane głosy i ciekawe utwory? Mi najbardziej w ucho wpadł gwiżdżący słowik ze Szwajcarii i dwie klubowe nuty z Finlandii i Rumuni i jeśli kogoś z tej trójki nie będzie przynajmniej w top 5 to takie konkursy można se darować.
 
Do góry Bottom