>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Expekt_Expert odpowiada

Status
Zamknięty.
pemo008 0

pemo008

Użytkownik
witam
mam pytanie... czekam na bonus 100% moge teraz grac jakies zaklady gdy jeszcze nie dostalem bonusu? wtedy mi obnizaja czy jak to jest? prosze o szybka odp
 
shen 408

shen

Użytkownik
jasne ze mozesz grac,czekasz sobie na bonus w wysokosci wplaconej kwoty i w miedzyczasie grasz sobie,wiem bo tak robilem zeby sie nie zanudzic czekaniem na bonusa zaczalem stawiac za to co wpłacilem ????
 
shen 408

shen

Użytkownik
tzn stosujesz sie do zasad w regulaminie,minimalny kurs jak na single i kupony akumulacyjnie musi wyniesc &gt;1,5,wymgany obrot to (suma wpłacona+bonus)*3 czyli jak wplaciles 50 zl,to musisz postawic zaklady na laczna sume 300 zl zeby móc wypłacic
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
Tylko, że to co będziesz grał teraz, przed otrzymaniem bonusa, nie jest wliczane do obrotu. Obrót liczony jest od momentu przyznania bonusa.
 
H 0

hurwic

Użytkownik
czy istnieje a jesli tak to jaki jest limit stawki na zakład? czy moze jest limit na maksymalna wygrana? z gory dziekuje
 
showtime 0

showtime

Użytkownik
No i pierwszy minus dla Expekta.
Mineło ponad 50 godzin od wysłania maila o bonus a ja nadal nie mam pieniedzy na koncie. Napisał drugi mail i czekam. Jak znowu nie przyjda pieniązki to pisać mam do supportu?
 
pemo008 0

pemo008

Użytkownik
mam pytanie o zwrot
Wt 08/01/08 01:30 Cakl Tomas - Cilic Marin
ATP Tour 2 (2-1) 1.28
nie wiem o co chodzi.. mecz przerwano i chyba dzis bodajże o 22 jest wznowiony?
jak beda liczyc? po kursie 1.00 czy normalnie?
prosze o szybka odp ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom