>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eurovision Song Contest 2016

tonsil1 108

tonsil1

Użytkownik
Słuchajcie Eurowizja nie jest konkursem wokalnym tylko politycznym. Teraz odpowiedzcie sobie na pytanie czy jest jakiś kraj, który zasługuje na szczególne wsparcie w glosowaniu ? Czy miały miejsce jakieś wydarzenia, które powodują, ze jakiemuś Państwu należałoby okazać wsparcie? Jak już znacie odpowiedz , to idźcie i postawcie co macie na Francję. Powodzenia
 
S 135

seba96

Użytkownik
Witam. To znowu ja, to znowu Bwin. To znowu kurs z kosmosu.
Top Scandinavian Country
Islandia 13.00
Jak widać Bwin nie powiedział, że to koniec prezentów na ten konkurs. Najlepszy kraj skandynawski Islandia. Ten typ ma tylko jedną małą wadę, ale to na koniec. Tak czy siak VALUE JEST OGROMNE. Kurs powinien oscylować w granicach 2-3.5. No ale po kolei.
Szwecja - utwór bardzo słaby jak na ten konkurs. Gdyby musiała przedzierać się przez półfinały przepadłaby z kretesem - uwaga - kurs 1.09. Spadłem z krzesła.
Finlandia - piosenka mocno przeciętna, beznadziejna pozycja w 1. półfinale (występuje jako pierwsza) bez większych szans na awans.
Dania - piosenka na granicy awansu z 2. półfinału. Na ich szczęście wycofali się Rumuni. Może dadzą radę awansować, ale w finale będzie niestety ostatnia piątka. Musiałby się wydarzyć nie mały cud aby przeskoczyli 20. pozycję.
Norwegia - awans do finału powinna sobie wywalczyć. Jestem przekonany, że gdyby była w 1. półfinale nie zobaczylibyśmy Norwegii w finale. Utwór nie jest za bardzo pozytywnie odbierany wśród internautów, lecz wspomóc Norwegię mogą jurorzy. Trochę dziwna piosenka, zarzuca się jej niespójność, tak troszeczkę dziwnie się tego słucha. Norwegia nie powinna przekroczyć w finale 15. miejsca.

Islandia - zdecydowanie najpopularniejsza wśród eurowizyjnych fanów z propozycji skandynawskich. Moim zdaniem również najlepsza muzycznie. Do tego dochodzą efekty wizualne na scenie, które mogą zrobić wrażenie na odbiorcach. Tylko mamy tutaj jeden haczyk. Niestety Islandia znajduje się w 1. półfinale, który jest bardzo wyrównany. Co prawda u buków awans jest po 1.4, tak więc niby do finału powinni wejść. No, ale to jest pierwszy półfinał w którym o finał bić się będą 13-14 państw. Na szczęście Islandię ratuje bardzo dobra pozycja startowa. Występują jako 16. propozycja i występują bezpośrednio po beznadziejnie słabej Czarnogórze. To zdecydowanie na plus. Moim zdaniem Islandia ma spore szanse zająć w tym półfinale miejsca 8-10. Jeżeli tylko Islandia przejdzie do finału jestem pewny wygranej Islandii w krajach skandynawskich. Powtórzę, że gdyby tu był kurs w okolicach 2-3 to zupełnie nie zawracałbym sobie tym głowy. Lecz tutaj mamy kurs 13.
Kurs 13. Brać kto pierwszy ten lepszy. Jak ustawią ten kurs w granicach 2-3 to nie będzie już tak atrakcyjnie. Kolejna mega promocja od Bwin

Edit:Oho, widzę, że zakład znikł z oferty. Kabarety. Lepiej dla buków, żeby Eurowizją się nie zajmowały ???? .
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
M 1

--mariusz--

Użytkownik
Dzięki, puściłem za 200 zł ???? Może jak wystawią normalny kurs to się wycofa zakład z dobrym zyskiem. Chyba, że warto zaryzykować i polecasz zostawić?
 
catalona 704

catalona

Użytkownik
Węgry top10 @ 3.2 Bwin
Konsekwentnie uważam, że Freddie może coś &quot;ogarnąć&quot;, a kurs na top10 powinien wisieć gdzieś w granicach 2.2-2.5. Tak pisałem jakieś 2-3 tyg temu.
Kurs 51 w bet365 na zwycięstwo Węgier to value. Kawałek Pionner Freddiego z wpadającym w ucho refrenem, wokalista typowy lovelas, połączenie dobrego chrypkowatego wykonania wokalnego ze wspólczesnymi elektrnicznymi brzmieniami. Typowy filmowy kawałek. W półfinale występ blisko z wykonawcą Rosji, więc szanse wyrównane. Nie powinien mieć też problemów z wyjściem z półfinału, w finale może zamieszać. Po kwalifikacji kurs pewnie znacznie spadnie więc lepiej grać wcześniej.
ps// z tego co widzę to zbijamy swoimi typami kursy w dół ????
 
S 135

seba96

Użytkownik
Bułgaria vs Polska
Bwin:1.6
Bułgaria jedna z lepszych propozycji w tym półfinale. Dla mnie spokojnie TOP 3 w drugiej połówce. Natomiast Polska może i powinna awansować lecz jej pozycja będzie w okolicach 8-10. Kurs trochę za wysoki dlatego pobieram.​
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Rosja vs Francja
kurs 1.75 bwin
Ruski jedna z najlepszych propozycji w tym roku, chyba najlepsze show na scenie ze wszystkich piosenek eurowizyjnych. 2 w rankingach zaraz za Francją, ale patrząc na poprzednie lata to ruski miały zawsze lepszą lokatę końcową niż pokazywały to rankingi. Zanim się zaczął bum na Francję na rusków kurs dochodził już do 2, teraz widzę że powolutku znowu zaczyna spadać. Co do Francji no zajmuje 1 miejsce w rankingach ale przeglądając poprzednie lata to mając 1 miejsce w rankingu ostatnim państwem która wygrała eurowizję była Szwecja z 2012 roku która niema co ukrywać że zdeklasowała konkurencję. Francja tutaj się tak nie wyróżnia. Obstawiam że skończy tak jak włochy rok temu.
Nie daję tutaj Rosji na wina bo jest kilka propozycji które może zaskoczyć i wygrać ten konkurs.
Może później coś jeszcze dodam do analizy.
Tutaj macie live performance i sami oceńcie która jest lepsza
https://www.youtube.com/watch?v=9L-GSXM7eKI
https://www.youtube.com/watch?v=iRlty1XE6_w
 
catalona 704

catalona

Użytkownik
Hiszpania TOP3 @ 11 Bwin

Nie ma sensu się wiele produkować, pisałem już o Barei. Jeśli na Szwecję, Serbię czy Ukrainę są wyższe kursy to może jedynie oznaczać value w tym kursie. Czarny koń. To, że będzie show to pewne. Hiszpanka lubi zaskakiwać, wystarczy posłuchać jej wywiadów czy obejrzeć dotychczasowe promujące jej piosenkę występy. Ma wysoką popularność wśród forumowiczów. Osobiście uważam, że kurs powinien być w granicach ~6-7. Konkurencja w tym roku na wysokim poziomie, więc nie ma co szaleć ze stawką, chociaż nawet jakby to B.win narzuca kosmiczne limity.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Witam. To znowu ja, to znowu Bwin. To znowu kurs z kosmosu.
Top Scandinavian Country
Islandia 13.00

Jak widać Bwin nie powiedział, że to koniec prezentów na ten konkurs. Najlepszy kraj skandynawski Islandia. Ten typ ma tylko jedną małą wadę, ale to na koniec. Tak czy siak VALUE JEST OGROMNE. Kurs powinien oscylować w granicach 2-3.5. No ale po kolei.

Szwecja - utwór bardzo słaby jak na ten konkurs. Gdyby musiała przedzierać się przez półfinały przepadłaby z kretesem - uwaga - kurs 1.09. Spadłem z krzesła.

Finlandia - piosenka mocno przeciętna, beznadziejna pozycja w 1. półfinale (występuje jako pierwsza) bez większych szans na awans.

Dania - piosenka na granicy awansu z 2. półfinału. Na ich szczęście wycofali się Rumuni. Może dadzą radę awansować, ale w finale będzie niestety ostatnia piątka. Musiałby się wydarzyć nie mały cud aby przeskoczyli 20. pozycję.

Norwegia - awans do finału powinna sobie wywalczyć. Jestem przekonany, że gdyby była w 1. półfinale nie zobaczylibyśmy Norwegii w finale. Utwór nie jest za bardzo pozytywnie odbierany wśród internautów, lecz wspomóc Norwegię mogą jurorzy. Trochę dziwna piosenka, zarzuca się jej niespójność, tak troszeczkę dziwnie się tego słucha. Norwegia nie powinna przekroczyć w finale 15. miejsca.


Islandia - zdecydowanie najpopularniejsza wśród eurowizyjnych fanów z propozycji skandynawskich. Moim zdaniem również najlepsza muzycznie. Do tego dochodzą efekty wizualne na scenie, które mogą zrobić wrażenie na odbiorcach. Tylko mamy tutaj jeden haczyk. Niestety Islandia znajduje się w 1. półfinale, który jest bardzo wyrównany. Co prawda u buków awans jest po 1.4, tak więc niby do finału powinni wejść. No, ale to jest pierwszy półfinał w którym o finał bić się będą 13-14 państw. Na szczęście Islandię ratuje bardzo dobra pozycja startowa. Występują jako 16. propozycja i występują bezpośrednio po beznadziejnie słabej Czarnogórze. To zdecydowanie na plus. Moim zdaniem Islandia ma spore szanse zająć w tym półfinale miejsca 8-10. Jeżeli tylko Islandia przejdzie do finału jestem pewny wygranej Islandii w krajach skandynawskich. Powtórzę, że gdyby tu był kurs w okolicach 2-3 to zupełnie nie zawracałbym sobie tym głowy. Lecz tutaj mamy kurs 13.

Kurs 13. Brać kto pierwszy ten lepszy. Jak ustawią ten kurs w granicach 2-3 to nie będzie już tak atrakcyjnie. Kolejna mega promocja od Bwin

Edit:Oho, widzę, że zakład znikł z oferty. Kabarety. Lepiej dla buków, żeby Eurowizją się nie zajmowały ???? .
BWIN ponownie ma w ofercie ten zakład, lecz z nieco niższym kursem:

Islandia - najlepszy kraj skandynawski 7,00


Dodatkowo w starciu H2H Szwecja - Włochy @ typ 2 @ 2,95

Nie za wysoki kurs na Włochów w starciu ze Szwedami ?
 
S 135

seba96

Użytkownik
BWIN ponownie ma w ofercie ten zakład, lecz z nieco niższym kursem:
Islandia - najlepszy kraj skandynawski 7,00

Dodatkowo w starciu H2H Szwecja - Włochy @ typ 2 @ 2,95
Nie za wysoki kurs na Włochów w starciu ze Szwedami ?
Oczywiście, że kurs Szwecja - Włochy, teraz po 2,7 jest za wysoki. Trzeba grać przeciwko Szwecji jak leci, jeszcze po takich kursach. Oczywiste kolejne value od Bwin. Teraz Włochy po 2.7, ale nadal bardzo atrakcyjne.
 
S 135

seba96

Użytkownik
Szwecja TOP 10 - NIE 3.55
Hmm, byłem święcie przekonany, że ten typ został już tutaj podany, ale nic takiego nie widzę. Nie chcę mi się już pastwić nad szwedzką propozycją, konkurencja w tym roku wydaje się bardzo solidna. Czy Frans wyjdzie z ostatniej piątki? Może. Nie muszę już pisać tu o value, kurs powinien wynosić maks. 1.5 Oczwywiście Bwin​
 
D 224

dboniem

Użytkownik
BWIN

Hiszpania - Niemcy @ typ 1 @ 1,45

O Hiszpanach sporo tutaj już napisano - kandydat nawet do top 10.

Propozycja niemiecka nie została przyjęta zbyt dobrze, dodatkowo według wszelkich typowań bukmacherów jest daleko w tyle stawki, stąd typ dosyć ciekawy.
 
S 51

szewapxa

Użytkownik
Trochę dziwi mnie to wasze poniżanie Szwecji.. ok kursy może i dużo zawyżone ale to moim zdaniem chęć nabrania was przez bukmacherów.. Szwecja na pewno nie wygra, nie będzie w top3 ani top5 ale już w starciu z Włochami czy osiągnięciu Top 10 szanse ma duże. Paradoksalnie ta wydawało by się nudna piosenka ma sporo plusów - fajne zwrotki i prosty refren który łatwo zapamiętać i wpada w ucho poza tym jest jedną ze spokojniejszych piosenek co powoduje że ludzie będą na to głosować. nie wszyscy lubią wielkie show i przekrzyczany refren.. Piosenka z Włoch niby też spokojna ale trudna do zapamiętania przez widza, cały czas w jednym tempie a w dodatku nieangielska, ponadto Szwecja jest gospodarzem. Co do Top 10 Szwecji to mimo wszystko ryzykowny typ (w trakcie pisania nieco zmieniam zdanie) i jeśli komuś nie szkoda kasy to może i warto się skusić na kurs 3.55 bo powinno być na styku. Ale po co? ???? ja polecam zagrać trzy pewne typy za max. stawke: wtorek węgry finał 1.33, czwartek polska finał 1.3 sobota: hiszpania lepsza od niemiec 1.45. oczywiście kursy z Bwin. zaczynając np. od 3 tys. we wtorek możemy skończyć na 7,5 tys w sobotę. Wolę 3 pewne typy niż 1 ryzykowny. Pozdrawiam
 
S 51

szewapxa

Użytkownik
Kaliopi - Dona to propozycja Macedoni. Piosenka b. drażni ucho, wokalistka już dość stara więc urodą na pewno głośów nie zdobędzie. Macedonia rzadko kiedy wchodzi do finału jeśli już to prześlizguje się na 9 10 msc. Kaliopi występowała już w 2012 roku i tam zajęła wysokie 13 msc. ale i piosenka była dużo lepsza. To wykonanie może co najwyżej liczyć na głosy z bałkańskich krajów albani czy rosji. Ostatnie 3 lata to brak tego kraju w finale. Kurs na odpadnięcie 1.65 Bwin. Co prawda 2 półfinał trochę niższy poziom ale i tak nie przewiduje żeby Macedonia miała jakieś szanse.
 
Do góry Bottom