>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eurovision Song Contest 2016

D 224

dboniem

Użytkownik
A wyniki oficjalne z półfinałów zostaną opublikowane przed finałem ?

Również zaskoczył mnie brak Islandii, jak dla mnie oprócz Rosji i Węgier najlepsza piosenka w pierwszym półfinale.
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Jeżeli dobrze rozumiem zakład w całorocznym, to Polska zakwalifikuje się do finału po kursie 1.44. Według mnie jest to lokata. Generalnie nie lubię Szpaka, nie podoba mi się jego zniewieściały charakter i ten gejowski image. Mimo wszystko staram się być obiektywny i jeżeli chodzi o piosenkę to naprawdę ma szansę na dobrą pozycje. Jego nuta wpada w ucho, ballada z przekazem. Trzeba to uczciwie przyznać - dobrze się tego słucha. Duży plus, że jest po angielsku i przekaz będzie zrozumiały dla reszty. Patrząc tylko przez pryzmat wpadania w ucho i przekazu - jak najbardziej wejdziemy do Finału. Doszukując się jednak teorii spiskowych, bez problemu wejdziemy do grona najlepszych. Dlaczego? Byłby to w jakimś stopniu policzek, że gość wyglądający dosyć specyficznie, o niewiadomej orientacji w dodatku pochodzący z nacjonalistycznej Polski wchodzi do ścisłego grona konkursu i zajmuje tam wysoką pozycję.

Przyznam szczerze, że nie słuchałem wszystkich piosenek Eurowizyjnych, ale moim zdaniem warto grać coś w stronę Polski, bo naprawdę możemy być niespodzianką.
 
M 13

mantra

Użytkownik
Gra ktoś na awans Szpaka? Zagralbym to grubiej, nie znam sie na tych eurowizjach, ale Szpak jak nie odpieprzy niczego glupiego na samej gali to zapewne bedzie wysoko.
Niby wszędzie piszą, że spokojnie się powinien dostać. https://www.youtube.com/watch?v=r6RtHNcALME
W komentarzach ogromna większość ludzi widzi go w top10 i najczęściej przewija się jako ten najlepszy z tego półfinału. Najbardziej plusowane komentarze to od jakiegoś Hiszpana i Greka &quot;POLAND!!! BEST VOICE, BEST VIDEO, BEST MUSIC, BEST LYRIC... WINNER 2016&quot; &quot;Michal Szpak you are my number one!!Good luck Poland!!!!! Love from Greece&quot; Do tego wyjątkowo mało Polaków w komentarzach. Co tu może się nie udać i dlaczego w takim razie kurs jest względnie wysoki, że z &quot;nacjonalistycznej&quot; Polski? Rozumiem, ze to ludzie glosuja?
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Daj spokój, jury słabe noty dadzą i będzie ratował się szpak głosami od polonii i może wejdzie z kóncówki stawki 8-10 miejsce. Dla mnie kurs adekwatny do szans
 
M 13

mantra

Użytkownik
Niby z jakiej racji mają nas jakoś wyjątkowo nie lubić? Wiadomo, pupilkami to my nigdy nie będziemy, ale nie ma u nas jakichś tuzów, patrzę na kraje z naszego półfinału i nie bije z niego jakąś antypolskością. Piosenka tak jak wszyscy piszą, spokojnie powinna dowieźć nas do finału. O czymś nie wiem?
Zresztą nieważne, i tak już zabiłem kurs w pinku z 1.389. Ponad 10k dalem. Najwyżej się rozpłaczę ;D
 
G 4,6K

giustii

Użytkownik
Myślę, że Polska powinna wejść, chociaż wczorajszy jurorski występ poszedł Szpakowi średnio, bo spóźnił się z pierwszą zwrotką no i nie wyciągał dobrze końcówek. Nawet jeśli nie poszło najlepiej, to zwróćcie uwagę, że jury nigdy nam nie pomagało a wszystkie punkty dostajemy z televotingu. W głosowaniu OGAE też zebraliśmy w sumie najwięcej punktów w historii tego głosowania. Dodatkowo głosują kraje, w których mamy sporą polonię. Awans uważam za bardzo realny.
 
maite-radar 25,3K

maite-radar

Użytkownik
Piosenka tak jak wszyscy piszą, spokojnie powinna dowieźć nas do finału. O czymś nie wiem?
Zresztą nieważne, i tak już zabiłem kurs w pinku z 1.389. Ponad 10k dalem. Najwyżej się rozpłaczę ;D
Daj spokój, jury słabe noty dadzą i będzie ratował się szpak głosami od polonii i może wejdzie z kóncówki stawki 8-10 miejsce. Dla mnie kurs adekwatny do szans
Obaj macie trochę racji, ale i w pewnym stopniu się mylicie.
Postanowiłem się trochę ustosunkować do tego, co piszecie, przedstawić swój punkt widzenia na sprawę.
Przede wszystkim chyba nikt nie ma wątpliwości, że ten półfinał będzie prostszy do wytypowania, aniżeli wtorkowy (również po kursach oferowanych przez buki - spore korekty względem tego, co można było grać we wtorek).
W moim mniemaniu absolutne minimum do wejścia to ta szóstka, którą sam mam zagraną na swoim kuponie (AUS, UKR, LAT, BUL, SRB, ISR). Do tego z bardzo dużą dozą prawdopodobieństwa też Belgia i Polska (a pewnie obie, chociaż z tej dwójki jesteśmy propozycją mniej pewniejszą). Zostają dwa miejsca, o które powinny powalczyć Litwa, Norwegia oraz Gruzja. Z tej trójki moim zdaniem wejdą dwie pierwsze, ale nie są to zakłady do gry.
Nie będę ukrywał, że granie takich sum na awans tak kontrowersyjnej osoby jak Michał Szpak to średni pomysł. Wszystkie konkrety okażą się dopiero w weekend, gdy zobaczymy wyniki półfinałów. Chociaż kurs 1,40 to już całkiem sympatyczna propozycja, biorąc pod uwagę, że JEŚLI NIC NIEPRZEWIDZIANEGO SIĘ NIE STANIE, TO SZPAK WEJDZIE.
Akurat dzisiaj warto sugerować się kursami, bo wiele mogą powiedzieć o tym, jak będzie wyglądała rywalizacja dziś. Nie sądzę, że będziemy dziś świadkami takiego zaskoczenia, jak w przypadku przedwczorajszego braku awansu Islandii po kursie 1,27.
W tym miejscu wywołuję też do tablicy ludzi, którzy znają się na Eurowizji lepiej ode mnie (enrico, seba96, abraxas), warto zobaczyć i ich pogląd na sprawę ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 13

mantra

Użytkownik
Martwi mnie troche ze zbilem do 1.303 a teraz jest znowu 1.4. W pinku glupole raczej nie stawiaja. Moze troche za grubo zagralem, jak na Janusza Eurowizji, ale serio, jak nasza Conchita Wurst z piosenka chwalona w zagranicznym internecie, moze nie dostac sie do finalu 10 z 18? Ze z Polski? Przeciez tyle beznadziejnych artystow sie czesto od nas dostawalo do finalu.
Do tego w naszej polowce sa kraje raczej nam przychylne (Serbia, Gruzja), raczej neutralne + 2 raczej nieprzychylne (Litwa i Izrael). Wiekszosc gardzacych nami krajow zachodniej Europy jest w drugiej polowce. Jak Szpak nie przyjdzie nacpany, to co tu moze sie nie udac? ????
 
S 51

szewapxa

Użytkownik
Mobilny Ja bym się wstrzymał na twoim miejscu, myślę że po półfinałach bet365 wystawi coś lepszego na finał
 
5567 719

5567

Użytkownik
Podstawowe pytanko: po co gracie przed występem? po co ryzykować? W pierwszym półfinale zagrałem na Freddiego z Węgier za całe zboża świata już po występie chyba wszystkich wykonawców w trakcie przerwy przed ogłoszeniem wyników, bo w b365 była taka możliwość. Jeśli ktoś się boi np. o to, że Szpakowi coś nie pójdzie LIVE to jak najbardziej polecam grać po występie na awans.
 
S 135

seba96

Użytkownik
Trochę tak na szybko.
Zwycięzca 2. półfinału Ukraina 1.62 Bwin
Moim zdaniem Ukraina w ty półfinale nie ma siebie konkurencji. Oczywiście znajdą się tutaj porządne propozycje Australii, Serbii czy Łotwy, ale myślę, że to zdecydowanie za mało na widowisko jakie pokaże nam Jamala. Dodatkowo jest tu korzystne ułożenie geopolityczne. Punkty od Polski, Litwy,Białorusi czy Gruzji wydają się być w okolicach od 10 do 12 pkt. Jedyną rywalką może tutaj być Australia lecz nie wróże jej od wielu państw wysokich not. Dla mnie nie ma z czym tu dyskutować.​
 
5567 719

5567

Użytkownik
Oj, widac bylo, ze Szpaczek sie denerwowal. Ten wystep wg mnie slabszy niz te chociazby w Amsterdamie czy Londynie. Buki chyba tez tak sądzą, bo tuz przed wystepem na awans Szpaka bylo @1,28 w becie a po wystepie skoczylo do @1,50. (teraz @1,44)
 
Do góry Bottom