>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Expekt - opinie

M 3

mojtyp

Użytkownik
Czy Waszym zdaniem pokazywani zwycięzcy w danym i ubiegłym tygodniu są prawdziwi? Moim zdaniem to fotomontaż i nakręcanie na większe granie. Typy które tam wygrywają są nieprawdopobne szczęśliwe. Jakoś mnie nie przekonują
To pewnie &quot;tajemnica handolowa&quot; i nigdy się tego nie dowiemy, kwoty powyżej tych 25k PLN są dość &quot;ekstremalne&quot; i nie sądzę by ktoś je potwierdził, no chyba, że mamy jakiegoś szczęśliwca z taka kwotą tutaj na forum. Osobiście wyniki 3k PLN na tej liście jest dla mnie wiarygodny, większe sumy o których pisałem już nie bardzo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
nie gralem w tym buku z 2-3 miesiace, wczoraj wplacilem pare stow zeby zagrac jeden singiel. okazalo sie ze ni z tego ni z owego mam limit 50zł. w skrocie mowiac nie polecam ;]
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
nie gralem w tym buku z 2-3 miesiace, wczoraj wplacilem pare stow zeby zagrac jeden singiel. okazalo sie ze ni z tego ni z owego mam limit 50zł. w skrocie mowiac nie polecam ;]
Opisz swoją historie ile tam wygrales/przegrales to też jest istotne.... Np. Jeśłi ciągle wygrywałeś wpłacasz większą gotówkę i próbujesz ich znów ograć to od razu dali limit a być może miałeś limit już wcześniej a nawet nie wiesz.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Opisz swoją historie ile tam wygrales/przegrales to też jest istotne.... Np. Jeśłi ciągle wygrywałeś wpłacasz większą gotówkę i próbujesz ich znów ograć to od razu dali limit a być może miałeś limit już wcześniej a nawet nie wiesz.
spojrzalem sobie w historie, no i kiedy zalozylem konto czyli od pazdziernika 2012 zagralem...~~ 60 zakladow ????
patrzac na wplaty/wyplaty widze ze niesamowicie ogromny zysk wyszedl 150 zł ????
na buku tym prawie nie gralem bo jest po prostu slaby, ale zeby jeszcze dostac limit gdy sie gra raz na rok to juz w ogole smiech na sali ????
zdecydowanie najgorszy buk z jakim mialem na razie do czynienia. z innych na ktorych juz grac tez nie moge to unibet, betcity, marathon (czasem moge czasem nie ;]).
b365 i pinnacle zdecydowana czołówka.
 
T 3

thinkpad

Użytkownik
w ogóle jeszcze ktoś korzysta z tej beznadziejnej firmy. jak dla mnie powinna ona zniknać z powierzchni ziemi. po kilku zakładach limit 6zł. dziekuje
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Ja wpłacałem różne wielkie kwoty na expekt i nigdy nie miałem żadnego limitu, a grałem czasami i 3 ligi duńskie.
fajnie, że wpłacałeś różne wielkie kwoty, bo za wpłaty limitów się raczej nie dostanie...
buka bardziej chyba boli, gdy różne wielkie kwoty od niego wypłacasz ????
wpłacając wielkie kwoty i je przegrywając, możesz obstawiać nawet ligę okręgową w Chinach, jak gdzieś ją znajdziesz :]
 
P 0

pyskus

Użytkownik
Witajcie, pierwszy post i od razu z problemem:
otóż obstawiłem wczoraj mecz athletico-valencia &quot;do połowy będzie wynik remisowy&quot;, następnie o 22:15 postawiłem drugi zakład BODAJŻE (da się to jakoś dokładniej sprawdzić?nie jestem pewny bo byłem nieco podchmielony) &quot;w drugiej połowie padnie wynik remisowy.

No i kupon wygląda tak:
h ttp://i39.tinypic.com/mltp45.png
(usuńcie spacje na początku, jeśli ma się poniżej 10 postów nie mogę wklejać linków)

Oszukali mnie? Czy to przez to, że gol padł w doliczonym czasie gry?
 
edi143 3

edi143

Użytkownik
Kolega zablokował sobie konto w expeku.Walczy z nimi od lipca 2013.Wpłacił 200 zl i nie ma tego na koncie.Wklejam ostatnia ich odpowiedz:
Witaj Wlodzimierzu,
Uprzejmie dziekujemy za przesłanie kopii dowodu osobistego, która zostala pozytywnie zweryfikowana.

Aby zakończyć procedurę weryfikacji, proszę o przesłanie potwierdzenia adresu zamieszkania: jedno z następujących: rachunek za opłaty komunalne lub wyciąg z banku (moze byc w formie zrzutu z ekranu). Dokument nie może być starszy niż 3 miesiące i powinien zawierać Twoje imię i nazwisko oraz adres.
Dokumenty użytkownik powinien wgrać na naszej stronie internetowej, korzystając z sekcji „Moje konto” i zakładki „Dokumenty”. Akceptujemy następujące typy plików: JPG, GIF oraz PDF.
Zwariowali chyba już do reszty
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Kolega zablokował sobie konto w expeku.Walczy z nimi od lipca 2013.Wpłacił 200 zl i nie ma tego na koncie.Wklejam ostatnia ich odpowiedz:
Witaj Wlodzimierzu,
Uprzejmie dziekujemy za przesłanie kopii dowodu osobistego, która zostala pozytywnie zweryfikowana.

Aby zakończyć procedurę weryfikacji, proszę o przesłanie potwierdzenia adresu zamieszkania: jedno z następujących: rachunek za opłaty komunalne lub wyciąg z banku (moze byc w formie zrzutu z ekranu). Dokument nie może być starszy niż 3 miesiące i powinien zawierać Twoje imię i nazwisko oraz adres.
Dokumenty użytkownik powinien wgrać na naszej stronie internetowej, korzystając z sekcji „Moje konto” i zakładki „Dokumenty”. Akceptujemy następujące typy plików: JPG, GIF oraz PDF.
Zwariowali chyba już do reszty
co w tym niby dziwnego, w prawie kazdym buku chca takie rzeczy. w betsafe to chca nawet screenshooty z MB
 
D 20

devorious

Użytkownik
Dziś się bardzo zawiodłem na expektcie. Chciałem postawić piłkę ręczną kobiet z polskiej ligi. W ofercie ich nie było więc napisałem do supportu o możliwość dodania. Pani z pomocy zapytała się działu odpowiedzialnego za wstawianie zakładów :eek:dpowiedź nie wstawią, zapytałem o powód odpowiedź &quot;nie, bo nie&quot;
 
M 0

marii1234

Użytkownik
Expekt
Witam wszystkich
Nie wiem czy wybrałam dobry dział
Mianowicie chodzi o bukmachera expekt mam z nim problem wygrałam parę zł
na grach w kasynie 11-12.01.2014 r wysłałam wszystkie możliwe dokumenty
łącznie ze skanami dowodu adresami zamieszkania,potwierdzeniem wpłat
depozytu,nr telefonu itd piszę do w/w bukmachera ale każdego dnia coś to
przerwa techniczna to aktualizacja strony,to że rzekomo dzwonili do mnie
w celu weryfikacji a ja nie odebrałam tel.
Co zrobić w takiej sytuacji czy łudzić się że w końcu uda się uzyskać środki
 
D 20

devorious

Użytkownik
i znów przerwa &quot;techniczna&quot;.... Nie ma jakiegokolwiek powiadomienia o której strona będzie czynna.... jeden napis a tak wiele by dał.
 
taktyk 22

taktyk

Użytkownik
Ciulowy bukmacher dobre typy do 11 do zagrania a znów przerwa techniczna , oj Expekt wielki minus dla was za te czeste przerwy
 
Do góry Bottom