>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Expekt_Expert odpowiada

Status
Zamknięty.
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Dlaczego w Expekt nie jest podwajana wplata za pomoca MoneyBookers?? Przeciez wiele osób uzywa tego portfela internetowego.
 
tvn24 0

tvn24

Użytkownik
jak napisałem do supportu w tej sprawie to odpisali że mieli problemy z Moneybookers i nie podwajają depozytu od nich, jakieś takie mgliste tłumaczenie :-?
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
No mi sie tez tak wydaje. Przeciez by duzo bonusów rozdali gdyby sie liczyly i te wplaty.

A gdybym chcial wplacic kase na poczcie to nie wiecie ile trzeba placic za transakce. Mi sie wydaje ze chyba 2.50, ale nie jestem pewien.
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Czy z konta mozna korzystac na roznych komputerach?
Można
Jeśli ja i mój brat chcemy zagrać na Expekcie, tyle że każdy na oddzielnym koncie (wiadomo, na jednym koncie są potem problemy z podziałem kasy ;]), a mieszkamy w jednym domu, mamy ten sam adres IP (ale dwa komputery) to czy jest taka możliwość?
Jest taka możliwość

Drugie pytanie: chodzi o rejestracje. W polu adresu są aż trzy okienka. Dlaczego?
Lepiej więcej miejsca, niż mniej. W niektórych wypadkach adres osoby jest dłuższy niż u innych osób.

Trzecie: jestem pełnoletni, ale nie mam karty kredytowej. Czy jest mozliwosc wpłaty pieniędzy z karty mojego ojca?
Można korzystać z własnej, imiennej karty kredytowej.
 
A 0

arpo

Użytkownik
Czy jesli podalem jedno imie w expekcie a na koncie bankowym posiadam dwa imiona tak samo jak w dowodzie czy stanowi to jakis problem?
 
babilon 0

babilon

Użytkownik
Czy jeśli złożylem depozyt i jeszcze mi go nie podwoili to czy moge za to stawiać i czy wtedy i tak bonus zostanie przyznany ?
 
X 0

xxlrobert

Użytkownik
Ja grałem normalnie.. ale o ile pamietam to byl bonus w formie darmowego zakladu.
no to po piszesz nie oto sie pytam chyba widzisz :roll:
Jak nei o to ? nie wiem jaka jest aktiualna oferta w expekt!!! Mowie jak bylo kiedy ja dokonalem wplaty! Zlozylem zaklad na x sume i napisalem email w sprawie bonusu a w miedzy czasie gralem za reste pieniedzy!!! Jak masz jakies ale to wylacz komputer chcialem ci pomoc a tu jakies babskie fochy
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
witam, mam problem mam konto w pkobp co za tym idzie karte VISA chce dokonac przelwu karta kredytowa i nie moge, gdyz wyskakuje mi komunikat odmowa akceptcji skontaktuj sie..... itp. Co mam zrobic zeby dokonac przelwu karta ?
 
L 0

liwne

Użytkownik
Witam!
Mam pytanie. Otóż idzie mi o to jak to jest z akceptacją zakładów? Kiedy expekt może nie zaakceptować postawionego przeze mnie zakładu na większą kwotę. Często mam tak, że akceptuje startową (powiedzmy 120zl), a z resztą sumy muszę czekać na decyzję. Proszę powiedzieć czemu to służy i kiedy ewentualnie pozostała część kwoty mogłaby być nie zaakceptowana.
Z góry dzięki za odpowiedź
Pozdrawiam
 
L 0

liwne

Użytkownik
Korzystając z okazji mam jeszcze 1 pytanie. Otoz czy jest mozliwosc otworzenia 2 kont na jedno domostwo? Jesli jedno mam juz od 3 lat, to czy moge otworzyc 2? oczywiscie bedzie to konto innej osoby i czy ta osoba może wtedy skorzystać z bonusu powitalnego 100% ?
 
tvn24 0

tvn24

Użytkownik
Korzystając z okazji mam jeszcze 1 pytanie. Otoz czy jest mozliwosc otworzenia 2 kont na jedno domostwo? Jesli jedno mam juz od 3 lat, to czy moge otworzyc 2? oczywiscie bedzie to konto innej osoby i czy ta osoba może wtedy skorzystać z bonusu powitalnego 100% ?
z tego co wiem to nie można założyć dwóch kont na jedno domostwo :;/: sam miałem taką sytuację że miałem kiedyś konto założone na mamę przegrałem tam kasę i zapomniałem o nim wogóle, niedawno chciałem wpłacić na nie kasę i znów grać ale nie pamiętałem hasła i loginu, więc chciałem założyć nowe na siebie, i tu pojawił się problem przy rejestracji, musiałem pisać do supportu o skasowanie starego konta i dopiero mogłem założyć nowe, więc podsumowując nie można założyć dwóch kont na jedno domostwo, od razu z czają jeden adres i koniec, o bonusie to już nie ma mowy :;/:

mam nadzieję że pomogłem, jak coś źle napisałem to mnie poprawcie :mrgreen:
 
K 0

kamil_miszcz

Użytkownik
Chciałem się dowiedzieć, dlaczego dwa moje kupony dotyczące dzisiejszego meczu Portsmouth-Man United, zostały rozliczone po kursie 1.0.
Oba kupony pochodziły z sekcji &quot;live&quot;, jeden dotyczył zwycięzcy pierwszej połowy, drugi ilości bramek, oba zdarzenia udało mi się prawidłowo przewidzieć.
Z tego co widziałem, to mecz normalnie się zakończył, zresztą na kuponie zawartym przed meczem (obstawiłem zwycięstwo MU) mecz nie został anulowany.
 
bociek666x 0

bociek666x

Użytkownik
Słyszałem ze trzeba napisać w wypłacie przed nr konta &quot;PL&quot; bo inaczej bierze prowizje i chcialem zapytać czy to sie wpisuje na stronie expekta w zakładce - WYPŁATA- ??? bo tam nizej jak daje wypłata i konta bankowe to jest do wypełnienia:
-Nazwa banku
-Adres
-Kraj
-Numer konta - pełnych 26 cyfr rachunku
-Kod SWIFT Twojego banku
-Suma

To PL trzeba wpisać w rubryce --Numer konta - pełnych 26 cyfr rachunku-- przed numerem konta???
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom