>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Expekt_Expert odpowiada

Status
Zamknięty.
E 0

elh

Użytkownik
witam

Czy bonus 100% dla pierwszego zakładu wystarczy zarejestrowac do 31.03.2007 r. czy też trzeba w tym czasie zakończyć obrót ?.

Czy promocja będzie przedłużona ?.

pozdrawiam

elh
 
pawda 0

pawda

Użytkownik
Support opisał

Witam,

Szanowny Kliencie, Panski kupon zostalrozliczony poprawnie: Gasol (38 - 5.5 = 32.5), natomiast West (32 + 5.5 = 37.5). W tym zakladzie handicap zakladal 2 opcje przy wyborze zdarzenia.


Przepraszam za czas oczekiwania
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Też otrzymałem takiego bzdurnego e-maila.Zostałem w białych rękawiczkach oszukany.


Szanowny Kliencie, Panski kupon zostalrozliczony poprawnie: Gasol (38 -
&gt; 5.5 = 32.5), natomiast West (32 + 5.5 = 37.5). W tym zakladzie handicap
&gt; zakladal 2 opcje przy wyborze zdarzenia.
&gt;
&gt; Przepraszam za czas oczekiwania
&gt;
&gt; Pozdrawiam,
&gt; Piotr Chojnacki
&gt; Support


Linki do statystyk


http://scores.espn.go.com/nba/boxscore?gameId=270320029

http://www.sportsline.com/nba/gamecenter/live/NBA_20070320_NO@MEM

http://sports.yahoo.com/nba/boxscore?gid=2007032029

http://www.covers.com/pageLoader/pageLoader.aspx?page=/data/nba/results/2006-2007/boxscore741617.html&amp;amp;t=0

http://www.wagerline.com/Scores-Odds/Boxscores/NBA.aspx?league=NBA&amp;amp;eventID=741617&amp;amp;sportID=9&amp;amp;contID=6564&amp;amp;t=0





Tu mam screen wczesniejszego kuponu ,który nie został zaliczony,ale według waszego tzw podwójnego handicapu,powinniscie mi zaliczyć ,a zaliczyliście jako błędny...Więc jak to jest raz liczycie jako handicap podwójny ,raz jako normalny???????????????????????Wszystko według jakiegoś dziwnego widzimisie?








Obstawiłem zdarzenie handicap Gasol -5.5 i powinienem miec kupon uznany,wy kurczowo trzymacie sie swojej bzdurnej opcji o tzw według was podwójnym handicapie odjąć Gasolowi i jeszcze dodać Westowi.To juz parodia!!! Sami się wystawiacie na pośmiewisko ludzi zwiazanych z bukmacherką!!!Nie znacie definicji handicapu i chowacie głowę w piasek.Tak trudno wam przyznać sie do porażki...

Panie Expert_Expekt proszę o powiadomienie w Pańskiej firmie osób kompetentnych o stwierdzonych wyżej uchybieniach.Prosze również o pisemne przeproszenie mnie za błędy wynikające z waszego niedbalstwa.
 
T 0

tlen

Użytkownik
Dlatego nie gram w expekt, gdyby byl telefon kontaktowy to przynajmniej mógłbym &#39;nawrzucać&#39; a tak, nawet palcem kiwnac nie mozesz.
Co tu duzo mowic podróbka BWIN :;/:
 
J 0

j.j.

Użytkownik
Minęły 2 dni od ostatniej odpowiedzi Expert_Expekta, a Fox i paru innych użytkowników tego forum ma nadal problem z nie rozliczonym kuponem. Fox jest bardzo znany i ceniony na naszym forum więc proszę Expert_Experta o zabranie głosu w dyskusji na temat Handicapów.

P.S. Sorry Fox że się wtrącam ale Solidarność na forum musi być.
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Panie grzeslav

Pewnie to drobna pomyłka w systemie i błąd zostaw szybko zweryfikowany. Mecz zakończył się wynikiem 1-1 i jako remis jest podliczany.

Jeżeli chodzi o błędne rozliczenie zakładu to otrzymałem jedynie odpowiedź, że podany klient dostał odpowiednią informację na e-mail w sprawie tego problemu. Również dowiedziałem się, że sprawę tego zakładu należy kierować pod adres supportu.

Niestety nic więcej w tej chwili na ten temat nie mogę powiedzieć.

Pozdrawiam
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Witam,

O co chodzi z typem Foxa... Przecież trafił prawidłowo.. A tutaj takie jaja... Moim zdaniem typ w 100% na ✅ :!: W każdym innym buku uznali by to jako zwycięstwo... A to co napisał szaniwny pan Piotr w odpowiedzi na email, to jakaś głupota. Jak może być odięcie, a zarazem dodanie handicapu... Totalna bzdura...

Expekt był dla mnie całkiem niezłym bukiem, a tutaj takie coś

Duży ⛔ dla expekta...

pzDr Fox :!: ;)
 
pawda 0

pawda

Użytkownik
zgadza sie glupota i to straszna w dodatku ze wczesniej byly rozliczane normalnie !!!

dzisaj napisalem kolejnego maila do supportu. ciekawe co odpisza i kiedy hmm ... :-?
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Kolejny majstersztyk, odpowiedź supportu.To juz żenada Panie Expert_Expekt,może czas najwyższy ,aby Pan rozwiazał tą niesmaczną sytuację!!!

Dnia 23-03-2007 o godz. 14:12 Poland - Support napisał(a):
Witam,

Szanowny Kliencie, analogicznie do poprzedniego rozliczenia kuponu,
zawierajac zaklady specjalne w zależności od wybranego
handicapu, gra taka może mieć dwa lub trzy możliwe wyniki

Przepraszam za czas oczekiwania

Pozdrawiam,
Piotr Chojnacki
Support
Expekt.com Ltd
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Zawsze wiedzialem ze Expekt ma slaby support, ale zeby takie jaja robic to smiech na sali :mrgreen:
Pozdro Piotrek Ch. moze czas najwyzszy zmienic miejsce zatrudnienia. ;-)
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Witam

Chcialbym się zapytac czy wplaty do Expekta można dokonywać z kazdego banku?Bo w swoim profilu zauważylem tabelke z Bankami i zauwazylem tylko BPH z polskich bankow wiec się pytam

Prosze o odpowiedz

pzdr
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Jeżeli chodzi o błędne rozliczenie zakładu to otrzymałem jedynie odpowiedź, że podany klient dostał odpowiednią informację na e-mail w sprawie tego problemu. Również dowiedziałem się, że sprawę tego zakładu należy kierować pod adres supportu.

Niestety nic więcej w tej chwili na ten temat nie mogę powiedzieć.

Pozdrawiam
Panie Expekt_Expert jakoś Pańskiej Firmie nie zależy na poprawnym rozliczeniu mojego trafnie wytypowanego zdarzenia.Pańscy koledzy z supportu ,odpisali,że mam cierpliwie czekać...Kupon został wysłany w środę 21 marca jak do tej pory nie został zweryfikowany.Przecież taka operacja powinna trwac pare minut ,a nie prawie cały tydzień!!!!
 
J 0

jaworowy

Użytkownik
Dobrze że zajrzałem bo właśnie miałem do nich kilka stówek wpłacić, ale poczekam jak sie ta sytuacja rozwinie i jeśli dalej będą szli w zaparte to likwiduje konto i jeszcze dziesiątemu zakaże żeby omijał z daleka Expekta.

ps. gdy tak rozliczali wszystkie handi to np siatkówka +2,5/-2,5 byłby nie do przegrania
????
nawet wygrana 3:0 faworyta po odjęciu jednym i dodaniu drugim - gorsza drużyna zawsze by była do przodu!!!
 
pawda 0

pawda

Użytkownik
wreszcie przyznali sie do bledu i kasa zostala zwrocona.
co prawda odpowiedzi ma maila wczorajszego nie dostalem.
ciekawe czy sie odezwa i przynajmniej przeprosza za zaistniala sytuacje ....

teraz tylko mozna zyczyc powodzenia w graniu handi, bo cholera wie jakie wymysla sobie rozliczenie...
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Kupon błędnie rozliczony...

[center:33d024898e]
[/center:33d024898e]

Kupon poprawiony.

[center:33d024898e]
[/center:33d024898e]

Dziękuję.
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Witam

Chcialbym się zapytac czy wplaty do Expekta można dokonywać z kazdego banku?Bo w swoim profilu zauważylem tabelke z Bankami i zauwazylem tylko BPH z polskich bankow wiec się pytam

Prosze o odpowiedz

pzdr
Z każdego banku można dokonywać wpłaty na konto Expekt


Cieszę się, że nasza firma w końcu poprawiła wasze kupony. Mam nadzieje, że była to ostatnia tego typu pomyłka na Expekt. Rzadko to się zdarza i jestem przekonany, iż szybko to się nie powtórzy.

Przepraszam za czas oczekiwania na odpowiedź.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom