>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eurowizja 2015

M 98

mokatoopl

Użytkownik
Typy ode mnie na jutrzejszy drugi półfinał Eurowizji :
Czy Islandia zakwalifikuje się do finału ? TAK kurs : 1.33 stawka : 7/10 buk : Bah (pograne x2)
Czy Litwa zakwalifikuje się do finału ? TAK kurs : 1.33 stawka : 6/10 buk : Bah
Czy Polska zakwalifikuje się do finału ? TAK kurs : 1.42 stawka : 5/10 buk : Bah
Czy Izrael zakwalifikuje się do finału ? TAK kurs : 1.41 stawka : 6/10 buk : Bah
Czy Łotwa zakwalifikuje się do finału ? TAK kurs : 1.35 stawka : 7/10 buk : Bah
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Warto próbować grać na Estonię po kursie 13? Patrząc na ilość wyświetleń w różnych serwisach i na wyniki jury chyba mają większe szanse niż wskazują kursy? Problem leży kto będzie głosował na Estonię? Finlandia na pewno a jeśli chodzi o resztę? Chyba słabo to wypada.
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Warto próbować grać na Estonię po kursie 13? Patrząc na ilość wyświetleń w różnych serwisach i na wyniki jury chyba mają większe szanse niż wskazują kursy? Problem leży kto będzie głosował na Estonię? Finlandia na pewno a jeśli chodzi o resztę? Chyba słabo to wypada.
Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. Czyli... nie.

Wczoraj mieliśmy okazję zobaczyć zwycięzcę tegorocznego konkursu i nie, nie jest to Rosja.
8/10 z pierwszego finału ????
Półfinał II
Awans: Szwecja @1,002✅, Norwegia @1,08✅, Azerbejdżan @1,14✅, Słowenia @1,08✅, Islandia @1,36⛔, Łotwa @1,33✅, Izrael @1,4✅, Czechy @2,75⛔, Irlandia @3,0⛔, Litwa @1,36✅
/Bet365
Razem: 7/10
NIE awansuje: Polska @2,5⛔⛔ Bet365 Źle to ująłem, miejsce mieli świetne, chodziła mi jakiekolwiek miejsce to i tak piosenka dość słaba, jednak miejsce pomogło zdecydowanie i zbliżenie na kadry z teledysku gdzie Monika jest pełnosprawna
W zeszłym roku Polska ze świetnym vocalem Cleo i znakomitym występem scenicznym zajęła dopiero 8 miejsce w półfinale.
W tym roku niczym się nie wyróżniamy, fatalne, ostatnie miejsce w półfinale, przejdziemy moim zdaniem nie zauważeni bo niestety dla Nas jest w nim o wiele wyrazistych ballad.
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. Czyli... nie.


Wczoraj mieliśmy okazję zobaczyć zwycięzcę tegorocznego konkursu i nie, nie jest to Rosja.

8/10 z pierwszego finału ????

Półfinał II

Awans: Szwecja @1,002, Norwegia @1,08, Azerbejdżan @1,14, Słowenia @1,08, Islandia @1,36, Łotwa @1,33, Izrael @1,4, Czechy @2,75, Irlandia @3,0, Litwa @1,36
/Bet365

NIE awansuje: Polska @2,5 Bet365

W zeszłym roku Polska ze świetnym vocalem Cleo i znakomitym występem scenicznym zajęła dopiero 8 miejsce w półfinale.
W tym roku niczym się nie wyróżniamy, fatalne, ostatnie miejsce w półfinale, przejdziemy moim zdaniem nie zauważeni bo niestety dla Nas jest w nim o wiele wyrazistych ballad.
fatalne ? wiele ekip modli sie wręcz o to by mieć zajebiste ostatnie miejsce w półfinale jako doskonała pozycja startowa.

zaraz edytuje i dodam typ

BETWAY : ⛔



wróce z meczu to opisze ale naprawdę warto ;)

E : a więc opisuje czemu warto. Czemu ? Ano dlatego że brak kogokolwiek z tej trójki skandynawów będzie dla mnie i nie tylko pewnie wielkim zaskoczeniem. Szwecja ma awans 100%, Norwegia raczej to samo i jest to lokata, pozostaje Islandia na którą jest obecnie w necie ok @ 1.40-1.45, jednak awans powinien być,co roku są w finale,piosenka całkiem spoko z fajnym efektem zorzy polarnej. Dadzą rade i jestem przekonany że wyżej wymienioną trójkę na spokojnie zobaczymy w sobotnim finale a co za tym idzie wieczorem będziemy mogli rozliczyć zakład na + ;)
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Jesteśmy po próbie generalnej 2 półfinału, więc czas na analizę według listy startowej:

Litwa awansuje @ 1,40 Pinnacle✅

Litwa to do finału wchodzi nawet jak ma słabą piosenkę. W głosowaniu dziennikarzy 9 miejsce, dobre opinie wśród fanów eurowizji, pewne punkty od Irlandii i Łotwy, od których dostają najwięcej podczas ECS. Dziś na próbie ocenianej przez jury również same pozytywne opinie.

Irlandia nie awansuje @ 1,42 Bet-at-home✅

Ballada, ale taka trochę nijaka (Molly Sterling - Playing with numbers). 13 miejsce w głosowaniu dziennikarzy, średnie opinie ludzi. Ładne wizualizacje leśne to trochę za mało. Trudno będzie o awans.

San Marino nie awansuje @ 1,05 Bet-at-home✅

Kurs adekwatny. Żadnych szans.

Czarnogóra awansuje @ 1,95 Bet-at-home ?

Etniczna piosenka podobnie jak w zeszłym roku (wtedy się udało, 7 miejsce w półfinale). 7 miejsce również w głosowaniu dziennikarzy, ale problemem skład tego półfinału, tylko Słowenia z rejonu bałkańskiego. Na dwoje babka wróżyła, bo piosenka załuguje na finał, ale brak głosów od sąsiadów może być tutaj decydujący

Malta nie awansuje @ 1,83 Pinnacle✅

Ulubieniec europejski, często przepychany przez głosy jury, ale chyba nie w tym roku. Drugi raz piosenka o tytule &quot;Warrior&quot;, ale gruzińska propozycja o niebo lepsza. Buki nie dają szans, słabo w głosowaniu dziennikarzy, z opiniami fanów też nie za ciekawie.

Norwegia awansuje @ 1,05 Bet-at-home✅

lokata, wiadomo

Portugalia nie awansuje @ 1,08 Bet-at-home✅

Klasyczna radiówka, mi się akurat bardzo podoba, ale tu też buki się nie mylą pod kątem szans.

Czechy awansują @ 2,69 Pinnacle ?

Co ciekawe jeszcze nigdy nie weszli do finału. Trudno to będzie w tym roku. Wokalnie to wygląda dobrze, 10 miejsce wśród dziennikarzy, więc na granicy. Średnio z zainteresowaniem tą piosenką wśród fanów. Zobaczymy, bo kurs trochę zbyt wysoki.

Izrael awansuje @ 1,35 Bet-at-home✅

Młodziuki Nadav Guedj (ledwie 16 lat) z bardzo chwytliwym utworem i jednymi z najlepszych elementów tanecznych na tegorocznej ESC. Co prawda Izrael nie wszedł 4 razy z rzędu do finału, ale nie widzę opcji by im się nie udało tym razem. 4 miejsce wśród dziennikarzy, dobre opinie ludzi (po Szwecji i Litwie największa liczba wyświetleń z próby). Słaby poziom tego półfinału dodatkowo zwiększa szanse Izraela.

Łotwa awansuje @ 1,259 Pinnacle✅

Dużo zależy od poziomu wokalnego Arminaty. Dobrze oceniona przez dziennikarzy, głosowo to jest zbyt dobry utwór by mógł odpsaść. Jednych bardzo drażni, innym bardzo się podoba, jest Litwa i Irlania, więc trochę politycznych punktów. Problemem fatalna passa łotewska 6 przegranych półfinałów, ale stawka za słaba by Łotwa nie przeszła.

Azerbejdżan awans @ 1,11 bet-at-home✅

Jak Norwegia, lokata. Dużo osób daje szanse Azerowi na pokonanie piosenki szwedzkiej, małe value w kursie na wygraną w półfinale.

Islandia awansuje @ 1,5 Pinnacle⛔

Regularnie wchodzą od 7 lat do finału. 8 miejsce wśród dziennikarzy, dużo odtworzeń prób na youtube. Powinni wejść.

Szwecja awans @ 1,01 Bet-at-home✅

Lokata, wiadomo, ale... WAŻNE! Dziś na próbie generalnej coś poszło nie tak w wizualizacji szwedzkiej, co trochę zdezorientowało wokalistę i musialo mieć wpływ na nieco gorszy odbiór piosenki przez jury (przypominam, że na podstawie dzisiejszej próby przyznane zostały punkty od jury, które stanowią 50% oceny). Tym samym widzę duże szanse, że półfinał wygra ktoś inny niż Szwecja. (Szwecja nie wygra półfinału @ 3,24 Pinnacle)

Szwajcaria nie awansuje @ 1,45 Bet-at-home✅

Nie chce mi się wierzyć, że trzecia od konca piosenka w głosowaniu dziennikarzy wejdzie do finału. Szwajcarzy rzadko ostatnio się kwalifikują, tym razem z dość przeciętnym utworem, raczej przepadną w stawce półfinałowej.

Cypr nie awansuje @ 3,30 bet-at-home ?

1,25 na awans? Za słabo wśród dziennikarzy żeby dawac taki kurs. Ballada, która może zostać trochę zapomniana, najmniej odtworzeń prób na youtube spośród całej stawki, dużo sceptycznych głosów. Na pewno taki kurs nie warty grania.

Słowenia awans @ 1,05 Bet-at-home✅

Oprócz Estonii moja ulubiona tegoroczna propozycja, lokata.

Polska nie awansuje @ 2,41 bet-at-home ?

Za słabo wśród dziennikarzy, żeby dawac tylko 1,4 na awans. We wszelkich rankingach Polska na granicy awansu, z podobną balladą były na eurowizji Isis Gee, Lidia Kopania i albo odpadaliśmy albo wchodziliśmy na granicy. Niepełnosprawność Kuszyńskiej nie jest moim zdaniem wystarczająco wykorzystana.

Podsumowując awansują:
Litwa, Norwegia, Izrael, Azerbejdżan, Szwecja, Islandia, Słowenia, Łotwa
Nie awansują:
Portugalia, San Marino, Malta, Irlandia, Szwajcaria
O awans powalczą:
Czarmogóra, Czechy, Cypr, Polska

Jakby co to w etoto można kombinować zdarzenia z jednego półfinału, więc można puścić ładną tasiemkę. Jakby gdzieś jeszcze można było coś takeigo zagrać to niech da znać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
U 0

Usunięty użytkownik 126432

Gość
Ja chciałbym wszystkim gorąco polecić zakład na zwycięstwo Eurowizji
Poliny Gagariny. Eurovision Song Contest to event który jednoczy, konkurs spokoju i miłości. W trakcie występu Poliny byliśmy światkami flag jedności, czy też jak kto woli flagi gejów. Moim zdaniem faworyt numer jeden.

Rosja piosenka genialna.

#1 Szwecja.
Szwedzi co roku wygrywają Eurowizję. W tej edycji skończą podobnie, myślę miejsce coś koło 5. Piosenka bardzo komercyjna. Mnóstwo tego w radiu.
Nie, nie Europa tego nie wybierze.

#2 Włochy.
Włosi piosenka również solidna, jednak nie sądzę, by wybrano piosenkę w języku włoskim.

#3 Australia.
To samo co w pierwszym przypadku. Radia możemy słuchać w samochodzie.


Mi osobiście najbardziej spodobała się piosenka estońska, jednak nie wróżę im wygranej. Poszukam sobie jakiegoś h2h ????
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Gruzja top 10 @ ~2.6 Betfair (@ 2.2 bet365)
Jeśli by sugerować się statystykami z Youtube, to ta piosenka ma szanse być nawet w top3 .
Ma 1.6 mln wyświetleń i ponad 40K lajków. Po tym względem lepsza jest tylko Rosja 59 K, ale przy ok 4 razy większej liczbie wyświetleń.
Inni faworyci mają nie wiele więcej niż 20K lajków lub dużo mniej. To pokazuje że propozycja z Gruzji podoba się ludziom, którzy ją słyszeli i widzieli. Być może nie znajdzie zbyt wielkiego uznania w jury, ale poparcie od widzów powinno wystarczyć do załapania się w top 10...
Post do skasowania, ale chciałem zapytać czy gdzieś są zakłady h2h?
W Marathonie są
...i tam proponuję np: taką parę:
Gruzja - Armenia @ 1.55 Lokata
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
I 4

indestructible

Użytkownik
Polska Nie Awansuje 2.41 (BAH)
Od rana stawka na brak awansu ciągle maleje, a na awans wciąż rośnie. Przykład Finlandii pokazuje, ze nie zawsze skrzywdzeni przez los, mogą mieć jakieś fory na tym festiwalu. Piosenka bezpłciowa co dało wyraz głosowaniu jury.
 
jurasicbart 167

jurasicbart

Użytkownik
San Marino awans, bylo 6.50 skoczylo juz na 9@bet365. To bet wieczoru, ballada z wsadajacym w ucho refrenem do tego 2 mlode glosy.
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
San Marino awans, bylo 6.50 skoczylo juz na 9@bet365. To bet wieczoru, ballada z wsadajacym w ucho refrenem do tego 2 mlode glosy.
chciałem uniknąć takich kwiatków w tym temacie ale jak widać się nie udało.Nie masz zielonego pojęcia o Eurowizji to po co sie udzielasz w tym temacie, i w dodatku narażasz innych na stratę hajsu w beznadziejny sposób,lepiej biednym oddać niż zagrać to co podałeś.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
I 4

indestructible

Użytkownik
chciałem uniknąć takich kwiatków w tym temacie ale jak widać się nie udało.Nie masz zielonego pojęcia o Eurowizji to po co sie udzielasz w tym temacie, i w dodatku narażasz innych na stratę hajsu w beznadziejny sposób,lepiej biednym oddać niż zagrać to co podałeś.

Przyznaję Ci 100% racji✅ a co myślisz o awansie Polski?
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
San Marino awans, bylo 6.50 skoczylo juz na 9@bet365. To bet wieczoru, ballada z wsadajacym w ucho refrenem do tego 2 mlode glosy.
Jak dla mnie, całkiem sympatyczna piosenka i zaśpiewana przez sympatyczną parę młodych piosenkarzy, ale niestety, nic nie wskazuje żeby mieli jakiekolwiek szanse ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jurasicbart 167

jurasicbart

Użytkownik
chciałem uniknąć takich kwiatków w tym temacie ale jak widać się nie udało.Nie masz zielonego pojęcia o Eurowizji to po co sie udzielasz w tym temacie, i w dodatku narażasz innych na stratę hajsu w beznadziejny sposób,lepiej biednym oddać niż zagrać to co podałeś.
Ciekawe po czym kolega wnosi, ze nie znam sie na Eurowizji? A na czym wogole tu sie trzeba znac moze mi wytlumaczysz znawco Eurowizji, poszukaj moich typow z innych lat.
 
Z 46

zlatanzinteru

Użytkownik
Problem z San Marino nie leży w utworze tylko w tym kto będzie na to głosował.
Wystarczy sprawdzić jak wielki to kraj i ilu np ma emigrantów rozsianych po Europie itp.
Sam utwór jest spoko i gdyby tylko reprezentował inny kraj dałby rade spokojnie a tak to lipa również nie polecam ale jeśli już ktoś chcę koniecznie to za drobne kurs na awans około 20 na giełdzie bf
Jeśli chodzi o Polskę kursy były dobrze wystawione więc osobiście również tego nie grałbym grubiej.
Sam daje Polska awans za przysłowiowe 10$ z powodu wzrostu kursu na 1.7 ,występu Polki jako ostatniej i sporej oglądalności występu próby Polki na yt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom