>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Expekt_Expert odpowiada

Status
Zamknięty.
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
postawiłem, że Ronaldinho strzeli dzisiaj gola Valenci ale nie gra w pierwszym składzie. Na expekcie napisane jest tylko tak: Wystawiony gracz musi wystartować aby zakład był ważny. Czy dostane zwrot stawki czy jak Roni wejdzie i strzeli bramke to wygram a jak wejdzie i nie strzeli to przegram?
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Podwyzszylem swoje stawki i jak wczesniej gralem ponizej 100, to teraz zagralem za 100, 200 - a wczoraj wieczorem juz widzialem ze dostalem ograniczenie max 300 - dlaczego tak jest?
Dodam ze oba kupony nie weszly, wiec czego sie boi Expekt?
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
jak szybko expekt rozliczy przelozony mecz jako 1.00?
Różnie to bywa, zależy od zdarzenia.
Podwyzszylem swoje stawki i jak wczesniej gralem ponizej 100, to teraz zagralem za 100, 200 - a wczoraj wieczorem juz widzialem ze dostalem ograniczenie max 300 - dlaczego tak jest?
Dodam ze oba kupony nie weszly, wiec czego sie boi Expekt?
Zależy co chcesz konkretnie obstawić. Na niektóre zdarzenia Expekt nakłada blokadę wysokości stawki. Nie tylko Ty tak masz.
postawiłem, że Ronaldinho strzeli dzisiaj gola Valenci ale nie gra w pierwszym składzie. Na expekcie napisane jest tylko tak: Wystawiony gracz musi wystartować aby zakład był ważny. Czy dostane zwrot stawki czy jak Roni wejdzie i strzeli bramke to wygram a jak wejdzie i nie strzeli to przegram?
Otrzymasz zwrot.
 
K 0

kermitt

Użytkownik
Do kiedy ważna jest oferta 100 % od pierwszej wpłaty ? Bo nigdzie nie moge tego znaleźć

EDIT: Znalazłem. A więc pytanie takie czy ta promocja jeszcze kiedyś się powtórzy ?
 
L 0

lukasz345

Użytkownik
Panie Expercie!
1.Może pan mnie zapewnić że spółka Expekt NIE BLOKUJE kont jak ktoś za dużo wygrywa?
2.Druga sprawa limity, czy limity u Was mogą określić min stawkę na kupon czy tylko maksymalną?
 
1989dawid 0

1989dawid

Użytkownik
Witam.
Mam następujące pytanie. Jeżeli mam skończone 18 lat, lecz nie mam swojego konta bankowego to czy mogę przelać pieniądze z konta mojego ojca? Przy wypłacie nie będzie problemów?
Proszę o odpowiedź
POZDRAWIAM
 
jokereter 0

jokereter

Użytkownik
Witam.
Mam następujące pytanie. Jeżeli mam skończone 18 lat, lecz nie mam swojego konta bankowego to czy mogę przelać pieniądze z konta mojego ojca? Przy wypłacie nie będzie problemów?
Proszę o odpowiedź
POZDRAWIAM
Ta tylko konto załóż na dane taty ????

A pozatym muszę przyznać że długo się wachałem którego buka wybrać, i jak narazie jestem bardzo zadowolony że wybrałem expekt: kaske wysłałem w piątek(dziś rano już była na koncie) od razu wysłałem meila po bonus wyszedłem z psem ( okolo godzinki ) wracam i bonusik już na koncie :-D ( zeby jeszcze typy siadały:p )
 
D 0

dominik-i

Użytkownik
Jeśli wpłace 100 zł do ekspekt to ile maksymalnie moge wyplacic na konto MooneyBookers??

P.S: ile ida pieniazki z MB do Ekspekta??
 
1989dawid 0

1989dawid

Użytkownik
Ta tylko konto załóż na dane taty ????
ups :/ a ja już założyłem konto na swoje dane i wysłałem kase z Taty konta, bede mial potem problemy z wypłatą? Chyba będzie można sprawdzic że to najbliższa rodzina? :/
Expercie pomóż... bo sie niepokoje
POZDRAWIAM
 
bogi 0

bogi

Użytkownik
Można założyć drugie konto na inną osobę z tego samego miejsca zamieszkania?? pierwsze konto nie było używane tylko rejestracja była
 
buukie 0

buukie

Użytkownik
Witam

Mam bardzo ważne pytanie - jakie dane są niezbędne na skanie w przypadku konieczności przesłania skanu dowodu tożsamości dla poprawnej weryfikacji klienta w Expekt ? Chodzi o to, że w obawie o bezpieczeństwo nie chciałbym podawać swojego ID dowodu oraz nr PESEL a najlepiej także adresu zamieszkania. Czy mogę je zamazać na skanie? Czy taki skan będzie uwzględniony?

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
Witam,

czytając: OGÓLNE PRZEPISY I WARUNKI EXPEKT.COM LTD
Ostatnio aktualizowane: 7 Lipca 2007 (07/07/07) Wersja Numer 1.1 (skopiowane przed chwilą z expekt.com)

a w szczególności: punkt 3.6
(1) Rezerwujemy sobie prawo do wystosowania prośby o przesłanie czytelnej oraz zawierającej wszystkie dane kopii karty VISA/Mastercard i/lub kopii potwierdzenia bankowego realizacji transakcji i/lub kopii dowodu osobistego bądź paszportu i/lub innego ważnego i oficjalnego dokumentu tożsamości, który pozwoli na potwierdzenie wieku i tożsamości - w każdej chwili, a szczególnie przed dokonaniem wypłaty z konta gracza.

uważam, że skan dowodu osobistego może być czytelny wyłącznie w zakresie: NAZWISKO, IMIONA, DATA URODZENA - i spełnia on wymogi regulaminowe.

p. Experta bardzo proszę o potwierdzenie,
i pozdrawiam serdecznie

ps. a idąc dalej: wystarczy chyba tylko NAZWISKO i IMIONA (reszta danych moze być utajniona...) - bo samo posiadanie dowodu jest świadectwem pełnoletności!
 
buukie 0

buukie

Użytkownik
(...)
ps. a idąc dalej: wystarczy chyba tylko NAZWISKO i IMIONA (reszta danych moze być utajniona...) - bo samo posiadanie dowodu jest świadectwem pełnoletności!
Panowie (i Panie),
minęło praktycznie pół dnia i w temacie cisza.

W oczekiwaniu na odpowedź Experta napiszcie co Wy o tym sądzicie, czy znaleźliście inne wytyczne, z których wynika że nie mam racji.

Tak jak chyba wszyscy nie mam ochoty aby skan mojego dowodu z pełnymi danymi krążył po całym świecie :kwasny4565:
 
jokereter 0

jokereter

Użytkownik
nie masz ochoty nie graj :p pozatym z tym dowodem to też dla twojego bezpieczeństwa. Przypuśćmy jakby jakimś cudem ktoś ci sie wlamal na konto i se pienazki przelal etc. Zreszta co oni ci z tym skanem tam zrobia?

1989dawid - nie wiem czy nie bedziesz mial jakis problemow z tym :/ chyba musi byc na ta sama osobe konto w expekcie i bankowe ale niech odpisze ktos kto wie na 100% bo nie jestem pewien
 
buukie 0

buukie

Użytkownik
nie masz ochoty nie graj :p
Ochotę mam i gram, ale lubię mieć jasność co do zasad. Bo jak nie ma jasności w sprawach łatwych, to tym gorzej będzie w sprawach problematycznych.
Czytałes dokładnie regulamin przez wciągnięciem sie do expekta, czy zamknąłeś oczy i wcisnąłeś &quot;TAK, akceptuję&quot; a później przelałeś do nich pieniądze?

pozatym z tym dowodem to też dla twojego bezpieczeństwa. Przypuśćmy jakby jakimś cudem ktoś ci sie wlamal na konto i se pienazki przelal etc.
(...)
chyba musi byc na ta sama osobe konto w expekcie i bankowe
w zasadzie sam sobie odpowiedziałeś
może się włamać i przesłać na moje konto... ????

ale niech odpisze ktos kto wie na 100% bo nie jestem pewien
...no to żebyś nie musiał się upewniać (tej rzeczy i innych) w sytuacji gdy będziesz chciał wypłacić wygrane 50 tys PLN (czego Ci gorąco życzę! - dużej wygranej, nie problemów)

pozdrawiam.
 
jokereter 0

jokereter

Użytkownik
Jak bym zamknął oczy to bym nie trafił kursorem w &quot;tak akceptuje&quot; ;)
A co do dowodu, to dla mnie nie jest jakiś problem a przynajmniej czuje się jakoś bezpieczniej przez to i nie jest to jakieś przecież super utrudnienie a co 50tys pln to dzieki za życzenia ale narazie cieszylbym sie jakbym podwoił to co wplacilem ????
Z tego co czytalem to przy wyplatach expekt nie robi jakis problemow tak jak np. bwin ale to moj pierwszy internetowy buk wiec nie jestem jakims expertem.

pozdrawiam ;)
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Witam
Mam pytanie-ile trzeba obrocic 100 zl bez bunusa ze wyplacic ?
50% kwoty wpłaconej.
Można założyć drugie konto na inną osobę z tego samego miejsca zamieszkania?? pierwsze konto nie było używane tylko rejestracja była
Można założyć
Panie Expercie!
1.Może pan mnie zapewnić że spółka Expekt NIE BLOKUJE kont jak ktoś za dużo wygrywa?
2.Druga sprawa limity, czy limity u Was mogą określić min stawkę na kupon czy tylko maksymalną?
1. Nie blokuje
2. W każdym firmie bukmacherskie są minimalne stawki, W Expekt jest to 50 groszy. Jeżeli chodzi o maksymalne to zależy od spotkania, czasami są blokady, iż nie można dużej kwoty postawić np. na live.
Do kiedy ważna jest oferta 100 % od pierwszej wpłaty ? Bo nigdzie nie moge tego znaleźć
EDIT: Znalazłem. A więc pytanie takie czy ta promocja jeszcze kiedyś się powtórzy ?
Promocja jest przedłużona o kolejny miesiąc.
Witam.
Mam następujące pytanie. Jeżeli mam skończone 18 lat, lecz nie mam swojego konta bankowego to czy mogę przelać pieniądze z konta mojego ojca? Przy wypłacie nie będzie problemów?
Proszę o odpowiedź
POZDRAWIAM
Tak, będą problemy, gdyż złamałeś regulamin firmy, który zaakceptowałeś podczas rejestracji.
Jeśli wpłace 100 zł do ekspekt to ile maksymalnie moge wyplacic na konto MooneyBookers??
P.S: ile ida pieniazki z MB do Ekspekta??
Jeżeli wpłacałeś przez MB to możesz wypłacić tyle ile masz na koncie.
Operacja wypłaty trwa krótko, max 48h.
ups :/ a ja już założyłem konto na swoje dane i wysłałem kase z Taty konta, bede mial potem problemy z wypłatą? Chyba będzie można sprawdzic że to najbliższa rodzina? :/
Expercie pomóż... bo sie niepokoje
POZDRAWIAM
Wpłacić można nawet z konta kolegi, sąsiada, dziadka itp. Nie ma to istotnego znaczenia.
W regulaminie jest napisane, że możesz dokonać wypłaty z konta Expekt na swoje konto bankowe. Jeżeli masz 18 lat i swoje konto w banku to nie będzie problemu.

Pozdrawiam
 
showtime 0

showtime

Użytkownik
A czy beda w najblizszej przyszłości kursy na siatkówke. Czy np. bedzie mozna obstawiac turniej eliminacyjny do igrzysk w Izmirze?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom