>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Eurovision Song Contest 2016

catalona 704

catalona

Użytkownik
Dania wygra 1/2 na luzie. A w finale też szanse na zwycięstwo.
Wejście do finału będzie sukcesem. Do tego Dania jest w mocniejszym półfinale . Na luzie wejdzie Rosja, Azerbejdżan, Malta czy Węgry. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Stowarzyszenie Miłośników Konkursu Piosenki Eurowizji (OGAE) wybrało faworytów tegorocznego konkursu:

1. Francja - 425 pkt
2. Rosja - 392
3. Australia - 280
4. Bułgaria - `175
5. Włochy - 170

Oczywiście nie jest to jakieś nieomylne gremium, ale w jakimś sensie oddaje muzyczne preferencje fanów, którzy będą tuzinami wysyłać smsy na swoich faworytów. W zeszłym roku wyłoniono takich oto 5 faworytów: Włochy(2), Szwecja(1), Estonia(7), Norwegia(8), Słowenia(14). Wówczas również dwóch zdecydowanych faworytów spośród których wyłoniono zwycięzcę. Obecnie już nie opłaca się grać na Francję po @3.25. Jeśli szukacie sensacji to ze swojej strony polecam z wysokich kursów Hiszpanię, Węgry czy Azerbejdżan (nie marnujcie kasy na Danię).
 
S 135

seba96

Użytkownik
Wejście do finału będzie sukcesem. Do tego Dania jest w mocniejszym półfinale . Na luzie wejdzie Rosja, Azerbejdżan, Malta czy Węgry. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.
Stowarzyszenie Miłośników Konkursu Piosenki Eurowizji (OGAE) wybrało faworytów tegorocznego konkursu:
1. Francja - 425 pkt
2. Rosja - 392
3. Australia - 280
4. Bułgaria - `175
5. Włochy - 170
Oczywiście nie jest to jakieś nieomylne gremium, ale w jakimś sensie oddaje muzyczne preferencje fanów, którzy będą tuzinami wysyłać smsy na swoich faworytów. W zeszłym roku wyłoniono takich oto 5 faworytów: Włochy(2), Szwecja(1), Estonia(7), Norwegia(8), Słowenia(14). Wówczas również dwóch zdecydowanych faworytów spośród których wyłoniono zwycięzcę. Obecnie już nie opłaca się grać na Francję po @3.25. Jeśli szukacie sensacji to ze swojej strony polecam z wysokich kursów Hiszpanię, Węgry czy Azerbejdżan (nie marnujcie kasy na Danię).
Azerbejdżan? W tej chwili Azerbejdżan jest w ciemnej d****, chyba pogram sobie za drobne ich brak awansu po 3.00. Nie wiem co tu kolega tak z Danią wystrzelił. Przecież to może pozostać w półfinale.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Na teraz co uważacie, że warto jeszcze pograć ?
Zapewne w większości buków dopiero w tym tygodniu pojawi się większa oferta, niż tylko na zwycięzce
 
catalona 704

catalona

Użytkownik
Azerbejdżan? W tej chwili Azerbejdżan jest w ciemnej d****, chyba pogram sobie za drobne ich brak awansu po 3.00. Nie wiem co tu kolega tak z Danią wystrzelił. Przecież to może pozostać w półfinale.
Azerbejdżan regularnie awansuje do kolejnych finałów. Od pierwszego ich startu w 2008 roku awansują do finału, w ciągu kilku lat trzykrotnie zajmowali miejsca w top3. Regularnie dostają wysokie pkt od Rosji, Ukrainy, Gruzji czy Białorusi. Zamiast tego wolałbym już pograć brak awansu Belgii @ 3.2, co jest dużo bardziej prawdopodobne.

Belgia brak awansu @ 3.2
Hiszpania top10 @ 2.3

Bwin
 
S 135

seba96

Użytkownik
Azerbejdżan regularnie awansuje do kolejnych finałów. Od pierwszego ich startu w 2008 roku awansują do finału, w ciągu kilku lat trzykrotnie zajmowali miejsca w top3. Regularnie dostają wysokie pkt od Rosji, Ukrainy, Gruzji czy Białorusi. Zamiast tego wolałbym już pograć brak awansu Belgii @ 3.2, co jest dużo bardziej prawdopodobne.
Belgia brak awansu @ 3.2
Hiszpania top10 @ 2.3

Bwin
To teraz dostaną coś tam od Rosji. Naprawdę Azerka wypadła beznadziejnie na pierwszej próbie, zajmując w głosowaniu dziennikarzy słabe 16. miejsce pokonując tylko San Marino i Mołdawię ???? Grecja i Bośnia też zawsze awansowały, a czy teraz awansują. Nie jestem taki pewien.
Co do Belgii przypominam, że startują oni z ostatniej pozycji, która od 2008 roku daje awans w 87% skuteczności na przestrzeni lat 2008-2015.
 
G 4,6K

giustii

Użytkownik
beznadziejnie podczas próby wypadł freddie. Zmienił trochę dodając elektroniki co wyszło fatalnie, na maxa zepsuło piosenkę, zresztą oceńcie sami: https://www.youtube.com/watch?v=VzhJGEguAoU
To nie Freddie tylko Frans ;)

To może i ja wyjawię swoje typy:

- bezpieczne za większą stawkę:
Australia top10 1.25
Ukraina top10 1.30
Łotwa top10 1.40
Armenia top10 1.50
Kto nie wyjdzie z grupy - Irlandia 1.44
Kto nie wyjdzie z grupy - Gruzja 1.30

- no i bardziej ryzykowne za mniejszą:
Kto nie wyjdzie z grupy - Litwa 3.60
Kto nie wyjdzie z grupy - Azerbejdżan 3.60
Awansuje Austria 2.38
Awansuje Macedonia 2.15
Włochy top 10 2.00

Szwecji nie tykam, bo mam przeczucie, że będzie wysoko.
 
E 0

elgondo

Użytkownik
ponawiam pytanie sprzed kilku postów: gdzie można zagrać taśmę na awans/brak awansu do finału? Sprawdziłem u polskich buków i nigdzie nie ma takiej możliwości. Wystarczy mi 1 na awans, 1 na brak awansu (tak jak było do wczoraj na betssonie).
 
R 0

rafcik

Użytkownik
ponawiam pytanie sprzed kilku postów: gdzie można zagrać taśmę na awans/brak awansu do finału? Sprawdziłem u polskich buków i nigdzie nie ma takiej możliwości. Wystarczy mi 1 na awans, 1 na brak awansu (tak jak było do wczoraj na betssonie).
Na bet-at-home można łączyć awans i brak awansu, tylko że z 2 różnych półfinałów.
 
catalona 704

catalona

Użytkownik
Australia wygra 2. półfinał @ 3.5 Bwin
Słabszy półfinał. Nie ma Rosji, Francji, Hiszpanii czy dobrze ocenianej po pierwszych próbach Armenii. W tym półfinale o zwycięstwo powalczą Łotwa, Bułgaria, Ukraina i właśnie Australia. Oglądając próby do gustu zdecydowanie przypadła mi propozycja z Australii. Fajny innowacyjny aranż ze świetnym wykonaniem. Do tego wyrazista kreacja. Rzuci się w uszy i oczy. Pamiętajmy, że półfinały to głosy tylko i wyłącznie publiczności. Zelmerlow dał przykład w zeszłym roku jak efekty wizualne podbijają wartość utworu.
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Pamiętajmy, że półfinały to głosy tylko i wyłącznie publiczności.
A to ciekawe od tego roku takie coś wprowadzili? Nigdzie o tym nie słyszałem i z tego co wiem po staremu są półfinały czyli 50% widzowie 50% jury?
 
S 135

seba96

Użytkownik
Irlandia nie wejdzie, to fakt, ale Chorwacja? Nie byłbym taki pewien jej awansu. Za nami już dwie próby, które wypadły w jej wykonaniu bardzo przeciętnie, do tego okropna sukienka. Widzę, że pytasz o limity, czyli pójdzie grubo? Oj, uważaj na Chorwację. Jeżeli miałbym czymś Chorwację zastąpić wybrałbym Islandię. Moim zdaniem większe szanse na awans, tylko kurs trochę mniejszy.
 
kebi 259

kebi

Użytkownik
W STS można debla awans tak/nie z różnych półfinałów. Co bardziej polecicie do Chorwacji Tak???.
Coś z czwórki:
Norwegia lub Danią tak albo Gruzja Irlandia nie?

Ciekawe jak limity..
Odpuściłbym sobie granie tak ryzykownych kuponów bądź co bądź po niskim kursie. Pierwszy półfinał w porównaniu do drugiego jest bardzo mocno obsadzony i można się na tym przejechać. Pod kreską są chociażby Estonia czy Austria, które w półfinale nr. 2 o awans raczej nie musiałyby się martwić.

Odnośnie Islandii - zwróćcie uwagę, że nie będzie punktów od Szwecji, Norwegii, Danii czy Wlk. Brytanii. (Sam uważam i mam nadzieję, że Islandia awansuje, ale czy jest sens grania po takim kursie?)

Poza tym nie rozumiem dlaczego wiele osób pcha się do grania w STS-ie po takich niskich kursach z podatkiem, skoro można zagrać u innych bukmacherów (co było wyżej wspominane)

Wspomniana Islandia - awans na Bet-at-home - 1.5
Z drugiego półfinału spokojnie dokładać można awans Bułgarii - 1.2 ; brak awansu Albanii - 1.25, czy Słowenii - 1.22.
 
S 135

seba96

Użytkownik
Odpuściłbym sobie granie tak ryzykownych kuponów bądź co bądź po niskim kursie. Pierwszy półfinał w porównaniu do drugiego jest bardzo mocno obsadzony i można się na tym przejechać. Pod kreską są chociażby Estonia czy Austria, które w półfinale nr. 2 o awans raczej nie musiałyby się martwić.
Odnośnie Islandii - zwróćcie uwagę, że nie będzie punktów od Szwecji, Norwegii, Danii czy Wlk. Brytanii. (Sam uważam i mam nadzieję, że Islandia awansuje, ale czy jest sens grania po takim kursie?)
Poza tym nie rozumiem dlaczego wiele osób pcha się do grania w STS-ie po takich niskich kursach z podatkiem, skoro można zagrać u innych bukmacherów (co było wyżej wspominane)
Wspomniana Islandia - awans na Bet-at-home - 1.5
Z drugiego półfinału spokojnie dokładać można awans Bułgarii - 1.2 ; brak awansu Albanii - 1.25, czy Słowenii - 1.22.
Dlaczego nie będzie punktów od Szwecji? Przecież głosują w 1. półfinale. No i jest jeszcze Finlandia.
 
Do góry Bottom