>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Expekt_Expert odpowiada

Status
Zamknięty.
bej 178

bej

Użytkownik
mam pytanie,
pomylilem sie przy rejestracji z data urodzenia - konkretnie chodzi o dzien. Mam napisac maila z prosba o zmienienie daty, czy zostawic tak jak jest teraz. Jesli zostawie to czy moga byc problemy z wyplata pieniedzy?
 
d33m3r 0

d33m3r

Użytkownik
Mam nadzieję, że ten bonus do mnie dojdzie. Liczę na to że po prostu dostanę go po weekendzie, który expekt zrobił sobie wolne ;) bo jak na razie owe 48 godzin minęło w moim przypadku 17-03-2007 16:22
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Panie sawas

Karta, która pan ma, służy prawdopodobnie tylko do wypłacania pieniążków z bankomatu, a nie ma posiada funkcji płatniczej/kredytowej. Niestety, raczej pan nie dokona wpłaty za pomocą tej karty.

Panie bej

Proszę wysłać scan dowodu osobistego na adres supportu, z prośbą o skorygowanie daty urodzin. To nic nie kosztuje, a zawsze może uniknąć ewentualnych problemów w przyszłości.

Pozdrawiam
 
A 0

admat1

Użytkownik
Własnie mineło 72h od zawarcie mojego pierwszego zakładu w Expekcie po kursie 1,5 ,za stawke 40 PLN tak jak bylo napisane w regulaminie promocji. E-mail wyslalem chwilke pózniej i do tej pory nie otrzymalem bonusu. :;/:
 
d33m3r 0

d33m3r

Użytkownik
Własnie mineło 72h od zawarcie mojego pierwszego zakładu w Expekcie po kursie 1,5 ,za stawke 40 PLN tak jak bylo napisane w regulaminie promocji. E-mail wyslalem chwilke pózniej i do tej pory nie otrzymalem bonusu. :;/:
W moim przypadku minęło jeszcze więcej a bonusu jak nie ma tak nie ma...
 
D 0

dudek146

Użytkownik
brak zakładów
Witam !
Mam pytanie dlaczego nie mogę wnosić zakładów w tenisa (np. WTA Miami, ATP Masters Miami), jest godz. 13.30 czas zamknięcia niektórych zakładów u innych bukmacherów to 15.00 a w Expekcie nie ma nawet zakładki &quot;Tenis&quot;.
 
J 0

joncek

Użytkownik
Własnie mineło 72h od zawarcie mojego pierwszego zakładu w Expekcie po kursie 1,5 ,za stawke 40 PLN tak jak bylo napisane w regulaminie promocji. E-mail wyslalem chwilke pózniej i do tej pory nie otrzymalem bonusu. :;/:
W moim przypadku minęło jeszcze więcej a bonusu jak nie ma tak nie ma...

a ja zawarlem mój pierwszy zaklad w czwartek i od razu wysłałem maila o bonus. Dziś jest już wtorek i pieniędzy nadal nie ma:/ na maile polski support nie odpisuje. Obstawiałem ryzykownie licząc na zwrot kasy:/
co teraz robić?
 
lukaway 2K

lukaway

Użytkownik
Czy po wpłacie pieniedzy przez moneybookers jest mozliwosc natychmiastowej wypłaty pieniedzy na konto bankowe, czy trzeba najpierw te pieniądze obrócić ?
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Mam pytanie dlaczego nie mogę wnosić zakładów w tenisa (np. WTA Miami, ATP Masters Miami), jest godz. 13.30 czas zamknięcia niektórych zakładów u innych bukmacherów to 15.00 a w Expekcie nie ma nawet zakładki &quot;Tenis&quot;.
Również witam

Spotkanie z tenisa zostały umieszczone przed godz. 14:00.
Przepraszamy za ewentualne problemy.

Czy po wpłacie pieniedzy przez Moneybookers jest mozliwosc natychmiastowej wypłaty pieniedzy na konto bankowe, czy trzeba najpierw te pieniądze obrócić ?
Dział, zajmujący się wypłatami może pana wniosek odrzucić. Nie miałem z tym nigdy do czynienia.


Proszę osoby, którym bonus jeszcze nie został przyznany o napisanie mi na e-mail lub PW danych: ID, imię i nazwisko. Zapytam się odpowiednich organów w Expektcie, jak sprawa wygląda i spróbuje przyśpieszyć realizację bonusu.

Pozdrawiam
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Błędnie rozliczony kupon.Postawiłem zdarzenie Memphis Grizzlies - New Orleans Hornets
most points + rebounds Paul Gasol vs D West ,postawiłem na Paul Gasol -5.5 pkt.Państwo rozliczyli kupon jako zwycięstwo Westa!!!W tym spotkaniu Gasol rzucił 28 pkt i miał 10 zbiórek 28+10 =38 pkt -handi 5,5 =32.5,natomiast West zdobył 26 pkt i miał 6 zbiórek,czyli 26+6 = 32pkt.Według prostego matematycznego równania 32.5&gt;32.Ponizej przedstawiam linki do statystyk tego zdarzenia.Proszę o jak najszybsze skorygowanie tego zdarzenia.



http://scores.espn.go.com/nba/boxscore?gameId=270320029

http://www.sportsline.com/nba/gamecenter/live/NBA_20070320_NO@MEM

http://sports.yahoo.com/nba/boxscore?gid=2007032029

http://www.covers.com/pageLoader/pageLoader.aspx?page=/data/nba/results/2006-2007/boxscore741617.html&amp;amp;t=0

http://www.wagerline.com/Scores-Odds/Boxscores/NBA.aspx?league=NBA&amp;amp;eventID=741617&amp;amp;sportID=9&amp;amp;contID=6564&amp;amp;t=0
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Witam

Dziękuje za informacje. Sprawę zdarzenia oraz bonusu przekazałem do odpowiednich organów w firmie Expekt. Jak tylko dostanę odpowiedź umieszczę ją w tym temacie
 
grzeslav100 0

grzeslav100

Użytkownik
Mam pytanie w sprawie meczu : Halifax Town - Oxford Utd Śr 21-03-2007 20:45
Mecz jeszcze nie nie odbył a juz jest wynik 0-3...rowniez w zakladach live mecz jeszcze sie nie odbyl a tam tez jest taki wynik?
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Witam

Dziękuje za informacje. Sprawę zdarzenia oraz bonusu przekazałem do odpowiednich organów w firmie Expekt. Jak tylko dostanę odpowiedź umieszczę ją w tym temacie
Odpowiedź która przyszła z Supportu.

Szanowny Panie pragne zwrocic Pana uwage ze w tym zakladzie West&quot;owi
nalezy doliczyc 5.5 PKT.

Przepraszam za czas oczekiwania na odpowiedz.

Pozdrawiam,

Expekt.com Ltd

Według rozumowania tego Pana z Supportu nie dość,ze Gasol ma odjęte -5,5 pkt, to jeszcze Westowi Expekt dolicza + 5,5 pkt.Drodzy Panowie Userzy jest to nowa definicja handicapu, nowatorska w skali światowej!!!Panie Expekt_Expert tak trudno pańskim kolegom przyznać się do błędu?Ta sytuacja wytraciła mnie całkiem z równowagi i mam zamiar wycofać wszystkie środki pieniężne z konta.Czas odpocząć chyba od bukmacherki,patrząc na to ,że trafnie wytypowane zdarzenie,uznawane jest jako błędne,Najdziwniejszy jest czas oczekiwania na odpowiedź supportu,waha sie ona w granicach 6,7 godzin!!!Moje ID gracza 5703884
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
:wowsdf:
Jakby tak rozliczali kazdy handicap to nic tylko zarabiac. :jezora:

Pewnie support pomylil sobie daty prima aprilis, albo to najlepsi &#39;specjalisci&#39; w te klocki.
Pozdro.

PS. Co do odpowiedzi z supportu to naprawde dosc dlugo, czasem czekalem caly dzien w przeciwienstwie do innych bukow.
 
pawda 0

pawda

Użytkownik
Nie no paranoja!!!!!!!!

Najlepsze jest to że mi wogóle nie odpisali !!!!!!
Nazwać to można tylko jednym słowem &quot;złodziejstwo&quot; !!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom