>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Expekt_Expert odpowiada

Status
Zamknięty.
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Witam

Pieniądze z promocji powinny już być na kontach osób które z nich korzystali. Opóźnienia są związane z bardzo dużą ilością osób, które skorzystali z tej promocji.

Pozdrawiam
 
jacek89 5

jacek89

Użytkownik
W regulaminie promocji dot. polecania nowych graczy pisze, ze nowy gracz musi najpierw złożyć zakłady na 150zł, aby osoba go polecająca mogła dostać bonus 100zł na swoje konto Expekt.
czy ważny jest kurs, po jakim osoba polecona musi obstawić zakłady na 150zł?
 
gwizdu 0

gwizdu

Użytkownik
Witam mam pytanie czy po zalozeniu konta gracza na jakies tam dane X mozna przelac pieniadze z konta bankowego osoby o innych danych osobowych Y? I na to samo konto wypłacic pieniadze pozniej? Dzieki.
 
K 0

krepel83

Użytkownik
Witam.Mam następujący problem.Do tej pory nie otrzymałem bonusa 100%,od wpłaty na konto i wysłaniu do Was maila minęło ponad 48 godzin, a bonusa jak nie było tak nie ma.Napisałem kolejną wiadomość w celu wyjaśnienia sytuacji ale nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.Co robić w takim wypadku???dodam tylko ze postąpiłem zgodnie z &quot;instrukcja&quot; napisaną na stronie Expekta.Z góry dzięki za odpowiedź pozdrawiam.
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
@krepel83

Proszę uzbroić się w cierpliwość i poczekać jeszcze 24h. Na pewno otrzyma pan bonus.

@Uzytkownik

Nic mi na ten temat nie wiadomo. Proszę takie pytanie zadać prawnikowi.

@gwizdu

Można wypłacać tylko na własne konto bankowe, czyli na dane osoby zarejestrowanej w Expekt. Można natomiast wpłacać na konto gracza z innego konta bankowego.

@jacek89

Wg moich informacji nie ma określonego minimum dla tej osoby.

Pozdrawiam
 
A 0

adrianek18

Użytkownik
Wpłatana konto a inna waluta.
WItam. Obecnie jestem w UK i chcialbym wpłacić na konto expekta. Tylko ze posiadam konto jak byłem w Polsce wieć jest ono w złotowkach. Moje pytanie jest takie. Czy i jezeli sie da to jak zmienic obstawianie w zlotowkach na funty. Wplacajac na Konto UK Expektu a majac konto na expekcie w Zł to koszt przewalutowania 30zł wynieisie? Po jakim kursie? Dzieki z gory za wszystkie odpowiedzi ????
 
N 0

neezy

Użytkownik
dlaczego expekt na futbol amerykanski w zakladach ponizej/powyzej daje cale liczby? np. mam teraz kupon na ktorym jest powyzej 55pkt. (NCAA New Mexico v BYU). Oczywiscie pech chcial ze wynik byl 31 do 24= ...55pkt... Co teraz? Zakwalifikuja 55 pkt jako powyzej czy ponizej? Pewnie zrobia tak zebym nie wygral, bo reszta meczow weszla...

EDIT: Anulowali ten mecz (kurs 1)... . Chyba czas zaczac myslec (i liczyc) w tym expekcie, bo tam polowa meczow na pon/pow ma liczby cale
 
S 0

strogonoff

Użytkownik
W regulaminie promocji dot. polecania nowych graczy pisze, ze nowy gracz musi najpierw złożyć zakłady na 150zł, aby osoba go polecająca mogła dostać bonus 100zł na swoje konto Expekt. Czy ta promocja jest dalej aktualna?Ja polecilem gracza, który po zalogowaniu wyslal mail do support z moim ID inforujący ze ja bylem graczem polecajacym. Wplacil do tej pory 120 PLN a ja jeszcze nie otrzymalem bonusu.
 
polbanda 0

polbanda

Użytkownik
Dwie sprawy zdążyły mnie zbulwersować w ciągu dwutygodniowej aktywności na Expekt!
1. W piątek zagrałem kupon w Supertoto. Do dziś nie mogę go zobaczyć bo jest napisane, &quot;Error, Ticket not found&quot;. Support oczywiście napisał, że wejść do kuponu będę mógł wtedy, gdy będzie on już zamknięty. Zamknięty został w sobotę 29 września około godziny 16:00. Teraz support milczy.
2. Wczoraj zagrałem dubla w którym był mecz Cruzeiro - Figueirense. W 49 minucie napisaliście na statusie meczu &quot;anulowany&quot; i wypłaciliście mi wygraną za kurs drugiego meczu. Dziś rano loguję się i nie mam kasy bo nagle &quot;odwidziło&quot; Wam się i wpisaliście wynik. Jeśli postępowalibyście konsekwentnie to nie odbieralibyście wcześniej wypłaconej wygranej. Jeśli nie macie pewności, to powinniście zawiesić kupon, a nie wypłacać wygraną i dzień później mi ją odbierać. A domyślam się, że ludzi takich jak ja było wieleset.

Nie wiem, czy w BAHu byłem za krótko, czy jak, ale tam nie było takich przewałek. Przeniosłem się do Was ze względu na LIVE, wyższe stawki i większą liczbę meczów, ale i tak tracę na obsłudze i pieniądzach. Jak ta sprawa się nie wyjaśni, to Wam podziękuję. Nikomu na pewno też nie polecę Expekta.
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
mam pytanko... dlaczego zakładów na F1 &quot;sklasyfikowany? tak/nie&quot; nie mozna akumulowac? przeciez to bez sensu...
Ponieważ regulamin serwisu tego zabrania.
mam pytanko
Czy częśc kasy która dostałem jako bonus na zakłady moge sobie przelac na pokera??
Można, ale obrót nie będzie się liczył.
W regulaminie promocji dot. polecania nowych graczy pisze, ze nowy gracz musi najpierw złożyć zakłady na 150zł, aby osoba go polecająca mogła dostać bonus 100zł na swoje konto Expekt. Czy ta promocja jest dalej aktualna?Ja polecilem gracza, który po zalogowaniu wyslal mail do support z moim ID inforujący ze ja bylem graczem polecajacym. Wplacil do tej pory 120 PLN a ja jeszcze nie otrzymalem bonusu.
O bonus należy się upomnieć wysłyłając e-mail. Obrót w tym momencie musi być 150 PLN
WItam. Obecnie jestem w UK i chcialbym wpłacić na konto expekta. Tylko ze posiadam konto jak byłem w Polsce wieć jest ono w złotowkach. Moje pytanie jest takie. Czy i jezeli sie da to jak zmienic obstawianie w zlotowkach na funty. Wplacajac na Konto UK Expektu a majac konto na expekcie w Zł to koszt przewalutowania 30zł wynieisie? Po jakim kursie? Dzieki z gory za wszystkie odpowiedzi ????
Po aktualnym kursie jaki jest w NBP. Expekt ma dwa konta bankowe dla polaków i nie tylko. Jedno w złotówkach, drugie w euro.
Dwie sprawy zdążyły mnie zbulwersować w ciągu dwutygodniowej aktywności na Expekt!
1. W piątek zagrałem kupon w Supertoto. Do dziś nie mogę go zobaczyć bo jest napisane, &quot;Error, Ticket not found&quot;. Support oczywiście napisał, że wejść do kuponu będę mógł wtedy, gdy będzie on już zamknięty. Zamknięty został w sobotę 29 września około godziny 16:00. Teraz support milczy.
2. Wczoraj zagrałem dubla w którym był mecz Cruzeiro - Figueirense. W 49 minucie napisaliście na statusie meczu &quot;anulowany&quot; i wypłaciliście mi wygraną za kurs drugiego meczu. Dziś rano loguję się i nie mam kasy bo nagle &quot;odwidziło&quot; Wam się i wpisaliście wynik. Jeśli postępowalibyście konsekwentnie to nie odbieralibyście wcześniej wypłaconej wygranej. Jeśli nie macie pewności, to powinniście zawiesić kupon, a nie wypłacać wygraną i dzień później mi ją odbierać. A domyślam się, że ludzi takich jak ja było wieleset.

Nie wiem, czy w BAHu byłem za krótko, czy jak, ale tam nie było takich przewałek. Przeniosłem się do Was ze względu na LIVE, wyższe stawki i większą liczbę meczów, ale i tak tracę na obsłudze i pieniądzach. Jak ta sprawa się nie wyjaśni, to Wam podziękuję. Nikomu na pewno też nie polecę Expekta.
Jeżeli chodzi o supertoto to panu nie pomogę bo nie jestem w temacie. Proszę jeszcze raz napisać do supportu
Błędy podczas wstawiania kursów zdarzają się we wszystkich bukmacherach. Człowiek nie jest osobą nieomylną. Mogę pana pocieszyć, że takie zjawiska zdarzają się bardzo rzadko w naszym serwisie.
Proszę do supportu jeszcze raz spróbować wyjaśnić tą sprawę.
Pozdrawiam
 
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
Proszę Pana!
Czy bez narażenia się na zablokowanie konta gracza( nie wiem jak do tego podchodzicie), mogę zagrać na wielu (dublami czy triplami czy tetrisami itp.) kuponach wszystkie kombinacje tych samych meczy.(kuponów będzie sporo)
Regulamin mówi, że nie można grać takich kombinacji jeżeli stawką jest maksymalna wygrana (55 tys GBP), a co jeśli stawka jest mniejsza.
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Proszę Pana!
Czy bez narażenia się na zablokowanie konta gracza( nie wiem jak do tego podchodzicie), mogę zagrać na wielu (dublami czy triplami czy tetrisami itp.) kuponach wszystkie kombinacje tych samych meczy.(kuponów będzie sporo)
Regulamin mówi, że nie można grać takich kombinacji jeżeli stawką jest maksymalna wygrana (55 tys GBP), a co jeśli stawka jest mniejsza.
Tak, może pan grać
Czy wymagany jest jakiś obrót po wpłacie określonej sumy(aby móc wypłacić)?
Jeśli tak to na jakich warunkach?
50% sumy wpłaconej należy obrócić, by móc wypłacać. Min. kurs nie jest określony. (nie mówimy o promocji/promocjach)
 
michau 84

michau

Forum VIP
Witam, mam pytanie. Otóż chcę wpłacić z zagranicznego banku (GBR) 10 funtów na moje konto w Expekcie. Dajmy na to, że dzisiaj kurs wynosi 5,50, czyli dostaje na konto 55zł (czy nie przelicza się i zostaje waluta w funtach?), nastepnie zostaje ono podwojone czyli mam 110zł i odejmuje sie kwota 30 zł, ktora jest podana przy zmianie waluty ?
 
B 0

balthus

Użytkownik
Karlovic Ivo - Johansson Joachim
Witam,czy wie ktoś może jak zostanie rozliczone to spotkanie u tego buka, bo dwie godziny temu na kuponie miałem wpisany wynik 1 ( krecz Johansson ) a teraz już pisze, że anulowano?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom